Hoşgeldiniz!

dinazorlar

Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (20 Aralık 2013) 04:37
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (20 Aralık 2013) 680.739 izlenme - 4 yıl önce Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası! 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!
Çöp kamyonu, kamyonlar, bloklar ve çöps lerle oyun 04:30
Çöp kamyonu, kamyonlar, bloklar ve çöps lerle oyun 10.853 izlenme - 2 yıl önce Genellikle bütün çocuklar yaratma, dağıtma, parçalama, toplama ve birleştirme tekniklerini kullanarak hafızalarına yerleştiriyorlar.Bu video çocuklarınızın yaratıcılıklarını kışkırtıyor. Farkında olmadan ne neden ve nasıl kavramlarını gerçekleştiriyorlar. Haydi Bebeturk çocularınıza destek oluyor. Mutlaka izleyip kaçırmayalım. Bebeturk boneliğini video sonunda abone ol u tıklayıp ücretsiz gerçekleştirin. Bebeturk her yeni gün sizlere destek olacak.
Çocuklar İçin Oyun Videosu - Puzzle - Dinazorlar . 02:06
Çocuklar İçin Oyun Videosu - Puzzle - Dinazorlar . 7.766 izlenme - 2 yıl önce Yaşasııın ...! Çocuklar artık dünyanın oluşum evrelerini öğrendi . Trias dönemi , Jura dönemi ve Kretase dönemi . Oğlum dinazorlara çok merak sardı.Sırf bu yüzden işin içine kamyonlarıda katıp video çektik. Ne mutlu ki dinazorlara olan merakını bu video beşe katladı. Dinazorların ismini öğrenirken hangi dönemlerde yaşadıklarını da öğrendi derken dünyanın oluşum evrelerini öğrenmiş.Tabiki bana da tebrikler oğlumdan bunların hepsini öğrendim.Teşekürler bebeturk.
6 Adet Plastik Dinozor ile Oynuyorum - Bir Küçük Adam 2014 [HD] ve Şirinler Oyuncakları 05:24
6 Adet Plastik Dinozor ile Oynuyorum - Bir Küçük Adam 2014 [HD] ve Şirinler Oyuncakları 3.754 izlenme - 3 yıl önce Kinder Sürpriz Yumurtaları Açtıktan sonra oyuncak mağazasından aldığım 1 paket plastik Dinozor oyuncağını da açarak oynadım. Bu video da onun hakkında. En yırtıcı trex dinozolardan otçul ve barışçıl dinozorlara kadar toplamda 6 adet dinozorum oldu çok mutluyum. Bu videoda (http://youtu.be/6ys6lX4rq48) 3 adet haylaz şirin ve 6 tane plastik dinazor var. Daha fazla video görmek istiyorsanız lütfen kanalıma abone olun ve videolarımı paylaşın olur mu? Abone olmak için lütfen tıklayın. Bloğum http://birkucukadam.blogspot.com/ Twitter Hesabım :http://www.twitter.com/BirKucukAdam14 Facebook Sayfam: http://www.facebook.com/pages/Muhammed-Emin-Seyhan/709715319123489 tumblr bloğum: http://birkucukadam14.tumblr.com/ beni takip etmeyi unutmayın Çok üzülüyüm ama ... :) Daha Önce yüklediğim Diğer Videolar Bir küçük Adam Oyuncak Mağazasında https://www.izlesene.com/video/bir-kucuk-adam-oyuncak-magazasinda-bolum-1/8058638 Bir Küçük Adam alışverişte Eğleniyor https://www.izlesene.com/video/bir-kucuk-adam-alisveriste-egleniyor-bolum-2/8058647 6 Adet Kinder Sürpriz Yumurta Açıyorum. https://www.izlesene.com/video/6-kinder-sirinler-surpriz-yumurta-aciyorum-bir-kucuk-adamin-surpriz-yumurtalari/8058650 Plastik Askerler İle Oynuyorum https://www.izlesene.com/video/plastik-asker-oyuncaklar-ve-dinazorlar-ile-oynayan-bir-kucuk-adam-oyuncaklarim-2014/8058669 En Popüler Listelerim
Walking With Dinosaurs 3D Fragman 01:28
Walking With Dinosaurs 3D Fragman 3.174 izlenme - 5 yıl önce Üç boyutlu animasyon türündeki Walking With Dinosaurs filminin resmi fragmanı.
Büyük Ev Ablukada - Dinazorlar 03:25
Büyük Ev Ablukada - Dinazorlar 1.452 izlenme - 4 yıl önce Büyük Ev Ablukada Açık Radyo 11. Radyo Günleri'nde: (Video: Oğulcan Ekiz) Sözleri; Önce su vardı dünyada Sonra sürüngenler belirdiler Ardından dağlar oluştular Tüm bunları izledi dinazorlar Dinazorlar kaldıramayınca Gerçeği gitmişler burdan En büyüksün diye değilsin kral Dolanıyorsun aval aval Bir de üstüne dev gibisin Her şey küçük senin için Dinazorlar kaldıramayınca Her şeyi gitmişler burdan Zaten belliydi sonu başından Bilinenler darlıyor yok ki yeni İçimden bir şeyle başka bir şeyi Birleştirip yaratıyor yeni gibi Dinazorlar kaldıramayınca Gerçeği gitmişler burdan En büyüksün diye değilsin kral Dolanıyorsun aval aval Bir de üstüne dev gibisin Her şey küçük senin için Dinazorlar kaldıramayınca Her şeyi gitmişler burdan
Büyük Ev Ablukada Açık Radyo 11. Radyo Günleri'nde: Dinazorlar 03:25
Büyük Ev Ablukada Açık Radyo 11. Radyo Günleri'nde: Dinazorlar 1.235 izlenme - 4 yıl önce Büyük Ev Ablukada Açık Radyo 11. Radyo Günleri'nde: (Video: Oğulcan Ekiz)
Dinazorlar | Belgesel 38:21
Dinazorlar | Belgesel 257 izlenme - 2 yıl önce Hayatta herkes yanlışlık yapar, ne var ki ahmaklar yanlışlıklarında ısrar eder. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçeğini Aratmayan Maket Dinozorlar 01:53
Gerçeğini Aratmayan Maket Dinozorlar 172 izlenme - 3 yıl önce Nesli tükenen dev dinozorlar maketleriyle yaşatılıyor. Büyük uğraş ve ciddi işçilik isteyen bu dinozor maketleri gerçeklerini aratmayacak kadar ürkütücü...
Hakan Aygün Haberin Dinazorlarına Fena Çaktı 01:16
Hakan Aygün Haberin Dinazorlarına Fena Çaktı 313 izlenme - 8 yıl önce tekrar flash tv haber merkezinin başına geçen hakan aygün öyle bir teaser hazırladıki evlere şenlik.
Abd’de Dinozorları Keşfet' Sergisi 01:02
Abd’de Dinozorları Keşfet' Sergisi 164 izlenme - 3 yıl önce Abd'de "Dinozorları Keşfet" sergisi- Los Angeles şehrinde açılan sergi, her yaştan Amerikalının ilgi odağı olduLOS Abd'de, nesli tükenen dinozorlar hakkında özellikle çocukları bilgilendirmek amacıyla farklı kentlerde izlenime sunulan "Dinozorları Keşfet" sergisinin Los Angeles Convention Center'daki gösterimi yoğun ilgi gördü.Ziyaretçiler tarafından kumanda edilebilen, hareketli ve ses çıkarma özelliğine sahip gerçek büyüklükte 60'ın üzerinde dinozor maketinin bulunduğu sergide, çocuklar ve aileleri bundan milyonlarca yıl öncesinin şartlarını bire bir canlandıran sahneler eşliğinde dinozorların dünyasını keşfetme şansı yakaladı.Türlerin özellikleri ve yaşam şekilleriyle ilgili yazılı bilgilerin verildiği sergide, ayrıca fosil kazı alanları, mekanik dinozorlar üzerinde fotoğraf çekimi, animasyon film gösterimi, dinozor temalı şişme oyun parkları gibi çocuklara özel eğlence seçenekleri de sunuldu.
EVRİM TEORİSİNİ ANLATAN VİDEO ÇOCUKLARA OKULLARDA HALEN DİNAZORLAR ÇAĞI MAYMUNDUK ÖNCEDEN ANLATILIR 00:55
EVRİM TEORİSİNİ ANLATAN VİDEO ÇOCUKLARA OKULLARDA HALEN DİNAZORLAR ÇAĞI MAYMUNDUK ÖNCEDEN ANLATILIR 59 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Jurassic World Özet (90 Saniyelik Lego Versiyon) 01:45
Jurassic World Özet (90 Saniyelik Lego Versiyon) 78 izlenme - 3 yıl önce Jurassic World filmiyle tekrar gündeme gelen dinazorlar dünyası, yine izlenme rekorları kırmayı başarmıştı. Filmin özet niteliğindeki 90 saniyelik versiyonu Legolar kullanılarak yapıldı. İzliyoruz.
Yarışçı Dinazorlar 01:32
Yarışçı Dinazorlar 58 izlenme - 3 yıl önce Yarıçı dinazorların arasına hoşgeldiniz. Sizde eski çağlardan kalma araçlar ve nesli tükenmiş olan dinazorlar ile birlilte yarış yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayabilir ve Z,X tuşları ile turbonuzu ve diğer özelliklerini kullanabilirsiniz. Yarışlarda topladığınız paralar ile aracınızın performansını artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler... http://www.oyunskor.com/yariscidinazorlar.htm
Sürüngenler 2 17:02
Sürüngenler 2 122 izlenme - 5 yıl önce Sürüngenler - (2)
Dinazorlar Tema Konseptli Doğum Günü Parti Süsleri ve Malzemeleri 00:40
Dinazorlar Tema Konseptli Doğum Günü Parti Süsleri ve Malzemeleri 14 izlenme - 1 yıl önce Dinazorlar Tema Konseptli Doğum Günü Parti Süsleri ve Malzemeleri ve daha fazlası için : https://www.partistore.com/urun-kategori/erkek-dogum-gunu/sevimli-dinazor-susleri/