Hoşgeldiniz!

direnişçi

Bbc Muhabirinin Iraklı Direnişçilerle Röportajı (Hd) 01:52
Bbc Muhabirinin Iraklı Direnişçilerle Röportajı (Hd) 5.052 izlenme - 2 ay önce bir zamanlar oldukça meşhur olan bir skeç.yıllardır ütüyle çekilmiş gibi olan videolarını izlemiştik..işte karşınızda hd versiyonu, her izlediğimde kopuyorum :)
Friendly Fire'ı Açık Unutan Öso'lular 00:54
Friendly Fire'ı Açık Unutan Öso'lular 2.587 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda silah kullanmasını bilmeyen öso mallarının kendi arkadaşlarını vurmasını izliyoruz...
Taksim Gezi Parkı Direnişçisinin Vurulma Anı 00:43
Taksim Gezi Parkı Direnişçisinin Vurulma Anı 1.318 izlenme - 2 yıl önce Saniye saniye Taksim Gezi Parkı direnişçisinin vurulma anını, yani polisin halk üzerinde uyguladığı şiddeti izleyeceksiniz.
Yaramaz TOMA! 00:37
Yaramaz TOMA! 1.113 izlenme - 3 yıl önce Çapulcu TOMA'ya parmak sallıyor, TOMA ile çapulcu arasındaki hoş dialog, insan hiç sevdiğine su sıkar mı? Yer Taksim, tarih 06.07.13...
Ziyaretçiler - Romantik Akşam Yemeği 01:22
Ziyaretçiler - Romantik Akşam Yemeği 577 izlenme - 3 yıl önce Biz burda mumlarla falan romantiklik yaşarken onlarda uzayda romantizimi örümceklerle farelerle yaşıyorlar romantiklikde popi gibidir herkesin farklı bir romantiklik anlayışı vardır, çocukluğumda yalan rüzgarından sonra en çok izlediğim dizidir, fare yeme sahneleri ve güzel kadınlarıyla hafızalara kazınmıştı. Not: Konu başlığını Youtube'dan çaldım. Duygusal Not: Yalan Rüzgarı yerine çizgi filim tercih ederdim ama siz gençler bilmez süperge topuzunun götte bıraktığı iz ve acıyı...
En Küçük Direnişçi 00:33
En Küçük Direnişçi 605 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı Eylemlerine Destek Veren En Küçük Direnişçi
Polisten Güldüren Anons - Güldük Eğlendik Hep Beraber 01:47
Polisten Güldüren Anons - Güldük Eğlendik Hep Beraber 247 izlenme - 2 yıl önce ''Aranızda bazı şahıslar polise saldırmanız için teşvik ediyor. Bu gruptan bazı kişiler zaman zaman taş ve sopalarla saldırıda buluyor. Lütfen, bunlar size zarar vermek istiyor. Ne güzel şimdiye kadar güldük eğlendik. Demokratik hakkınızı kullandınız. Eyleme artık bir son verelim. Evimize gidip dinlenelim yarın yine geliriz'' şeklinde anons yaptı.
Direnişçilerden Polise Yürüyüş Taktiği 00:29
Direnişçilerden Polise Yürüyüş Taktiği 329 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Berkin Elvan eylemlerinde mobeseye takılan YDG-H'nin direniş taktiği.
Küçük Direnişçi Daghan 00:33
Küçük Direnişçi Daghan 417 izlenme - 5 yıl önce Küçük Direnişçi Daghan
Akrebe Bahçe Hortumuyla Su Sıkan Vatandaş 00:43
Akrebe Bahçe Hortumuyla Su Sıkan Vatandaş 224 izlenme - 3 yıl önce şimdi yandaş haber kanaları yüzü kapalı teroristler polise kimyasal su sıktı diye haber yapmadan biz burada paylaşalım. görüntüler ankaradan bir vatandaş polise orantısız zeka kullanarak nerden bulduğunu bilmediğimiz bahçe hortumuyla su sıkıyor.
Divan Otel'de Piyano Çalan Direnişçi 02:12
Divan Otel'de Piyano Çalan Direnişçi 216 izlenme - 5 yıl önce Taksim Harbiye'deki Divan Otele Sığınan #direngeziparkı Eylemcileri Piyano Çalıyor. İnanılmaz Güzel.
Battlefield 5 - Taksim Direnişi GamePlay 02:20
Battlefield 5 - Taksim Direnişi GamePlay 106 izlenme - 2 yıl önce Direnişçinin gözünden Taksim direnişinin ön safları! Taksim sokaklarında biber gazıyla mücadelede "level" atlayan direnişçilerin bakış açısından neler yaşadığınının özeti.
Eylemcilere Balkondan Çekiç Fırlatan Vatandaş 00:48
Eylemcilere Balkondan Çekiç Fırlatan Vatandaş 128 izlenme - 3 yıl önce Amca çok öfkelenmiş olmalı yapılan eyleme ki çekiç fırlatacak kadar ileri gitmiş (haberde çekiç atıldığı yazıyor) daha kötü şeylerin olmaması sevindirici.
Klimalı Gezi Çadırı 00:17
Klimalı Gezi Çadırı 129 izlenme - 3 yıl önce Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda 'Gezi Parkı' protestosuna destek veren bir eylemci, çadırına kurduğu seyyar klimayla sıcaklara karşıda direnmekteymiş efenim de küçük bir soru; Klimanın elektriğini nereden aldın kardeş? Evinden mi?
TOMA'nın Önüne Yatan Amcalar 02:42
TOMA'nın Önüne Yatan Amcalar 94 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da eylemcilerin üzerine su sıkan Toma aracının önüne geçen 2 direnişçi, tomayı durdurmayı başardılar.
Polisle Birlikte Direnişçilere Saldıran Eli Sopalı (Küfür İçerir) 00:51
Polisle Birlikte Direnişçilere Saldıran Eli Sopalı (Küfür İçerir) 75 izlenme - 3 yıl önce 6 Temmuz 2013 tarihinde çekilen görüntülerde polis ile birlikte direnişçilere saldıran bir eli sopalı görünüyor. Eğer sivil polisse neden elinde sopa var, eğer değilse polisin yanında ne işi var? Ettiği küfürler de cabası...
 Friendly Fire'ı Açık Unutan ÖSO'lular 00:54
Friendly Fire'ı Açık Unutan ÖSO'lular 53 izlenme - 4 yıl önce Bu videoda silah kullanmasını bilmeyen öso mallarının kendi arkadaşlarını vurmasını izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direnişçi 01:35
Direnişçi 6 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/direnisci.htm Diğer oyunlarımıza www.oyunskor.com Adresinden Diğer oyunlarımızın videolarına www.izlesene.com/oyunskor Adresinden ulaşabilirsiniz