Hoşgeldiniz!

diş fırçalamak

Diş Fırçalamakla Kafayı Bozan Hatun 02:08
Diş Fırçalamakla Kafayı Bozan Hatun 3.584 izlenme - 2 yıl önce Bir radyo programında sürekli yancı olarak katılan bir hatun kendisi, sabah sabah şunları yapacak enerji var kimde var be kızım fırçala gitsin işte.
Ağzından 15 tane Kurtçuk Çıkartılan Küçük Kız 02:42
Ağzından 15 tane Kurtçuk Çıkartılan Küçük Kız 647 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'nın başkenti Brasilia'da diş eti şişmesi şikayetiyle diş doktoruna giden 10 yaşındaki küçük bir kızın diş etinden 15 tane kurtçuk çıkarıldı.
Diş Sağlığı Bacaktan Başlar 01:13
Diş Sağlığı Bacaktan Başlar 1.967 izlenme - 2 yıl önce Aydemir Akbaş'ın dediği gibi diş sağlığı bacaktan başlar. Kız arkadaşınızın dişlerini kontrol etmek için önce bu videoyu izletin, sonra da bacaklardan başlayarak dişlerini kontrol ediniz. Alkışlarla yaşıyorum alternatif bacak görme yöntemleri bulan ve halkla buluşturan site...
Tabanca İle Diş Fırçalamak 01:04
Tabanca İle Diş Fırçalamak 1.160 izlenme - 3 yıl önce Kuru sıkı tabancaya diş fırçasını yapıştırıp diş fırçalayan çocuk
Dişlerini Fırçalayan Kurbanlık Koyun 00:56
Dişlerini Fırçalayan Kurbanlık Koyun 760 izlenme - 3 yıl önce Kurbanlık koyun ve keçi satışı yapan Celal abimiz, pazar alanına getirdiği kurbanlık keçi ve koyunlarının dişlerini fırçalıyor. Onları özenle ve itina ile besleyen ve bakımını yapan abimiz şimdi kurbanlık koyunlarına müşteri bekliyor.
Dişlerimizi Neden Fırçalarız? - Okul Öncesi Eğitici Animasyon 02:11
Dişlerimizi Neden Fırçalarız? - Okul Öncesi Eğitici Animasyon 60 izlenme - 3 ay önce YARAMAZ MİKROP Rengarenk şekerleri hepimiz çok seviyoruz, öyle değil mi ? Peki o çok sevdiğimiz şekerler aslında dişlerimiz için ne kadar zararlı, biliyor musunuz ? Çok ! Hem de çok zararlı ! Arkadaşlar, gün boyu, farklı yiyecekler yer, içecekler içeriz. Bu yediğimiz yiyeceklerin çoğu midemize gitse de, ufacık kırıntıları dişlerimizin arasında kalır. Çünkü yediğimiz yiyecekler ilk önce ağzımızdan geçer. Bu kırıntılar zamanla mikrop haline dönüşür ve mikroplar da sağlıklı dişlerimizi ele geçirerek, çürütür. Bakın! Bir mikrop ! Nasıl da sinsi sinsi sağlıklı dişimize bakıyor. Tertemiz dişimizi ele geçirmek için hain planlar yapıyor olmalı. Gördünüz mü ! Bu diş ne yazık ki çürümüş. Yaramaz mikrop seni ! Dişlerimizi çürüten yiyeceklerin başında, şeker ve şekerli yiyecekler gelir arkadaşlar. Elbette şeker yiyebilirsiniz. Ama çok az şeker yemeli ve yedikten sonra dişlerinizi mutlaka fırçalamalısınız. Yoksa dişleriniz çürür ve kötü gözükür, hem de gecenin bir vakti doktora gitmek zorunda kalabilirsiniz.
Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı? 01:15
Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı? 218 izlenme - 2 yıl önce DİŞ FIRÇALAMAK ORUCU BOZAR MI? Diş fırçalamakla oruç bozulmaz. Bununla birlikte, diş macununun veya suyun boğaza kaçması hâlinde oruç bozulur ve kazası ge- rekir. Orucun bozulma ihtimali dikkate alınarak, dişlerin imsaktan önce ve iftardan sonra fırçalanması uygun olur.
Dişlerini Balıklara Temizleten Dalgıç 00:41
Dişlerini Balıklara Temizleten Dalgıç 38 izlenme - 11 ay önce Bu dalgıç diş fırçası yerine balık kullanmayı tercih ediyor! İşte eşine az rastlanacak o görüntüler..
Sessiz 84.bölüm - Dişleri Fırçalamak Orucu Bozar Mı? - Trt Diyanet 01:07
Sessiz 84.bölüm - Dişleri Fırçalamak Orucu Bozar Mı? - Trt Diyanet 9 izlenme - 2 ay önce Türkiyede yaklaşık 550 bin işitme engelli bulunuyor. Beraber yaşıyoruz, onları unutmayalım... “SESSİZ” Ramazan ayı boyunca yeni formatıyla her gün TRT Diyanet TV’de. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Dedesinin Sincabı Diş Fırçalıyor 00:34
Dedesinin Sincabı Diş Fırçalıyor 134 izlenme - 7 yıl önce çocuklar taklitçidirler. öncelikle en yakınlarındakileri tabii ki öncelikle anne ve babalarını yani usul ve füruğu çerçevesindekileri öernek alırlar.
Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı? 00:47
Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı? 90 izlenme - 3 yıl önce Diş Fırçalamak Orucu Bozar mı?
Orucu Bozar Mı? (1/4): Duş Almak, Diş Fırçalamak, Krem Sürmek... Vb. - A.metin Saruhan 10:48
Orucu Bozar Mı? (1/4): Duş Almak, Diş Fırçalamak, Krem Sürmek... Vb. - A.metin Saruhan 68 izlenme - 3 yıl önce A.Metin Saruhan Canlı yayın sohbetlerimiz Salı ve Cumartesi akşamları: Saat (TR) 20.30 - 22.00 arasıdır. http://www.asr-isaadet.net Video arşiv http://www.asr-isaadet.com
Oruçluyken diş fırçalamak orucu bozar mı? 00:05
Oruçluyken diş fırçalamak orucu bozar mı? 36 izlenme - 3 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (İAÜ- TARMER) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Saim Yeprem, Ramazan ayıyla ilgili en çok merak edilen soruları CNNTurk.com okurları için cevapladı.