Hoşgeldiniz!

dış görünüş

Dış Görünüşün Önemi 03:30
Dış Görünüşün Önemi 9.120 izlenme - 4 yıl önce Bir Fransız kanalı aynı çocuğa ilk önce kötü ve paspal kıyafetler giydirerek daha sonra da takım elbise giydirerek sokakta yere düşmesini istiyor. İlk baştaki kıyafeti varken kimsenin düştüğünde dönüp bakmadığı çocuğa, takım elbise giydiğinde herkes yardım etmek için koşuyor. Dış görünüş önemlidir, fakat insanlık daha da önemli.
Dış örünüşe Aldanmak 00:06
Dış örünüşe Aldanmak 5.749 izlenme - 4 yıl önce Dış görünüşe aldanmak
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 05:02
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 4.568 izlenme - 4 yıl önce Jason İsimli Kız Tavlama Konusunda Master Yapmış Arkadaşımız Şişman ve Çirkin Bir Kılığa Bürünüyor Ve Özgüvenin Aslında Herşey Olduğunu Gözler Önüne Seriyor.
Nadide Abla - Dış Görünüş 00:14
Nadide Abla - Dış Görünüş 1.579 izlenme - 4 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
 Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 00:06
Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 373 izlenme - 4 yıl önce Dış görünüş benim için önemli değil
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 02:18
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 365 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da güzellik üzerine yapılan bir kamera şakasımı sizi çok güldürecek. Önemli bir şeye dikkat çekilmiş.
Dış Görünüşün Önemi 02:55
Dış Görünüşün Önemi 355 izlenme - 3 yıl önce Aslında ciddiye alınması gereken bir durum. Belki her yerde geçerli olmayabilir ama genel kanı da bu olabilir.
Ürün Tanıtımı 01:37
Ürün Tanıtımı 114 izlenme - 2 yıl önce Güzel görünmek isteyen güzel bayanlara daha güzel görünmeleri için alınması gereken bu ürünü izliyoruz.
Neden Dış Görünüşe Önem Veririz? 02:52
Neden Dış Görünüşe Önem Veririz? 16 izlenme - 5 ay önce Neden Dış Görünüşe Önem Veririz? Neden sunucusu Hilal Şefkatli, bu eğlenceli ve komik bölümde neden dış görünüşe önem verdiğimizi sorguluyor. Onca güzellik önerileri, güzellik tüyoları, günlük bakım rutinleri, kozmetik ürünleri, moda, kıyafetler, neden var? Neden güzellik algılarımız sürekli değişiyor? Peki bunlar değişirken bizler neye güzel, yakışıklı, çekici ya da itici diyoruz? İşte tüm bu trajikomik soruları ve daha fazlasının yanıtı, neden dış görünüşe önem veririz videomuzda karşınızda! Tüm bunlar bir yana, dış görünüşe takılıp iki kitap okumayanlar var ya, onlar hiç mi hiç güzel değil bizce. Ya sence dış görünüşün güzel ya da yakışıklı olması yeterli mi? Yorumlara yaz fikrini irtibatta kalalım!
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 02:04
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 71 izlenme - 5 yıl önce Efendimizin s.a.v insanların dış görünüşlerinin ardındaki sırları bilmesi ünlü ses dublörlerimizden Hayri Küçükdeniz ve Seyfullah Kartal'ın sesiyle ibrahi...
Video 0001 00:20
Video 0001 52 izlenme - 6 yıl önce Video 0001
Donald Trump'ın Dış Görünüşüne GQ'dan Başkanlık Makyajı 01:36
Donald Trump'ın Dış Görünüşüne GQ'dan Başkanlık Makyajı 12 izlenme - 1 yıl önce Donald Trump'ın dış görünüşünün birisini düzeltmesi gerektiğini düşünen GQ elini taşın altına koyarak bu işi kendisi yapmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi - Sosyal Deney 11:14
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi - Sosyal Deney 7 izlenme - 12 ay önce Ciks takım elbisesi giyerek fakir görünüm kazandırmadan yolda kaldım diyerek para isteyen bu ilginç sosyal deneyi izliyoruz
Bediüzzaman Hazretleri: Decal’in Dış Görünüşü İnsandır Ancak Kibirli, Firavunlaşmış Ahmak Bir Şeytan 01:03
Bediüzzaman Hazretleri: Decal’in Dış Görünüşü İnsandır Ancak Kibirli, Firavunlaşmış Ahmak Bir Şeytan 2 izlenme - 6 ay önce Bediüzzaman Hazretleri: Decal’in dış görünüşü insandır ancak kibirli, firavunlaşmış ahmak bir şeytandır.
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 02:37
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 5 izlenme - 2 yıl önce Fiziki görüntüsünden en çok memnun olan ülke vatandaşları Türkler oldu. Kendiyle en az barışık olan ülke vatandaşları ise Japonlar.