Hoşgeldiniz!

Discovery Videoları İzle

General Mobile Discovery Elite İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam 11:47
General Mobile Discovery Elite İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam 73.074 izlenme - 3 yıl önce Teknolojiye Atarlanan Adam, General Mobile Discovery Elite'i inceledi. Telefon ile ilgili sorularınızı bu videonun altına yorum olarak bırakabilirsiniz.
General Mobile 4K Discovery Elite Tanıtımı! 05:53
General Mobile 4K Discovery Elite Tanıtımı! 37.716 izlenme - 3 yıl önce Orta seviyedeki akıllı telefon pazarına General Mobile Discovery ile girerek, fiyat / performans oranında dengeleri altüst eden General Mobile, bu sefer performanslı bir ürünle rakiplerine meydan okuyor; General Mobile Discovery Elite.
General Mobile Discovery Elite İnceleme 22:05
General Mobile Discovery Elite İnceleme 28.345 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite İnceleme
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 00:51
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 8.217 izlenme - 1 yıl önce Bear grylls abimizi tanıyanınız vardır, tanımayanlar için sitede videoları mevcut. Kısaca bahsetmek gerekirse kendisi ücra yerlerde nasıl hayatta kalınacağını gösteren bir program yapıyor Discovery Channel'da. (hala devam ediyor mu bilmiyorum) Programlarında börtü böcek yemesiyle tanınır genelde. Bu videoda da gittiği yerlerin aslında o kadar ıssız yerler olmadığını görüyoruz. İyi seyirler efendim.
100 Tonluk Treni Çeken Land Rover 02:13
100 Tonluk Treni Çeken Land Rover 577 izlenme - 2 ay önce Land Rover'ın Discovery Sport modeli 100 ton ağırlığındaki treni, Ren Nehri üzerinde yaklaşık 10 km boyunca başarıyla çekerek üstün çekiş gücünü kanıtladı.
General Mobile Quadro4 İnceleme 12:54
General Mobile Quadro4 İnceleme 10.949 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Quadro4 İnceleme
İstanbul Kıyamet Vakti (MMORPG) Discovery Channel Tanıtım 01:29
İstanbul Kıyamet Vakti (MMORPG) Discovery Channel Tanıtım 2.871 izlenme - 10 ay önce İstanbul Kıyamet Vakti (genellikle İKV şeklinde kısaltılmaktadır), Sobee tarafından Şubat 2004'ten beri geliştirilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ayrıca bu alanda yapılan ilk tamamen Türk yapımı ve yüzde yüz Türkçe bir oyundur. İlk olarak İstanbul kod adıyla Şubat 2004'te başı Mevlüt Dinç olan 7 kişilik bir ekiple geliştirilmeye başlanmıştır. 5 Nisan 2005'te alfa testlerine başlanmış ve 25 Aralık 2006'da herkese açık beta test sürecine girmiştir. 1 Nisan 2007 tarihinde ise tam sürüme geçmiştir. Tam sürüme geçmesinin ardında 4 büyük genişleme paketi yayınlanmıştır. Oyunun ilk genişleme paketi olan Meteor Bölgesi 1 Ekim 2007'de yayınlandı. İkinci genişleme paketi Derindeki Sır ise 13 Mayıs 2009'da yayınlanmıştır. Üçüncü genişleme paketi ve Özel Sürümü 11 Haziran 2010'da yayınlanan Grup Bölgeleri'dir ve iki tane grup bölgesi (instance) içerir. Bu bölgeler Sığınaklar ve Migrat' bölgeleridir. Üç büyük genişleme paketinin yanında zaman zaman ufak güncellemelerle yenilikler yapılmıştır. Bu güncellemeler içerisinde 17 Kasım 2008'de yayınlanan ve Klan Savaşları dönemini öne çıkaran Er Meydanı güncelleme paketi, 20 Ocak 2010'da oyun hikaye örgüsünde önemli bir yeri olan Hidra güncelleme paketidir. Bu aralıkta İKV'nin 2 sürümü daha çıkmıştır. (Yeraltı ve Derindeki Sır) Sobee tarafından dördüncü genişleme paketi Çemberlitaş 5 Aralık 2010 tarihinde GameX oyun fuarında duyuruldu. Duyurunun ardından oyuncuların merakını gidermek amacıyla Sobee tarafından oyunun tanıtım videoları ve zaman zaman yeni paketle ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Yeni genişleme paketi Çemberlitaş 06 Ağustos 2011 Tarihinde hem indirilebilir içerik hem de içeriğinde onlarca güzel özelliği barındıran İKV Çemberlitaş Özel Sürüm Kutu ile tüm oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Gamex 2011'de Lonca Sistemi, 25 Haziran 2012'de Lonca bölgesi olan Topkapı Sarayı yayımlandı. Beşinci genişleme paketi Arz ve Lodos 25 Aralık 2012 tarihinde piyasaya sürülmüştür.[1] Sürümün kapalı testlerine çekiliş ile belirlenmiş oyuncular da kabul edilmiştir.[2] Beraberinde Tılsım Sistemi adı verilen ve oynanışı değiştiren ve geliştiren bir sistem ile Büyük Hol adında bir bölge getirmiştir.[1] İstanbul Kıyamet Vakti'nin şuan bir tane Plus Paket sahiplerinin girebileceği sunucu dâhil olmak üzere 8 tane sunucusu vardır. Sobee Genel Müdürü Mevlüt Dinç'in basın toplantısında açıkladığına göre 1,000,000'u aşkın çevrimiçi oyuncusu vardır.
General Mobile Discovery Elite inceleme 06:55
General Mobile Discovery Elite inceleme 9.933 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite inceleme
General Mobile Discovery 2 06:06
General Mobile Discovery 2 8.011 izlenme - 3 yıl önce http://blog.teknodiyalog.com/general-mobile-discovery-2/ General Mobile Discovery 2, serinin devamı olarak tüketicilerle buluşturuluyor.
Discovery Channel Ölümcül Av Gözyaşları 43:09
Discovery Channel Ölümcül Av Gözyaşları 13.077 izlenme - 5 yıl önce
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 00:38
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 4.361 izlenme - 2 yıl önce Über gerçekçi seslendirmedir.
Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj) 44:51
Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj) 8.298 izlenme - 3 yıl önce Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj)
General Mobile Discovery 2 Detaylı İnceleme Türkçe 13:46
General Mobile Discovery 2 Detaylı İnceleme Türkçe 4.587 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery 2 ile ilgili tüm detaylı incelemeler için video sonundaki oynatma listesine gözatın. www.facebook.com/ onuralpaydininceleme adresinden takip edebilirsiniz
Kendini Anacondaya Yem Olarak Sunan Adam 01:00
Kendini Anacondaya Yem Olarak Sunan Adam 5.495 izlenme - 2 yıl önce Paul Rosolie isimli piskopat arkadaş, Discovery Channel için hazırladığı ve 7 aralık 2014 tarihinde yayınlanacak programda, kendisi için hazırlanan özel bir kıyafet ile anakondaya yem olacak ve yutmasına izin verecekmiş.
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 02:54
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 2.096 izlenme - 10 ay önce Efendim karşınızda BattleBot. Amerika'da ABC televizyon kanalının nerd diye tabir edilen kesimi etkilemek için hazırladığı, katılımcıların kendi tasarlayıp yaptıkları robotların dövüştürüldüğü program. Bu bölümde ise TagTeam dövüşü var. İşin garibi bir takımda bulunan TagTeam üyesinin yandaşı drone altına alev saçarken diğer takımın yandaşı saçma sapan hareketler yapan bir saksı. Keyifli seyirler efendim. Not: İnanılmaz bir şekilde hipnotize etkiye sahiptir...
Genaral Mobile Discovery Ekran Değişimi General Mobile Discovery Servis 02:53
Genaral Mobile Discovery Ekran Değişimi General Mobile Discovery Servis 6.701 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Ekran Değişimi, General Mobile Discovery Servis. General Mobile Teknik Servis Tamiri Ekran Değişimi ve Diğer Tüm Servis ihtiyaçlarınız için hazırladığımız videomuzu izleyebilirsiniz.
Klas Motor Tunning Discovery Channel 02:13
Klas Motor Tunning Discovery Channel 25.711 izlenme - 8 yıl önce |klasmotor . net. tc| karamanda çekilen ve discovery channel da yayınlanan motor tunning konulu belgeselin tanıtım videosudur.
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 02:04
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 1.273 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar böyle bir rezillik olabilir mi? Sen kalk, bizim vergilerimizle dandik bir program çekmek için elli tane helikopter kaldır yüzbinlerce dolar masraf yap! Çıldırmamak elde değil! Umarım kendi cebinden karşılamışsındır tüm o masrafları Obama!
