Hoşgeldiniz!

disiplin

Bombom Disiplin Kurulu İndirim Hilesi 01:59
Bombom Disiplin Kurulu İndirim Hilesi 42.844 izlenme - 6 yıl önce alikarnek ll_q3l_s3n_ll sunar ....
Taylandlı Askerlerin Müthiş Gösterisi 03:35
Taylandlı Askerlerin Müthiş Gösterisi 20.025 izlenme - 4 yıl önce Bu Askerler Gerçekten Çok Disiplinli Ve Yetenekli
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Okuyan Lise Öğrencisine Soruşturma Açılması 04:24
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Okuyan Lise Öğrencisine Soruşturma Açılması 3.216 izlenme - 1 yıl önce Bu mesele birkaç gün evvel yaşanan hazin bir olaydır. BURSA’nın merkez Osmangazi İlçesi’nde bulunan Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrenicisi Begüm Özkan ve 2 arkadaşı, karne töreninde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni okudukları için disipline sevk edildi.
Aleyna Tilki Okulundan Disiplin Cezası Aldı - Renkli Sayfalar 24 Ocak Salı 02:31
Aleyna Tilki Okulundan Disiplin Cezası Aldı - Renkli Sayfalar 24 Ocak Salı 468 izlenme - 6 ay önce Müzik hayatının yanı sıra öğrenimine de devam eden 16 yaşındaki popçu Aleyna Tilki, 100 puan aldığı sınav kağıdını sosyal medyada paylaşınca sınavı iptal edildi. Gece kulüplerinde sahneye çıkması yasaklanan 16 yaşındaki Aleyna Tilki'ye bir şok daha. Öğrenim hayatına Fenerbahçe Anadolu Lisesi 'nde devam eden genç şarkıcının 100 puan sevinci pahalıya patladı. Fizik dersinden aldığı notun sevincini, sınav kağıdını sosyal medyada paylaşarak kutlayan Aleyna Tilki'yi okul yönetimi disipline verdi.
Rusya'da Asker Olmak 02:13
Rusya'da Asker Olmak 1.424 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen 90'lı yıllarda çekilmiş bu videoda Rus askerlerinin eğitimini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erdal Kalkan Ak Parti'den İstifa Etti 00:49
Erdal Kalkan Ak Parti'den İstifa Etti 982 izlenme - 4 yıl önce AK Parti İzmir Milletvekilleri Ertuğrul Günay, Erdal Kalkan ile Ankara Milletvekili Haluk Özdalga, partiden ihraç edilmeleri talebiyle Müşterek Disiplin Kurulu'na gönderilmesinin ardından, Erdal Kalkan Twitter'dan yaptığı açıklamada partisinden istifa ettiğini duyurdu. Kalkan istifasını şu sözlerle dile getirdi: "Ailemizi çocuklarımızı,canımızı,işimizi ve Ülkemizin güvenliğini koruyan bu uğurda şehit olan güvenlik güçlerimize esenlik ve sabır dilerim. Ben bu partiye askeri müdahale döneminde girdim.Sn.Erdoğan'dan önce tavır koydum.Siyasi partiler demokratik rejimin vazgeçilmez unsurlarıdır. Siyasi partiler kimsenin babasının çiftliği değildir.Hele Sn Tayyip Erdoğan'ın değil,onlar milyonlarca insanın yarattığı sosyal varlıklardır. Hükümet ve iktidar ve parti disiplini yolsuzlukları,hırsızlıkları,soygunu engellemek için vardır. Bu iş burada bitmez.Yüce Halkımız herşeyi görüyor.Hakem Halkımız olsun.Kurtuluş savaşı yapan bu Halk bunu da çözer. Kalkınma Partisinden istifa ediyorum.Biliniz ki Dünya dönüyor Halkımızda aptal değil,yolunuz kapalıdır."
Dalgalan Ey Belarus Ordusu 01:21
Dalgalan Ey Belarus Ordusu 513 izlenme - 2 yıl önce Belarus Ordusunun tüfekle gerçekleştirdiği hareketleri izlerken kendilerini takdir etmemek mümkün değildir. Fakat helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirebilmeleri konusunda şüphelerimiz mevcuttur.
Alman Disiplini 00:41
Alman Disiplini 721 izlenme - 2 yıl önce Sanırım Irak'ta bulunan askerleri eğiten almanları görüyoruz efenim.Muazzam çalışma teknikleriyle yıllardır disiplinli diye bize öğretilen alman askerlerini gören düşman korkuyor dosta güven veriyor.Alkışlarla yaşıyorum Almanlar yenilince bizde yenilmiş sayıldık diyenlerin sitesi
Oliver Kahn - Hırslı Eldiven 05:06
Oliver Kahn - Hırslı Eldiven 237 izlenme - 2 yıl önce Herkesin bir idolü vardır hayatta bense hep kendime oliver kahnı örnek almışımdır kalecilik olarak.Amatörden ileri gidemesem de hırsıyla,duruşuyla ve pozisyon almayla bir idoldür kendisi.
Öğretmenin Ergeni Tokatlaması ve İlginç Diyalog 00:42
Öğretmenin Ergeni Tokatlaması ve İlginç Diyalog 597 izlenme - 3 yıl önce Ankarada bir okulda öğretmenle ergenin vurdu mu vurmadı mı tartışması. Karar sizin, vurdu muuu? vurmadı mı? Kayıt HD ve gizli çekimdir.(ingilizce hidden voyeur upskirt yani) iyi seyirler.
Derste Rahat Durmayız Biz En Disiplinli Hoca Dahi 00:36
Derste Rahat Durmayız Biz En Disiplinli Hoca Dahi 2.030 izlenme - 10 yıl önce
Stephane Mbia - Eğitilmiş Köpek Disiplinine Sahip Futbolcu 01:58
Stephane Mbia - Eğitilmiş Köpek Disiplinine Sahip Futbolcu 428 izlenme - 2 yıl önce İşini çok ciddiye aldığını gördüğümüz bir futbolcu. Queens Park Rangers topçusu, bugün galatasaraya imza atması beklenen futbolcu aynı zamanda. Arsenal, Milan ve Everton'ın da oyuncunun peşindeymiş. Öyle diyorlar.
Disiplin ve sorumluluk 00:15
Disiplin ve sorumluluk 320 izlenme - 5 yıl önce
 Askeri Disipline Sahip Rus Ördekler 01:05
Askeri Disipline Sahip Rus Ördekler 211 izlenme - 3 yıl önce Hep duyarız Rusların sıcak denizlere inmek istediklerini ve Antalya,Alanya ve dolaylarında da sıcak denizlere inmiş rusları görürüz. Ruslar bunu bi adım daha ileri götürerek ördek ordusunu kurmuşlar. Dosta güven, düşmana da korku veren bi görüntü.
Bir Yeşilçam Efsanesi Kara Mithat - O Kaddarr 03:23
Bir Yeşilçam Efsanesi Kara Mithat - O Kaddarr 340 izlenme - 3 yıl önce Dinçer Çekmez, dense belki çoğu kişi tanımaz ancak ''bana Mazlum'u getirin'' diyen adam şeklinde tarif edildiğinde , onu tanımayan kişi muhtemelen bu ülkede yaşamıyor demektir.Gerçek bir usta olan büyük karakter oyuncusu, Dİnçer Çekmez abimize saygılarla.Eğer bunu okuyorsan, bu site senin değerini yaşarken bilen, laubalilikten hoşlanmayan,ciddiyeti seven,disipline hayran insanların sitesidir.
Okuldaki İlk Disiplin Suçun ! 10:41
Okuldaki İlk Disiplin Suçun ! 24 izlenme - 3 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Fethiyespor Disiplin Kuruluna Sevkedildi 00:31
Fethiyespor Disiplin Kuruluna Sevkedildi 231 izlenme - 4 yıl önce Fethiyespor "Disiplin" Kurulunda..
Çocuğun babadan korkması iyi midir? 00:44
Çocuğun babadan korkması iyi midir? 152 izlenme - 2 yıl önce Bir inanışa göre çocuk "acık babasından çekinmelidir". Onun kızmasından, bağırmasından, otoritesinden korkmalıdır ki "ayağını denk alsın", taşkınlıklar yapmasın, söz dinlesin. Peki ama bu çocuk yetiştirme yaklaşımı çocuğun gözünden nasıl gözüküyor? Ve çocuğun geleceğini nasıl şekillendiriyor? Çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı Emine Ergün, Alternatif Anne programında Gülüş Türkmen'e baba ile korkutulan çocukların bakış açılarını anlatıyor.
 Japonların Çalışma Disiplini (Aşırı Saygı İçerir) 03:12
Japonların Çalışma Disiplini (Aşırı Saygı İçerir) 231 izlenme - 3 yıl önce Sergül Kato Japonyada yaşayan bir türk, japonların ne kadar disiplinli ve saygılı çalıştığını görüntülemiş.
