Hoşgeldiniz!

Discovery Elite Videoları İzle

General Mobile Discovery Elite İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam 11:47
General Mobile Discovery Elite İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam 73.152 izlenme - 3 yıl önce Teknolojiye Atarlanan Adam, General Mobile Discovery Elite'i inceledi. Telefon ile ilgili sorularınızı bu videonun altına yorum olarak bırakabilirsiniz.
General Mobile 4K Discovery Elite Tanıtımı! 05:53
General Mobile 4K Discovery Elite Tanıtımı! 37.722 izlenme - 3 yıl önce Orta seviyedeki akıllı telefon pazarına General Mobile Discovery ile girerek, fiyat / performans oranında dengeleri altüst eden General Mobile, bu sefer performanslı bir ürünle rakiplerine meydan okuyor; General Mobile Discovery Elite.
General Mobile Discovery Elite İnceleme 22:05
General Mobile Discovery Elite İnceleme 28.350 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite İnceleme
General Mobile Discovery Elite inceleme 06:55
General Mobile Discovery Elite inceleme 9.937 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite inceleme
General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı 04:24
General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı 1.982 izlenme - 3 yıl önce General Mobile Discovery Elite Kutu Açılımı
General Mobile Discovery Elite [Teknodiyalog.com] 26:43
General Mobile Discovery Elite [Teknodiyalog.com] 359 izlenme - 3 yıl önce http://blog.teknodiyalog.com/general-mobile-discovery-elite/ General Mobile Discovery Elite firmanın en gözde modeli olmak için geliyor. Özellikleri ve fiyat...
Ön İnceleme: General Mobile Discovery Elite 04:46
Ön İnceleme: General Mobile Discovery Elite 229 izlenme - 3 yıl önce General Mobile'ın bugün tanıttığı Discovery Elite akıllı telefonunu lansman esnasında kullanma fırsatı bulduk. İlk deneyimlerimizi sizlerle bir videoda paylaşıyoruz.
General Mobile Discovery Elite, LG G2'den daha mı iyi? 22:05
General Mobile Discovery Elite, LG G2'den daha mı iyi? 16 izlenme - 2 yıl önce General Mobile Discovery Elite'e bu videoda daha yakından bakıyoruz. Cihaz, LG G2'den ve Nexus 5'ten daha mı iyi? http://shiftdelete.net/general-mobile-discovery-elite-on-inceleme-51181.html http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