Hoşgeldiniz!

diriliş ertuğrul fragman

Diriliş Ertuğrul 58.Bölüm Fragmanı 00:31
Diriliş Ertuğrul 58.Bölüm Fragmanı 2.159 izlenme - 6 ay önce Diriliş Ertuğrul 58.Bölüm Fragmanı TRT 1 ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen dizi Diriliş Ertuğrul 58. Bölüm Fragmanı ile kaldığı yerden devam ediyor. 11 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 58. bölüm fragmanı birçok olaya ışık tutuyor. Engin Altan Düzyatan’ın başarılı performansının çok konuşulduğu dizi Diriliş Ertuğrul tüm hızı ile izlenmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’un 11 mayıs çarşamba günü yayınlanacak olan 58. bölümünde heyecan ve macera devam edecek.
Diriliş Ertuğrul 52.Bölüm Fragmanı 00:20
Diriliş Ertuğrul 52.Bölüm Fragmanı 1.535 izlenme - 7 ay önce Diriliş Ertuğrul 52 Bölüm Fragmanı Diriliş Ertuğrul son bölümde, Ertuğrul'un planladığı oyun her şeyi ortaya çıkardı. Aytolun ve Gümüştekin'in entrikaları bu sayede Tuğtekin tarafından da görüldü. Tuğtekin neye uğradığını şaşırdı ve şok içinde kaldı... Gümüştekin ise saray entrikacısı Sadettin Köpek'e köpeklik ettiği için ödül olarak uç beyi ilan edildi fakat Ertuğrul bey bunu kabul etmediklerini türkmen beylerinin içinde söyledi. Diriliş yeni bölüm çok heyecanlı geçeceğe benziyor. Artık Tuğtekin de gerçekleri öğrenmiş oldu bundan sonra yeni gelişmelere sahne olacak. Aytolun, Selcan ve Banu Çiçek'i öldürmeye geldi ve oyunun içine düştü herşeyi de itiraf etmiş oldu.
Diriliş Ertuğrul 48 Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 48 Bölüm Fragmanı 1.351 izlenme - 8 ay önce Diriliş Ertuğrul 48 Bölüm Fragmanı Şanlı Osmanlı tarihine giriş lezzetindeki Diriliş Ertuğrul 48. Bölüm fragmanı ise yayınlandığı anda bu sayfadan izlenebilir. Diriliş Ertuğrul son bölümü bu akşam yayında, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ise 2 Mart Çarşamba TRT 1 ekranlarında olacak.
Diriliş Ertuğrul 56.Bölüm Fragmanı (27 Nisan Çarşamba 2016) 00:45
Diriliş Ertuğrul 56.Bölüm Fragmanı (27 Nisan Çarşamba 2016) 1.029 izlenme - 6 ay önce Diriliş Ertuğrul 56.Bölüm Fragmanı Tarihle örtüşen sahneleriyle tüm izleyicilerin gönlüne taht kuran Diriliş Ertuğrul fragman ve son bölüm gelişmeleri herkes tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm sahnelerinde en çok merak edilen Ertuğrul’un ilk oğlu Gündüz’ün dünyaya gelişi obada büyk sevinç oluyor. Bazı izleyicilerin doğacak çocuğun Osman olduğunu düşünmesi nedeniyle sosyal medya üzerinde oldukça çok tartışma yaşanırken, senaryo tarih kaynaklarında olduğu üzere Diriliş son bölümde doğan çocuk Gündüz oldu. Osman Bey 1258 yılında Söğüt’te Ertuğrul Gazi’nin küçük oğlu olarak dünyaya geliyor. Ancak dönemin tarih kayıtlarından elde edilen bilgilerin efsaneler şeklinde ağızdan ağıza dolaşarak yayılması nedeniyle Ertuğrul Bey'in soy ağacı açısından farklı görüşler bulunmaktadır. Bazı kaynaklarda Osman'ın Ertuğrul Bey'in tek oğlu olduğundan da bahsedilir. Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul oğlu Gündüz'ü kucağına aldı. Bütün obaya yeni bir umut oldu Gündüz. Ertuğrul'un kardeşi Dündar'ın da obaya geri dönmesiyle büyük mutluluk yaşandı ancak Emir Saadettin tarafından kurtarılması Ertuğrul'u oldukça rahatsız etmiştir. Noyan'ın eline düşen Halime'nin kardeşi Yiğit'in yerini bulan Turgut alp ise esir düşmüştür. Diriliş yeni bölümde Turgut Alp'in kellesi vurulacak mı? Sultanlığı kabul eden Yiğit şimdi ne yapacak?