Discovery Channel - Dünyayı Seviyorum 01:00
Discovery Channel - Dünyayı Seviyorum 1.991 izlenme - 2 yıl önce Efendim Discovery Channel kanalının taa 2008lerde yaptığı, dünya sevgisi temalı efsanevi reklamı izliyoruz. Gerçekten çok kaliteli bir reklam ve insanın ister istemez diline dolanıyor.
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 04:52
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 8.026 izlenme - 4 yıl önce Her gün içtikten sonra buruşturup attığımız şişelerin yapım hikayesini konu alan bu videomuz günümüzde otomasyonun ne denli önemli haline geldiğini bize göstermektedir. Tek bir fabrikada günlük üretilen su miktarını öğrenince yok artık lebron james diyeceksiniz.
General Mobile Discovery Kutu Açılışı 03:25
General Mobile Discovery Kutu Açılışı 4.189 izlenme - 3 yıl önce General Mobile firmasının gözde akıllı telefonu Discovery'nin kuru içeriğini inceledik. Sizleri General Mobile Discovery, 1 adet kulaklık, 1 adet USB kablosu, 1 adet USB priz adaptörü, 1 adet ekran koruma filmi, garanti evrakları ve şarj edilebilir pil karşılıyor.
Kör Ressam Eşref Armağan 09:49
Kör Ressam Eşref Armağan 13.088 izlenme - 8 yıl önce ewet ne yazıkki güzel ülkemin değerlerine ve gerçek sanatçılarına bile sahip çıkamıyoruz.discovery channel in bile türkiyeye gelme sebebi olan bu doğuştan yetenek abidemiz olan güzel insana sonsuz saygılar.
D.Channel | Mısır Piramitlerini Uzaylılar mı Yaptı ? 45:36
D.Channel | Mısır Piramitlerini Uzaylılar mı Yaptı ? 4.365 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/BelgeselGunlugu
Discovery Channel - Türkiye Belgeseli 44:27
Discovery Channel - Türkiye Belgeseli 1.122 izlenme - 2 yıl önce Çook güvenerek beğenerek takip ettiğimiz Discovery Channel'ın daha doğrusu "onların" gözünden Türkiye. Nerden tutarsanız elinizde kalan bir belgesel. Camels everywhere diyerek sözü sizlere bırakıyorum.
General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı 04:24
General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı 1.981 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı
land rover discovery3 04:21
land rover discovery3 4.981 izlenme - 8 yıl önce
Kişilik ve Beyin İlişkisi 3 - Akıllan 08:24
Kişilik ve Beyin İlişkisi 3 - Akıllan 827 izlenme - 1 yıl önce BBC ' nin hazirladigi insan beyninin özellikleri ve kapasitesi ile ilgili belgesel serisini paylasmaktan kıvanc duyuyoruz .. İlk part'da insan beyninin işlevi ve yaşamimizdaki etkilerini izlemistik .. Bu bölümde kişilik ve beyin ilişkisine deginecegiz.. Yaklasik 3-4 sene önce izleyip , gecen sürecte beyin yapısı ile ilgili daha iyi bir belgesel izlemedigimi belirtmeliyim.. İyi seyirler..
The Discovery - 2. Fragman (2017) 02:05
The Discovery - 2. Fragman (2017) 169 izlenme - 2 ay önce The Discovery filiminin 2. fragmanı yayınlandı The Discovery Trailer 2 (2017) Jason Segel, Rooney Mara Netflix Romantic Sci-Fi Movie HD [Official Trailer] Title: The Discovery Release Date: March 31, 2017 Cast:Jason Segel, Rooney Mara, Robert Redford, Riley Keough, Jesse Plemons
Balat  Mahallesi 04:51
Balat Mahallesi 1.707 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da gezerken denk geldiğim,Tarihi balat mahallesi,nostalji tadında güzel bir video olmuş. Kamera-Kurgu:Çağatay Yılmaz Eylül 2013
General Mobile Discovery Eksileri Ve Artılarıyla 11:48
General Mobile Discovery Eksileri Ve Artılarıyla 1.500 izlenme - 3 yıl önce Yeni General Mobile Discovery Elite Çıktı 1299 Tl Detaylar : Http://kampanyabul.org/kampanyalar/cep-telefonu/general-mobile-discovery-elite-1299-tl.html Gene...