Hoşgeldiniz!

dipnot

Word Belgesınde Dipnot Ekleme 01:10
Word Belgesınde Dipnot Ekleme 28.378 izlenme - 8 yıl önce Dipnotlar ve sonnotlar, yazdırılmış belgelerde belge içindeki metni açıklamak, metinle ilgili yorumda bulunmak veya kaynak belirtmek amacıyla kullanılır. Dipnotları detaylı açıklamalar sunmak, sonnotları ise kaynaklara atıfta bulunmak için kullanabilirsiniz. Dipnot veya sonnot ekleme Microsoft Office Word, bir numaralandırma düzeni belirtmenizin ardından dipnot ve sonnotları sizin için otomatik olarak numaralandırır. Bir belge boyunca tek bir numaralandırma düzeni kullanabileceğiniz gibi bir belgedeki her bölüm için farklı bir numaralandırma düzeninden faydalanabilirsiniz. Otomatik numaralandırılmış notları eklemeniz, silmeniz veya taşımanız durumunda, dipnot ve sonnot başvuru işaretleri Word tarafından yeniden numaralandırılır. NOT Belgenizdeki dipnotlar yanlış numaralandırılmışsa belgenizde izlenen değişiklikler olabilir. İzlenen değişiklikleri kabul edin, böylece Word dipnotları ve sonnotları doğru numaralandıracaktır. Sayfa Düzeni görünümünde not başvuru işaretini eklemek istediğiniz yeri tıklatın. Başvurular sekmesinin Dipnotlar grubunda Dipnot Ekle'yi veya Sonnot Ekle'yi tıklatın. Klavye kısayolları Bir sonraki dipnotu eklemek için CTRL+ALT+F tuş kombinasyonuna basın. Bir sonraki sonnotu eklemek için CTRL+ALT+D tuş kombinasyonuna basın. Microsoft Word, varsayılan olarak, dipnotları her sayfanın sonuna ve sonnotları belgenin sonuna yerleştirir. Dipnot ve sonnotların biçiminde değişiklik yapmak için, Dipnotlar İletişim Kutusu Başlatıcı'yı tıklatın ve aşağıdakilerden birini yapın: Sayı biçimi kutusunda, istediğiniz biçimi tıklatın. Geleneksel bir numara biçimi yerine özel bir işaret kullanmak isterseniz, Özel işaret seçeneğinin yanındaki Simge özelliğini tıklatın ve varolan simgelerden bir işaret seçin. Ekle seçeneğini tıklatın. NOT Bu işlem, varolan simgeleri değiştirmez. Yalnızca yeni simgeler ekler. Word, not numarasını ekler ve ekleme noktasını not numarasının yanına konumlandırır. Not metnini yazın. Belgedeki başvuru işaretine dönmek için dipnot veya sonnot numarasını çift tıklatın. Sayfanın Başı SAYFANIN BAŞI Sonnotların veya dipnotların numara biçimini değiştirme Ekleme noktasını, biçimini değiştirmek istediğiniz sonnotun veya dipnotun olduğu bölüme yerleştirin. Belge bölümlere ayrılmamışsa, ekleme noktasını belgenin herhangi bir yerine yerleştirin. Başvurular sekmesinde Dipnot ve Sonnot İletişim Kutusu Başlatıcısı'nı tıklatın. Dipnotlar veya Sonnotlar seçeneğini tıklatın. Sayı biçimi kutusundan istediğiniz seçeneği tıklatın. Uygula seçeneğini tıklatın.
Roman Hiphop Dipnot İllede Roman Olsun Hiphopun Hi 00:26
Roman Hiphop Dipnot İllede Roman Olsun Hiphopun Hi 22.578 izlenme - 10 yıl önce Devamı için http://www.grafiksaati.com/Magazin/illede_roman_olsun/illede_roman_olsun.htm roman hiphop dipnot grubundan flash açıklamalar. sevgilileri var mı? msn adresleri ne? kullanıyorlar mı? ayrıntıları sitede
Seksendört - Dipnot - (Joytürk Akustik) - (2012) 02:06
Seksendört - Dipnot - (Joytürk Akustik) - (2012) 1.703 izlenme - 5 yıl önce seksendört - dipnot - (joytürk akustik) - (2012) - (alisayar)
Dipnot - Çalıkuşu (Canlı Performans) 01:54
Dipnot - Çalıkuşu (Canlı Performans) 1.068 izlenme - 4 yıl önce Klip çekeceğim ''Çalıkuşu'' adlı parçamın ilk bölümünü canlı okudum. Klip çok yakında sizlerle... Çekim & Kurgu: Yunus Emre Korucu Harmonia Pro.
2016 Güncel Bilgiler -1- 02:33
2016 Güncel Bilgiler -1- 161 izlenme - 2 yıl önce 2015 - 2016 yıllarına ait kpss vatandaşlık kısmında çıkabilecek olan güncel bilgiler.
Kısa Tarih Notları -1 (Avarlar) 00:15
Kısa Tarih Notları -1 (Avarlar) 82 izlenme - 2 yıl önce TARİHİ OLAYLAR, DEVLETLER VE KİŞİLERLE İLGİLİ ÇOK KISA NOTLAR
Cüneyt Özdemir ile Başbakan'ın 24 Saati - 1. Bölüm 34:09
Cüneyt Özdemir ile Başbakan'ın 24 Saati - 1. Bölüm 234 izlenme - 3 yıl önce 3 kasım 2002 de Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın iktidara geldiği ilk yıllarda Cüneyt Özdemirin başbakanın 24 saatini anlattığı bu belgeseli sizle paylaşmak istedim siyasi görüşünüz ne olursa olsun bence belgesel olarak başarılı bir yapım olmuş zaten bu yüzden bu belgeselin 1.bölümünü paylaşmak istedim umarım siyasi bir yöne çekilmez bu video siyasi görüşünü bir yana bırakıpta izleyen herkese iyi seyirler ...
2. Dünya Savaşı Kronolojisi (Özet) 03:32
2. Dünya Savaşı Kronolojisi (Özet) 123 izlenme - 2 yıl önce II. DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA YAŞANMIŞ OLAN ÖNEMLİ OLAYLARIN GELİŞİM SIRASI
Show The Way Niga 04:23
Show The Way Niga 299 izlenme - 10 yıl önce sincan rap
2016 Güncel Bilgiler -3- 02:24
2016 Güncel Bilgiler -3- 114 izlenme - 2 yıl önce 2015, 2016 VE SONRAKİ YILLARA AİT OLAN GÜNCEL BİLGİLER ÇALIŞMASININ 2. KISMIDIR.
Güncel Bilgiler -2- 02:21
Güncel Bilgiler -2- 74 izlenme - 2 yıl önce 2015, 2016 VE SONRAKİ YILLARA AİT OLAN GÜNCEL BİLGİLER ÇALIŞMASININ 2. KISMIDIR.
Dogum Günün Kutlu Olsun Nice Senelereeee Cansuuu.. 02:52
Dogum Günün Kutlu Olsun Nice Senelereeee Cansuuu.. 125 izlenme - 9 yıl önce www.dipnotfan.eu.tc dogum günün kutlu olsun nice senelereeee cansuuu..! dipnot fan ailesinin armaganıdır . . . !
Akner Featdipnot Son Masal [beat By Caro] 2011 02:22
Akner Featdipnot Son Masal [beat By Caro] 2011 37 izlenme - 7 yıl önce
Fettah - Can DipNot 02:56
Fettah - Can DipNot 29 izlenme - 5 yıl önce Fettah Can'dan JoyTurk Akustik'e özel açıklamalar...
Dipnot - Alberaber (Türkçe Protest Rap) 01:58
Dipnot - Alberaber (Türkçe Protest Rap) 2 izlenme - 10 ay önce Facebook? https://www.facebook.com/ProtestRap İzlesene? https://www.izlesene.com/kanal/Protes... Sözler: Şehrin çıkış yolunu kapatmışlar. Sivil bu cenderenin bağırsaklarında ifşa Kanlı dünya dönerken bir gram susmamışlar Karanlıkta parlar bir gün başı bozuklar. Manevi teferruatların içinde icraatlar Doğanın kanunlarına hükmedemez godoşlar. İçimde bir çocuk yaşar tam 15'de vurulmuş. İçimde bir gelin yaşar yakılmış,ölümsüz onlar. Ve caddelerde yükselecek bir gün siyah flamalar. Bir türkü tutturacak,bir sigara arkasından Bir şiir söyleyeceksin bir baret arkasından. Kuşaktan kuşağa isyan alevlenir,parkasından. Vurulmuş kavgasından,haberler mağarasında. Zemheri bir dönemdeydik betonların sofrasında. Sonrasında çırılçıplak ayaklarına çiğ düşerdi. Sazının tellerinde kül biriktirenler iremli Yıllarca halkların kardeşliğinden bahsederken kardeşlerini kaybedersin. Ne anlar yarama basar hiç gücenmeden,sen insanlığını kaybedersin. Cömert bir kavgada idi şiirler,pankart da işlenen bir suçtu sanki Ölümü teşkil etti özgürlüğe açılmış bir flama,göğüslenmiş emekçinin kanı kaldırımlara.
Mansur Yavaş | Dipnot TV | 6 Mart 46:11
Mansur Yavaş | Dipnot TV | 6 Mart 5 izlenme - 4 yıl önce Mansur Yavaş | Dipnot TV | 6 Mart
Dipnot - Sivil (Türkçe Protest Rap) 02:54
Dipnot - Sivil (Türkçe Protest Rap) 0 izlenme - 10 ay önce Facebook? https://www.facebook.com/ProtestRap İzlesene? https://www.izlesene.com/kanal/Protes... Sözler: Verse 1: Sıfatı kurtaramaz retrica, bu vodvil hayli politika. Antiseptik Hip Hop; panzehir, bir nevi terapi. Kollektivist Deep’i, entellektüel yazarlar kadar Fazla okunduğu gün; yakar keyif sigarası. Bırak da aksın tufanım, bu hücum borusu. Kortejin en dibine bayrak açan filosun. Ben Nazım, sen Necip bu Che’nin purosu. Sen Ata’nın emanetine sırt çeviren kırosun. Monarşi neyine senin? Çakma demokrat. Gevşek solistler bilin ki Rap’te benim avangart. ”Yasaklamak yasaktır” 68, Paris Ayaklanması. Faşist bir devlet anarşizmi fazla abartmasın. Rezidans temellerine gömülü onca işçi naaşı. Popçulardan farkın yok breh bu sokak marşı. Kronik hastalığına bendeki Rap tedavi. Asparagas gündem, basın aleyhimde ebabil. Nakarat: Senin ki klavyenden anarşistlik. Bendeki yetmişlerin kronik alerjisi. Bolivya Günlüğü’nden taşıp,geldim. Hasta Siempre! ”Diren ve diril halkım” Hasta Siempre! Verse 2: Katre beat’i pasla mic’te Deep’i headhunter. Ghetto mahpus arkası (piç) makberimde revolver. Vekilim ses çıkartmaz, çünkü; yaşam refah. Bu sivil hareketinde sokaklarda coşku, sanat! Kapatılan tiyatrolar, tarihi binalar otel. Apolitik ve asosyaller bohem. 30 yıldır bekleyen bi ayaklanmanın fitili 90 kuşağının elinde, bu da kader. Halkın kavgasında dinsiz oldum, R4bia’da zahidim. Zeyni Gediği bildiğimden, Maraş’ta öldüğümden, Sivas’ta yandığımdan, Çorum’da katledildiğimden, Doğu’da ölen Uygur Türküyüm ben. Söyle bugün yanlı basın neleri yazdı? Magazin, TV programlarıyla doldu kasan! Deep’i sofist, senin koca götün foseptik. Liberal tavrın anca bağnazlara eşit. Nakarat: Senin ki klavyenden anarşistlik. Bendeki yetmişlerin kronik alerjisi. Bolivya Günlüğü’nden taşıp,geldim. Hasta Siempre! ”Diren ve diril halkım” Hasta Siempre!