Hoşgeldiniz!

direnme

Vicdani Ret ve Bireyin Devlete Direnme Hakkı - Tarık Beyhan 40:10
Vicdani Ret ve Bireyin Devlete Direnme Hakkı - Tarık Beyhan 1.434 izlenme - 2 hafta önce Vicdani ret bir hak mıdır? Liberalizm vicdani reddi tanır mı? Devlet bireye bir görevi zorunlu kılabilir mi? Birey devletin yasalarına uymama hakkına sahip midir? Meşru direnme hakkı nasıl doğar? Türkiye'nin ilk liberteryen temelli vicdani reddini ilan eden Tarık Beyhan'ın sunumuyla vicdani reddi ve bireyin devlete direnme hakkını konuştuk.
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 4.670 izlenme - 6 ay önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Hamile Kadınının Hırsızla Mücadelesi 01:01
Hamile Kadınının Hırsızla Mücadelesi 2.115 izlenme - 6 ay önce MArketi soymaya gelen hırsızın yaptığı hamleye hiç beklenmeyecek bir şekilde verilen tepkiyi izliyoruz , burada enteresan olan ; hanım ablamızın hamileyim demeden hırsıza direnmesi.
Dilek Direnme 02:11
Dilek Direnme 17.065 izlenme - 9 yıl önce dilek direnme
İsyancılara Karşı Tek Başına Direnen Polis 00:40
İsyancılara Karşı Tek Başına Direnen Polis 561 izlenme - 5 ay önce Fransa’da işçi ve emekçiler hükümetin çıkarmaya çalıştığı yeni iş yasasına karşı sokakları doldurdular. Paris 100 bin ve Marsilya’da 80 bin kişi yürüyüş yaparken, Nantes, Toulouse, Lyon, Rennes ve Bordeaux’da da binlerce işçi, emekçi ve genç sokaktaydı.. Polis daha önce de olduğu gibi birçok yerde eylemlere saldırdı. Ancak eylemlerin bugün de sürmesi bekleniyor. Nakliye işçilerinin geceden itibaren greve çıktığı ülke de yarın da birçok işyerinde iş bırakmalar başlayacak.
gittin gideli 04:29
gittin gideli 2.045 izlenme - 5 yıl önce vazgeç direnme kalbim vazgeç bekleme. sesini duyan yok boşa sitem etme. unut onun gibi unut sen de... kaç kez denedim; seni silmeyi bir kalemde ne çare... kaç kez öldüm o uykusuz gecelerde... anılarla avudum senelerce hep başucumda hala saklarım her sözü vurgun o satırları yok! yırtıp atamadım. hayır yakamadım. o mektubu bırakıp gitti gideli ne aradı ne sordu. vefasız uyuttu beni buralarda zaman durdu ah dönmedi unuttu beni. bir sabah alıp seni benden gittin bu diyardan hazin bir mektup yadigar
CNN Türk Kameramanı Darbecilere Böyle Direndi 00:59
CNN Türk Kameramanı Darbecilere Böyle Direndi 23 izlenme - 3 ay önce Darbe girişiminde bulunan hainler, CNN Türk televizyonunu basarak yayını kesmek istedi. Hainler, baskını görüntüleyen kameraman Ahmet Akpolat’a saldırarak kamerasını almak istedi. Ancak CNN Türk kameramanı kendisini silah doğrultan subaylara direnerek kamerasını vermedi.
Silahlı Soygunculara Korkusuzca Direnen Kadın Büfe Sahibisi 01:34
Silahlı Soygunculara Korkusuzca Direnen Kadın Büfe Sahibisi 40 izlenme - 9 ay önce Çanakkale'de silahlı iki kişi tarafından soyulmak istenen büfe sahibi kadın, soygunculara karşı korkusuzca direndi. Çanakkale’de bir büfeye girerek silah çekip 300 TL isteyen 2 kişi, büfe sahibi kadın tarafından engellenmiş, direnişle karşılaşan 2 şüpheli kaçmaya çalışırken yakalanmıştı. Hırsızlık anı iş yerindeki güvenlik kameralarına da yansırken, büfe sahibi Nur Yılmaz (40) yaşananları anlattı. Şüphelilerin müşteri olarak içeri girdiğini belirten Yılmaz, “Akşam saatlerinden içeride yalnızdım. İki kişi girdi. Müşteri diye düşündüm. Arka tarafa geçtiler. Daha sonra tekrar yanıma geldiklerinde çocuk silahını çekip bana sesimi çıkartmamamı ve 300 TL para vermemi söyledi. O an ki ben kendi deliliğimi anlayamıyorum. Hala daha şoktayım. Çocuğun üstüne saldırıyorum ve kaçıyorlar. Korkmadım. Artık şoka mı girdim bir şey oldu hiçbir fikrim yok. Öyle nasıl davrandığımın bende farkında değilim. Daha sonra karakola ifadeye gittiğimde ‘nasıl yaptım ben bunları’ gibi bir şoka girdim” diye konuştu. Çanakkale'de Pazartesi akşamı silahlı iki kişi bir büfeden soygun yapmak istemişti. 300 TL isteyen soyguncular, büfe sahibi kadının karşı koyması üzerine paniğe kapılarak kaçmış, kaçarken ellerindeki silahla çevreye ateş açmıştı. Kurşunlar bir eve isabet ederken 2 şüpheli kısa sürede yakalanmıştı. Soygun girişimi ise güvenlik kamerasınca da kaydedildi. =============================== Haber linki: http://www.iha.com.tr/haber-silahli-s... İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================
Açıklıyorum - Heteroseksüelim 00:48
Açıklıyorum - Heteroseksüelim 80 izlenme - 2 yıl önce Gülistan Aydoğdu, yalnızca LGBT'lerin (lezbiyen, gey, biseksüel, trans) açılmasının beklenmesini eleştiriyor ve herkesin kendini özgürce ifade edebilmesini istiyor.
Neslihan Demirtaş - Direnme 05:37
Neslihan Demirtaş - Direnme 96 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Herşeye Rağmen Çıkış Tarihi: 14.12.2009 Türkçe Pop Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
İsrail ve Filistin'in arasını şeytan bozuyor ve kan dökülmesini istiyor. Buna direnmeleri gerekir 02:51
İsrail ve Filistin'in arasını şeytan bozuyor ve kan dökülmesini istiyor. Buna direnmeleri gerekir 3 izlenme - 2 yıl önce İsrail ve Filistin'in arasını şeytan bozuyor ve kan dökülmesini istiyor. Buna direnmeleri gerekir.
Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli 01:36
Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli 0 izlenme - 8 ay önce Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli.