Hoşgeldiniz!

dış mihraklar

Fikret Orman'ın Kiev Maçını 15 Temmuz'a Benzetmesi 00:53
Fikret Orman'ın Kiev Maçını 15 Temmuz'a Benzetmesi 2.759 izlenme - 1 yıl önce "Dinamo Kiev maçı, aynı 15 Temmuz gibi Beşiktaş ve Türk sporuna yapılmış bir ayıp, bir müdahaleydi. O maça çıktığımız anda, bir elin, bizim Şampiyonlar Ligi'nde üst tura gitmememiz için uğraşacağını hemen anladım ve yanımdaki arkadaşlarımıza söyledim. diyor kendileri.
Mecidiköy'de Eylem Yapanlar ile Polislerin Altlı Üstlü Takılması 03:27
Mecidiköy'de Eylem Yapanlar ile Polislerin Altlı Üstlü Takılması 3.447 izlenme - 2 yıl önce Mecidiköy'de 2 kişilik bir eylemci grubumu desem bilemiyorum artık. Eylem yaparken üzerlerine 3 adet sivil polis geliyor ve eylemcileri etkisiz hale getiriyor. Tuhaflık daha sonra yaşanıyor. Eylemcilerin üzerinde bulunan polisler ekiplerin gelmesini beklerken eylemciler hala slogan atmaya devam ediyor. Altlı üstlü takılıyorlar öyle.
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 01:03
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 783 izlenme - 3 yıl önce Akp Düzce milletvekili Fevai Arslan, Başbakanınız "Allahın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider”, durum vahim demek ki dünya Tayyip’e layık değilse, koyun bir rokete uzaya yollayın!
Başbakan Erdoğan'a Suikast Düzenlemek - Kızılelma 09:00
Başbakan Erdoğan'a Suikast Düzenlemek - Kızılelma 211 izlenme - 2 yıl önce KızılElma dizisinde geçtiğimiz bölüm Başbakana suikast konu edildi. Başbakan Erdoğan'a suikast düzenlemek isteyen dış mihrak McNamara'nın ayağı, Mit'in esas oğlanı Murad Altay'a takıldı. Hain planları tek tek suya düşen dış mihraklar, günah işleme özgürlüklerinden de istifade ederek sarışın hatun tetikçilerle defalarca suikast girişiminde bulunmaya yeltendi. Ancak kahramanımız Dombıra müziği eşliğinde hedefine kitlenmiş ve dış mihrakların hain planlarını boşa çıkartmıştır.
Call of Duty Modern Warfare 2 - Shepard'ı Öldürdüğümüz Bölüm 04:57
Call of Duty Modern Warfare 2 - Shepard'ı Öldürdüğümüz Bölüm 174 izlenme - 3 yıl önce Call of Duty'nin sevilen karakteri Ghost'u öldürerek bir çok oyuncuyu duygulandıran Paralel yapı General Shepard'ı, Call of Duty'nin tabiri caizse Polat Alemdar gibi ölümsüzlüğe nail olmuş karakteri Captain Price'nin yardımlarıyla öldürdüğümüz ve son bölüm...
Galatasaray'ın İlluminati Sayesinde Juventus'u Yenmesi - Flash Tv 01:33
Galatasaray'ın İlluminati Sayesinde Juventus'u Yenmesi - Flash Tv 167 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin ortaya çıkardığı gizli gerçektir. Maçın 11,12,13'e ertelenmesi teadüf olamaz. Kar yağışı bile maçın ertlendiği akşamki şiddette bir daha yağmamıştır. Bu içeriği yüklerken bile tam 5 kez internet bağlantım kesildi. Umarım size ulaşır.
Dövmenin Dış Ülkelerin Oyunu Olduğunu Savunan Abla 01:24
Dövmenin Dış Ülkelerin Oyunu Olduğunu Savunan Abla 90 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş sahilindeki abla dövme ile ilgili görüşlerini belirtiyor.