Hoşgeldiniz!

diplomasi

İlber Ortaylı'nın İran'da Besmele Diplomasisi 01:57
İlber Ortaylı'nın İran'da Besmele Diplomasisi 5.456 izlenme - 1 yıl önce Ilber Hoca adeta dış işlerinde çalışanlara diplomasi dersi verir, bir toplulukta nerede nasıl hareket edilmesini öğretir şekilde başından geçen anısını paylaşıyor.
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 00:37
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 1.689 izlenme - 2 yıl önce Şirin komşumuz Suriye`de bayramlaşma ve karşılama seremonisinden bir kesit. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donald Trump'ın Körfez Planı! 00:20
Donald Trump'ın Körfez Planı! 49 izlenme - 1 ay önce Suudi Arabistan ve onun politikalarını destekleyen ülkeler Katar ile olan diplomatik ve ekonomik ilişkilerini bitirdi. Yaşanan bu gelişmeyle Trump'ın seçim döneminde "Borcumuzu Körfez ülkeleri ödeyecek. Karşı duranı yok ederiz. Onlar bizsiz yoklar." sözleri bağdaştırılıyor.
Pusula - Susurluk Kazası Analizi (1996) 46:26
Pusula - Susurluk Kazası Analizi (1996) 177 izlenme - 2 yıl önce Mithat bereketin hazırlayıp sundugu can dündarın program danısmanı olarak görev icra ettigi bu kaza analizi temalı belgeseli izlerken, eski ve yeni düzenin ayırımının gayet kolaylasacagını umuyorum. Sistemin carklarının isleyisine biraz daha genis kapsamlı deginilmis,iyi seyirler.
Mert Klanı Aha Aha Aha 03:25
Mert Klanı Aha Aha Aha 409 izlenme - 7 yıl önce mert klanı ekibi dönüşü nedeniyle düzenlediği partiye hoş geldiniz. uzun zaman sonra tekrar aranızda olmak baya güzelmiş
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 04:42
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 116 izlenme - 4 yıl önce Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri
Arı: Artık Gizlenmesi Mümkün Olmayan Bir Önyargı İle Karşı Karşıyayız 01:56
Arı: Artık Gizlenmesi Mümkün Olmayan Bir Önyargı İle Karşı Karşıyayız 11 izlenme - 4 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu "Gündem Özel" programında Hollanda ile yaşanan diplomasi krizi ve Avrupa ülkerinin Türk siyasilere karşı tavrı konuşuldu. Programın konuklarından Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tayyar Arı, Ortaya çıkan tavrın tesadüfi olmadığını, bir anda ortaya çıkan bir davranış olmadığını söyledi. Arı, “Artık gizlenmesi mümkün olmayan bir önyargı ile karşı karşıyayız.” dedi.
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 04:11
Lübnan'da Kaçırılan Türk Pilotlarla İlgili Yapılan Animasyon 43 izlenme - 3 yıl önce söylenilenler göre şu sıralar serbest bırakılan (9 lüblanlı tutsak karşılığında) ve uçak ile dönüş yolunda olan pilotlarımız için yapılan daha doğrusu olayı özetleyen videoyu izliyoruz..
Mark C. Donfried, Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Kurucusu ve Yöneticisi 02:16
Mark C. Donfried, Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Kurucusu ve Yöneticisi 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/190833/Liderler-ve-Dusunurler-Baris-Din-ve-Politika-Hakkinda-Ne-Diyor/Mark-C-Donfried-Kulturel-Diplomasi-Enstitusu’nun-Kurucusu-ve-Yoneticisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo