Hoşgeldiniz!

Diplomasi Videoları İzle

İlber Ortaylı'nın İran'da Besmele Diplomasisi 01:57
İlber Ortaylı'nın İran'da Besmele Diplomasisi 5.444 izlenme - 11 ay önce Ilber Hoca adeta dış işlerinde çalışanlara diplomasi dersi verir, bir toplulukta nerede nasıl hareket edilmesini öğretir şekilde başından geçen anısını paylaşıyor.
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 00:37
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 943 izlenme - 2 yıl önce Şirin komşumuz Suriye`de bayramlaşma ve karşılama seremonisinden bir kesit. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pusula - Susurluk Kazası Analizi (1996) 46:26
Pusula - Susurluk Kazası Analizi (1996) 165 izlenme - 2 yıl önce Mithat bereketin hazırlayıp sundugu can dündarın program danısmanı olarak görev icra ettigi bu kaza analizi temalı belgeseli izlerken, eski ve yeni düzenin ayırımının gayet kolaylasacagını umuyorum. Sistemin carklarının isleyisine biraz daha genis kapsamlı deginilmis,iyi seyirler.
Mert Klanı Aha Aha Aha 03:25
Mert Klanı Aha Aha Aha 406 izlenme - 7 yıl önce mert klanı ekibi dönüşü nedeniyle düzenlediği partiye hoş geldiniz. uzun zaman sonra tekrar aranızda olmak baya güzelmiş
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 04:42
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 109 izlenme - 4 yıl önce Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri
Arı: Artık Gizlenmesi Mümkün Olmayan Bir Önyargı İle Karşı Karşıyayız 01:56
Arı: Artık Gizlenmesi Mümkün Olmayan Bir Önyargı İle Karşı Karşıyayız 6 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu "Gündem Özel" programında Hollanda ile yaşanan diplomasi krizi ve Avrupa ülkerinin Türk siyasilere karşı tavrı konuşuldu. Programın konuklarından Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tayyar Arı, Ortaya çıkan tavrın tesadüfi olmadığını, bir anda ortaya çıkan bir davranış olmadığını söyledi. Arı, “Artık gizlenmesi mümkün olmayan bir önyargı ile karşı karşıyayız.” dedi.
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 04:11
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 39 izlenme - 2 yıl önce söylenilenler göre şu sıralar serbest bırakılan (9 lüblanlı tutsak karşılığında) ve uçak ile dönüş yolunda olan pilotlarımız için yapılan daha doğrusu olayı özetleyen videoyu izliyoruz..
Canlı Yayında Soğuk Duş! 03:17
Canlı Yayında Soğuk Duş! 17 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Soğuk Duş! "Sayın Merkel'e Seni Danışman Yapmak Lazım!"
Ahmet Rıfat Albuz : Suriye İçin Diplomasi Trafiği Aydın Çetiner Yorumladı - Tvnet 22:12
Ahmet Rıfat Albuz : Suriye İçin Diplomasi Trafiği Aydın Çetiner Yorumladı - Tvnet 19 izlenme - 4 yıl önce Dünya gündemindeki alternatif haber dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Atlas'ta.
Samir Hafez: 03:36
Samir Hafez: "Suriye'deki Seçime Hile Karıştı" 9 izlenme - 3 yıl önce Samir Hafez: "Suriye'deki Seçime Hile Karıştı"
Mark C. Donfried, Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Kurucusu ve Yöneticisi 02:16
Mark C. Donfried, Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Kurucusu ve Yöneticisi 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/190833/Liderler-ve-Dusunurler-Baris-Din-ve-Politika-Hakkinda-Ne-Diyor/Mark-C-Donfried-Kulturel-Diplomasi-Enstitusu’nun-Kurucusu-ve-Yoneticisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo