Hoşgeldiniz!

dışarıda

Ben 10 Alien Force - Max Dışarıda (1. Sezon 6. Bölüm) 22:01
Ben 10 Alien Force - Max Dışarıda (1. Sezon 6. Bölüm) 10.538 izlenme - 7 yıl önce Gwen'in erkek kardeşi Ken kayıptır. Gwen, Ben ve Kevin'in yardımını ister. Arayışları sırasında insanları uzaylıya çeviren bir çeteyle karşı karşıya gelirler. Ben10 Alien Force'un S01 E06 bölümü, Max Dışarıda (Max Out). Benten'in en iyi bölümlerini kanalımızda izleyin.
Sokak Röportajları - Adınız Ne, Anlamı Nedir? 02:10
Sokak Röportajları - Adınız Ne, Anlamı Nedir? 2.593 izlenme - 3 yıl önce Annemizin babamızın bize sormadan koyduğu, kimi zaman dedelerimizden miras aldığımız, hayatımızda en çok duyduğumuz şey kendi isimlerimiz. Hepsi güzel, hepsi iyi de kendi adlarımızın anlamlarını ne kadar biliyoruz?
Annem Dışarıda Ve Eve Dönünce 00:06
Annem Dışarıda Ve Eve Dönünce 2.631 izlenme - 4 yıl önce Aykut Elmas'ın Vine'ları
Dışarıda Oynuyor - Billy BamBam,  BabyTV Türkçe 01:09
Dışarıda Oynuyor - Billy BamBam, BabyTV Türkçe 1.408 izlenme - 3 yıl önce bir kase bir çubuk çok hızlı dönebilirler bay çubuk ve bay kase dans ederken düşmezler el ele dans ederler hiç bitmesin isterler
Garfield - Odie Dışarıda   02:40
Garfield - Odie Dışarıda 212 izlenme - 1 yıl önce Odie oyun peşinde ama Garfield her zamanki gibi biraz tembel. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Asansöre Neden Köpekle Binilmemeli 00:58
Asansöre Neden Köpekle Binilmemeli 715 izlenme - 4 yıl önce Tasmasını tuttuğu köpeğiyle asansöre binmek isteyen kadın, kapının kapanması ve köpeğinin dışarıda kalmasıyla büyük bir tehlikeye neden olmuş. Köpeğin şansına orada bulunan adamın yardımı ve tasmasının kopmasıyla köpek kurtulmuş. Olan yumurtalara olmuş.
Ayhan Aşan - Dışarıda Bir Yaz Yağmuru 02:58
Ayhan Aşan - Dışarıda Bir Yaz Yağmuru 851 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Bestekar-24-10-2014-Hazırlayan:Erh­an Duzturk
Dışarıda Üşüyen Haziran Kalbimde Hazan- Y. Odabaşı 04:45
Dışarıda Üşüyen Haziran Kalbimde Hazan- Y. Odabaşı 744 izlenme - 8 yıl önce
G.O.R.A. - Senin Yüzüne Ne Olmuş? 00:33
G.O.R.A. - Senin Yüzüne Ne Olmuş? 504 izlenme - 3 yıl önce 2004 yapımlı G.O.R.A. filminde geçen repliklerden biri. - senin yüzüne ne olmuş? - ne olmuş? - bende onu soruyorum ne olmuş?
Ahmet Çakar'ın 1997 Yılındaki Fenerbahçe Lehine Skandal Penaltı Kararı 07:20
Ahmet Çakar'ın 1997 Yılındaki Fenerbahçe Lehine Skandal Penaltı Kararı 262 izlenme - 3 yıl önce Sürekli bir şekilde Galatasaray'ın efsane kadrosu ile kazanılmış 1996-2000 yılları arasındaki başarılara şike vurgusu yaparak kendilerini komik duruma düşüren Fenerbahçe gönüllülerinin izlemesi gereken pozisyon. Öyle ağzını geve geve ''arof do zomonondo kondono yörö otto'' demekle olmuyor bu işler, önce o tarihlerde kendi takımın yaptığı işlere bakacaksın sonra karşı tarafı eleştireceksin. Gelgelelim o efsane dönem sonunda bu kadro başarılarını Avrupa Şampiyonluğu ile taçlandırmıştır. 2002 Dünya Kupası'nın kemik kadrosunu oluşturan Milli Takım 11'ine 8 futbolcu veren Galatasaray kulübü Dünya üçüncülüğünde büyük bir pay sahibi olmuştur. Hadi bu Avrupa Şampiyonluğuna ve Dünya Üçüncülüğüne de şike diyelim ne dersiniz? Tarihin en büyük şike operasyonu ile yargılanan bir Başkana sahip olup, Galatasaray'a şike üzerinden çamur atmaya çalışmak tam manası ile deli saçmasıdır.
İstanbul Üsküdar'da Dışarıda Yaşamak Zorunda Bırakılan Romenlerle Sohbet 22:19
İstanbul Üsküdar'da Dışarıda Yaşamak Zorunda Bırakılan Romenlerle Sohbet 58 izlenme - 3 yıl önce Youtubede roman müzikleri ararken rasladım açıkcası ilginç bir video mesela amerikada dışlanan nazilerden bahsediliyor.
PCAudiophile com xDuoo X2 Digital Audio Player İncelemesi 09:14
PCAudiophile com xDuoo X2 Digital Audio Player İncelemesi 88 izlenme - 3 yıl önce xDuoo X2 Digital Audio Player inceleme videosu http://www.pc-audiophile.com/xduoo-x2-digital-audio-player-inceleme-videosu/ Bilgisayarınızda sakladığınız müzik dosyalarını, dışarıda mobil durumdayken dinlemek için ucuz bir çözümden bahsedeceğim. xDuoo X2 Digital Audio Player. Ürün bir arkadaş tarafından incelemem ricası ile geldi. Ben de hoşuma giderek aşağıdaki videoyu hazırladım. Peşinen söyleyeyim Hi-Res formatları desteklemiyor. Ama lossless formatları desteklemesi, 250mW çıkış gücü, kısaca performans/fiyat oranı çok yüksek. Detaylar videoda.
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 00:30
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 2 izlenme - 2 yıl önce Array