Hoşgeldiniz!

Direk Dansı Videoları İzle

İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 02:59
İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 9.583 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medya ortamında gün geçtikçe hatırı sayılır bir sayıya ulaşan youtuberlar hem fenomen olma hem para kazanma amaçlı bu işe girişiyorlar. Kızlı Erkekli bu yotuberlar ise bu uğurda direk dansını bile denemiş.
Gta Vice City - Pole Position 03:12
Gta Vice City - Pole Position 1.861 izlenme - 1 hafta önce Malibu'yu hepimiz biliyoruz. Burası ise GTA Vice City'de yer alan 2 kulüpten biri olan Pole Position kulübü... Bir çoÄŸumuz Mercedes Cortez'i bırakmıştır buraya. Ä°zliyoruz.
Twerk İle Direk Dansını Birleştiren Hatun 04:52
Twerk İle Direk Dansını Birleştiren Hatun 7.759 izlenme - 2 ay önce Oldukça etkili kıyafeti ile mükemmel twerk yapan hatun bunu birde direk dansı ile süslemiş. Ortaya yürek hoplatan görüntüler çıkmış.
Seksi Kızın Direk Dansı İle İmtihanı 00:33
Seksi Kızın Direk Dansı İle İmtihanı 22.834 izlenme - 8 ay önce Açık havada direk dansı yapmak isteyen seksi kız başlarda iyi gidiyordu ama daha on fırın ekmek yemesi lazım. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yonca Evcimik'ten 40.Yıla Özel Direk Dansı 02:27
Yonca Evcimik'ten 40.Yıla Özel Direk Dansı 4.618 izlenme - 2 ay önce 90’lı yıllara damgasını vuran Yonca Evcimik, 40’ıncı sanat yılını kutladı. Gecenin sürprizi de Evcimik’ten geldi. Formu ve enerjisiyle geçen yıllara meydan okuyan 54 yaşındaki sanatçı, direk dansı yaptı. Seksi tulumu ve dansı ile alkış alan Evcimik, şovunu ıslıklar eşliğinde tamamladı.
Başarısız Direk Dansı 00:06
Başarısız Direk Dansı 64.217 izlenme - 3 yıl önce Başarısız Bir Dans Deneyimi Diyebiliriz..
Hayrettin'den Direk Dansı 02:14
Hayrettin'den Direk Dansı 42.668 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı videolar ile milyonlara ulaşıp, güldürebilen Hayrettin'in İzlesene Kanalı Hayrettin'den Direk Dansı
En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları 28.816 izlenme - 2 yıl önce Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
İlk Kez Striptiz Yapan Türkler 02:59
İlk Kez Striptiz Yapan Türkler 24.308 izlenme - 1 yıl önce BirDirBir ekibi, yapması görünüşünden çok daha zor olan direk dansını yerinde denedi. Direk dansı çok ciddi güç, esneklik ve kondisyon gerektirmektedir. Tırmanışlar, dönüşler, ters duruşlar gibi çeşitli atletik hareketlere dayanır. Bu alanda ilerlemek için üst beden ve merkez kaslarının güçlenmesi ve ciddi ve disiplinli bir eğitim almak gerekmektedir. Türkiye'de de yaygınlaşmaktadır. WOW Classes, DansBuluşma, My Dream Dance, Çengi, Afrocubanos gibi stüdyolarda direk dansı kursu alınabilmektedir. WOW Classes kurucusu ve eğitmeni Sevinç Gürmen, 2014 yılında Belçika'da gerçekleşen Pole Fusion yarışmasında yarışmış ve birinci olmuştur. Video Birdirbir kanalından alınmıştır.
Pole Dance Nedir? 02:29
Pole Dance Nedir? 2.521 izlenme - 3 ay önce Şimdi herkesin kafasında malum soru. E bu striptizzzzz! Bu dans tarihsel olarak gece kulüplerinden ve striptiz kulüplerinden geçmiş tamam fakat sonra ayrılmış, bütün dünyada yapılan yarışmaları düzenlenen resmi bir dans haline gelmiş. E tango nereden çıktı sanıyorsun? Sen bakma bunlara miray, bunlar hayatında dans mı görmüş? Senin direk dönmeli mi? Her direkle oluyor mu? Bu şimdi boru dansı mı direk dansı mı? Bu arada bu direk, isim. Sıfat olan, aracısız anlamına gelen direk’in sounda t var. Hem dans hem türkçe. Oh. Direkle yapılan bu dans bana direkt striptizi hatırlattı. Tarihi 800 yıl önceki hint dansı olan mallakhamb’a dayanıyor. 1900’lerde gezici sirklerde bir türü gelişiyor, sonra da o çılgın 80’ler geliyor. La bu seksenler hiç başka bi döneme benzemiyor. Niye böyle bir şey olmuş ki? İşte 80’lerde kanada ve sonrasında amerikada striptiz şeklinde kendine geniş bir yer buluyor. Sonrasında bir spor olarak görünmeye başlıyor.