Diriliş Ertuğrul 51.Bölüm Fragmanı 00:32
Diriliş Ertuğrul 51.Bölüm Fragmanı 1.372 izlenme - 7 ay önce Diriliş Ertuğrul 51.Bölüm fragmanı ile 23 Mart 2016 Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yeni bölümü ile devam edecek. Konunun devamında yayınlamış olduğumuz Diriliş Ertuğrul 51.Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz, iyi seyirler.
Diriliş Ertuğrul 50.Bölüm Fragmanı 00:33
Diriliş Ertuğrul 50.Bölüm Fragmanı 605 izlenme - 7 ay önce Diriliş "Ertuğrul" 49.Bölümüyle 09 Mart 2016 Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da TRT 1 Ekranlarında. Diriliş "Ertuğrul" Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da TRT 1'de.
Diriliş Ertuğrul  Dodurga  Fon Müziği 01:33
Diriliş Ertuğrul Dodurga Fon Müziği 1.070 izlenme - 8 ay önce Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız. Diriliş ertuğrul tüm bölüm ve müzikleri kanalımızda lütfen abone olunuz iyi seyirler... Müziklerin devamı gelecek...
Diriliş ''Ertuğrul'' 61.Bölüm Sezon Finali Fragmanı 00:36
Diriliş ''Ertuğrul'' 61.Bölüm Sezon Finali Fragmanı 339 izlenme - 5 ay önce Diriliş ''Ertuğrul'' 61.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Diriliş Ertuğrul 61. bölümde Ertuğrul, obadan bazı kişileri alarak yoluna devam edecek. Tüm dünyaya hükmedecek bir devletin temelleri atmak istediğini söyler. Oğuzların kayı boyu olarak oğlu olacak Osman Bey yolunu açmaya başlayacak. 1280 yıllarda öldüğü bilinen Ertuğrul 3. sezondan itibaren oğlu dünyaya gelecek. Osman Gazi sıfatıyla Osmanlı kuruluşu anlatacak dizi 3. sezonunda final yaparak ekranlara veda edecek.
Diriliş Ertuğrul 59.Bölüm Fragmanı 00:32
Diriliş Ertuğrul 59.Bölüm Fragmanı 306 izlenme - 5 ay önce Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, verdiği röportajda "Diriliş bitiyor" iddialarının doğru olmadığını, Diriliş'in Orhan ve Osman'a kadar devam etmesini istediğini söyledi. Mehmet Bozdağ, "Diriliş bitiyor" iddialarıyla ilgili olarak, "Bu tür iddialar doğru değil. Diriliş 3 sezon olarak tasarlanmıştı. Niyetim Osman ve Orhan’a kadar devam etmek. Bir kuruluş hikâyesini anlatmak istiyorum" dedi. "Osmanlı Devleti’ni kuran kadro nasıl bir ruh dünyasına sahip, nasıl bir zihin dünyasına sahip, nasıl bir jeopolitik algısı var gibi temel sorulara verdiğim cevaplar var. Bunları anlatmak istiyorum" diyen Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak, "Diriliş Orhan" ve "Diriliş Osman" dizilerinin de müjdesini verdi. İki yıldır Alparslan filmi üzerinde çalıştığını söyleyen Bozdağ, "Alparslan dizi değil film olacak. Hayallerimi bu film süslüyor" dedi. Öte yandan Diriliş Ertuğrul'un film olacağının müjdesini veren Bozdağ, "Dizilerde süreler maalesef 120 dakika olduğu için istediğimizi istediğimiz zaman diliminde, 1 haftada anlatamıyoruz. Çok büyük bir savaş sahnesi çekmek istiyoruz. Savaş sahnesinin bol olduğu büyük mücadelelerin olduğu bir film çekeceğiz." dedi. Malazgirt filminin vizyon tarihinin belli olmadığını, sadece senaryosunun hazır olduğunu söyleyen Bozdağ, "Peki aklınızda bir Alparslan var mı?" sorusu üzerine, "Var tabi ki ama sürpriz" cevabını verdi. "Bir çok tarihi proje zihnimi meşgul ediyor. İçimdeki deli taylar rahat durmuyor. Bakalım kısmetimiz de hangi projeyi yapmak var" diyen Bozdağ, Malazgirt, Oğuz Kağan Destanı, İmam Maturidî, İmam Hanefî hazretleri, Hazret-i Peygamber ve Sahabe dönemiyle ilgili filmi yapmak istediğini açıkladı.
Diriliş Ertuğrul 47.Bölüm Fragmanı 00:43
Diriliş Ertuğrul 47.Bölüm Fragmanı 469 izlenme - 8 ay önce Diriliş Ertuğrul 47. Bölüm fragmanı merakla beklenirken bu akşam Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm ile yine tüm sevenlerini ekran başına kilitledi. Müthiş heyecan yaratan Diriliş Ertuğrul son bölüm Diriliş 47 fragmanı ile heyecanı daha da arttırdı. Diriliş Ertuğrul 46. bölümde esir düşen Noyan, Sadettin Köpek tarafından bir şekilde kurtarılıyor. Tarih sahnesindeki hainliklerin ne boyutlara ulaştığını da sergileyen Ertuğrul'un son bölümünde tam idam edileceği sırada Moğolların zalim komutanı Noyan'ın bir Selçuklu emiri tarafından oyun ve planlarla kurtarıldığı izlendi. Diriliş yeni ve son bölüm fragmanı nefesleri keserken Diriliş fragman 23 Şubat ise merakla beklenmeye başlandı. HakİleBatılınSavaşı hashtagiyle yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da bu akşam heyecan doruktaydı!
Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm Fragmanı (27.05.2015) 00:28
Diriliş Ertuğrul 23. Bölüm Fragmanı (27.05.2015) 821 izlenme - 1 yıl önce Diriliş Ertuğrul TRT1 ekranlarının sevilen dizisi 27 Mayıs Çarşamba günü Saat 20.00 de TRT1 ekranlarında,
Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı 00:29
Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı 355 izlenme - 9 ay önce Diriliş Ertuğrul 45.Bölüm Fragmanı Ekranların merakla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam son bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Diriliş Ertuğrul'da heyecan yine doruklardaydı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir çıkış yakalayan Diriliş Ertuğrul 44. son bölümü ile yine zirveye oturmayı başardı. Son bölümün hemen ardından ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 45. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı. İşte Diriliş Ertuğrul son bölümü ve yeni bölüm fragmanı..
Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı 250 izlenme - 9 ay önce “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. Diriliş “Ertuğrul” Genel Hikayesi: 13. Yüzyıl… Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır yersiz ve yurtsuz kalan
Diriliş 00:47
Diriliş "Ertuğrul" 60.Bölüm Fragmanı 144 izlenme - 5 ay önce Diriliş "Ertuğrul" 60.Bölüm Fragmanı Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, verdiği röportajda "Diriliş bitiyor" iddialarının doğru olmadığını, Diriliş'in Orhan ve Osman'a kadar devam etmesini istediğini söyledi. Mehmet Bozdağ, "Diriliş bitiyor" iddialarıyla ilgili olarak, "Bu tür iddialar doğru değil. Diriliş 3 sezon olarak tasarlanmıştı. Niyetim Osman ve Orhan’a kadar devam etmek. Bir kuruluş hikâyesini anlatmak istiyorum" dedi. "Osmanlı Devleti’ni kuran kadro nasıl bir ruh dünyasına sahip, nasıl bir zihin dünyasına sahip, nasıl bir jeopolitik algısı var gibi temel sorulara verdiğim cevaplar var. Bunları anlatmak istiyorum" diyen Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak, "Diriliş Orhan" ve "Diriliş Osman" dizilerinin de müjdesini verdi. İki yıldır Alparslan filmi üzerinde çalıştığını söyleyen Bozdağ, "Alparslan dizi değil film olacak. Hayallerimi bu film süslüyor" dedi. Öte yandan Diriliş Ertuğrul'un film olacağının müjdesini veren Bozdağ, "Dizilerde süreler maalesef 120 dakika olduğu için istediğimizi istediğimiz zaman diliminde, 1 haftada anlatamıyoruz. Çok büyük bir savaş sahnesi çekmek istiyoruz. Savaş sahnesinin bol olduğu büyük mücadelelerin olduğu bir film çekeceğiz." dedi. Malazgirt filminin vizyon tarihinin belli olmadığını, sadece senaryosunun hazır olduğunu söyleyen Bozdağ, "Peki aklınızda bir Alparslan var mı?" sorusu üzerine, "Var tabi ki ama sürpriz" cevabını verdi. "Bir çok tarihi proje zihnimi meşgul ediyor. İçimdeki deli taylar rahat durmuyor. Bakalım kısmetimiz de hangi projeyi yapmak var" diyen Bozdağ, Malazgirt, Oğuz Kağan Destanı, İmam Maturidî, İmam Hanefî hazretleri, Hazret-i Peygamber ve Sahabe dönemiyle ilgili filmi yapmak istediğini açıkladı.
Diriliş Ertuğrul - Moğollar Fon Müziği 04:38
Diriliş Ertuğrul - Moğollar Fon Müziği 347 izlenme - 8 ay önce Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız . İyi seyirler. Diriliş Ertuğrul - Moğollar Fon Müziği Diriliş ertuğrul tüm bölümleri ve müzikleri kanalımızda abone olmayı unutmayın
Diriliş Ertuğrul 53 Bölüm Fragmanı 00:32
Diriliş Ertuğrul 53 Bölüm Fragmanı 131 izlenme - 7 ay önce Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, yarın 52. bölümü ile izleyici ile buluşacak. Dizinin yayınlanan 52. bölüm fragmanı ise büyük heyecan yarattı. İşte Diriliş Ertuğrul'da bu akşam yaşanacaklar... Gündoğdu alp başı olarak, Doğan ve Banu Çiçek’in yakalanması için görevlendirilmiştir. Ertuğrul ise Aytolun ve Gümüştekin’in gizli oyunlarını ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapmıştır. Banu Çiçek’le Selcan’ın görüştüğünü gören Goncagül, obaya gelerek gördüklerini halasına anlatır. Aytolun, Goncagül’ün anlattıklarıyla telaşlanmıştır. Doğan, Gündoğdu Bey tarafından yakalanır. Banu Çiçek ise kaçarken yaralanmıştır. Diğer yandan Saadettin Köpek bütün Türkmen beylerini kervansarayda toplar. Ertuğrul’un de bulunduğu bu toplantıda Gümüştekin, Türkmen obalarının başına uç beyi olarak atanmıştır. Ertuğrul, Gümüştekin’in uç beyi olarak görevlendirilmesine karşı çıkmıştır. Bu durum Saadettin Köpek ve Ertuğrul arasında yeni bir gerilimin başlangıcı olur. TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Aytolun, Selcan ve Banu Çiçek karşılaşmasında neler olacak? Tuğtekin, yaşananlara tepkisini nasıl gösterecek? Saadettin Köpek ve Gümüştekin’in Ertuğrul için planları nedir? Öğreneceği gerçek Tuğtekin’in üzerinde nasıl bir etki meydana getirecek? Gümüştekin’in uç beyi olması obada nasıl karşılanır? Tuğtekin’in Gündoğdu’ya anlattığı büyük sır nedir? Gümüştekin’in uç Beyi olarak Doğan hakkındaki yaptırımı nasıl bir Ertuğrul niçin müdahale etmez? Aytolun, Tuğtekin’e Gökçe’nin hangi sırrını söyler? Ertuğrul’un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıran planı nedir?
Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm Fragmanı (Yeni) 00:28
Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm Fragmanı (Yeni) 462 izlenme - 2 yıl önce Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm Fragmanı (Yeni) ___@___xclas_____TRT 1 Ekranlarının Efsane Tadındaki Dizisi Diriliş Ertuğrul 7. Bölümü ile yine heyecan dolu Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İzleyin Diriliş Ertuğrul da yeni bölüm de neler olacağını öğrenin Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul dizi Diriliş Ertuğrul dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm Diriliş Ertuğrul son bölüm Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle Diriliş Ertuğrul son bölüm izle Diriliş Ertuğrul sevilen dizi Diriliş Ertuğrul tek parça izle Diriliş Ertuğrul tek parça hd 1080 p Diriliş Ertuğrul yeni bölüm hd yayınlandı Diriliş Ertuğrul hd tek parça izle Diriliş Ertuğrul son bölüm hd Diriliş Ertuğrul hd izle Diriliş Ertuğrul tek parça 720p Uzman Kadrosu ile burun estetiği Diriliş Ertuğrul tek parça hd izle Diriliş Ertuğrul hd tek parça Diriliş Ertuğrul dizi müziği Diriliş Ertuğrul 1. Kısım Diriliş Ertuğrul 2. Kısım Diriliş Ertuğrul 3. Kısımi Diriliş Ertuğrul 4. Kısım Diriliş Ertuğrul 5. Kısım Diriliş Ertuğrul 6. Kısım Diriliş Ertuğrul 7. bölüm Köseliğin İlacı Bulundu. Diriliş Ertuğrul 7 bölüm Diriliş Ertuğrul 7. bölüm fragmanı izle Diriliş Ertuğrul 7 bölüm fragmanı izle Diriliş Ertuğrul 7. bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul 7 bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul 7. bölüm tanıtım Akciğer Temizleme Diriliş Ertuğrul 7. bölüm hd Diriliş Ertuğrul 7. bölüm hd izle Diriliş Ertuğrul 8. bölüm hd izle Diriliş Ertuğrul 7. bölüm yeni fragmanı izle Diriliş Ertuğrul 7. bölüm son fragmanı izle Diriliş Ertuğrul 7. bölüm hemen izle Diriliş Ertuğrul 7. bölüm full hd izle Sağlığınızı Güvence Altına alın. Diriliş Ertuğrul 7. bölüm yeni sezon Diriliş Ertuğrul 8. bölüm son sezon Diriliş Ertuğrul 7. bölüm yeni sezon tanıtım Diriliş Ertuğrul 7. bölüm 1. kısım Diriliş Ertuğrul 8. bölüm 2. kısım Diriliş Ertuğrul 7. bölüm 3. kısım Diriliş Ertuğrul 8. bölüm 4. kısım Diriliş Ertuğrul 7. bölüm 5. kısım Diriliş Ertuğrul 7. bölüm 6. kısım
Diriliş Ertuğrul 44 Bölüm Fragmanı 00:29
Diriliş Ertuğrul 44 Bölüm Fragmanı 187 izlenme - 9 ay önce Diriliş "Ertuğrul" 44 Bölüm Tanıtımı Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul son bölümünde yine sürpriz gelişmeler yaşandı. Noyan'ın büyük bir baskınla karşı karşıya kaldığı 43. bölümde Ertuğrul sürpriz bir hamle yaptı. Peki; 3 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 44. yeni bölümünde neler olacak? Diriliş Ertuğrul'un 44. bölümünde neler olacağını dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında hep birlikte öğreneceğiz. Diriliş Ertuğrul 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Diriliş Ertuğrul 17. Yeni Bölüm Fragmanı 00:58
Diriliş Ertuğrul 17. Yeni Bölüm Fragmanı 238 izlenme - 2 yıl önce Diriliş ’Ertuğrul’un 17. bölüm fragmanı yayınlandı.Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner ve Serdar Gökhan’ın oynadığı dizinin yeni bölümü 15 Nisan Çarşamba akşamı TRT 1’de yayınlanacak.
Diriliş Ertuğrul 48. Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 48. Bölüm Fragmanı 173 izlenme - 8 ay önce Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız . İyi seyirler. Diriliş Ertuğrul 48. Bölüm Fragmanı 2 Mart 2016 Diriliş ertuğrul , Diriliş ertuğrul fragman , Diriliş ertuğrul en güzel bölümler , Driliş ertuğrul TRT1 , Diriliş ertuğrul yeni bölüm
Diriliş Ertuğrul 52.Bölüm Tanıtımı (30 Mart Çarşamba 2016) 00:32
Diriliş Ertuğrul 52.Bölüm Tanıtımı (30 Mart Çarşamba 2016) 58 izlenme - 7 ay önce Diriliş "Ertuğrul" “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. Diriliş “Ertuğrul” Genel Hikayesi: 13. Yüzyıl… Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır ye
Diriliş Ertuğrul 19. Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 19. Bölüm Fragmanı 125 izlenme - 1 yıl önce Diriliş Ertuğrul 19. bölüm fragmanı yayınlandı...
Diriliş Ertuğrul 43 Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 43 Bölüm Fragmanı 58 izlenme - 9 ay önce Diriliş Ertuğrul 43 Bölüm Fragmanı Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır?Tuğtekin, beklenmedik bir şekilde obaya dönüp her şeyi açıklamıştır. Bu durum aynı zamanda uzun süreden beri iki oba arasında olan kırgınlıkları ve sürtüşmeleri sona erdirmiş, obada huzur hâkim olmuştur. Kayı ve Dodurga boyları arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışma, Noyan’ın planlarını bozmuştur. Bütün bu durumları ön gören Ertuğrul’un yeni hamleleri neler olacaktır? Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır? Ertuğrul’un kervansarayda buluşacağı kişi kimdir? Ertuğrul’la buluşan kişinin getirdiği emanet nedir? Ertuğrul’dan hangi konuda yardım ister? Noyan’ı şok edecek olay nedir? Selcan, Banı Çiçek’ten nasıl bir istekte bulunur? Ertuğrul obaya kimi getirir? Rahman’ı kendisini bekleyen büyük tehlikeler karşında nasıl hareket edecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 43. Bölümde…
Diriliş Ertuğrul 54.Bölüm Tanıtımı (13 Nisan Çarşamba 2016) 00:32
Diriliş Ertuğrul 54.Bölüm Tanıtımı (13 Nisan Çarşamba 2016) 41 izlenme - 6 ay önce Diriliş "Ertuğrul" “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. Diriliş “Ertuğrul” Genel Hikayesi: 13. Yüzyıl… Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır ye
Diriliş Ertuğrul 30. Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 30. Bölüm Fragmanı 74 izlenme - 1 yıl önce TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş 'Ertuğrul' 29. bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Noyan'ın elinden kurtulan Ertuğrul'u 30.bölümde neler bekliyor.İşte Diriliş Ertuğrul'un 30.bölüm fragmanı
Diriliş ''Ertuğrul'' 6. Bölüm 2. Fragman 00:29
Diriliş ''Ertuğrul'' 6. Bölüm 2. Fragman 105 izlenme - 2 yıl önce Diriliş Ertuğrul 6. bölüm fragmanı yayımlandı. Ertuğrul ve Halime Halep yolunda ölümcül bir tuzağa düşecek! TRT’nin tarihi dizisi izleyicilere Oğuzların Kayı boyunun Anadolu’daki yükselişini anlatmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 6. bölüm fragmanı ile yeni bölümün özeti de izleyicilerle paylaşıldı. Peki Diriliş Ertuğrul 6. yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor. Hatırlanacağı gibi Ertuğrul, Halime ve beratı Halep’e götürme görevini almıştı. Halep yolunda Ertuğrul ve yanındakilere ölümcül bir tuzak kurulacak. Ertuğrul cesurca cenk ederek yarılı olan Halime’yi ve kendisine emanet edilenleri kurtarmak için cesurca cenk edecek. İşte Diriliş Ertuğrul dizisnin yeni bölümünde detaylar… DİRİLİŞ ERTUĞRUL 6. BÖLÜM ÖZETİ Ertuğrul bir ateş çemberinin yine tam ortasındadır. Üstelik Halime yaralıdır. Düştükleri ölüm tuzağından kurtulmak ve daha önemlisi canı kendisine emanet olanları oradan çıkarmak Ertuğrul’un yegane amacıdır. Kahramanımız için, savrulan kılıçlardan ve uçuşan oklardan daha yaralayıcı olan Halime’nin bedeninde kanayan yaradır. Herkes daha sonrasında Halep’te buluşmak üzere bir tarafa savrulur. Halep şehrinin kalbini sarmalayan keşmekeş, Titus’un kurduğu pusudan daha az tehlikeli değildir. İhanet ve ölüm Halep’in sokaklarında kol gezmektedir. Can pazarından zorlukla çıkan Ertuğrul da Halep’i kavuran bu cehennem rüzgârlarından nasibini alacaktır. Süleymanşah’ın yatağa düşmesiyle çalkalanmaya başlayan Kayı obasında da sular durulmamıştır. Amacına ulaşıp Süleymanşah’ı katledemeyen Kurdoğlu; hırsını ve öfkesini kusmaya devam etmektedir. Kayılar; beyleri Süleymanşah’ı uğurlamaya hazırlandıkları sırada, Kurdoğlu’nun hiç beklemediği fırsatlar belirecek ve onu yeniden harekete geçirecektir.
Diriliş Ertuğrul 31. Bölüm Fragmanı 00:30
Diriliş Ertuğrul 31. Bölüm Fragmanı 34 izlenme - 1 yıl önce Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul bu haftada izleyenlerinden tam not aldı.Ertuğrul kendi obasını ve dayısının obasını bekleyen tehditlere karşı ne yapacak? Ertuğrul savaşa dayısının obasını Moğollara karşı savaşmak için ikna edebilecek mi?Diriliş Ertuğrul'un 31. bölümünde neler yaşanacak? İşte Diriliş Ertuğrul 31. bölüm fragmanı
Diriliş 00:29
Diriliş "Ertuğrul" 33. Bölüm Fragmanı 35 izlenme - 12 ay önce Diriliş "Ertuğrul" “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. Diriliş “Ertuğrul” Genel Hikayesi: 13. Yüzyıl… Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır ye
Diriliş Ertuğrul 47.Bölüm Ertuğrul Ve Alplerinin Andı 02:32
Diriliş Ertuğrul 47.Bölüm Ertuğrul Ve Alplerinin Andı 34 izlenme - 8 ay önce Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız . İyi seyirler. Ertuğrul ve Alplerinin Andı Diriliş ertuğrul , Diriliş ertuğrul fragman , Diriliş ertuğrul en güzel bölümler , Driliş ertuğrul TRT1 , Diriliş ertuğrul yeni bölüm
Diriliş Ertuğrul 6. bölüm 2. fragman 00:30
Diriliş Ertuğrul 6. bölüm 2. fragman 41 izlenme - 2 yıl önce Diriliş Ertuğrul 6. bölüm 2. fragman yayınlandı Diriliş Ertuğrul başlangıç hikayesi: Moğol baskılarından bunalan Kayılar,göç edecek yeni bir yurt bulamadıklarından Selçuklulara ait yaylada kalmışlardır.Kıtlık obayı kırıp geçirmektedir.Süleyman Şah’ın büyük oğlu Halep’e göç etme fikrini ortaya atar.Teklif kabul edilir.Halep’e elçi olarak gidecek kişinin kim olacağının kararının verilmesi beklenmektedir.Süleyman Şah büyük oğlu yerine Küçük oğlu Ertuğrul’un Halep’e gitmesine karar verir.Bu arada Ertuğrul av sırasında haçlıların elinden Müslüman bir aileyi kurtarır ve obaya getirir.Obanın yeni misafirleri zor durumda olan kayı obasını içinden çıkılmaz bir sorunlar karşı karşıya bırakır.Haçlıların adamı olan Selçuklu komutanı kara Toygar aileyi kayılardan ister.Vermezlerse ordularıyla obayı yok edeceğini söyler.Bakalım Süleyman Şah’ın kararı ne olacaktır?