Hoşgeldiniz!

Discovery Channel

Michael Phelps'in Köpek Balığıyla Yarışması 00:53
Michael Phelps'in Köpek Balığıyla Yarışması 1.031 izlenme - 17 saat önce ABD'li yüzme şampiyonu Michael Phelps, Discovery Channel'in "Köpek balığı haftası" kapsamında sanal büyük beyaz köpek balığıyla yüzme yarışı yapmış. Güney Afrika'nın Cape Town kentinde gerçekleşen yarışta Phelps 100 metreyi 38.1 saniyede yüzerken, köpek balığı yarışı 36.1 saniyede tamamlamış.
Discovery Channel Ölümcül Av Gözyaşları 43:09
Discovery Channel Ölümcül Av Gözyaşları 13.722 izlenme - 5 yıl önce
İstanbul Kıyamet Vakti (MMORPG) Discovery Channel Tanıtım 01:29
İstanbul Kıyamet Vakti (MMORPG) Discovery Channel Tanıtım 2.920 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kıyamet Vakti (genellikle İKV şeklinde kısaltılmaktadır), Sobee tarafından Şubat 2004'ten beri geliştirilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ayrıca bu alanda yapılan ilk tamamen Türk yapımı ve yüzde yüz Türkçe bir oyundur. İlk olarak İstanbul kod adıyla Şubat 2004'te başı Mevlüt Dinç olan 7 kişilik bir ekiple geliştirilmeye başlanmıştır. 5 Nisan 2005'te alfa testlerine başlanmış ve 25 Aralık 2006'da herkese açık beta test sürecine girmiştir. 1 Nisan 2007 tarihinde ise tam sürüme geçmiştir. Tam sürüme geçmesinin ardında 4 büyük genişleme paketi yayınlanmıştır. Oyunun ilk genişleme paketi olan Meteor Bölgesi 1 Ekim 2007'de yayınlandı. İkinci genişleme paketi Derindeki Sır ise 13 Mayıs 2009'da yayınlanmıştır. Üçüncü genişleme paketi ve Özel Sürümü 11 Haziran 2010'da yayınlanan Grup Bölgeleri'dir ve iki tane grup bölgesi (instance) içerir. Bu bölgeler Sığınaklar ve Migrat' bölgeleridir. Üç büyük genişleme paketinin yanında zaman zaman ufak güncellemelerle yenilikler yapılmıştır. Bu güncellemeler içerisinde 17 Kasım 2008'de yayınlanan ve Klan Savaşları dönemini öne çıkaran Er Meydanı güncelleme paketi, 20 Ocak 2010'da oyun hikaye örgüsünde önemli bir yeri olan Hidra güncelleme paketidir. Bu aralıkta İKV'nin 2 sürümü daha çıkmıştır. (Yeraltı ve Derindeki Sır) Sobee tarafından dördüncü genişleme paketi Çemberlitaş 5 Aralık 2010 tarihinde GameX oyun fuarında duyuruldu. Duyurunun ardından oyuncuların merakını gidermek amacıyla Sobee tarafından oyunun tanıtım videoları ve zaman zaman yeni paketle ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Yeni genişleme paketi Çemberlitaş 06 Ağustos 2011 Tarihinde hem indirilebilir içerik hem de içeriğinde onlarca güzel özelliği barındıran İKV Çemberlitaş Özel Sürüm Kutu ile tüm oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Gamex 2011'de Lonca Sistemi, 25 Haziran 2012'de Lonca bölgesi olan Topkapı Sarayı yayımlandı. Beşinci genişleme paketi Arz ve Lodos 25 Aralık 2012 tarihinde piyasaya sürülmüştür.[1] Sürümün kapalı testlerine çekiliş ile belirlenmiş oyuncular da kabul edilmiştir.[2] Beraberinde Tılsım Sistemi adı verilen ve oynanışı değiştiren ve geliştiren bir sistem ile Büyük Hol adında bir bölge getirmiştir.[1] İstanbul Kıyamet Vakti'nin şuan bir tane Plus Paket sahiplerinin girebileceği sunucu dâhil olmak üzere 8 tane sunucusu vardır. Sobee Genel Müdürü Mevlüt Dinç'in basın toplantısında açıkladığına göre 1,000,000'u aşkın çevrimiçi oyuncusu vardır.
Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj) 44:51
Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj) 8.405 izlenme - 4 yıl önce Discovery Channel - Geleceğin İnsanları (Türkçe Dublaj)
Klas Motor Tunning Discovery Channel 02:13
Klas Motor Tunning Discovery Channel 25.720 izlenme - 9 yıl önce |klasmotor . net. tc| karamanda çekilen ve discovery channel da yayınlanan motor tunning konulu belgeselin tanıtım videosudur.
