Hoşgeldiniz!

Direk Dansı Videoları İzle

Twerk İle Direk Dansını Birleştiren Hatun 04:52
Twerk İle Direk Dansını Birleştiren Hatun 739 izlenme - 2 gün önce Oldukça etkili kıyafeti ile mükemmel twerk yapan hatun bunu birde direk dansı ile süslemiş. Ortaya yürek hoplatan görüntüler çıkmış.
Seksi Kızın Direk Dansı İle İmtihanı 00:33
Seksi Kızın Direk Dansı İle İmtihanı 22.643 izlenme - 6 ay önce Açık havada direk dansı yapmak isteyen seksi kız başlarda iyi gidiyordu ama daha on fırın ekmek yemesi lazım. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Başarısız Direk Dansı 00:06
Başarısız Direk Dansı 64.206 izlenme - 3 yıl önce Başarısız Bir Dans Deneyimi Diyebiliriz..
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 2.982 izlenme - 2 ay önce Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Birincilik Getiren Direk Dansı Performansı 05:41
Birincilik Getiren Direk Dansı Performansı 276 izlenme - 1 gün önce Avustralya'da düzenlenen direk dansı şampiyonasında birinci olan Michelle Shimmy'nin müthiş direk dansı performansını izliyoruz.
En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları 28.510 izlenme - 2 yıl önce Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
İlk Kez Striptiz Yapan Türkler 02:59
İlk Kez Striptiz Yapan Türkler 23.825 izlenme - 1 yıl önce BirDirBir ekibi, yapması görünüşünden çok daha zor olan direk dansını yerinde denedi. Direk dansı çok ciddi güç, esneklik ve kondisyon gerektirmektedir. Tırmanışlar, dönüşler, ters duruşlar gibi çeşitli atletik hareketlere dayanır. Bu alanda ilerlemek için üst beden ve merkez kaslarının güçlenmesi ve ciddi ve disiplinli bir eğitim almak gerekmektedir. Türkiye'de de yaygınlaşmaktadır. WOW Classes, DansBuluşma, My Dream Dance, Çengi, Afrocubanos gibi stüdyolarda direk dansı kursu alınabilmektedir. WOW Classes kurucusu ve eğitmeni Sevinç Gürmen, 2014 yılında Belçika'da gerçekleşen Pole Fusion yarışmasında yarışmış ve birinci olmuştur. Video Birdirbir kanalından alınmıştır.
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 02:23
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 788 izlenme - 2 hafta önce Son günlerin yeni akımı Mannequin Challenge, striptiz kulübünde gerçekleştirilince ortaya ilgin görüntüler çıkmış.
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 893 izlenme - 2 ay önce Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 00:58
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 69 izlenme - 1 gün önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 13:20
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 55 izlenme - 2 gün önce Asena Atalay direk dansı görüntüleri olay yarattı.Caner Erkin, Asena Atalay'ın Striptiz Kulübünde Direk Dansı Yaptığını İddia Etti!. Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'ın birtakım özel ev partilerinde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini söyledi.
Ev Hanımının Direk Dansı Kazası 00:40
Ev Hanımının Direk Dansı Kazası 8.735 izlenme - 2 yıl önce Ev Hanımının Direk Dansı Kazası Direk dansı yaparken kaza geçirip komik durumu düşen kızın görüntüleri..
Striptiz Kursu İlk Ders 03:34
Striptiz Kursu İlk Ders 4.506 izlenme - 9 ay önce Striptiz, gece kulüplerinde, bir oyuncunun müzik eşliğinde dans edip soyunarak yaptığı gösteri olarak nitelendirilir. Striptizin yapıldığı yerlerde ortamdaki ışık loş ve müzik ağırdır. Sandalye gibi eşyalar bu gösterilerde kullanılan araçlardır. Sahnede soyunma modasının 1895'te Paris'te Divan japonais adlı gösteride Moreno de Blansac tarafından uygulandığı sanılmaktadır. İlk zamanlarda kabarelerde yapılan bu gösterilerde sadece Mata Hari ve Dita Von Teese gibi birkaç kişi ünlendi. ABD'de 1930'lu yıllardan itibaren burlesk adı altında yaygınlık kazandı. 1935'te tekrar Avrupa'ya geldi ve 1955'te yaygınlaştı. Sinemada ise Gilda, Rita Hayworth, Brigitte Bardot ve Jeanne Moreau yaptıkları striptiz sahneleri ile akıllarda kaldı. Kadın oyuncuların şovlarının dışında, kadınlara ve eşcinsel erkeklere yönelik erkek dansçıların olduğu striptiz gösterileride mevcuttur. Amber Prowl https://instagram.com/amberProwl Will Shepherd https://www.youtube.com/shep689 R.J. Aguiar https://www.youtube.com/TheNotAdam Bianca Vallar https://instagram.com/biancavallar Pauler Lam https://instagram.com/paulerlam/ Stephanie Pressman https://instagram.com/stephpressman/ Russ https://instagram.com/russgooberman/
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 7.816 izlenme - 3 yıl önce İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
Direk Dansında Master Yapan Güzel! 03:01
Direk Dansında Master Yapan Güzel! 7.405 izlenme - 3 yıl önce Direk Dansında Master Yapan Güzel!
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.280 izlenme - 10 ay önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direk Dansı Senin Neyine 00:40
Direk Dansı Senin Neyine 9.445 izlenme - 4 yıl önce
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 00:37
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 3.035 izlenme - 1 yıl önce Çin'de ortaya çıkan görüntülerde 69 yaşındaki kadın, direk dansı şovuyla görenleri hayrete düşürdü. Geçtiğimiz günlerde ulusal bir yarışmada altın madalya kazanan 69 yaşındaki emekli kadın, seksenli yaşlarına kadar dans etmeyi planladığını söylüyor. Yaşına rağmen fit vücudu ve esnek hareketleriyle görenleri hayrete düşüren yaşlı kadının ilham veren görüntüleri izleyenlerin ağzını açık bırakıyor.
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 02:52
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 4.017 izlenme - 2 yıl önce Seksiliği ellerine yüzlerine bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında başarısız olup rezil olan sizlerle.
Kadın Striptizci İle Erkek Striptizcinin Kapışması 02:27
Kadın Striptizci İle Erkek Striptizcinin Kapışması 3.674 izlenme - 2 yıl önce Alex Shchukin ve Michelle Shimmy isimli iki dansçı boru üzerindeki danslarıyla birbirlerine meydan okuyorlar. İzliyoruz..
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 00:57
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 1.400 izlenme - 1 yıl önce Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı. ..........
çılgınlık! hint tarzı direk dansı... 01:38
çılgınlık! hint tarzı direk dansı... 8.212 izlenme - 7 yıl önce
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 01:16
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 21 izlenme - 1 gün önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Shakira'nın Direk Dansı Olay Yaratacak 01:58
Shakira'nın Direk Dansı Olay Yaratacak 6.402 izlenme - 6 yıl önce
Leigh Ann - Direk Dansı 02:55
Leigh Ann - Direk Dansı 2.399 izlenme - 3 yıl önce Here is my submission for USPDF! I will be done w my wedding which has taken so much of my time in the past 6 months and will have a full month to train afte...
tokyo da direk dansı yarışması 01:34
tokyo da direk dansı yarışması 6.159 izlenme - 7 yıl önce dünyanın dört bir yanından bayanlar ve erkekler ilk uluslaraası fitness direk dansı yarışması için tokyo daydılar.
Direk Dansını İnanılmaz Yapan Kadın 00:41
Direk Dansını İnanılmaz Yapan Kadın 97 izlenme - 1 ay önce Direk dansı yapan kadınlar harika oluyor! Hele erkeğinin karşısında yapan kadının yanında yeme de yanında yat ,görüntüde hatunu izliyoruz
Penelope Cruz'dan Harika Direk Dansı 01:42
Penelope Cruz'dan Harika Direk Dansı 1.569 izlenme - 2 yıl önce Penelope Cruz'dan Harika Direk Dansı Chromophobia Yapımı : 2005 - İngiltere , Fransa , ABD Tür : Dram Süre: 136 Dak. Yönetmen : Martha Fiennes Oyuncular : Penélope Cruz , Ralph Fiennes , Kristin Scott Thomas , Ian Holm , Damian Lewis Senaryo : George Tiffin , Martha Fiennes Yapımcı : Tarak Ben Ammar , Ron Rotholz Yönetmeninin New York hassaslığında bir Londra filmi olarak tanımladığı Chromophobia için dramatik bir gerilim deniyor. Tüm değerlerin giderek yitirilmekte olduğu Londra’da burjuva kökenli bir ailenin yaşadıklarının anlatıldığı filmde İngilizlerin yitirmeye başladıkları değerler ön planda.. Dürüstlük, güven ve sadakatin aile hayatından çıkması ve yerini kişisel hırsların almasının aileye getirdiği yıkımı gözler önüne seriyor..
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun 05:05
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun 1.307 izlenme - 9 ay önce Ablamıza gerçekten helal olsun. Hem yetenek hem güzellik var. İnsan izlerken farklı yerlere gidiyor!!!
Kate Hudson’dan Direk Dansı 00:33
Kate Hudson’dan Direk Dansı 123 izlenme - 2 ay önce Altın Küre ödüllü ABD’li oyuncu Kate Hudson, egzersiz yaparken çekilen bir videosunu ‘Gece çalışması’ notuyla Instagram hesabından yayınladı. Direk dansıyla çalışma yaparken telefonunu yere bırakarak egzersizi kaydeden 37 yaşındaki yıldız, başarılı figürleriyle dikkat çekti.