Hoşgeldiniz!

Direnankara Videoları İzle

1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi 02:47
1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi 1.264 izlenme - 3 yıl önce 1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi
Daft Punk Gezi Parki Versiyonu 04:48
Daft Punk Gezi Parki Versiyonu 763 izlenme - 2 yıl önce Daft Punk'ın son albümünden "Giorgio by moroder" şarkısının Tayyip Erdoğan'ın hayatına ironik bir uyarlaması.
Biz Ben Bunlar - Recep Tayyip Erdoğan ve Zamirleri 01:26
Biz Ben Bunlar - Recep Tayyip Erdoğan ve Zamirleri 652 izlenme - 2 yıl önce "Türkçeyi sizden öğrenecek değiliz" açıklaması yapan başbakan, kısa bir video ile zamirleri ele almış. Not: AKP Kayseri ve Ankara mitinglerinden bir buket. Görüntülerdeki hiçbir planın tekrarı kullanılmamıştır.
Ses - Fazıl Say - Occupygezi 03:32
Ses - Fazıl Say - Occupygezi 628 izlenme - 4 yıl önce Çapulcular Teşekkürler, Fazıl Say.
Bir Referandum Örneği: Melih Gökçek ve Demokrasi 03:18
Bir Referandum Örneği: Melih Gökçek ve Demokrasi 256 izlenme - 2 yıl önce Şu sıra Gezi Parkı ile ilgili mevzunun referanduma kayması ile birlikte daha önce yapılmış bir referandumdan örneğin aydınlatıcı olacağını hissediyorum. İçimizi ısıtan sırıtışıyla Melih ve demokrasi anlayışı.
Bulent Arınçtan Ekmek Yoksa Pasta Yesinler Tavrı 01:12
Bulent Arınçtan Ekmek Yoksa Pasta Yesinler Tavrı 132 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parki Direnişi sırasında, Cevahir ailesinin düğününe erkek tarafının şahidi olarak katılan Bülent Arınç olay yerindeki gözlemlerini aktarıyor. Deputy PM...
Çapulcu Diyeti - Diet of Chapullers 03:00
Çapulcu Diyeti - Diet of Chapullers 79 izlenme - 2 yıl önce Direnişe destek veren Beslenme ve Diyet Uzmanı'ndan eylemlerde beslenme önerilerini izleyelim.
Keşke Yalnız Bunun İçin Kırsaydım Seni 04:57
Keşke Yalnız Bunun İçin Kırsaydım Seni 68 izlenme - 2 yıl önce Direnen Ankara öğrencilerinin provokatörler ve marjinal gruplar eşliğinde hazırladığı Dış Mihrak destekli video çalışmasıdır. "Bu panoyu ben kırdım!"
İspanya Televizyonundan Başbakana Mesaj 01:28
İspanya Televizyonundan Başbakana Mesaj 57 izlenme - 3 yıl önce İspanya televizyonunun Türkiye'deki Taksim gezi olayları adına Recop Tazyik Erdoğan'a mesajını izliyoruz. Dış mihraklar bu olsa gerek hep bizi karıştırmak için di mi?
Yaşar - Giderdik Beraber 03:00
Yaşar - Giderdik Beraber 40 izlenme - 4 yıl önce Daft Punk - Get Lucky Cover By Ozaneklips