Hoşgeldiniz!

dış görünüş

Dış Görünüşün Önemi 03:30
Dış Görünüşün Önemi 9.089 izlenme - 3 yıl önce Bir Fransız kanalı aynı çocuğa ilk önce kötü ve paspal kıyafetler giydirerek daha sonra da takım elbise giydirerek sokakta yere düşmesini istiyor. İlk baştaki kıyafeti varken kimsenin düştüğünde dönüp bakmadığı çocuğa, takım elbise giydiğinde herkes yardım etmek için koşuyor. Dış görünüş önemlidir, fakat insanlık daha da önemli.
Dış örünüşe Aldanmak 00:06
Dış örünüşe Aldanmak 5.748 izlenme - 3 yıl önce Dış görünüşe aldanmak
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 05:02
Dış Görünüşün Kız Tavlamaya Etkisi 4.559 izlenme - 3 yıl önce Jason İsimli Kız Tavlama Konusunda Master Yapmış Arkadaşımız Şişman ve Çirkin Bir Kılığa Bürünüyor Ve Özgüvenin Aslında Herşey Olduğunu Gözler Önüne Seriyor.
Nadide Abla - Dış Görünüş 00:14
Nadide Abla - Dış Görünüş 1.578 izlenme - 3 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
 Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 00:06
Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil 373 izlenme - 3 yıl önce Dış görünüş benim için önemli değil
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 02:18
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 287 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da güzellik üzerine yapılan bir kamera şakasımı sizi çok güldürecek. Önemli bir şeye dikkat çekilmiş.
Dış Görünüşün Önemi 02:55
Dış Görünüşün Önemi 333 izlenme - 2 yıl önce Aslında ciddiye alınması gereken bir durum. Belki her yerde geçerli olmayabilir ama genel kanı da bu olabilir.
Ürün Tanıtımı 01:37
Ürün Tanıtımı 91 izlenme - 1 yıl önce Güzel görünmek isteyen güzel bayanlara daha güzel görünmeleri için alınması gereken bu ürünü izliyoruz.
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi - Sosyal Deney 11:14
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi - Sosyal Deney 5 izlenme - 3 ay önce Ciks takım elbisesi giyerek fakir görünüm kazandırmadan yolda kaldım diyerek para isteyen bu ilginç sosyal deneyi izliyoruz
Donald Trump'ın Dış Görünüşüne GQ'dan Başkanlık Makyajı 01:36
Donald Trump'ın Dış Görünüşüne GQ'dan Başkanlık Makyajı 9 izlenme - 6 ay önce Donald Trump'ın dış görünüşünün birisini düzeltmesi gerektiğini düşünen GQ elini taşın altına koyarak bu işi kendisi yapmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 02:04
Efendimizin S.A.V İnsanların Dış Görünüşlerinin Ardındaki Sırları Bilmesi 70 izlenme - 4 yıl önce Efendimizin s.a.v insanların dış görünüşlerinin ardındaki sırları bilmesi ünlü ses dublörlerimizden Hayri Küçükdeniz ve Seyfullah Kartal'ın sesiyle ibrahi...
Video 0001 00:20
Video 0001 52 izlenme - 5 yıl önce Video 0001
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 02:37
Dış Görünüşünden En Çok Türkler Memnun 5 izlenme - 2 yıl önce Fiziki görüntüsünden en çok memnun olan ülke vatandaşları Türkler oldu. Kendiyle en az barışık olan ülke vatandaşları ise Japonlar.