Hoşgeldiniz!

dinamit

300 Kilo Dinamitle Yıkılmayan Bina 01:28
300 Kilo Dinamitle Yıkılmayan Bina 4.397 izlenme - 8 ay önce Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi'nde SGK'nın kullanılmayan ve hakkında yıkım kararı çıkarılan binası için çalışma başlatıldı. 13 katlı kullanılmayan bina 300 kilo dinamitle yıkılmak istendi ama olmadı
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 01:02
Koyun ile Bomba Şakası Yapmak 6.545 izlenme - 2 yıl önce Koyun ile Bomba Şakası Yapmak Koyun üzerine yerleştirdikleri dinamit ile insanları trolleyen ve bomba şakası yapan ekip. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
dinamitle balık avı 01:29
dinamitle balık avı 18.482 izlenme - 8 yıl önce dinamitle balık avı
Almanya'da ve Türkiye'de Bina Yıkımı 00:53
Almanya'da ve Türkiye'de Bina Yıkımı 3.520 izlenme - 2 yıl önce Bina yıkma olayının Almanya'daki şekline ve bizdeki şekline bir göz atalım.İnsan istemsizce hunharca gülüyor.
Serdar Ortaç, Olaylı Ahmet Kaya Gecesini Anlattı 04:37
Serdar Ortaç, Olaylı Ahmet Kaya Gecesini Anlattı 15.364 izlenme - 5 yıl önce Serdar Ortaç, Olaylı Ahmet Kaya Gecesini Anlattı! Dinamit - Rasim Ozan
 Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 03:22
Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 4.400 izlenme - 2 yıl önce Tartışmada sinirlerine hakim olamayan Zileli, Cem Küçük'e canlı yayında telefon fırlattı. Beyaz Tv'de Latif Şimşek'in sunduğu Dinamit programı yine gergin anlara sahne oldu. Türkiye'nin dış politikasının masaya yatırıldığı programa Ümit Zileli ve Cem Küçük'ün kavgası damga vurdu. Ümit Zileli PYD'nin Bakanlar Kurulu'nca terörist örgüt olarak ilan edilmediğini ifade ederken bununla ilgili bir mahkeme kararını okudu. Cem Küçük Zileli'nin bu sözlerine itiraz edince canlı yayındaki kavganın fitilini de ateşledi. CEM KÜÇÜK'E TELEFON FIRLATTI Küçük, Zileli'yi yalancılıkla suçlayınca Zileli canlı yayında telefonu Cem Küçük'e fırlatıp 'Al bak bakalım.' dedi. TERBİYESİZLİK YAPMA Zileli'nin bu hareketine Cem Küçük'ün de tepkisi sert oldu. Cem Küçük 'Terbiyesizlik yapma. Hep yalana başvuruyorsun.' sözleriyle Ümit Zileli'ye yanıt verdi.
Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 01:56
Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 3.140 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programında konuşan gazeteci-yazar Cem Küçük Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ için olay sözler söyledi.
Dinamitle Balık Avı :)) 00:34
Dinamitle Balık Avı :)) 9.077 izlenme - 9 yıl önce siz türkmüsünüz gençler :)) ha ha ha
Petek Dinçöz '' Dinamit ''  2011 04:52
Petek Dinçöz '' Dinamit '' 2011 5.559 izlenme - 8 yıl önce
Petek Dinçöz - Dinamit 04:56
Petek Dinçöz - Dinamit 5.005 izlenme - 7 yıl önce petek dinçöz den ahmet selçuk ilkan imzalı müthiş bir slow...ayrılıkların şairi yine yapmış yapacağını...hem izliyor hem dinliyoruz... Facebook sayfamız açılmıştır . https://www.facebook.com/kralmatematikciVideoMuzikKanali
Ahmet Çakar'dan Bomba İvan Bebek İddiası (Dinamit 18 Mart Cuma) 07:21
Ahmet Çakar'dan Bomba İvan Bebek İddiası (Dinamit 18 Mart Cuma) 2.729 izlenme - 3 yıl önce Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programına telefonla bağlanarak Braga-Fenerbahçe maçının hakemi İvan Bebek hakkında olay bir iddia da bulundu.
