Hoşgeldiniz!

Disconnect Videoları İzle

Sanal Hayatlar / Disconnect 2 Ağustos 2013'te sinemalarda! 02:31
Sanal Hayatlar / Disconnect 2 Ağustos 2013'te sinemalarda! 13.374 izlenme - 4 yıl önce Sanal Hayatlar / Disconnect 2 Ağustos 2013'te sinemalarda!
Disconnect TV Fragman 00:30
Disconnect TV Fragman 514 izlenme - 4 yıl önce Disconnect filminin televizyonlarda yayınlanan 30 saniyelik tanıtım fragmanı.
Sanal Hayatlar / Disconnect / Altyazılı Fragman 02:29
Sanal Hayatlar / Disconnect / Altyazılı Fragman 532 izlenme - 4 yıl önce Sanal Hayatlar / Disconnect / 2 Ağustos'ta Sinemalarda! Ailesini aramaya vakit yaratmakta zorlanan işkolik bir avukat, sırları internet ortamına yayılan bir çift, bir sınıf arkadaşına internet üzerinden kabadayılık taslayan çocuğunu yola getirmeye çalışan emekli bir polis memuru ve kariyer peşinde koşan bir bir gazetecinin yetişkin sitelerindeki mücadelesi... Tüm bu karakterleri aynı noktada buluşturan tek şey ise çağımızın buluşu internet! Modern iletişimin yeni adı olan internet tüm köşeli halleriyle masaya yatırılırken birbirinden farklı bir grup insanın hayatı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda 2006 yılında çektiği Murderball belgeseliyle Oscar'a aday gösterilen ve Sundance başta olmak üzere önemli organizasyonlarda ödüle layık görülen Henry Alex Rubin bulunuyor.
Disconnect Klip 00:49
Disconnect Klip 318 izlenme - 4 yıl önce Disconnect filminin sahne içinden alınan özel klip.
Sanal Hayatlar (Disconnect) / Türkçe Altyazılı Fragman 02:31
Sanal Hayatlar (Disconnect) / Türkçe Altyazılı Fragman 146 izlenme - 4 yıl önce Sanal Hayatlar (Disconnect) / Türkçe Altyazılı Fragman
Filmlerde Slow Motion Sahneler 03:58
Filmlerde Slow Motion Sahneler 118 izlenme - 2 yıl önce Filmlerde genellikle hikayenin kilit noktalarını vurgulamak yada oyuncuların duygularını daha fazla izleyiciye yansıtmak için kullanılan en güzel yavaşlatılmış film sahneleri... Filmler: 300, Alien 3, Arlingtone Road, Bad Boys, Boondock Saints, Charots Of Fire, Disconnect, Dogma, Dredd, Edward Scissorhands, Equilibrium, Escape to Victory, Forrest Gump, Gagster Squad, Inception, Kick-Ass, Leon The Professional, Lock Stock And Two Smoking Barrels, Looper, Mean Machine, Revolver, Sherlock Holmes 1 and 2, Snatch, Swordfish, Teen Wolf, The Game, The Rock, The Last of the Mohicans, The Matrix, The Social Network, The Hurt Locker, The Untochables, The Usual Suspects, V For Vendetta, X-Men First Class. Muzik: The Surface Of The Sun - John Murphy (Sunshne OST)
Disconnect - Gonca Gülüm 02:31
Disconnect - Gonca Gülüm 190 izlenme - 6 yıl önce süper şiir
Disconnect 4 Life. ^^ Deneme Maç Movie .. 01:40
Disconnect 4 Life. ^^ Deneme Maç Movie .. 168 izlenme - 9 yıl önce disconnect 4 life. ^^ deneme movie ...
megadeth disconnect 04:58
megadeth disconnect 58 izlenme - 5 yıl önce megadeth disconnect
demon shaitan disconnect from server..
demon shaitan disconnect from server.. 40 izlenme - 5 yıl önce
plastikman disconnect 03:19
plastikman disconnect 16 izlenme - 5 yıl önce plastikman disconnect