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 02:54
Kumandalı Dövüş - BattleBot - TagTeam 2.125 izlenme - 1 yıl önce Efendim karşınızda BattleBot. Amerika'da ABC televizyon kanalının nerd diye tabir edilen kesimi etkilemek için hazırladığı, katılımcıların kendi tasarlayıp yaptıkları robotların dövüştürüldüğü program. Bu bölümde ise TagTeam dövüşü var. İşin garibi bir takımda bulunan TagTeam üyesinin yandaşı drone altına alev saçarken diğer takımın yandaşı saçma sapan hareketler yapan bir saksı. Keyifli seyirler efendim. Not: İnanılmaz bir şekilde hipnotize etkiye sahiptir...
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 04:52
Pet Şişe Nasıl Üretilir? - Discovery Channel 8.051 izlenme - 4 yıl önce Her gün içtikten sonra buruşturup attığımız şişelerin yapım hikayesini konu alan bu videomuz günümüzde otomasyonun ne denli önemli haline geldiğini bize göstermektedir. Tek bir fabrikada günlük üretilen su miktarını öğrenince yok artık lebron james diyeceksiniz.
Discovery Channel - Dünyayı Seviyorum 01:00
Discovery Channel - Dünyayı Seviyorum 1.999 izlenme - 2 yıl önce Efendim Discovery Channel kanalının taa 2008lerde yaptığı, dünya sevgisi temalı efsanevi reklamı izliyoruz. Gerçekten çok kaliteli bir reklam ve insanın ister istemez diline dolanıyor.
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 02:04
(Kamera Arkası) Vahşi Doğada Yaşam Mücadelesi - Barack Obama 1.326 izlenme - 12 ay önce Arkadaşlar böyle bir rezillik olabilir mi? Sen kalk, bizim vergilerimizle dandik bir program çekmek için elli tane helikopter kaldır yüzbinlerce dolar masraf yap! Çıldırmamak elde değil! Umarım kendi cebinden karşılamışsındır tüm o masrafları Obama!
Kişilik ve Beyin İlişkisi 3 - Akıllan 08:24
Kişilik ve Beyin İlişkisi 3 - Akıllan 829 izlenme - 1 yıl önce BBC ' nin hazirladigi insan beyninin özellikleri ve kapasitesi ile ilgili belgesel serisini paylasmaktan kıvanc duyuyoruz .. İlk part'da insan beyninin işlevi ve yaşamimizdaki etkilerini izlemistik .. Bu bölümde kişilik ve beyin ilişkisine deginecegiz.. Yaklasik 3-4 sene önce izleyip , gecen sürecte beyin yapısı ile ilgili daha iyi bir belgesel izlemedigimi belirtmeliyim.. İyi seyirler..
Akıllara Durgunluk Veren Olaylar - Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer - Discovery Channel 54:40
Akıllara Durgunluk Veren Olaylar - Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer - Discovery Channel 1.059 izlenme - 3 yıl önce Acayip Hikayeleri Sevenler İçin Kaçırılmayacak Bir Program Kuşağı Hazırlayan Discovery Channel, Akıllara Durgunluk Veren Olaylar İle Dünyadaki Garip Olayları...
Discovery Channel Fabrikasyon Bölüm 35 21:38
Discovery Channel Fabrikasyon Bölüm 35 2.165 izlenme - 6 yıl önce discovery channel fabrikasyon bölüm 35
Discovery Channel Eski Reklam 01:30
Discovery Channel Eski Reklam 1.804 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar Discovery Channel İzleyin Ufkunuzu Genişetin Çocuklar Ufkunuzu Genişletin Discovery Channel İzleyin Discovery Channel Eski Reklam
Bruce Lee Belgeseli Discovery Channel 23:51
Bruce Lee Belgeseli Discovery Channel 789 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel tarafından hazırlanmış Bruce Lee hayatını anlatan belgesel Allah rahmet eylesin, kendisini saygıyla anıyoruz.
Nasil Yapilmis 3 10:04
Nasil Yapilmis 3 716 izlenme - 2 yıl önce Nasıl Yapılmış Discovery Channel Türkiye
Nasıl Yapılır - Donmuş Patetes Kızartması 04:32
Nasıl Yapılır - Donmuş Patetes Kızartması 1.221 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel'ın popüler programlarından "Nasıl Yapılmış", bu sefer de donmuş patates kızartmasının nasıl yapıldığını ele almış.
Nasıl Üretilmiş? - Viski (Discovery Channel) 43:47
Nasıl Üretilmiş? - Viski (Discovery Channel) 519 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel tarafından hazırlanan belgeselde viski hakkında nerdeseyse birçok bilgiyi bize sunuyor.
Belgesele Sesiyle Can Vermek - İlham Erdoğan (Dublaj Sanatçısı) 07:46
Belgesele Sesiyle Can Vermek - İlham Erdoğan (Dublaj Sanatçısı) 704 izlenme - 2 yıl önce Sesini çoğu belgeselde duyduğum ama ilk defa dublaj yaparken izlediğim İlham Erdoğan, Discovery Science kanalında yayınlanan "Hayatta Kalma Mucizesi" isimli belgeseli seslendiriyor. Pek çok yerde duyduğumuz bu güzel sesin kaynağını izliyoruz.