Kadir Mısıroğlu Beyaz TV'ye Konuk Oldu! (Dinamit - Latif Şimşek) 03:03:03
Kadir Mısıroğlu Beyaz TV'ye Konuk Oldu! (Dinamit - Latif Şimşek) 3.480 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Latif Şimşek yönetimindeki Dinamit programına tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu. 7 Haziran 2015 Seçimlerinde Kürtlerin Vahim Hatası - İlahi Tokata Mustahak Olacaklar! - Üstad Kadir Mısıroğlu, 12.06.2015 12 Haziran 2015, 21:00-01:00 Beyaz TV, Dinamit, Latif Şimşek Canlı yayında ezber bozan açıklamalar yapan Mısıroğlu, 7 Haziran genel seçimleri ve koalisyon senaryolarını değerlendirirken 'Fethullah Gülen Müslüman bile olamaz' dedi. Mısıroğlu şu ifadeleri kullandı. FETHULLAH MÜSLÜMAN BİLE OLAMAZ Fethullah'ın Müslüman olamayacağını bin delille ispat ettim. Bir tarafta hata var, bir tarafta küfür var. Millet benim gibi düşünmedi. Millet 'Bunlar kendisine fazla güvenmesin, bunlara bir derse verelim' dedi. Ben de o had ile bir sukut bekliyordum. Bıçak sırtında kalacaklar diye bekliyordum. Olmadı. 7 HAZİRAN'DA MİLLET HATA YAPTIĞINI ANLADI Başkanlık sistemi için muhalefet ve yabancı gazeteler aynı şeyleri söyledi. Çünkü kaynakları tek, aynı yere hizmet ettiler. Biz seçim değil harp geçirdik. İçerde ve dışarıda iktidara karşı bir ittifak gördük. AK Parti gibi maddi manevi kalkınma yapan bir partiyi düşürmek için vicdani ve akli hiçbir sebep olamaz. Millet 7 Haziran'da hata yaptığını her geçen gün daha fazla anlıyor. CHP'NİN AMACI HDP'YE BARAJ GEÇİRMEKTİ CHP'nin alametifarikası din karşıtlığı, MHP'nin alametifarikası ırkçılık, HDP'ninki de ermeni güdümlü olmasıdır. Bir milyon oyum olsa, imanım icabı hepsini yine AK Parti'ye veririm. CHP 5 oy hedefleyerek zaten iktidara gelmek istemedi. Amaç HDP'nin barajı geçmesini sağlamaktı. Millet CHP'den daha kötü bir parti olamayacağı düşüncesiyle yıllardır merkez sağ partilere yöneliyor. AK PARTİ'NİN İKTİDARI İÇİN DUALAR EDİLDİ Filistin'de, Kosova'da, Sudan'da AK Parti'nin iktidara gelebilmesi için dualar edildi. One Minute' çıkışını Yahudilere yapabilecek dünyada başka hiç kimse yoktur. PKK, ASALA'NIN YERİNE KONULDU Ermeniler Öcalan'ın son tutumlarından memnun değil; bu yüzden yerine Demirtaş'ı koyuyorlar. AK Parti-MHP Koalisyonu olabilir ancak o zaman da çözüm durabilir. Bundan da en çok HDP'ye oy veren Kürtler etkilenir. Hangi koalisyon tipi olursa olsun belirli bir zarar göreceğiz. Katliamlarda dindar Kürtler öldürülüyor. Kürt vatandaşların gözlerini açması lazım. PKK, ASALA'nın yerine konmuştur. Öcalan anne ve babadan Ermeni yetimidir.
napoleon dynamite 01:15
napoleon dynamite 5.592 izlenme - 8 yıl önce dar pantalonu sevimli uzun botları ve muhteşem yetenekleriyle napoleon dynamite yeni nesil bir kahraman. napoleon günlerini mitolojik hayvanları çizerek geçirir. napoleon'un hayatına iki yeni arkadaş girer ve bu yeni üçlü sınıf başkanı seçimini kazanmak ve sınıftaki çocukların en çılgın hayallerini gerçekleştirmek için bir kampanya başlatırlar. eğer pedro tüm yaz boyunca burnu havada gezmeye devam ederse napoleon gizli silahını ortaya çıkaracaktır.
Kim 500 Milyar İster (2000) 14:17
Kim 500 Milyar İster (2000) 2.575 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim aradım, taradım, video paylaşım sitelerinde yüklü olan en eski tarihli kim 500 milyar ister yarışmasını buldum. Video yarışmaya katılan Edip Yaltır tarafından bizzat yüklenmiştir. Bence eski hali çok çok daha iyidir, özellikle yarışmanın en başında yeni yarışacak yarışmacıyı belirlemek için kullanılan sıralama turunu bile özlemişim. İzliyoruz, efenim iyi seyirler.
TNT AHMET'DE PATLADI! - Dinamit Savaşları - w/Ahmet Aga , Türkçe Takıntılı Oyuncu 15:34
TNT AHMET'DE PATLADI! - Dinamit Savaşları - w/Ahmet Aga , Türkçe Takıntılı Oyuncu 2.742 izlenme - 3 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft: https://minecraftity.com Ahmet ve Ender ile daha çok videolar için videoyu beğenmeyi unutmaaa! Mobil uygulama;https://goo.gl/B72PNf +2000 Like gelirse dünyanın en mutlu insanı olurum kankaa :D Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Facebook Grubu(Kesinlikle katıl yeni açıldı):https://goo.gl/73PGPE Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango
Dinamitle Tavşan Uyandırmak 00:59
Dinamitle Tavşan Uyandırmak 19 izlenme - 6 gün önce Ünlü dublajcı Mustafa Solak tavşanın dibinde dinamit patlatan elemanda dublaj yaparak güldürdü
petek dinçöz - dinamit - 2011 04:53
petek dinçöz - dinamit - 2011 3.507 izlenme - 8 yıl önce petek dinçöz - dinamit - 2011
Ercüment Özkan vs Recep Tayyip Erdogan (1996) 06:06
Ercüment Özkan vs Recep Tayyip Erdogan (1996) 1.527 izlenme - 3 yıl önce 1996 yilinda Star1 TV kanalindan Kanal 6'ya transfer olan, Ahmet Altan ve Nese Duzel tarafindan sunulan Dinamit Programi'ndan 6 dakikalik bir cehalet kesiti.
Dinamitle Balık Avı 01:59
Dinamitle Balık Avı 1.050 izlenme - 4 yıl önce Lübnan'da yasak olmasına rağmen dinamitle balık avlayıp bunu kendi Facebook sayfalarında paylaşan bir grup polis tarafından aranıyor.
116 Metrelik Bina Böyle Yıkıldı! 00:46
116 Metrelik Bina Böyle Yıkıldı! 1.240 izlenme - 5 yıl önce Almanya'nın Frankfurt kentinde bulunan 116 metre yükseklikteki üniversite binası yerleştirilen dinamitlerin aynı anda ateşlenmesi ile birkaç saniye içerisinde yerle bir edildi. Alman medyasının geniş yer ayırdığı yıkım çalışmaları aylar öncesinden başladı. Frankfurt Üniversitesi?nin 1972 yılında inşa edilen binasını yıkmayı üstlenen firma uzun süren hazırlıkların ardından çalışmaları tamamladı. Bazı televizyonun canlı yayınladığı, çevrede 25 bine yakın kişinin ilgi ile izlediği bugünkü yıkım için yaklaşık 500 işçinin görev aldığı yıkımda binanın çevresi tamamen boşaltıldı. geri sayım ardından düğmeye basıldı. Bina 950 kilo ağırlığındaki patlayıcının aynı anda ateşlenmesi ile birkaç saniye içerisinde yerle bir olurken büyük bir toz bulutu yükseldi. Haber:İhsan DÖRTKARDEŞ DHA
Mile Kitic - Erotski Dinamit (Feat. Baki B3) 04:02
Mile Kitic - Erotski Dinamit (Feat. Baki B3) 1.683 izlenme - 5 yıl önce Mile Kitic - Erotski dinamit (feat. Baki B3) (Yeni Klip 2013)
Dinamit Huseyin Yumrukları Havada Uçuyor 01:38
Dinamit Huseyin Yumrukları Havada Uçuyor 1.490 izlenme - 8 yıl önce dinamit huseyin yumrukları havada uçuyor
Tarihi Buda Heykellerini Bombalayan Taliban (2001) 01:08
Tarihi Buda Heykellerini Bombalayan Taliban (2001) 1.000 izlenme - 3 yıl önce Eski Budist yerleşim yeri olan Afganistan içindeki Bamyan Vadisinde bulunan 600'lü yıllarda yapılmış iki buda heykeli 2001 yılında terör örgütü Taliban tarafından dinamitle yıkılmıştır.Şeriat kanunlarına göre yıkılması gerektiğini bildiren Taliban, ”Yıkmayın parça parça Japonya'ya taşınsın” diyen Japon yetkililere “Gelin siz de Müslüman olun” yanıtını verdi. Bir dağa oyulmuş olan heykellerden büyük olanı 53 diğerinin 38 metre uzunluğundaydı. 2003 yılında heykellerin bulunduğu bu vadi Unesco dünya mirasları listesine eklenmiştir.
