Hoşgeldiniz!

direnmek

Kasırgaya Karşı Direnmeye Çalışmak 00:28
Kasırgaya Karşı Direnmeye Çalışmak 1.882 izlenme - 7 ay önce ABD'yi esir alan Irma kasırgası insanları biraz tuhaf yönden etkilemiş galiba? Tuhaf bir challenge yapan adamı izliyoruz...
Çukulatayı Mı Yesem, Uyusam Mı? 01:06
Çukulatayı Mı Yesem, Uyusam Mı? 1.133 izlenme - 11 yıl önce Emre, çukulata yerken uykuya da direnmeye çalışıyor...
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 02:08
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 594 izlenme - 3 yıl önce "evet yine 3 ağustos 2013 cumartesi... istiklal caddesine bir çete edası ile giren polisler ellerinde cop ve silahları ile gerçekten bir tehdit unsuru oluyorlar... polislerden birisi yapmaması gereken bir hareket yaparak caddenin ortasında meydan okuyor... artık ne tür bir hap aldıysa bilinmez.... sonra geriye dönüp polisler birden koşmaya başlıyor... hedef arkalarında olan halk.... gözleri adeta dönmüş... içlerinden birisi yere kapaklanıyor... oh seslerini duyuyorsunuz.... ve ardından galatasaray lisesi tarafından gelen düzinelerce polis.... gövde gösterisi yaparlar gibi.... POLİS İÇİN DESTAN YAZDILAR DİYENİ HAKLI ÇIKARMAK İSTERCESİNE !!!" (Alıntı)
Düşlerde Direnmek... Müsade Özdemir 03:07
Düşlerde Direnmek... Müsade Özdemir 235 izlenme - 8 yıl önce şiir: müsade özdemir... okuyan: yaşar tomsuk
Yolun Ortasına İşiyerek Polise Direnmek 00:32
Yolun Ortasına İşiyerek Polise Direnmek 132 izlenme - 3 yıl önce Polislerle tartışan bir Çinli kadın önce onların önünde tuvaletini yaptı. Ardından da başladı soyunmaya. Sokakta dans etmeye başlayan kadın en sonunda polislerin arabasının altına yattı.
Aydınlığım Gel 01:50
Aydınlığım Gel 290 izlenme - 9 yıl önce susmak çaresizlik değilse eğer... İnadına,haykırmaktır yaşamak... Namusuz,işbirlikci ve hayınsa insan... Uzak durarak,direnmektir yaşamak...
Uykuya Direnen Erzincanlı Bebek 02:00
Uykuya Direnen Erzincanlı Bebek 114 izlenme - 5 yıl önce Uykuya direnen bebek
Yolun Ortasına İşiyerek Polise Direnmek 00:32
Yolun Ortasına İşiyerek Polise Direnmek 64 izlenme - 5 yıl önce Yolun Ortasına İşiyerek Polise Direnmek
Polislere Tek Başına Direnen Kız 02:04
Polislere Tek Başına Direnen Kız 22 izlenme - 4 yıl önce Dün akşamki olaylarda kameralara yansıyan bu görüntülerde en çok ilk baştaki kızın coplanmalara rağmenki direnişi ve kadının polis aracının altından çıkışı damga vurmuş.