Hoşgeldiniz!

Diplomat Videoları İzle

İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 03:28
İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 7.721 izlenme - 4 ay önce İlber Ortaylı Rus büyükelçi suikastini kendi uslubuyla değerlendiriyor.
Protokol Nedir? - Sokak Röportajı 02:56
Protokol Nedir? - Sokak Röportajı 499 izlenme - 2 yıl önce Sözlükte "protokol" ne demek? 1. Bir toplantı, oturum, soruşturma sonunda imzalanan belge. 2. Diplomatlar arasında yapılan anlaşma tutanağı. 3. Diplomatlıkta, devletler arasındaki ilişkilerde geçen yazışmalarda, resmi törenlerde, devlet başkanları ile onların temsilcileri arasındaki görüşmelerde uyulan kurallar.
opel diplomat v8 turkey 04:03
opel diplomat v8 turkey 982 izlenme - 7 yıl önce
Atomc Ft Diploma&t Ece İnat &rıfat Alzein&bela Topla Gel 02:47
Atomc Ft Diploma&t Ece İnat &rıfat Alzein&bela Topla Gel 846 izlenme - 5 yıl önce
Diplomat Fragman (2009) 01:44
Diplomat Fragman (2009) 378 izlenme - 3 yıl önce The Diplomat is an intricate and fast-paced action thriller starring Dougray Scott, Claire Forlani, Rachael Blake, Richard Roxburgh, Jeremy Lindsay-Taylor an...
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 01:09
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 491 izlenme - 2 yıl önce Normalde Türk kızı Almanya'nın en güzel g.tlü kızı seçildi haberini bile atlamayan basınımız bu haberi atladı. O yüzden Eronevs'den veriyorum tabi. Bunun bir sebebi de, başbakanımızı deyimiyle MAALESEF Nato'nun Suriye'ye müdahalesinin engellenmiş olması. Bir de farkında mısınız, başbakanımız ne Mandela'nın cenazesine gitti, ne de tüzel kişilik adına da olsa bir Türk diplomata verilen Nobel Barış ödülü törenine gitti. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Nobel Komitesi, örgütü "kimyasal silahların ortadan kaldırılması için harcadığı kapsamlı çabalar" nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık gördü. Birleşmiş Milletler'in geçtiğimiz eylülde Suriye'deki kimyasal silahların imhasına yeşil ışık yakmasının ardından tüm gözler KSYÖ'ye çevrilmişti. Örgüt başkanlığını yürüten Türk Büyükelçi Ahmet Üzümcü ise barış ödülünün hedefini şöyle özetliyor: "Bu ödül, bu silahların yok edilmesi için uluslararası kamuoyunun yıllardır verdiği çabaları desteklemeyi ve sürdürülmesini sağlamayı hedeflemek olarak görülmelidir." Örgüt yetkilileri ise 1 Kasım'dan beri Suriye'de bulunuyor. İmha edilmesi planlanan 1000 ton kimyasal silahın 300 tonunu sarin gazı oluşturuyor.
Dışişleri Eski Bakanı İbrahim Tatlıses'in Yunanistan Görüşmeleri 03:16
Dışişleri Eski Bakanı İbrahim Tatlıses'in Yunanistan Görüşmeleri 187 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Tatlıses'in, 1988 yılında verdiği Atina konseri sırasında eli boş dönmeyeyim bir de film çekeyim mantığı ile yönetmenliğini kendisi üstlendiği "Ben İnsan Değil Miyim?" filminin açılış sahnesi. İmparator diplomasi yeteneğini konuşturuyor. İzliyoruz.
Tankurt Vs Diplomat - Hiphoplife Freestyle King 3 (2013) #fk3 05:22
Tankurt Vs Diplomat - Hiphoplife Freestyle King 3 (2013) #fk3 234 izlenme - 3 yıl önce www.Hiphoplife.com.tr www.HiphoplifeShop.com www.Hiphoplife.PRO www.OrganizeOluyoruz.com
Asala Operasyonları 04:26
Asala Operasyonları 132 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti devletinin Asala terör örgütüne karşı şehit edilen diplomatlarımız için devreye soktuğu misilleme intikam operasyonlarını anlatan video.
