Hoşgeldiniz!

direnme

Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 01:59
Çinli Çocuk Elinde Demir Boru ile Polise Kafa Tuttu 5.017 izlenme - 2 yıl önce Çin'de babasının dükkanını savunan küçük çocuk elinde boyunun iki katı demir boru ile polislere direndi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Dilek Direnme 02:11
Dilek Direnme 17.067 izlenme - 11 yıl önce dilek direnme
Hamile Kadınının Hırsızla Mücadelesi 01:01
Hamile Kadınının Hırsızla Mücadelesi 2.147 izlenme - 2 yıl önce MArketi soymaya gelen hırsızın yaptığı hamleye hiç beklenmeyecek bir şekilde verilen tepkiyi izliyoruz , burada enteresan olan ; hanım ablamızın hamileyim demeden hırsıza direnmesi.
Vicdani Ret ve Bireyin Devlete Direnme Hakkı - Tarık Beyhan 40:10
Vicdani Ret ve Bireyin Devlete Direnme Hakkı - Tarık Beyhan 1.796 izlenme - 1 yıl önce Vicdani ret bir hak mıdır? Liberalizm vicdani reddi tanır mı? Devlet bireye bir görevi zorunlu kılabilir mi? Birey devletin yasalarına uymama hakkına sahip midir? Meşru direnme hakkı nasıl doğar? Türkiye'nin ilk liberteryen temelli vicdani reddini ilan eden Tarık Beyhan'ın sunumuyla vicdani reddi ve bireyin devlete direnme hakkını konuştuk.
İsyancılara Karşı Tek Başına Direnen Polis 00:40
İsyancılara Karşı Tek Başına Direnen Polis 682 izlenme - 2 yıl önce Fransa’da işçi ve emekçiler hükümetin çıkarmaya çalıştığı yeni iş yasasına karşı sokakları doldurdular. Paris 100 bin ve Marsilya’da 80 bin kişi yürüyüş yaparken, Nantes, Toulouse, Lyon, Rennes ve Bordeaux’da da binlerce işçi, emekçi ve genç sokaktaydı.. Polis daha önce de olduğu gibi birçok yerde eylemlere saldırdı. Ancak eylemlerin bugün de sürmesi bekleniyor. Nakliye işçilerinin geceden itibaren greve çıktığı ülke de yarın da birçok işyerinde iş bırakmalar başlayacak.
Gittin Gideli 04:29
Gittin Gideli 2.091 izlenme - 6 yıl önce vazgeç direnme kalbim vazgeç bekleme. sesini duyan yok boşa sitem etme. unut onun gibi unut sen de... kaç kez denedim; seni silmeyi bir kalemde ne çare... kaç kez öldüm o uykusuz gecelerde... anılarla avudum senelerce hep başucumda hala saklarım her sözü vurgun o satırları yok! yırtıp atamadım. hayır yakamadım. o mektubu bırakıp gitti gideli ne aradı ne sordu. vefasız uyuttu beni buralarda zaman durdu ah dönmedi unuttu beni. bir sabah alıp seni benden gittin bu diyardan hazin bir mektup yadigar
Direnme İşinde Zirve Yapan Sevimli Köpek 00:17
Direnme İşinde Zirve Yapan Sevimli Köpek 19 izlenme - 1 ay önce Dışarı çıkmak istemeyen dünya tatlısı köpeğin, sahibine direnişi sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Açıklıyorum - Heteroseksüelim 00:48
Açıklıyorum - Heteroseksüelim 102 izlenme - 3 yıl önce Gülistan Aydoğdu, yalnızca LGBT'lerin (lezbiyen, gey, biseksüel, trans) açılmasının beklenmesini eleştiriyor ve herkesin kendini özgürce ifade edebilmesini istiyor.
Neslihan Demirtaş - Direnme 05:37
Neslihan Demirtaş - Direnme 102 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşeye Rağmen Çıkış Tarihi: 14.12.2009 Türkçe Pop Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
CNN Türk Kameramanı Darbecilere Böyle Direndi 00:59
CNN Türk Kameramanı Darbecilere Böyle Direndi 24 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişiminde bulunan hainler, CNN Türk televizyonunu basarak yayını kesmek istedi. Hainler, baskını görüntüleyen kameraman Ahmet Akpolat’a saldırarak kamerasını almak istedi. Ancak CNN Türk kameramanı kendisini silah doğrultan subaylara direnerek kamerasını vermedi.
Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli 01:36
Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli 2 izlenme - 2 yıl önce Türkmen kardeşlerimizin Rusya’ya direnmesi zor görünüyor. İslam alemi birleşmeli.