Hoşgeldiniz!

dırdır

Pascal Nouma & Ferman Akgül - Dır Dır (Klip) 03:37
Pascal Nouma & Ferman Akgül - Dır Dır (Klip) 3.594 izlenme - 2 yıl önce Tuz Göl’ünde 9 kişilik ekiple klip çeken Pascal Nouma’ya Manga’nın solisti Ferman Akgül de düet yaparken Nouman’ın klibinin İstanbul’daki çekimlerine İskender Paydaş’ın da eşlik edeceği öğrenildi. Fransızca ve Türkçe sözlerden oluşan Pascal Nouma’nın şarkısının yazarı Ferman Akgül, düzenleyen İskender Paydaş. Pascal Nouma Dır Dır Şarkı Sözleri:
kızlar dırdıra kaç yaşında başlar 00:25
kızlar dırdıra kaç yaşında başlar 16.091 izlenme - 9 yıl önce söylemeye gerek bile yok heralde herkes biliyordur :)))
Hanımın Dırdırı 00:56
Hanımın Dırdırı 5.572 izlenme - 9 yıl önce metin akpınar,perran kutman ikilisinden dırdır hicivleme...
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 02:16
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 1.930 izlenme - 3 yıl önce Saniyede 11 kelime konuşma yeteneği sayesinde Fran Capo, size dırdır anlayışınızı yeniden sorgulatacak. Fran Capo New York’ta yaşıyor. Motivasyon seminerleri veren, komedyenlik yapan Capo’yu özel kılan ise Guinness tarafından onaylanan hızlı konuşma yeteneği. Sevgilinizin dakikada açabildiği eski konu sayısını 710 ile çarpmanız lazım Fran Capo’nun yeteneğini daha rahat anlamak için. Fran Capo, ilk olarak 1986’da Larry King Live sırasında 1 dakikada 585 kelime konuşarak ardından da 1990’da 54.2 saniyede 603.32 kelime konuşarak dünyanın en hızlı konuşan kadın unvanını kazandı. kaynak:playtusu.com
Ferman Akgül Dırdır ft Pascal Nouma 03:58
Ferman Akgül Dırdır ft Pascal Nouma 1.183 izlenme - 2 yıl önce Ferman Akgül feat Pascal Nouma Dırdır Şarkı Sözleri quel est ton problem a jour de cette mechancete haklısın anlamıyorum ben de les yeux dans les yeux tu trınques a ma santé ne oldu o kalkan kadehlere pour le lendemaın mıeux me poıgnarder en kötü günümüz böyle olsun regardes toı dans le mıroır et demande toı pourquoı (ah) laf olsun torba dolsun bir bir çıksın hayatından des amıs a ouı j’en avaıs des mıllıers zehrini aldırmış yılanlar maıs jte jure que jne prıeraıs jamaıs plus pour toı kibirden kudurmuş sofralar jleur aı tourne le dos vıte fıat bıen faıt faili meçhul yalanlar l école de la rue s apprend sur le pave Mp3 dinle Şarkı dinle R E K L A M dır dır ede ede yanmış o kafalar haydi kalkın ayağa vır vır edip durmayın koca karılar haydi kalkın ayağa balayes devant ta porte avant de crıtıquer sen mutsuz değil umutsuzsun jaı plus souffert dans ma vıe quand ıls m ont enfonces kendinden korkutulmuşsun préfère tourner la page avant d être enferme şükretmeyi de unutunca gardes la peche et tu trouveras la foıe günahı boynuna vurmuşsun bir bir çıksın hayatından des amıs a ouı j’en avaıs des mıllıers zehrini aldırmış yılanlar maıs jte jure que jne prıeraıs jamaıs plus pour toı kibirden kudurmuş sofralar jleur aı tourne le dos vıte fıat bıen faıt faili meçhul yalanlar l école de la rue s apprend sur le pave dır dır ede ede yanmış o kafalar haydi kalkın ayağa vır vır edip durmayın koca karılar haydi kalkın ayağa
Bayanlar dırdıra kaç yaşında başlar 00:59
Bayanlar dırdıra kaç yaşında başlar 1.394 izlenme - 4 yıl önce Arabadaki sevimli bebek annesine ve babasına hiç durmadan bir şeyler anlatıyor. Henüz konuşmaya başlamamış olsa da çıkardığı seslerle derdini anlatabiliyor gibi...