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 01:56
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 158 izlenme - 2 yıl önce Efendim şimdi İlber Ortaylı'yı bilirsiniz ororitedir, ayaklı kütüphanedir. Dünya'nın dört bir yanından plaketler, madalyalar alıyor. Kanun gereği bunların tasdik edilmesi gerekiyor ve dışişleri bu madalyaların aslını İlber Ortaylı'dan istiyor. Ve sonuç; son dönemdeki Türk diplomatlarının sululuğunu gözler önüne serecek şekilde... Madalyalar kayıp!
Avrupa'nın Bir Kadın Bakana Ayrıca Bu Şekilde Muamele Etmesi De Çok Çirkin! 00:44
Avrupa'nın Bir Kadın Bakana Ayrıca Bu Şekilde Muamele Etmesi De Çok Çirkin! 6 izlenme - 1 ay önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Hollanda'da karşılaştığı gerilimi tırmandıran şok olaya ilişkin "çok kaba ve sert bir muameleye maruz kaldık, her zaman kadın haklarından bahseden ve kadınlara, Türkiye'de kadınlara nasıl davranmamızı bize öğretmeye kalkışan Avrupa'nın bir kadın bakana ayrıca bu şekilde muamele etmesi de çok çirkin" dedi.
Kuveytli Diplomatların F-16 Pilotunu Darp Etmesi 00:50
Kuveytli Diplomatların F-16 Pilotunu Darp Etmesi 89 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un göbeğinde Kuveytli diplomatlar trafikte tartıştıkları nato f-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Binbaşı Hakan Karakuş'u araçtan indirerek, eşinin gözleri önünde cadde ortasında öldüresiye dövmüşler. Temennim o ki umarım o dövdüğünüz f-16 pilotumuz havadan sizi hamamböcekleri gibi bir gün öldürür. Ama bizde bu arap düşkünlüğü varken zor...
Kuveytli Diplomatların F-16 Pilotunu Darp Etmesi 00:50
Kuveytli Diplomatların F-16 Pilotunu Darp Etmesi 64 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'un göbeğinde Kuveytli diplomatlar trafikte tartıştıkları nato f-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Binbaşı Hakan Karakuş'u araçtan indirerek, eşinin gözleri önünde cadde ortasında öldüresiye dövmüşler. Temennim o ki umarım o dövdüğünüz f-16 pilotumuz havadan sizi hamamböcekleri gibi bir gün öldürür. Ama bizde bu arap düşkünlüğü varken zor...
İhsanoğlundan IŞİD Gafı 00:56
İhsanoğlundan IŞİD Gafı 83 izlenme - 2 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu IŞİD'e İDİŞ dedi Balıkesir'e gelen Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, şehir meydanında halka seslendirken Terör örgütü IŞİD'in adını yanlış telaffuz edip IŞİD'e İDİŞ dedi.dese nolur amk haber yapmışlar bunu bende buraya koyayım dedim maksat sohbet...
Foreign Language Courses - Be Fluent In A Foreign Language In 90 Days 02:02
Foreign Language Courses - Be Fluent In A Foreign Language In 90 Days 7 izlenme - 3 ay önce Foreign Language Courses http://LearnToSpeakaLanguages.com Meet ANNA, she loves travelling, but she is unhappy. She wants to travel but she’s having problem communicating with people…. 1). Who do not speak English 2). Her friends are all bi-lingual 3). She often feels left out of conversation Anna has trouble getting around and generally just feels alone! She often feels stupid because she’s the only one that cannot hold a good conversation with others because she speaks only one language. She was angry with herself for never bothering to learn another foreign language. She decided to do something about it by learning how to speak Spanish. But she has a problem...She has some troubles…she cannot afford the tuition fees. She also works full time so hasn’t got much free time to learn. Anna was determined so found a solution. She stumbled across a foreign language courses website which allowed her free access to start learning Spanish directly online. It also allowed her to study the course from home whenever she wanted. This meant that her studies did not impact on her work or any other commitments. Anna enrolled for the language courses free of charge online and within 90 days she was completely fluent in Spanish. Anna is now happy because she no more has trouble getting around and does not feel alone because she’s able to communicate with people and now looks forward to travelling with her friends and family. If you would also like to learn a language the next 90 days enter your details and get free access to the world’s leading “ONLINE LANGUAGE ACADEMY” Also get access to our free video series on “how to accelerate your language speaking skills. You will be happy you did. Enter your details now and get free access today, it shows more information about foreign language courses, at www.LearnToSpeakaLanguages.com If you like what you see and feel others could benefit feel free to share this video: https://www.youtube.com/watch?v=JmpfU... Subscribe to our channel by clicking here: https://www.youtube.com/channel/UCjz0... Learn more about second language: https://en.wikipedia.org/wiki/Second_... Find us on: Facebook: https://www.facebook.com/easiestlangu... Twitter: https://twitter.com/languages90days Pinterest: https://uk.pinterest.com/languagecourse/ Foreign Language Courses http://LearnToSpeakaLanguages.com
Elit Ajans Mersin Elit Kentimiz Mersin İçin 03:06
Elit Ajans Mersin Elit Kentimiz Mersin İçin 219 izlenme - 4 yıl önce Reklam,tanıtım,organizasyon
Suudi Arabistan'da alman diplomatlara saldırı 00:20
Suudi Arabistan'da alman diplomatlara saldırı 50 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan'ın doğusunda iki alman diplomatın bulunduğu araca saldırı düzenlendi,.
Topkapı Sarayı'nda Japon - Türk Mutfağı Tanıtıldı 04:06
Topkapı Sarayı'nda Japon - Türk Mutfağı Tanıtıldı 54 izlenme - 3 yıl önce Kültür Ve Turizm Bakanlığı Tarafından Japon- Türk Mutfağı Kültürünü Tanıtmak Amacıyla Topkapı Sarayı Müzesi Bahçesinde Resepsiyon Düzenlendi.
Cumhurbaşkanlığı İçin Çatı Aday Ekmeleddin İhsanoğlu 01:58
Cumhurbaşkanlığı İçin Çatı Aday Ekmeleddin İhsanoğlu 82 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçiminde çatı aday olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu ismini önerdiğini açıkladı.
Hayrünnisa Gül'den Emine Erdoğan'a Köşk Mesajı 00:47
Hayrünnisa Gül'den Emine Erdoğan'a Köşk Mesajı 64 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Gül'ün verdiği veda resepsiyonunda Hayrünnisa Gül'ün Köşk'teki tablolarla ilgili Erdoğan ailesine uyarıda bulunduğu ortaya çıktı.
 İhsanoğlu'ndan IŞİD Gafı 00:56
İhsanoğlu'ndan IŞİD Gafı 39 izlenme - 3 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu IŞİD'e İDİŞ dedi Balıkesir'e gelen Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, şehir meydanında halka seslendirken Terör örgütü IŞİD'in adını yanlış telaffuz edip IŞİD'e İDİŞ dedi.dese nolur amk haber yapmışlar bunu bende buraya koyayım dedim maksat sohbet...
Rus Diplomatların Ardı Ardına Kalpten Ölmeleri Normal Değil. Suikast Şüphesiyle Mutlaka Araştırma Ya 01:20
Rus Diplomatların Ardı Ardına Kalpten Ölmeleri Normal Değil. Suikast Şüphesiyle Mutlaka Araştırma Ya 2 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar’ın 21 Şubat 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/243375/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Rus-diplomatlarin-ardi-ardina-kalpten-olmeleri-normal-degil-Suikast-suphesiyle-mutlaka-arastirma-yapilmali A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Diplomatik Kış Pazarı Kermesi 03:48
Diplomatik Kış Pazarı Kermesi 31 izlenme - 2 yıl önce Saraybosna'da geleneksel "Diplomatik Kış Pazarı" kermesi düzenlendi Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, bu yıl dördüncüsü yapılan "Diplomatik Kış Pazarı" kermesi düzenlendi.
Diplomatların Başaramadığını Başardı 03:52
Diplomatların Başaramadığını Başardı 30 izlenme - 2 yıl önce Rizeli Nuriye Kaputoğlu (43) son dört yıl içerisinde yaşadıkları ve başardıkları ile dikkat çekiyor. Dört yıl öncesine kadar normal bir yaşantısı olan iki çocuk annesi Kaputoğlu, evinde dikiş dikerek bir çok Rizeli kadın gibi, çay toplayıp, bağ bahçe işleri ile ilgileniyordu. Sıradan bir yaşantısı olan Kaputoğlu’nun hayatı 4 yıl önce kocası Hamza Kaputoğlu’nun Gürcistan’da tuzağa düşürülerek cezaevine konulması ile değişti. Hamza Kaputoğlu, tedavi için gittiği Gürcistan’da bir çok Türk’ün başına geldiği gibi aracına eroin konularak cezaevine atılırken, serbest kalması karşılığında ailesinden yüklü bir para istenildi. RİZELİ EV KADINI GÜRCİSTAN’DA ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNÜ ÇÖKERTTİ Eşinin hapse girmesinin ardından Nuriye Kaputoğlu kocasını kurtarmak için Türkiye’de çalmadık kapı bırakmadı. Tüm kapılar Kaputoğlu’nun yüzüne kapatılınca çaresiz ev hanımı kendisi gibi Gürcistan mağduru aileleri toparlayarak ’Mağdur Aileler Derneği’ni kurdu. Derneğin başına geçen Rizeli ev kadını ilk olarak Sarp Sınır Kapısı’nda bir eylem düzenleyip saatlerce iki ülke arasındaki trafiği durdurarak gündeme geldi. Kaputoğlu’nun bu eyleminin ardından Türkiye ve Gürcü yetkililer Nuriye Kabutoğlu ile görüşmelere başladı. Rizeli ev kadını biranda iki ülke arasındaki diplomatik görüşmelerin köprüsünü oluşturdu. Kaputoğlu, her iki ülkenin başbakanları, bakanları, elçileri ile görüşmelerde bulundu. Yapılan görüşmeler neticesinde Gürcistan’da Türkler’e tuzak kuran içerisinde çok sayıda devlet görevlisinin bulunduğu bir organize suç örgütünü çökertildi. 130’a yakın Türk tutuklu ve hükümlü ise bunun ardından serbest kaldı. Gürcistan cezaevlerinde koşullar çok kötü olduğu için çok sayıda Türk hükümlünün Türkiye’ye nakli sağlandı. Kaputoğlu kurduğu dernek ile halen Gürcistan’da mağdur olan ailelerin yardımına koşuyor. Dört yıl önce sıradan bir yaşantısı bulunan Nuriye Kaputoğlu şu günlerde sürekli iki ülke arasında mekik dokuyarak, iki ülke arasındaki kanun uyuşmazlıklarının çözümünde aracılık ediyor. Dernek faaliyetlerini aksatmadan mağdur insanların yardımına koşmaya devam eden Kaputoğlu, aynı zamanda Rize Şehir Merkezi’ndeki evinde dikiş dikmeye devam eriyor. Güneysu ilçesindeki köyünde ise bağ bahçe işlerini aksatmadan sürdürüyor. Bunların yanında, Rize-Ankara ve Gürcistan arasında temaslarını aksatmadan devam ettiriyor. “MÜCADELEM BİTMEYECEK” Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nuriye Kaputoğlu, çaresizliğin ve yalnızlığın ne olduğunu bildiği için mağdur insanların yardımına koşmaktan kendini alıkoyamadığını söyledi. Kaputoğlu “2010 yılında başımıza talihsiz bir olay geldi. Gürcistan’da Türklere karşı kurulan bir tuzak ve ciddi bir haksızlık vardı. Ben sadece kendi kocamı kurtarmaya çalışmayıp tüm vatandaşlarımıza yardım edebilmek için yaşanan haksızlığı bir devlet meselesi haline getirdik. Gürcistan’da mağdur olmuş tüm vatandaşlarımızın sesi olmaya çalıştık. Çok güzel sonuçlara ulaştık. Ben çayını toplayan, lahanasını ve fasulyesini eken bir