Hoşgeldiniz!

Diş Dolgusu Videoları İzle

Alanya Diş Hekimi İmplant Ağız Diş Bakımı Lazerle Diş Dolgusu Enise Arzu Tezak 04:49
Alanya Diş Hekimi İmplant Ağız Diş Bakımı Lazerle Diş Dolgusu Enise Arzu Tezak 600 izlenme - 3 yıl önce Alanya Diş Hekimi İmplant Ağız Diş Bakımı Lazerle Diş Dolgusu Enise Arzu Tezak Diş Hekimi Enise Arzu Tezak Telefon: 090 242 511 43 44 "implant" "Diş estetiği" "Estetik diş dolgusu" "Diş hekimi" "Alanyada diş hekimi" "Botoks" "Botox dermal dolgu" "Diş dolgusu" "Ağız diş bakımı" "Diş eti hastalıkları tedavisi" "Diş eti çekilmesi" "Diş eti kanaması" "Xray panoromik röntgen" "Diş filmi" "Gömülü yirmi yaş dişi" "Yirmi yaş dişi çekimi" "Diş etinde siyah leke" "Lazerle diş tedavisi" "Lazerle dolgu" "Lazerle implant" "Lazerle diş eti hastalıkları tedavisi" "Gülüş estetiği" "Ağrısız diş dolgusu" "Çocuk diş bakımı" "Çocuklarda diş dolgusu" "Çocuklarda diş tedavisi" "Ortodontik tedavi" "Diş teli" "Ağrısız diş çekimi" "Diş taşları" "Diş taşı temizliği" "Lazerle diş taşı temizliği" "Çocuk diş hekimi" "Çocuklar için diş hekimi" "Alanya diş hekimleri" "Alanya diş klinikleri" "Alanya diş kliniği" "Turistler için diş kliniği" "Turistler için diş hekimi"
Gusül Abdestinde Diş Dolgusu Gusle Mani Midir? 10:46
Gusül Abdestinde Diş Dolgusu Gusle Mani Midir? 637 izlenme - 4 yıl önce Gusül Abdestinde Diş Dolgusu Gusle Mani Midir?
Dolgu Nasıl Yapılır? 01:08
Dolgu Nasıl Yapılır? 88 izlenme - 1 yıl önce Diş dolgusu yapılmadan önce çürük olan doku miktarı tespit edilir. Anestezi işlemi uygulandıktan sonra çürük doku tamamen temizlenir. Temizleme işleminden sonra uygun materyalle dolgu işlemi gerçekleştirilir.
Gusül Abdestinde Diş Dolgusu Gusle Mani Midir ? 10:46
Gusül Abdestinde Diş Dolgusu Gusle Mani Midir ? 542 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette "hanefi mezhebinde gusül alırken diş dolgusu veya suyun ağzın içiyle temasına mani olan bir şey bir şey olsa gusül olmaz geçersiz olur " hususu anlatılmaktadır.
Estetik diş dolguları nedir, nasıl yapılır? - Dt. Beyza Ünal 00:50
Estetik diş dolguları nedir, nasıl yapılır? - Dt. Beyza Ünal 94 izlenme - 2 yıl önce Dişlerde estetik amaçlı yapılan dolgular daha parlak ve daha pırıltılı görünüm elde etmek amacıyla uygulanmaktadır. Hem ön dişlerde, hem de arka dişlerde günümüzde estetik dolgu uygulamaları rahatlıkla yapılabilmektedir. Bunlar dişlerin kendi renginde olan kompozit dolgu uygulamalarıdır. Diş çürüklerinin tedavisi için bugüne kadar kullanılmış olan amalgam dolguların estetik beklentileri karşılamaması yüzünden, günümüzde porselen dolgu ve kompozit dolgu tercih edilmektedir. Kompozit dolgular dişler gibi beyaz olduğundan ve ışınla sertleştirildiğinden ışınlı dolgu olarak da isimlendirilebilir. Kompozit dolgu nasıl yapılır? Bu dolgular dayanıklı olmalarından dolayı hem ön hem de arka dişlerde uygulanabilir. Çürükler temizlenerek, madde kaybını azaltmak için ışınlı dolgu yapıldığında, bağlanan yüzeyi arttırmak için bizotaj uygulanır. Diş hazırlandıktan sonra, diş ve kompozit dolgu arasında bağlanmayı sağlayan bonding işlemi yapılır. Buna ışın verilerek sertleşmesi sağlanmış olur. Ardından ince katmanlar halinde kompozit dolgu koyularak, ışınla sertleştirilir. Bu dişteki çürük dolduruluncaya kadar tekrarlanır. Yükseklik kontrolü yapılarak, üzeri cilalanır. Bu işlemler amalgam dolguların yapımından daha uzun sürer. Dt. Beyza Ünal Diş Hekimi Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon: 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 e-mail: info@dentestetik.com.tr
GUSÜL NEDİR VE ALINIŞ ŞEKLİ 07:27
GUSÜL NEDİR VE ALINIŞ ŞEKLİ 52 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv
Diş Hekimliğinde botox ve dolgunun yeri - Dt. Beyza Ünal 01:07
Diş Hekimliğinde botox ve dolgunun yeri - Dt. Beyza Ünal 18 izlenme - 2 yıl önce Son yıllarda, botox (botulinum toxin) ve dolgu uygulamaları hakkında ; gerek televizyon programlarında, gerekse magazin, sağlık dergilerinde ve gazetelerde uzmanların vermiş olduğu bilgiler, estetiğine önem veren her bireyin ilgisini çekmektedir. Yaş ilerledikçe, yerçekiminin etkisiyle dokular aşağı doğru sarkar. Gülme hali üzgünlük hali gibi, mimik kaslarının kasılması gevşemesi sonucu oluşan mimik kas hareketlerinde, ciltte kırışıklıklar oluşur. Bu kırışıklıklar cildin, yaşlanmayla elastikiyetinin azalması sonucu yavaş yavaş kalıcı bir hal alır. Yaşlanmayla cildin yağ dokusu da azalır. Yanaklar aşağıya doğru sarkar. Burnun yanlarından ağız köşelerine doğru inen gülme çizgileri daha belirgin hale gelir. Ağız köşeleri aşağıya doğru düşer. Yaşın ilerlemesi sonucu yağ dokusunun azalması ve dişlerin aşınmaları sonucu boylarının kısalmasıyla, dudaklar incelir ve içe çökük hale gelir. İstemediğimiz, kişiyi depresif gösteren bu ifade, botox ve dermal dolgu uygulamalarıyla çok daha iyi hale getirilebilir. Dt. Beyza Ünal Diş Hekimi Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon: 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 e-mail: info@dentestetik.com.tr