Hoşgeldiniz!

Direk Dans Videoları İzle

Osman Aga Dansı - Akasya Durağı 00:39
Osman Aga Dansı - Akasya Durağı 1.719 izlenme - 2 ay önce Kemal Güneş zengin bir sanayicidir. Karısı Melahat Güneş ve kızı Tuğçe ile birlikte güzel bir hayat sürerken şirketi iflas etmiş ve intihar etmiştir. Bunun üzerine Kemal'in 15 yıldır özel taksi şoförü olan Nuri Bey Melahat'ın taşındığı evde onunla konuşarak kurduğu Akasya Durağı'nda çalışmasını ister. Kızı buna karşı çıkar ama Melahat bunu kabul eder. Her hafta binbir çeşit sorunlarla uğraşıyor bütün Akasya Durağı. Sinan daha evvel başka bir filmde En Son Babalar Duyar'da Kadir adıyla oynarken bir sahtekarlık ustası olarak portre etmiştir. O karaterini bu filmde devam ettiren Sinan, Osman (ya da Sinan'ın lakabıyla "Osman Aga") ona katılır. Osman, Trakya şivesi konuşmasıyla komik sahneler yaratır. Hep "Avrupalıyım" diye geçinir fakat kimse onu öyle düşünmez.
sekis direk dansı ! 04:31
sekis direk dansı ! 21.781 izlenme - 6 yıl önce sekis direk dansı !
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 05:45
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 3.673 izlenme - 2 yıl önce Demi Moore'a en en unutamadığınız sahnesi ne deseler, striptiz sahneleri unutulacak gibi değil derim...
Shakıra'nın Direk Dansı Çok Konuşulacak Web Tvhür Mov 01:58
Shakıra'nın Direk Dansı Çok Konuşulacak Web Tvhür Mov 2.555 izlenme - 6 yıl önce shakıra'nın direk dansı çok konuşulacak
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 03:38
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 1.214 izlenme - 2 yıl önce Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı Ukraynalı direk dansçı adını Yetenek Sizsiniz'in Ukrayna'da sergilediği performansla duyurdu.
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Direk Dansı Teknikleri 11:24
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Direk Dansı Teknikleri 632 izlenme - 2 yıl önce Evet sevgili alkışlarla yaşayanlar ve de yaşatanlar, daha önce yayınladığımız, komşu Yunanistan'ın sabah programından bir kesitin siz değerli alkışseverler tarafından ilgiyle karşılanması sonucu, yine bir tv programı kesitiyle karşınızdayız. Bu seferki konumuz ise daha ciddi: direk dansı teknikleri. Sanırım masaj tekniklerini kullanmaya çoktan başladık, neden direk dansı da alternatifler arasına girmesin ki? Önceki video için bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99304/yunanistanda-sabah-programi-olmak-masaj-teknikleri
Direk Deviren Şişko Striptizci 00:37
Direk Deviren Şişko Striptizci 410 izlenme - 2 yıl önce Şişman, iri yapılı bir striptizci direk dansı yapayım derken direği deviriyor. Direk de normal bildiğiniz direklerden daha kalın üstelik.
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 01:46
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 533 izlenme - 2 yıl önce Turkiye de İstanbul da pole dance exotic (direk dansı) yeni başladı.İlk kez Polina Dulsineya ile Wow classes de!!!!!
Fantezi Kurbanı Oldu! 00:40
Fantezi Kurbanı Oldu! 704 izlenme - 4 yıl önce Direk Dansı Yapmak İsteyen Kız Bir Anda Kendini Yerde Buldu
Direk Dansında Korkunç Kaza 00:33
Direk Dansında Korkunç Kaza 201 izlenme - 2 yıl önce Direk dansı yapan bu güzel bayan tam kendini dansa kaptırmışken küçük bir hatası yüzünden tepetaklak oluyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Hayrettin'den Direk Dansı 02:14
Hayrettin'den Direk Dansı 237 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin'den Direk Dansı Hayrettin Yeni Şakalarına Tam gaz Devam Ediyor!
114 Kilo İle Direk Dansı Yaptı 02:16
114 Kilo İle Direk Dansı Yaptı 237 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en kilolu striptizcisi LuAyne Brown, 114 kilo ile direk dansı yaptı.