Antartika Yarışı 00:48
Antartika Yarışı 1.098 izlenme - 4 yıl önce Antartika Yarışı
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misin? 00:36
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misin? 1.122 izlenme - 3 yıl önce Discovery Channel Dergisi’nin ekim sayısıyla birlikte dağıtılan 101 Cats DVD’sini kaçırmayın. Kediler hakkında bilmediklerinizi fark edince çok şaşıracakasınız!
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 02:13
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 793 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde özellikle iç Anadolu'da, taşralı gençlerin mobilet tutkuları üzerine Karaman şehrinde yapılmış, Discovery Channel'da reklam araları yayınlanan kısa belgeselimsilerden biri.Tamamen gerçektir.
Prototipini Yap - Akıllı Araba (Bölüm 1) 43:42
Prototipini Yap - Akıllı Araba (Bölüm 1) 785 izlenme - 3 yıl önce Our team of inventors attempts to prototype a car that utilizes biofeedback sensors to restrict a car's performance as its driver’s agitation level increases. Joe and Zoz will use cutting edge biofeedback and mind control technologies as the brains of the prototypes while Terry and Mike retrofit the test cars for an extreme test to prove the concept: a demolition derby where road rage is inevitable.
İstanbul Bateri Zili Mini Belgeseli (Discovery Channel) 01:40
İstanbul Bateri Zili Mini Belgeseli (Discovery Channel) 816 izlenme - 2 yıl önce Discovey Channel'in sanırım reklam araları için yaptığı mini belgesellerdan birisi.. konusuda istanbul bateri zilleri...
Nasıl Yapılır : 18. Bölüm (Discovery Channel Türkçe Belgesel) 20:46
Nasıl Yapılır : 18. Bölüm (Discovery Channel Türkçe Belgesel) 115 izlenme - 6 ay önce Discovery Channel’in efsane olan Türkçe belgesel serisi Nasıl Yapılır yeni konuları ile kaldığı yerden devam ediyor. Discovery Channel Nasıl Yapılır belgesel serisinin bu bölümünde Tırmanma Halatları, Karamelli Elma Topları, Mekanik Kurşun Kalem, Banyo Lavaboları’nın nasıl yapıldığı anlatılmakta. Bilimi, öğrenmeyi seviyorsanız bu belgesel serisi sizi ekrana kilitlemeye yetecektir. Discovery Channel Nasıl Yapılır 18. Bölüm.
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misiniz? 00:36
Kedileri Daha Da Yakından Tanımak İster Misiniz? 855 izlenme - 3 yıl önce Discovery Channel Dergisi’nin ekim sayısıyla birlikte dağıtılan 101 Cats DVD’sini kaçırmayın. Kediler hakkında bilmediklerinizi fark edince çok şaşıracakasınız!
Discovery Channel Deriner Barajını Belgesel Yaptı 01:15
Discovery Channel Deriner Barajını Belgesel Yaptı 1.052 izlenme - 4 yıl önce Discovery Channel Deriner Barajını Belgesel Yaptı
Marmaray Projesi - Discovery Channel 45:14
Marmaray Projesi - Discovery Channel 314 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz gibi Marmaray, temelleri 2004 yılında atılan ve yapımı devam eden, Avrupa ve Asya yakasını İstanbul Boğazı'nın altından birleştirecek, üç bölümden oluşan banliyö hattı iyileştirme projesidir. Proje aslında 2012 yılının 29 ekim törenlerine yetiştirilmesi üzerine planlanmıştı ama Marmaray kazıları sonucunda çıkan tarihi eserler bu planı daha ileri bir tarihe attı tarih eserler toprak altından çıkarıldıktan sonra devam eden çalışmalarda artık son aşamalara gelindi 29 Ekim 2013 tarihde cumhuriyetimizin 90.yılında hizmete girmesi kararlaştırıldı deneme sürüşleri ise mayıs 2013 te başlıycak . Not :Görüntü çok iyi değildir bu yüzden özür dilerim iyi seyirler
Nasıl Üretilmiş? - Bira (Discovery Channel) 21:03
Nasıl Üretilmiş? - Bira (Discovery Channel) 319 izlenme - 2 yıl önce Discovery Channel tarafından hazırlanan ''How Stuff Works'' adlı proğramda biranın tarihi, nasıl yapıldığı gibi sorulara cevap veren belgeseldir.
karadenizli mühendis discovery' channel'da 00:54
karadenizli mühendis discovery' channel'da 828 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/free_palestinians_teoman/159780117405007
Silikon Maske ile Montaj Kaset Taktiği! - MythBusters 02:36
Silikon Maske ile Montaj Kaset Taktiği! - MythBusters 680 izlenme - 2 yıl önce Bugünlerde gazetelerde yer alan haberlere bakılırsa cemaat bu yöntem ile akplilere görüntüler hazırlayıp montajlayıp piyasaya sürülecek denmekte. Tabi bunu diyenler önden kendilerini aklamak için bir siper kazma telaşında da olabilir. Ben de istedim ki daha görüntüler çıkmadan bu teknik hakkında az çok bilgi edinin ki ne kadar gerçekçi olabilir onu görün.