insanım. Ancak yeri geldiğinde elini masaya vurmasını bilen de bir insanım. Biz Nene Hatunlar’ın torunuyuz. Bizim içimizde yaradan korkusu ve adalet duygusu var. Bu nedenle mücadele verdik. Ben kocamı kurtardıktan sonra diğer mağdurları kaderine terk edemezdim. Çünkü beni de kaderime terk etmişlerdi. Bana ne dersek bir gün bize de birileri bana ne der. Ben kimseyi kaderine terk edemezdim. Elimden geldiği kadar onlara yardım etmeye çalıştım. Mücadeleme de devam edeceğim.Gürcistan ile Türkiye arasında halen devam eden sorunlar var. Ben her iki taraf ile de görüşmelere devam ediyorum. Konsolosluklar ile büyük elçilerimiz ile bakanlarımız ile görüşüyorum.”dedi. Kaputoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili olarak düşüncelerini ise şu şekilde anlattı. “Kadın anadır. Her gün Dünya Kadınlar Günüdür. Her gün kadınların. Ancak elbette yılda bir gün de olsa kadınlarımızın bu şekilde hatırlanmaları güzeldir” dedi.
Emekli Büyükelçi ve CHP Eski Milletvekili İnal Batu katılımıyla, Hayata Dair - 2. bölüm 21:51
Emekli Büyükelçi ve CHP Eski Milletvekili İnal Batu katılımıyla, Hayata Dair - 2. bölüm 16 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/106525/Hayata-Dair/Emekli-Buyukelci-ve-CHP-Eski-Milletvekili-Inal-Batu-katilimiyla-Hayata-Dair---2-bolum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Golfün Yeni Adresi 03:45
Golfün Yeni Adresi "Çarşamba Ovası" Olacak 29 izlenme - 2 yıl önce Golfün yeni adresi "Çarşamba Ovası" olacak- Türkiye'nin önemli ovaları arasında yer alan Samsun'daki Çarşamba Ovası, hayata geçirilecek golf sahası projesiyle dünyaya tanıtılacak- Golf Federasyonu Başkanı Ağaoğlu: - "Türkiye'de golf turizminden senede 160 milyon avro para kazanılıyor.
Dışişleri Eski Bakanı, Emekli Büyükelçi İlter Türkmen'in katılımıyla, Hayata Dair - 4. Bölüm 16:30
Dışişleri Eski Bakanı, Emekli Büyükelçi İlter Türkmen'in katılımıyla, Hayata Dair - 4. Bölüm 13 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/106825/Hayata-Dair/Disisleri-Eski-Bakani-Emekli-Buyukelci-Ilter-Turkmenin-katilimiyla-Hayata-Dair---4-Bolum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 04:08
Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 35 izlenme - 3 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Düşürülen Malezya uçağına binen sivil yolcuların Ukrayna kriziyle ne alakası var? Hiçbir alakası yok. Malezya, Ukrayna krizinde bir taraf mı? Yok. Taraf değil ama o kriz, o insanların, evine, ailesine dönen insanların hayatına mal oldu.
Haluk Koç - Gazze'de Yaşananlar 04:44
Haluk Koç - Gazze'de Yaşananlar 33 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Devlet şiddeti, terörü uygulamak, sivil halkı, çocukları katletmek, 'ben ülkemin güvenliğini sağlıyorum' tezinin hiçbir zaman gerekçesi olamaz. İsrail bir an önce bu vahşeti durdurmalıdır, durdurmak zorundadır" dedi.
Ekmeleddin İhsanoğlu: İslamcı Bir Politikacı Değilim 00:20
Ekmeleddin İhsanoğlu: İslamcı Bir Politikacı Değilim 22 izlenme - 3 yıl önce Yunan gazetesine demeç veren Köşk adayı İhsanoğlu, Erdoğan'dan farkı sorulunca "Dindar bir aileden geliyorum, ancak İslamcı bir politikacı değilim." dedi.