Hoşgeldiniz!

dış görünüş

Dış Görünüşün Önemi 03:30
Dış Görünüşün Önemi 9.057 izlenme - 3 yıl önce Bir Fransız kanalı aynı çocuğa ilk önce kötü ve paspal kıyafetler giydirerek daha sonra da takım elbise giydirerek sokakta yere düşmesini istiyor. İlk baştaki kıyafeti varken kimsenin düştüğünde dönüp bakmadığı çocuğa, takım elbise giydiğinde herkes yardım etmek için koşuyor. Dış görünüş önemlidir, fakat insanlık daha da önemli.
Dış örünüşe Aldanmak 00:06
Dış örünüşe Aldanmak 5.745 izlenme - 3 yıl önce Dış görünüşe aldanmak
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 05:02
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 4.540 izlenme - 3 yıl önce Jason İsimli Kız Tavlama Konusunda Master Yapmış Arkadaşımız Şişman ve Çirkin Bir Kılığa Bürünüyor Ve Özgüvenin Aslında Herşey Olduğunu Gözler Önüne Seriyor.
Nadide Abla - Dış Görünüş 00:14
Nadide Abla - Dış Görünüş 1.578 izlenme - 2 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
Ürün Tanıtımı 01:37
Ürün Tanıtımı 89 izlenme - 5 ay önce Güzel görünmek isteyen güzel bayanlara daha güzel görünmeleri için alınması gereken bu ürünü izliyoruz.
 Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 00:06
Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 371 izlenme - 3 yıl önce Dış görünüş benim için önemli değil
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 02:18
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 249 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da güzellik üzerine yapılan bir kamera şakasımı sizi çok güldürecek. Önemli bir şeye dikkat çekilmiş.
Dış Görünüşün Önemi 02:55
Dış Görünüşün Önemi 314 izlenme - 2 yıl önce Aslında ciddiye alınması gereken bir durum. Belki her yerde geçerli olmayabilir ama genel kanı da bu olabilir.
Dış Görünüşe Aldanmayın 00:06
Dış Görünüşe Aldanmayın 46 izlenme - 1 yıl önce 21.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Dış Görünüşe Aldanmayın" başlıklı videoyu izleyin.
Kendini Olduğun Gibi Kabul Et - Farkındalık İçerir 01:40
Kendini Olduğun Gibi Kabul Et - Farkındalık İçerir 38 izlenme - 1 yıl önce Dış görüşünüzden memnun değil misiniz? İnsanların çoğu öyle. Bu kadın sokakta soyunarak "kendinize güvenmeniz ve saygı duymanız" konusunda güçlü bir mesaj veriyor.
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi! 01:54
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi! 46 izlenme - 2 yıl önce Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi!
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 02:04
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 70 izlenme - 3 yıl önce Efendimizin s.a.v insanların dış görünüşlerinin ardındaki sırları bilmesi ünlü ses dublörlerimizden Hayri Küçükdeniz ve Seyfullah Kartal'ın sesiyle ibrahi...
Kendini Olduğun Gibi Kabul Et (Farkındalık İçerir) 01:40
Kendini Olduğun Gibi Kabul Et (Farkındalık İçerir) 26 izlenme - 1 yıl önce Kendini Olduğun Gibi Kabul Et (Farkındalık İçerir) Dış görüşünüzden memnun değil misiniz? İnsanların çoğu öyle. Bu kadın sokakta soyunarak "kendinize güvenmeniz ve saygı duymanız" konusunda güçlü bir mesaj veriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Video 0001 00:20
Video 0001 52 izlenme - 5 yıl önce Video 0001
Restoranların İnsanın Dış Görünüşüne Göre Davranması 02:50
Restoranların İnsanın Dış Görünüşüne Göre Davranması 10 izlenme - 1 yıl önce Sokakta yaşayan bir insan kılığında restoranlara giderek yemek yemek isteyen adamın içeri alınmamasının ardından aynı mekanlara lüks arabayla giderek restoran sahiplerine verdiği ibretlik tepki.
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 02:37
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 4 izlenme - 12 ay önce Fiziki görüntüsünden en çok memnun olan ülke vatandaşları Türkler oldu. Kendiyle en az barışık olan ülke vatandaşları ise Japonlar.