Şevket Doğan - Dırdır Vırvır 03:50
Şevket Doğan - Dırdır Vırvır 1.523 izlenme - 4 yıl önce Albüm: İnceden Oyun Havaları Şarkı Sözleri(lyrics): Akşam akşam eve geldim, yorgan döşek yere serdin Sana ben canım' verdim, ey de bakam nedir derdin?
Yedi Numara - Dünyanın En Dırdırcı Karısı 00:15
Yedi Numara - Dünyanın En Dırdırcı Karısı 576 izlenme - 3 yıl önce TRT'nin en sağlam dizilerinden Yedi Numara vardı bildin mi? İşte orada bir oyuncunun sahip olup olabileceği diyafram hacmine, bir kadının dırdır potansiyeline ve devrelerinin yandığı ana şahit olduğumuz bi sahne vardı...Onu da bilirsin belki...
Seyfi Doğanay - Vır Vır Etme 03:24
Seyfi Doğanay - Vır Vır Etme 650 izlenme - 3 yıl önce Seyfi Doğanay, nam-ı diğer Seyfi Baba, bu çalışmasında ikili ilişkilerin sık rastlanan sorunlarına parmak basmakla beraber, doğulu erkekler arasında "dost tutma" geleneğini meşrulaştırma ve empoze etme çabasına girişmiştir.
Dırdırın Düşmanı Gırgır Süpürge 02:02
Dırdırın Düşmanı Gırgır Süpürge 381 izlenme - 3 yıl önce 70'li yıllara tekabül ettiğini düşündüğüm bir reklam filmi. Tamamen kafiye üzerinden izlenen bir reklam politikası mevcut. Sloganımız 'Gırgır giren evde dırdır olmaz '. Seslendiren tanıdık sesler sebebiyle Türk filmi tadını da bizlere yaşatmaktan geri kalmıyor. Bu gırgır süpürgelerini herkes hatırlar vakti zamanında ananemde vardı kendisine ayaklı mikrofon muamelesi yapıp klip çekmişliğimiz olmuştur.Bıktım bu tozdan neriye gitsem toz toz toz ! neksik nolsun böyle temizlik sayın seyirciler!
Dırdır Doğuştandır 01:22
Dırdır Doğuştandır 926 izlenme - 9 yıl önce
8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Işık Üniversitesi 02:32
8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Işık Üniversitesi 423 izlenme - 3 yıl önce FMV Işık Üniversitesi öğrencilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü farkındalık projesidir.
Dırdır Düşmanı Gırgır Süpürge 2 - Gelin Kaynana Savaşları 01:55
Dırdır Düşmanı Gırgır Süpürge 2 - Gelin Kaynana Savaşları 426 izlenme - 3 yıl önce Dırdır düşmanı gırgır süpürgenin gelin kaynana savaşları konseptli ikinci reklamı efendim. Konuya lisedeki kompozisyonlarımız tadında, oldukça genel bir yerden giriş yapılmış; Dünya savaşları gelin kaynana savaşlarına bağlanmıştır. Kaynana yine herzamanki gibi geline eziyeti görev edinmiş, gelin de anti hamarat ve ukala çizgisinden kaymamıştır.' Ouuvv rica ediciyiim ellerimi o süpürgenin pis koçanıyla harap edemem süpürmiyciyiiim işte süpürmiyciyiiim süpürmiyciyiiim !!'
Zenci Dayıya Gider Yapan Piskomanyak Kadın 02:26
Zenci Dayıya Gider Yapan Piskomanyak Kadın 424 izlenme - 3 yıl önce Olay yeri Amerika ve lanet olası kadın tam bir piskopat. Derdi ne pek anlamasamda peygamber sabrı bulunan zenci dayının sabrını baya bir zorluyor. sonrasını beraber izleyelim. iyi seyirler.
 Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 02:16
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 251 izlenme - 4 yıl önce aniyede 11 kelime konuşma yeteneği sayesinde Fran Capo, size dırdır anlayışınızı yeniden sorgulatacak. Fran Capo New York’ta yaşıyor. Motivasyon seminerleri veren, komedyenlik yapan Capo’yu özel kılan ise Guinness tarafından onaylanan hızlı konuşma yeteneği. Sevgilinizin dakikada açabildiği eski konu sayısını 710 ile çarpmanız lazım Fran Capo’nun yeteneğini daha rahat anlamak için. Fran Capo, ilk olarak 1986’da Larry King Live sırasında 1 dakikada 585 kelime konuşarak ardından da 1990’da 54.2 saniyede 603.32 kelime konuşarak dünyanın en hızlı konuşan kadın unvanını kazandı.
