Hoşgeldiniz!

diş çekmek

Oğlunun Dişini Camaro ile Çeken Baba 00:27
Oğlunun Dişini Camaro ile Çeken Baba 3.203 izlenme - 8 ay önce Dişçi koltuğuna oturmak istemeyen oğlunun dişini ipe bağlayıp camaro ile çeken rahatsız baba ve anneyi izliyoruz..
Minik Kızı Şoka Sokan Diş Çekimi 00:08
Minik Kızı Şoka Sokan Diş Çekimi 11.269 izlenme - 2 yıl önce Babasının Diş Çekme Yöntemiyle Şoka Giren Minik Kız
Drone ile Diş Çekmek 01:06
Drone ile Diş Çekmek 1.508 izlenme - 7 ay önce Kızının dişini çektirmek için sıradışı yöntem bulan aile, dişi drone'a bağlayıp çekti. Hiç ağlamayan kız olanları bakakaldı izliyoruz efendim.
Quadcopter ile Diş Çekmek 01:38
Quadcopter ile Diş Çekmek 5.067 izlenme - 3 yıl önce Tüm insanlar tarafından denenen kapı tokmağı ile diş çekme tekniği yaratıcı ve bir babanın yeni buluşu ile büyük değişime uğradı. İnsanların büyük bir bölümünün diş çekmek için kapı kolu tekniğini kullandığı bilinsede ilerleyen zaman ve teknoloji ile bu tür teknikler büyük değişimlere uğruyor. İrlanda'nın Dublin bölgesinde yaşayan Malcolm Swan oğlu Adam'ın diş çekme operasyonunda yeni bir teknik oluşturuyor. 8 yaşındaki oğlu Adam'ın dişini çekmek dökülen süt dişlerinin çekmek için farklı bir tekniğe imza atmak isteyen baba Malcolm Swan oğlu Adam'ın dişine bağladığı ipin diğer ucunu ise uzaktan kumandalı uçan bir helikopterin diğer ucuna bağladı. Phantom quadcopter adlı uçan helikopterin ucuna bağladığı ip ile 8 yaşındaki oğlunun ağzına bağlayan baba küçük oğluna hazır olduğunda işaret vermesini söyledi. Çekilen videoda 8 yaşındaki Adam'ın el işareti ile Phantom quadcopter helikopteri havaya uçuran baba sadece 2 parmağı ile oğlu Adam'ın dişini çekmiş oldu. İrlandalı baba ve 8 yaşındaki oğlunun ilginç diş çekme tekniği kameralara kaydedilip sanal alemde paylaşılırken çekilen video kısa süre içerisinde tıklanma rekorları kırdı.
Kamyonetle Diş Çekmek 01:32
Kamyonetle Diş Çekmek 1.373 izlenme - 2 yıl önce İple kapıya bağlayıp diş çekme yöntemlerini bilirdim ama bu daha kesin çözüm gibi geldi.
Tırnak makasıyla diş çekmek! 00:53
Tırnak makasıyla diş çekmek! 1.455 izlenme - 4 yıl önce Tırnak makasıyla diş çekmek!
Baba Çocuğunun Sallanan Dişini Kamyonetle Çekti 01:32
Baba Çocuğunun Sallanan Dişini Kamyonetle Çekti 869 izlenme - 3 yıl önce Çocuğunun sallanan dişini kamyonetin arkasına ip bağlayarak çeken baba herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Çocuklar 6 7 yaşlarında ilk dişlerini düşürürler. Sallantıda olan bazen kendi kendine düşerken inat edip düşmeyen dişler içinde farklı farklı uygulamalar yapılır. Bunun en bilindik olanı sallanan dişe ip bağlayıp hızlıca çekmektir. Daha ileriye gidenler ipi bir kapıya bağlayıp kapıyı çekerek dişi çekerler. Ama bu ip işinin dozunu kaçırıp işi fanteziye bağlayanlar da var. Videodaki babab kızının sallana dişini çekmek için ipi kamyonetin arkasına bağlıyor.
Diş Tedavisi - (1975) 02:56
Diş Tedavisi - (1975) 434 izlenme - 2 yıl önce Eskiden dişçiye gitmek başlı başına bir maceraymış. Diş hastanesine gidenlere 2 sene sonrasına gün verirlermiş artı su anahtarı ile diş tedavisi. Diş Tedavisi adlı program 1975 yılı Türkiye'sinin diş röntgeni.
Diş Çekmenin En Çılgın Yolları 02:39
Diş Çekmenin En Çılgın Yolları 721 izlenme - 4 yıl önce Çocuk dişi çekmeyi şov haline getirmek
Babası uykuda dişini çekti 00:12
Babası uykuda dişini çekti 302 izlenme - 3 yıl önce Babası uykuda dişini çekti..
Kızının Dişini Çekebilmek İçin Drone Kullandı 01:58
Kızının Dişini Çekebilmek İçin Drone Kullandı 154 izlenme - 1 yıl önce Çocukların süt dişlerini çekmek için iş genelde doktorlara kalsa da bazen farklı yöntemler de kullanılıyor. Dişe bağlanan ip kapıya veya benzer bir nesneye bağlanarak hızlıca çekiliyor. Çocuğunun dişini çekmek isteyen videodaki bu baba ise çok daha farklı ve teknolojik bir yola başvurdu. Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakan baba, DJI Phantom‘unu ip aracılığıyla kızının dişine bağladı. Drone’u hızlıca havalandıran baba böylece hem dişi kızını eğlenceli bir şekilde çekti hem de bu ilginç anı drone’un gözünden kaydetti. Yapılan işlemin ne kadar sağlıklı veya güvenli olduğu tartışılabilir ancak dişi drone ile çekmenin çok daha yaratıcı ve eğlenceli olduğunu göz ardı edemeyiz.
Süt Dişi Penseyle Çekilen Çocuk! 00:25
Süt Dişi Penseyle Çekilen Çocuk! 471 izlenme - 4 yıl önce Süt dişi penseyle çekilen çocuk!
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 00:12
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 171 izlenme - 2 yıl önce İlginç diş çekme yöntemine gülsek mi üzülsek mi bilemedik. ABD’de bir baba oğlunun ayrık duran dişleri için ücretsiz bir çözüm buluyor. Normalde şartlarda çekilmesi gereken dişin arasına bir ip bağlayan adam, oğlunun eline bir ok ve yay veriyor. İpin ucunun bağlı olduğu oku fırlatan çocuk birkaç saniye sonra ayrı bir görüntüye bürünüyor. İnternetin yeni fenomeni haline gelen video ise izleyenleri kırıp geçiriyor.
İlginç Diş Çektirme Yöntemi 00:10
İlginç Diş Çektirme Yöntemi 264 izlenme - 2 yıl önce Sallanan dişi iple arabaya bağlayanları gördükten sonra pek ilginç gelmese de çocuğun sonda ki gülüşü için paylaşmak istedim. Site sakinleri olarak sizinde çocuğunuzun dişini çekmeniz gerekirse denemenizi öneriririm.
Ok ile Diş Çekmek 01:21
Ok ile Diş Çekmek 178 izlenme - 1 yıl önce Okçuluğa meraklı küçük kız sallanan dişi için babasıyla beraber farklı bir yöntem denemeye karar veriyor. Dişine bağladığı ipin diğer ucunu ok ile birleştiriyor ve yayı gerip oku fırlatıyor. Başarılı olan yöntem ile diş acısız şekilde çekiliyor. Kapıya bağlama yöntemine göre daha yaratıcı değil mi ne dersiniz?
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 01:21
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 70 izlenme - 1 yıl önce 11 yaşındaki Alexis Davidson akranlarına oranla çok daha cesaretli bir şekilde dişini çekti. Normal şartlarda bir çocuğun pekte cesaret edemeyeceği diş çektirme olayına kendisi farklı bir yöntem kullanarak halletti.
En Sıra Dışı Diş Çekme Yöntemi 00:21
En Sıra Dışı Diş Çekme Yöntemi 81 izlenme - 2 yıl önce 2008 Pekin Olimpiyatlarında altın madalya kazanan ABD’li atlet Bryan Clay, 5 yaşındaki kızı Elizabeth’in sallanan dişini çekmek için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Amatör kamera tarafından an be an kaydedilen görüntülerde, Bryan kızının dişini çektirmek için diş hekimine götürmek yerine cirit kullanarak çekmeyi tercih ettiği anlaşılıyor. Brayn’ın kızının dişine bir ip bağladığı anlaşılan görüntülerde, ipin diğer ucunu da cirite bağladığı görülüyor. Elizabeth’in oldukça gergin olduğu sırada Bryan’ın kızının dişini çekmek için başvurduğu ciriti hızlı bir şekilde fırlatarak kızının dişini çektiği anlaşılıyor.
Ok Atarak Kendi Dişini Çeken Kız 01:21
Ok Atarak Kendi Dişini Çeken Kız 41 izlenme - 1 yıl önce 11 yaşındaki Alexis Davidson akranlarına oranla çok daha cesaretli bir şekilde dişini çekti. Normal şartlarda bir çocuğun pekte cesaret edemeyeceği diş çektirme olayına kendisi farklı bir yöntem kullanarak halletti.
Cirit İle Diş Çekmek 00:57
Cirit İle Diş Çekmek 51 izlenme - 2 yıl önce Eski bir Olimpiyat şampiyonu olan Bryan Clay, kızının dişini çekmek için ilginç bir yola başvurdu. 2008 Pekin Olimpiyatları'nda dekatlonda altın madalya kazanan Bryan Clay, bugünlerde ailesiyle birlikte emekliliğin tadını çıkarıyor. Ancak eski alışkanlıklarından vazgeçmiş değil. Son resmi yarışmasına üç yıl önce katılan Clay, ciritlerini kullanmanın farklı bir yolunu bulmuş. Kızı Ellie'yi sallanan dişinden kurtarmak isteyen Bryan, işe çoğu kişinin yapacağı gibi çekilecek dişe bir ip bağlamakla başladı. Ancak ipin diğer ucunu bir kapıya değil, cirite bağladı. Diş ciritin ucunda uzağa doğru uçarken, Eliie de rahat bir nefes aldı.
Kızının Dişini Kamyonete Bağlayıp Çekti 01:32
Kızının Dişini Kamyonete Bağlayıp Çekti 35 izlenme - 2 yıl önce Bir Video Paylaşım Sitesinde Bir Babanın 7 Yaşlarındaki Kızının Sallanan Dişini Kamyonete İp Bağlayarak Çektiği Görüntüler Görenleri Hayrete Düşürüyor.