Ev Yapımı Dinamit Patlarsa 00:28
Ev Yapımı Dinamit Patlarsa 966 izlenme - 5 yıl önce Ev Yapımı Dinamit Patlarsa Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jackie Chan Film Portföyü 04:51
Jackie Chan Film Portföyü 1.740 izlenme - 3 yıl önce Müzik - Supercop; Jackie Chan Jackie Chan Filmleri Sırayla; 1971 - Kırık Parmaklı Usta 1976 - Şaolin Tahta Adamlar 1978 - Half A Loaf Of Kung Fu 1978 - Kartalın Gölgesi 1978 - Altın Yumruk 1979 - Korkusuz Sırtlan 1980 - Korkusuz Sırtlan II 1980 - Büyük Kavga 1982 - Ejderhalar Lordu 1984 - A Projesi 1984 - Dinamit Kardeşler 1985 - Koruyucu 1985 - Ejderin Kalbi 1985 - Süper Polis 1986 - Tanrının Zırhı 1987 - A Projesi 2 1987 - Dragons Forever 1988 - Süper Polis 2 1989 - Miracles Mr. Canton And Lady Rose 1990 - Tanrının Zırhı 2 - Kondor Operasyonu 1991 - İkiz Ejderler 1992 - Süper Polis 3 1993 - Şehir Avcısı 1993 - Suç Öyküsü 1994 - The Legend Of Drunken Master 1994 - Tehlikenin İçinde 1995 - İntikam Yarışı 1996 - Police Story IV First Strike 1997 - Fırtına Adam 1998 - Afrika Kaplanı 1999 - Bitirim İkili 1999 - Gorgeous 2000 - Sangaylı Kovboy 2001 - Altın Yumruk İstanbul da 2001 - Bitirim İkili 2 2002 - Smokin 2003 - Sangay Şovalyeleri 2003 - Madalyon 2003 - 80 Günde Devri Alem 2004 - Geçmişin İntikamı 2005 - Efsane 2006 - Şaşkın Hırsızlar 2007 - Bitirim İkili 3 2008 - Yasak Krallık 2009 - Kanlı Hesaplaşma
orkun & dinamit - musallat & hayatimrap.com 03:17
orkun & dinamit - musallat & hayatimrap.com 1.035 izlenme - 7 yıl önce orkun & dinamit - musallat & hayatimrap.com
Rasim Ozan Kütahyalı - Andımız Tam Bir Rezalet 02:40
Rasim Ozan Kütahyalı - Andımız Tam Bir Rezalet 1.007 izlenme - 4 yıl önce Gün geçmiyorki ülkemizde bir mal beyanı yaşanmasın, Rasim Ozan Kütahyalı'nın andımız hakkındaki yorumlarını izliyoruz.
Kadir Mısırlıoğlu İlber Ortaylı'dan Büyük Tarihçidir (Haydaaa İçerir) 00:45
Kadir Mısırlıoğlu İlber Ortaylı'dan Büyük Tarihçidir (Haydaaa İçerir) 834 izlenme - 3 yıl önce Son 100 içerisinden yetişmiş en önemli bilim insanlarımızdan olan İlber Ortaylı'yı Kadir Mısırlıoğlu ile kıyaslayan Beyaz Tv düşünürleri(!) ve herbolog ROK ortalığı yine birbirine katıyor.
Dinamitle Patlatılan Bacanın Yanlış Yıkılması 00:20
Dinamitle Patlatılan Bacanın Yanlış Yıkılması 137 izlenme - 6 ay önce Danimarka'da eski bir bacanın dinamitlerle yıkımında sorun çıkıyor ve parçaları yakındaki bir yapıya zarar veriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."