Hoşgeldiniz!

dinamo tiflis

Centilmenlik Yapayım Derken Gol Attı 01:10
Centilmenlik Yapayım Derken Gol Attı 132.837 izlenme - 4 yıl önce Gürcistan Ligi'nde oynanan Dinamo Tiflis - Sioni Bolnisi maçında oldukça enteresan bir olay yaşandı. Konuk takım sakatlık nedeniyle topu dışarı attı. Dinamo Tiflis ise taçı kullanıp topu rakip kaleciye atmayı planlerken Xisco Munoz'un 40 metreden vuruşu ağlarla buluştu. Golün ardından Dinamo oyuncuları bilerek gol yiyerek pozisyonu telafi etti.
Centilmenlik Yapayım Derken Gol Attı 01:01
Centilmenlik Yapayım Derken Gol Attı 474 izlenme - 4 yıl önce Gürcistan Ligi'nde oynanan Dinamo Tiflis - Sioni Bolnisi maçında oldukça enteresan bir olay yaşandı. Konuk takım sakatlık nedeniyle topu dışarı attı. Dinamo Tiflis ise taçı kullanıp topu rakip kaleciye atmayı planlerken Xisco Munoz'un 40 metreden vuruşu ağlarla buluştu. Golün ardından Dinamo oyuncuları bilerek gol yiyerek pozisyonu telafi etti...
Dinamo Tiflis - Trabzonspor Kardeşliği 00:31
Dinamo Tiflis - Trabzonspor Kardeşliği 280 izlenme - 4 yıl önce Dinamo Tiflis taraftarı her maç Trabzonspor bayrağı açıyor ve her maç Trabzonspor için slogan atıyor.Trabzonspor'a kalpten bağlı olduklarını belirten taraftarlar Shota'nın bunda çok etkisi olduğunu belirtiyorlar.
West Ham United 1-4 Dinamo Tiflis 04:13
West Ham United 1-4 Dinamo Tiflis 129 izlenme - 4 yıl önce 1980-1981 sezonu Kupa Galipleri Kupası Çeyrek Final ilk maçında Dinamo Tiflis deplasmanda İngiliz rakibi West Ham United'ı 4-1 mağlup ediyor.Maçın gollerini Aleksandr Chivadze,Vladimir Gutsaev ve Ramaz Shengelia (2) (Dinamo Tiflis),David Cross (West Ham United) kaydediyor...
Gürcistan Liginde Örnek Bir Maç 00:48
Gürcistan Liginde Örnek Bir Maç 65 izlenme - 4 yıl önce Gürcistan Ligi'nde oynanan Dinamo Tiflis - Bolnisi maçında sakatlanan oyuncu için dışarı atılan topu kaleye gönderen futbolcunun takımı sonra bilerek gol yedi.