Hoşgeldiniz!

direksiyon akademisi

Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 02:36
Buzlu ve karlı yollarda araba kullanmak - karda buzda araç sürmenin püf noktalar 1.536 izlenme - 6 yıl önce
ileri sürüş teknikleri - siste araç kullanma 01:02
ileri sürüş teknikleri - siste araç kullanma 1.767 izlenme - 8 yıl önce ileri ve güvenli sürücülük teknikleri uzmanı onur akçay, siste araç kullanırken yapılan yanlışları anlatıyor.
Onur Akçay Makam Şoförlüğü Eğitimi 10:11
Onur Akçay Makam Şoförlüğü Eğitimi 540 izlenme - 7 yıl önce ileri sürüş teknikleri uzmanı onur akçay ülkemizde ilk defa direksiyon akademisi tarafından uygulanmaya başlayan makam şoförlüğü eğitimi hakkında bilgi veriyor.
İleri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Onur Akçay 02:08
İleri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Onur Akçay 576 izlenme - 8 yıl önce güvenli sürüş teknikleri uzmanı ve ileri sürüş teknikleri eğitimleri veren onur akçay, takip mesafesini anlatıyor.
gizli buz ve kaygan zeminde otomobil kullanmak 01:49
gizli buz ve kaygan zeminde otomobil kullanmak 337 izlenme - 7 yıl önce direksiyon akademisi ileri sürüş teknikleri uzmanı onur akçay çiy kırağı ve gizli buzlanma gibi kaygan zeminlerde sürücülerin dikkat etmesi gerekenleri anlatıyor. http//www.direksiyonakademisi.com/ http//www.onurakcay.com.tr/ http//www.facebook.com/pages/onur-akcay-ıleri-surus-teknikleri-uzmani/158391357504932
vip makam şoförlüğü kursu -vip özel şoförlük kursu - özel şöför eğitimleri 03:17
vip makam şoförlüğü kursu -vip özel şoförlük kursu - özel şöför eğitimleri 277 izlenme - 6 yıl önce vip makam ve özel şoförlük eğitimleri ve sertifikası artık Türkiye'de. Türkiye'de bu eğitimleri vermeye tek yetkin kurum Direksiyon Akademisi'nin eğitmeni ileri sürüş teknikleri uzmanı Onur Akçay, eğitimler ve sertifikalar hakkında bilgiler veriyor.