Hoşgeldiniz!

Dirilmek Videoları İzle

Caddebostan'da System Of A Down'dan Mirkelam'a Uzanan Müzik Şöleni 01:45
Caddebostan'da System Of A Down'dan Mirkelam'a Uzanan Müzik Şöleni 3.130 izlenme - 9 ay önce Caddebostan'da gerçekleşen, System Of A Down'dan Mirkelam'a uzanan anırmalı bir müzik şöleni.. Şölenin ardından kendinden geçerek bayılma ve küllerinden doğabilme yeteneği.
Reenkarnasyon Üzerine İbretlik Anı! 03:00
Reenkarnasyon Üzerine İbretlik Anı! 397 izlenme - 2 yıl önce Şinasi sen ıspanaktan geldin ! Öldükten sonra dirilmeye dair bey amcamızın ibretlik hatırasını izliyoruz efendim... Atayizler bugda kalabilir.
Müslüman Alimin Kafire Verdiği Müthiş Ayar 07:41
Müslüman Alimin Kafire Verdiği Müthiş Ayar 428 izlenme - 2 yıl önce Dünyada kafir bırakmayacak bir ayar. Bir destan. Kafir diyor allah yok din yalan. Bizim alim dururmu yapıştırıyor cevabı. Cevap sadece sözlü değil. Ulu Allah azametin aşkına İslam düşmanını kahreyle gitsin Fırsat verme kâfire,dönsün şaşkına İslam düşmanını kahreyle gitsin Bölünsün kâfirin vatanı, ili Ağzında dönmesin, çürüsün dili Kör olsun dilleri, kırılsın beli İslam düşmanını kahreyle gitsin Beli doğrulmasın, yüzü gülmesin Dermansız derde sal, çare bilmesin Zalim münafığın soyu kalmasın İslam düşmanını kahreyle gitsin Yetimin hakkını yiyeni toptan Transparan, mini giyeni toptan Düşkünü mazlumu döveni toptan İslam düşmanını kahreyle gitsin Zengin olup, yoksulları ezeni Haram dolup, kibir ile gezeni Tut elinden kaldır, adil düzeni İslam düşmanını kahreyle gitsin Zalimin zulmünü, zalime çevir Siyonizm denilen deccalı devir Kadirsin, yakıver külünü savur İslam düşmanını kahreyle gitsin İslama fırsat ver âlemi sarsın Dininin sahibi perverdiğarsın Filistin, Çeçenya, Afkan kurtarsın İslam düşmanını kahreyle gitsin Türk’e öncülük ver akın başlasın Toplasın İslami yekun başlasın Halife seçilsin sökün başlasın İslam düşmanını kahreyle gitsin Kabul et duamı hazreti Yezdan Ümmet kan döküyor her iki gözden Yardım arzuluyor mazlumlar sizden İslam düşmanını kahreyle gitsin Ahmedem elimi açtım beklerim Yardımıma gelsin tüm meleklerin Budur kadir Mevlam son dileklerim İslam düşmanını kahreyle gitsin
G-Max'te Ruhunu Teslim Eden Eleman 01:11
G-Max'te Ruhunu Teslim Eden Eleman 244 izlenme - 2 yıl önce İki arkadaş G-Max deneyimi yaşamak istemiş. İlk başlarda her şey normal gözükse de inişe geçerken elemanlar öbür dünyayla temas kurup geri dönüyorlar adeta. Eee be abicim, kendine güvenmiyorsan niye giriyorsun oraya? Allahtan kalp krizi felan geçirmeden inmeyi başarmışlar. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış tabi, iyi seyirler..
Kesildikçe Dirilen Ağaç 00:25
Kesildikçe Dirilen Ağaç 164 izlenme - 3 yıl önce Kesildikçe Dirilen Ağaç 21.04.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kesildikçe Dirilen Ağaç' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çantacı Necmi - Şinasi (Kahkaha Efektli) 03:09
Çantacı Necmi - Şinasi (Kahkaha Efektli) 169 izlenme - 2 yıl önce Şakirtlerin Stand Up komedyeni olarak bilinen Çantacı lakaplı Necmi İlgen'in bir üniversite de Şinasi adında ki bir gençle yaşadığı olayı kendi ağzından dinliyoruz. Hazır site de bu tür videolar moda iken internette rastladığım bu videoyu koyayım dedim.
Grup Yorum - Diriliş 02:40
Grup Yorum - Diriliş 104 izlenme - 2 yıl önce Grup Yorum'un 1988'deki ikinci albümü olan Berivan'dan umudu dimdik ayakta tutan bir şarkı. Sözleri Pablo Neruda'ya, müziği Grup Yorum'a ait. Her daim baskıya, zulme karşı direnenlerin yenide dirilişini anlatıyor bize bu sözler: tankların önünden bir dağ düşse toprağa çoğalır toprakta dağlara gülen yürek dağlarda sokakta fabrikada tarlada halkız biz yeniden doğarız ölümlerde
Ölümden Sonra Hayat Var Mı ? Ahiret Gününe İnanmak Lazım 11:20
Ölümden Sonra Hayat Var Mı ? Ahiret Gününe İnanmak Lazım 322 izlenme - 3 yıl önce Ölümden Sonra Hayat Var mı ?
kelime-i şehadet söylemekle müslüman olunabilir mi 10:40
kelime-i şehadet söylemekle müslüman olunabilir mi 360 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette müslüman olabilmek ve müslüman kalabilmek için kelime-i şehadetle birlikte inanılması gereken bazı hususların anlatılmaktadır.
Görüntülü Kuran - Yasin Suresi 12:47
Görüntülü Kuran - Yasin Suresi 19 izlenme - 6 ay önce Allah a inanmayanlar. Kendilerine elçiler gönderilen kent halkının inkarı. Elçilere inanan bir zatın şehit edilişi. (Habib-i Naccar H.Z.) Evrenin ahengi. Gemi ve başka vasıtaların Allah’ın dilemesiyle oluşması. Fakirlere yardım etmeyenler. Sura üfürüldüğünde mezarlardan kalkmak. Cennet ve cehennem halkının durumu. Çürümüş kemikleri kim diriltecek? Diyenler.
namaz ile yeniden dirilelim 02:12
namaz ile yeniden dirilelim 79 izlenme - 6 yıl önce http//derindusun.com
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - ABESE SURESİ 02:45
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - ABESE SURESİ 27 izlenme - 1 yıl önce Konu: (H.Z Muhammed Mekkeli müşriklere İslam’ı tebliğ ederken) Yanlarına gözü görmeyen (Ümmü Mektum) gelince (Müşriklerden bazıları) yüzünü ekşitip, arkasını döndüler. (ve gittiler. Peygamberimiz s.a.v bu duruma üzüldü ve bu sure nazil oldu.) Kıyamet. Yeniden dirilmek.
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - KAF SURESİ 06:48
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - KAF SURESİ 21 izlenme - 1 yıl önce Öldükten sonra tekrar dirileceğine inanmayanlar. Geçmiş kavimlerin başlarına gelen felaketler. Allah insana şahdamarından yakındır. İnsanın sağ ve solundaki melekler. Sura üfürülmesi. İnsanın Allah’ın huzuruna getirilişi. Yer ve göğün 6 günde yaratılışı. Kabirlerden çıkış.