Hoşgeldiniz!

dışarıda

Sokak Röportajları - Adınız Ne, Anlamı Nedir? 02:10
Sokak Röportajları - Adınız Ne, Anlamı Nedir? 2.583 izlenme - 2 yıl önce Annemizin babamızın bize sormadan koyduğu, kimi zaman dedelerimizden miras aldığımız, hayatımızda en çok duyduğumuz şey kendi isimlerimiz. Hepsi güzel, hepsi iyi de kendi adlarımızın anlamlarını ne kadar biliyoruz?
Ben 10 Alien Force - Max Dışarıda (1. Sezon 6. Bölüm) 22:01
Ben 10 Alien Force - Max Dışarıda (1. Sezon 6. Bölüm) 8.848 izlenme - 6 yıl önce Gwen'in erkek kardeşi Ken kayıptır. Gwen, Ben ve Kevin'in yardımını ister. Arayışları sırasında insanları uzaylıya çeviren bir çeteyle karşı karşıya gelirler. Ben10 Alien Force'un S01 E06 bölümü, Max Dışarıda (Max Out). Benten'in en iyi bölümlerini kanalımızda izleyin.
Garfield - Odie Dışarıda   02:40
Garfield - Odie Dışarıda 122 izlenme - 5 ay önce Odie oyun peşinde ama Garfield her zamanki gibi biraz tembel. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Asansöre Neden Köpekle Binilmemeli 00:58
Asansöre Neden Köpekle Binilmemeli 706 izlenme - 3 yıl önce Tasmasını tuttuğu köpeğiyle asansöre binmek isteyen kadın, kapının kapanması ve köpeğinin dışarıda kalmasıyla büyük bir tehlikeye neden olmuş. Köpeğin şansına orada bulunan adamın yardımı ve tasmasının kopmasıyla köpek kurtulmuş. Olan yumurtalara olmuş.
Ayhan Aşan - Dışarıda Bir Yaz Yağmuru 02:58
Ayhan Aşan - Dışarıda Bir Yaz Yağmuru 842 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Bestekar-24-10-2014-Hazırlayan:Erh­an Duzturk
İstanbul Üsküdar'da Dışarıda Yaşamak Zorunda Bırakılan Romenlerle Sohbet 22:19
İstanbul Üsküdar'da Dışarıda Yaşamak Zorunda Bırakılan Romenlerle Sohbet 57 izlenme - 3 yıl önce Youtubede roman müzikleri ararken rasladım açıkcası ilginç bir video mesela amerikada dışlanan nazilerden bahsediliyor.
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 00:30
Rio - İçeride Ya Da Dışarıda - Sporx 2 izlenme - 1 yıl önce Array