 Direk Dansı Sakarları 03:27
Direk Dansı Sakarları 167 izlenme - 3 yıl önce İnsan ''Neden?'' diye srmadan edemiyor. HAdi bu işi meslek olanlar var. YA sokak lambasına yapmaya çalışana, yatağın koluna yapmaya çalışana ne demeli. Hiç mi öngörü yok ''Bu beni taşımaz'' diyemiyor musunuz kendinize. Sondaki abla favorimdir. İyi seyirler efenim.
Lady Gaga Direk Dansı Yapıyor 00:22
Lady Gaga Direk Dansı Yapıyor 214 izlenme - 2 yıl önce Lady Gaga (Soldaki) direk dansı yapıyor. Videoda çalan şarkının adı, ''Khia - My Neck, My Back''
Ruslan Set And Powerms Feat. V.ray - Aspiration 05:18
Ruslan Set And Powerms Feat. V.ray - Aspiration 138 izlenme - 3 yıl önce Ruslan Set And Powerms V.ray Aspiration
Profesyonel Bir Striptiz İdmanı (Genel İzleyici) 01:29
Profesyonel Bir Striptiz İdmanı (Genel İzleyici) 187 izlenme - 2 yıl önce Yaşamını sarhoşlara meze olarak kazanan genç kızlardan biri... "Benim!" diyen delikanlının yapamayacağı düzeyde güç gerektiren hareketleri ve onun ardındaki duş perd..şey sır perdesini aralayacaksınız. Genç kızlarımızın hem okuyup hem de arta kalan zamanlarında nasıl çalıştığını, bulduğu ilk boş vakitte KPSS'ye çalışmalarını, memur olma hayallerini göreceksiniz. Çok abarttım da ne yazsam kısa yazmışın dicekti.
Direk Dansı Yapan Güzelin Hazin Sonu 00:30
Direk Dansı Yapan Güzelin Hazin Sonu 87 izlenme - 3 yıl önce Direk Dansında Beklenmedik Son ))
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 00:05
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 45 izlenme - 2 yıl önce Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi Direk dansı yapan adamla birlikte kedinin de direğe tutunmasıyla ortaya çıkan sıcak görüntüler.
Ruslan Set And Powerms Feat. V.ray - Aspiration 05:18
Ruslan Set And Powerms Feat. V.ray - Aspiration 89 izlenme - 3 yıl önce Ruslan Set And Powerms Feat. V.ray - Aspiration
Direk Dansına Yeni Anlam Katmak 00:14
Direk Dansına Yeni Anlam Katmak 53 izlenme - 3 yıl önce Twerkle ile başlayan zurnayla devam eden ilginç bir direk dansı ile karşınızdayız. Fena da yapmıyor eleman. iyi seyirler
Elektrik Direkleri Resmen Dans Etti 00:34
Elektrik Direkleri Resmen Dans Etti 30 izlenme - 2 yıl önce Elektrik direkleri resmen dans etti Şiddetli rüzgar, elektrik direklerini öyle bir salladı ki sanki yerinden çıkacakmış gibi. Dans edermiş görüntüsü oluşturan direkleri görenler şaşkınlık yaşadı.
Direkte Spor Hareketleri Yapan Muhteşem 5 İnsan 03:00
Direkte Spor Hareketleri Yapan Muhteşem 5 İnsan 23 izlenme - 1 yıl önce People Are Awesome kanalının bu haftaki bölümünde direkte yapılan spor hareketlerinin en iyi 5 tanesini derledi. Direkte yapılan hareketler inanılmaz bir konsantrasyon ve vücut gücü gerektiriyor.
Su Altında Harikalar Yaratan Direk Dansçıları 02:47
Su Altında Harikalar Yaratan Direk Dansçıları 17 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel fotoğrafçı Brett Stanley, su altında direk dansı yapan dansçıların sergiledikleri gerçeküstü görüntüleri böyle kaydetti.
Direk Dansına Farklı Boyut Kazandıran Adam 05:43
Direk Dansına Farklı Boyut Kazandıran Adam 62 izlenme - 4 yıl önce Striptiz dansına farklı boyut kazandırmak.. :))