Ebuzer! Bu Herif Beni Elliyor! 01:23
Ebuzer! Bu Herif Beni Elliyor! 241 izlenme - 3 yıl önce Köşe başında müşteri bekleyen kadınlar diyerek başlayan kesitimiz, senelerini kocasının başının etini yemekle geçiren teyzemizle devam edecektir. Kadın dırdırı çekmetense, Sibirya'da kürek çekmeyi yeğlerim diyen tüm erkekler için geliyor, efendim. Kadınların en tehlikeli silahını bir kez daha anlamış olduk.
Şevket Doğan - Dırdır Vırvır 03:55
Şevket Doğan - Dırdır Vırvır 324 izlenme - 6 yıl önce
Sevgililerin Birbirlerine Sormaması Gereken Sorular 08:37
Sevgililerin Birbirlerine Sormaması Gereken Sorular 222 izlenme - 3 yıl önce İlişkilerdeki klişe durumlardan bahsedilen programda bu sefer karşı tarafa sorulmaması gereken sorular irdeleniyor. Dırdırın vücut bulmuş hali :S adres: https://www.facebook.com/kimnediyo.tv
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 00:39
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 143 izlenme - 3 yıl önce Artık adam nasıl bunaldıysa, nasıl çaresiz kaldıysa bu yola başvurmuş. Ablamız bu müdahaleye rağmen hala davasından vazgeçmiyor.
Anne dırdırı 00:06
Anne dırdırı 228 izlenme - 5 yıl önce Anne dırdırı
Kadın Dırdırından Kurtulmanın En Güzel Yolu 01:38
Kadın Dırdırından Kurtulmanın En Güzel Yolu 158 izlenme - 4 yıl önce Kadın Dırdırından Kurtulmanın En Güzel Yolu
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:25
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 236 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Fazla Dırdır Eden Kadına Böyle Yaparlar 01:08
Fazla Dırdır Eden Kadına Böyle Yaparlar 124 izlenme - 4 yıl önce Fazla Dırdır Eden Kadına Böyle Yaparlar
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar 00:25
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar 129 izlenme - 4 yıl önce Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com Bu Sevimli Kız Çocuğu Çok Önce Bu İşe Başlamış, Baksanıza Stajı Bu Yönde, Buna Ne Can Dayanır Ne De Kafa ..
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar? 00:59
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar? 114 izlenme - 4 yıl önce Babası Da Bir Anlayabilse Ne Dediğini :)
Dırdır Eden Sevgilisine Hassiktir Çeken Koreli 00:45
Dırdır Eden Sevgilisine Hassiktir Çeken Koreli 130 izlenme - 3 yıl önce Dırdır eden bir kadından daha kötü bir şey varsa o da dırdır eden kadının aynı zamanda Koreli olmasıdır. Durum böyle olunca dili,dini,ırkı farketmeksizin söylenebilecek tek bir şey vardır : "Hassiktir lan ordan"
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar :) 00:59
Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar :) 106 izlenme - 4 yıl önce Kızlar Dırdıra Kaç Yaşında Başlar.. :))
'Kadın Dırdırı' Bebeklikte Başlar 00:59
'Kadın Dırdırı' Bebeklikte Başlar 75 izlenme - 4 yıl önce Babasına derdini anlatmaya çalışan bebek konuşmasıyla gelecekte de hiç susmayacağının sinyalini veriyor...
Kadınlar Neden Dırdır Yapar ? Röportaj Meydanı Sokak Röportajları 05:37
Kadınlar Neden Dırdır Yapar ? Röportaj Meydanı Sokak Röportajları 88 izlenme - 3 yıl önce Röportaj meydanı bu haftaki sokak röportajında kadınların problemlerini neşeli bir dille yansıtmak için meydanlara kadınlar neden dırdır yapar ? sorusunu sordu. Bu eğlenceli sokak röportajımızda da çok eğlendik iyi seyirler!
Kadınlar Neden Dırdır Yapar ? - Röportaj Meydanı 05:37
Kadınlar Neden Dırdır Yapar ? - Röportaj Meydanı 74 izlenme - 3 yıl önce Artık kendi Cumhurbaşkanını seçebilen cumhura, çok kere yuvaların yıkılmasına sebebiyet veren bu sorunu sormuşlar onlarda bi güzel cevaplamış.