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 3.018 izlenme - 4 ay önce Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 02:23
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 1.391 izlenme - 2 ay önce Son günlerin yeni akımı Mannequin Challenge, striptiz kulübünde gerçekleştirilince ortaya ilgin görüntüler çıkmış.
Tavan Çökerten Erotik Dans 00:11
Tavan Çökerten Erotik Dans 1.017 izlenme - 2 ay önce Bir striptiz kulübünde çalışan dansçı kız , dans gösterisi esnasında tavan tutunup takla atmak isteyince olanlar olmuş.
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 00:58
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 874 izlenme - 2 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Yuh Be Sana 00:22
Yuh Be Sana 41.751 izlenme - 9 yıl önce
Ev Hanımının Direk Dansı Kazası 00:40
Ev Hanımının Direk Dansı Kazası 8.753 izlenme - 2 yıl önce Ev Hanımının Direk Dansı Kazası Direk dansı yaparken kaza geçirip komik durumu düşen kızın görüntüleri..
Striptiz Kursu İlk Ders 03:34
Striptiz Kursu İlk Ders 4.750 izlenme - 11 ay önce Striptiz, gece kulüplerinde, bir oyuncunun müzik eşliğinde dans edip soyunarak yaptığı gösteri olarak nitelendirilir. Striptizin yapıldığı yerlerde ortamdaki ışık loş ve müzik ağırdır. Sandalye gibi eşyalar bu gösterilerde kullanılan araçlardır. Sahnede soyunma modasının 1895'te Paris'te Divan japonais adlı gösteride Moreno de Blansac tarafından uygulandığı sanılmaktadır. İlk zamanlarda kabarelerde yapılan bu gösterilerde sadece Mata Hari ve Dita Von Teese gibi birkaç kişi ünlendi. ABD'de 1930'lu yıllardan itibaren burlesk adı altında yaygınlık kazandı. 1935'te tekrar Avrupa'ya geldi ve 1955'te yaygınlaştı. Sinemada ise Gilda, Rita Hayworth, Brigitte Bardot ve Jeanne Moreau yaptıkları striptiz sahneleri ile akıllarda kaldı. Kadın oyuncuların şovlarının dışında, kadınlara ve eşcinsel erkeklere yönelik erkek dansçıların olduğu striptiz gösterileride mevcuttur. Amber Prowl https://instagram.com/amberProwl Will Shepherd https://www.youtube.com/shep689 R.J. Aguiar https://www.youtube.com/TheNotAdam Bianca Vallar https://instagram.com/biancavallar Pauler Lam https://instagram.com/paulerlam/ Stephanie Pressman https://instagram.com/stephpressman/ Russ https://instagram.com/russgooberman/
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 962 izlenme - 4 ay önce Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Diren Dansı Yaparken Kafa Üstü Çakılan Hatun 00:08
Diren Dansı Yaparken Kafa Üstü Çakılan Hatun 421 izlenme - 2 ay önce Direk dansı öğrenmek için direk dansı kursuna yazılan hatun bir anlık dikkatsizliğinin bedelini kafa üstü yere çakılarak ödemiş.
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 7.914 izlenme - 3 yıl önce İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
sptriptiz güzel ama sonu 00:22
sptriptiz güzel ama sonu 20.757 izlenme - 8 yıl önce yazık kzım be
Direk Dansında Master Yapan Güzel! 03:01
Direk Dansında Master Yapan Güzel! 7.462 izlenme - 3 yıl önce Direk Dansında Master Yapan Güzel!
Bırakma Düşer  Kız 00:58
Bırakma Düşer Kız 25.045 izlenme - 8 yıl önce birakma düŞer kiz
Direk Dansı Senin Neyine 00:40
Direk Dansı Senin Neyine 9.516 izlenme - 5 yıl önce
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.324 izlenme - 12 ay önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 00:19
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 475 izlenme - 2 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır. Bu kadar bilgi yeter derseniz direk dansını eline yüzüne bulaştıran hatunu izleyelim.
Birincilik Getiren Direk Dansı Performansı 05:41
Birincilik Getiren Direk Dansı Performansı 451 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da düzenlenen direk dansı şampiyonasında birinci olan Michelle Shimmy'nin müthiş direk dansı performansını izliyoruz.
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 00:37
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 3.313 izlenme - 2 yıl önce Çin'de ortaya çıkan görüntülerde 69 yaşındaki kadın, direk dansı şovuyla görenleri hayrete düşürdü. Geçtiğimiz günlerde ulusal bir yarışmada altın madalya kazanan 69 yaşındaki emekli kadın, seksenli yaşlarına kadar dans etmeyi planladığını söylüyor. Yaşına rağmen fit vücudu ve esnek hareketleriyle görenleri hayrete düşüren yaşlı kadının ilham veren görüntüleri izleyenlerin ağzını açık bırakıyor.
Stipriz Show Kötü Bitti  00:19
Stipriz Show Kötü Bitti 11.395 izlenme - 8 yıl önce yav salak vay
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun 05:05
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun 2.374 izlenme - 11 ay önce Ablamıza gerçekten helal olsun. Hem yetenek hem güzellik var. İnsan izlerken farklı yerlere gidiyor!!!