Hoşgeldiniz!

dış işleri

Pazarcıdan Kaçan Bakan 00:17
Pazarcıdan Kaçan Bakan 11.262 izlenme - 1 yıl önce Millete hizmetkâr olarak gelen dış işleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu arkasında koruma ordusuyla pazarda gezdiği sırada pazarcı bir amcadan kendisine methiyeler dizilmesini beklerken ummadık bir anda pazarcı amcanın halkın sorunlarını anlatıp eleştiride bulununca olay mahalinden hemen kaçışının videosu.
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 01:29
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 2.120 izlenme - 3 yıl önce Dostlar video ile ilgili şunları söylicem . Ülkemizde onca olay varken 5 insan öldü. 27 kişi gözünü kaybetti . 2 kişide ağır yaralı komada şuan bunca olay varken ne alakamız var suriyenin iç işleriyle bu kadar yakından ilgileniyoruz . ayrıca şunu sorucam türkiyede özgürlüklerini silahsız sadece eylem yaparak isteyen halka terörist diyorlar ya peki suriyede muhalifleri özgürlük savaşçısı olarak nitelendiren Recep Tayyip Erdoğan hemde o muhaliflere silah yardımı yaparak.Peki soruyorum suriyede ki muhalifler terörist değil mi onlarda bölücülük yapıyor o zaman onlara niye yardım ediyorsunuz...ve bizim suriye ile işimiz ne.
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 01:56
İlber Ortaylı'nın Madalyalarını Kaybeden Türk Dışişleri 192 izlenme - 3 yıl önce Efendim şimdi İlber Ortaylı'yı bilirsiniz ororitedir, ayaklı kütüphanedir. Dünya'nın dört bir yanından plaketler, madalyalar alıyor. Kanun gereği bunların tasdik edilmesi gerekiyor ve dışişleri bu madalyaların aslını İlber Ortaylı'dan istiyor. Ve sonuç; son dönemdeki Türk diplomatlarının sululuğunu gözler önüne serecek şekilde... Madalyalar kayıp!
Feyzullah Ertaş In Dış İşleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu Na Plaket Sunma Töreni 00:20
Feyzullah Ertaş In Dış İşleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu Na Plaket Sunma Töreni 299 izlenme - 7 yıl önce konya akören ilçesinde dış işleri bakanımıza ahmet davutoğluna plaket suma töreni
Abdürrahim Albayrak: Dişlerin Parasını Chedjoudan Alacağım 04:03
Abdürrahim Albayrak: Dişlerin Parasını Chedjoudan Alacağım 70 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkan Yardımcısı Albayrak, protez dişlerinin fırladığı anı anlattı ve "Dişlerin parasını Chedjou'dan alacağım" diyerek olaya esprili yaklaştı.
Mark Toner; Abd Türkiye'nin Kara Harekatı Hazırlığı İçinde Olduğuna İlişkin Bir Kanıt Yok 09:20
Mark Toner; Abd Türkiye'nin Kara Harekatı Hazırlığı İçinde Olduğuna İlişkin Bir Kanıt Yok 42 izlenme - 2 yıl önce ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Mark Toner, Türkiye'nin Suriye'ye yönelik bir kara operasyonu hazırlığı içinde olduğuna ilişkin herhangi bir kanıta sahip olmadıklarını söyledi.
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: 767 Yahudi Göçmen İçin Anma Töreni Düzenlenecek 00:56
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: 767 Yahudi Göçmen İçin Anma Töreni Düzenlenecek 15 izlenme - 2 yıl önce Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, İkinci Dünya Savaşı yıllarında, ülkelerindeki zulümden ve Holokost’tan kaçan 768 Yahudi göçmeni taşıyan Struma isimli geminin batırılmasının yıl dönümünde bir anma töreni gerçekleştireceklerini duyurdu. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudi mültecileri taşıyan 'Struma' isimli geminin batırılmasının yıldönümünde yapılacak törene ilişkin bir soruya yazılı cevap verdi. Bilgiç, “İkinci Dünya Savaşı yıllarında, ülkelerindeki zulümden ve Holokost'tan kaçan 768 Yahudi göçmenle, Köstence Limanı'ndan hareket eden ‘Struma' isimli gemi, 70 gün boyunca İstanbul açıklarında bekledikten sonra, 24 Şubat 1942 tarihinde, Karadeniz'in uluslararası sularında bir Sovyet denizaltısı tarafından torpillenerek batırılmış ve bir kişi hariç geminin tüm yolcuları hayatını kaybetmiştir. Ülkemizin insani trajedilere karşı sergilediği duyarlı tavır çerçevesinde geçtiğimiz yıl, Holokost'un 70. yıldönümü vesilesiyle, Struma'da hayatını kaybedenler için bir anma töreni düzenlenmişti. Struma faciasından çıkartılacak derslerin gelecek nesillere aktarılarak, hafızalardaki yerinin korunması anlayışıyla, bu sene de 24 Şubat 2016 tarihinde İstanbul'da bir anma töreni düzenlenecek ve Struma'da hayatını kaybedenler anısına denize çelenk bırakılacaktır. Bu vesileyle, tarihin en büyük felaketlerinden biri olan Holokost'ta ve Holokost'tan kaçarken, 24 Şubat 1942 tarihinde yaşanan elim olayda hayatını kaybedenleri saygıyla anıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Dışişleri: Türkiye Uzun Süredir Dile Getiriyordu 01:42
Dışişleri: Türkiye Uzun Süredir Dile Getiriyordu 5 izlenme - 1 yıl önce
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Albayrak Açıklaması 04:03
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Albayrak Açıklaması 9 izlenme - 3 yıl önce "Yeni futbolcuya ihtiyacımız yok. Bütün futbolcularımızdan çok memnunuz" "İki ufak çocuğun taş atması bütün Diyarbakır halkına mal edilemez" "Dişlerimin parasını Chedjou'dan alacağım"
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 03:01
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimlikle Seyahatin Ardından Bu Yıl Ukrayna'dan 1.5 Milyon Turist... 3 izlenme - 1 yıl önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimlikle seyahatin ardından bu yıl Ukrayna'dan 1.5 milyon turist bekliyoruz"ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 45 milyon nüfusu olan ancak nüfusun yüzde 39'unda pasaport bulunan Ukrayna için ' Kimlikle seyahatle Ukraynalı turist sayısı yüzde 50 artacağını, 1.