Hoşgeldiniz!

Dış İşleri Bakanı Videoları İzle

Pazarcıdan Kaçan Bakan 00:17
Pazarcıdan Kaçan Bakan 10.949 izlenme - 2 ay önce Millete hizmetkâr olarak gelen dış işleri bakanımız mevlüt çavuşoğlu arkasında koruma ordusuyla pazarda gezdiği sırada pazarcı bir amcadan kendisine methiyeler dizilmesini beklerken ummadık bir anda pazarcı amcanın halkın sorunlarını anlatıp eleştiride bulununca olay mahalinden hemen kaçışının videosu.
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 01:29
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 2.106 izlenme - 2 yıl önce Dostlar video ile ilgili şunları söylicem . Ülkemizde onca olay varken 5 insan öldü. 27 kişi gözünü kaybetti . 2 kişide ağır yaralı komada şuan bunca olay varken ne alakamız var suriyenin iç işleriyle bu kadar yakından ilgileniyoruz . ayrıca şunu sorucam türkiyede özgürlüklerini silahsız sadece eylem yaparak isteyen halka terörist diyorlar ya peki suriyede muhalifleri özgürlük savaşçısı olarak nitelendiren Recep Tayyip Erdoğan hemde o muhaliflere silah yardımı yaparak.Peki soruyorum suriyede ki muhalifler terörist değil mi onlarda bölücülük yapıyor o zaman onlara niye yardım ediyorsunuz...ve bizim suriye ile işimiz ne.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 03:01
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimlikle Seyahatin Ardından Bu Yıl Ukrayna'dan 1.5 Milyon Turist... 3 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimlikle seyahatin ardından bu yıl Ukrayna'dan 1.5 milyon turist bekliyoruz"ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 45 milyon nüfusu olan ancak nüfusun yüzde 39'unda pasaport bulunan Ukrayna için ' Kimlikle seyahatle Ukraynalı turist sayısı yüzde 50 artacağını, 1.
Bursa'da Ahmet Davutoğlu'na Sendikacıdan İskender Tepkisi 03:28
Bursa'da Ahmet Davutoğlu'na Sendikacıdan İskender Tepkisi 43 izlenme - 4 yıl önce Bursa'da Ahmet Davutoğlu'na Sendikacıdan İskender Tepkisi
Hakan Fidan İttihadı İslam’a Çok Emek Verdiği İçin Dışişleri Bakanı Olarak Çok Faydalı Olur 05:26
Hakan Fidan İttihadı İslam’a Çok Emek Verdiği İçin Dışişleri Bakanı Olarak Çok Faydalı Olur 5 izlenme - 2 yıl önce Hakan Fidan İttihadı İslam’a çok emek verdiği için dışişleri bakanı olarak çok faydalı olur Adnan Oktar’ın 7 Şubat 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org