Dünyanın En Disiplini 10 Ordusu 04:40
Dünyanın En Disiplini 10 Ordusu 37 izlenme - 7 ay önce Dünyanın En Disiplinli 10 Ordusu 10 - Çin Ordusu Katı Disipliniyle dünyanın en büyük ordusudur ve Çin Halk Cumhuriyeti'nin askeri gücüdür. Üniformalar generalde de erde de hemen hemen aynıdır. Bu nedenle ordu içerisinde rütbeler olmadığı düşünülür. . Çin Halk Kurtuluş Ordusu personel sayısı bakımından dünyada birinci gelir. Bunun nedeni Çin'in nüfusunun çok olması ve Çin şartlarında askerliğin meslek olarak çok avantajlı olmasıdır. 9 - Rusya Ordusu Rusya Sovyetlerin dağılmasıyla kendisine miras kalan ordu düzenini koruyabilmek için katı disiplin uygulamakta. Hava kuvvetleri, kara kuvvetleri, deniz kuvvetleri, stratejik füze kuvvetleri ve hava savunma kuvvetleri olarak beşe ayrılır. Rus ordusu dünyanın en güçlü ordularından biridir. 771.000 personeli vardır. 8 - Hindistan Ordusu Hint Ordusu düzenli olarak disiplinli orduları ve yetenekli politik danışmanları vardı. Savunma Bakanlığı'nın sorumluluğu altında olup başkomutanı Hindistan Cumhurbaşkanıdır. Hindistan Silahlı Kuvvetleri 1 milyon 300 bin aktif personeli ile dünyanın üçüncü büyük askerî gücüdür. 7 - Kuzey Kore Ordusu Onlarda disiplin hayatı üniforma giydikten sonra başlar. Kim Jong- Kore Halk Ordusunun komutanı ve Milli Savunma Komisyon Başkanıdır. Nufüsün @'ı askerlik mesleğini icra etmektedir. Erkeklerde zorunlu askerlik 10 yıl, kadınlarda ise 6 yıldır. 6 - Fransa Ordusu Sıkı bir disiplin anlayışına önem veren Fransız Ordusu, sahip olduğu nükleer silahlar ile dünyada hep varlığından haberdar etmiştir Fransa silahlı kuvvetlerin başı olan Cumhurbaşkanı, askeri konulardaki en üst otorite ve bir nükleer saldırı emrini verebilecek tek kişidir. 5 - Amerika Ordusu Amerikan Ordusu insan gücünü gönüllülerden oluşan büyük bir topluluktan temin edebildiği için zorunlu askere çağırma ihtiyacı duymamaktadır. Gerek disiplin anlayışı gerekse verdiği zorlu eğitimler askerlerin sınırlarını çok zorluyor.Dünyanın en güçlü ordusu olarak gösteriliyor. 4 - Pakistan Ordusu Eğitim ,disiplin ve en önemlisi bulunduğu zorlu şartlar askerlik mesleğini dayanılmaz hale getiriyor. Asker sayısı bakımından Dünya'da 5. büyük güçtür. Olası bir savaş durumunda askere çağırılabilecek nüfus 93 milyon. 3 - Japonya Ordusu Askeri teknolojileriyle öncü olan Japon ordusu, askerlerin kontrol altında tutulması için disipline çok önem vermektedir. İkinci dünya Savaşı sonrasında askeri etkinliği azalan Japonların, son dönemlerde daha aktif ordu politikasıyla adım atıyor. 2 - Güney Kore Ordusu Güney Kore dünyadaki en büyük altıncı hazır ordusuna sahiptit. Güney Kore askeriyesi ayrıca 3,200,000 yedek askerle dünyanın en büyük ikinci yedek asker sayısına sahiptir Güney koreDE zorunlu askerliğin olmasının yanı sıra yaptığı değişik eğitim programlarıyla askerlerini eğitmesidir. 1- Türk Ordusu Independent gazetesine göre Türk Silahlı kuvvetleri Avrupanın en güçlü ordusudur. Bunun sebeblerşnden biriyse askeri personelin fazlalığıyla oluşan büyük güçtür. Disiplin açısında Tüm dünyaya örnek olan bir disiplin anlayışı vardır. Ağır disiplin cezaları yerine,ast üst saygısıyla askerlerin birbiriyle daha motive olmasını sağlıyor.
Dünyanın En Zor Eğitiminden Geçen Kadın Askeri Birlikleri Çin Askeri En Disiplinli Birlik 05:42
Dünyanın En Zor Eğitiminden Geçen Kadın Askeri Birlikleri Çin Askeri En Disiplinli Birlik 27 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en zor eğitiminden Geçen Kadın Askeri birlikleri Çin Askeri En disiplinli birlik
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 00:33
Aylin Nazlıaka Savunma Yaptı 103 izlenme - 1 yıl önce CHP Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, “Ben adaletli ve hakkaniyetli bir kararın çıkmasını umuyorum” dedi. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, sevk edildiği CHP Yüksek Disiplin Kurulu’nda savunma yaptı. Savunmasının ardından CHP Genel Merkezi’nden çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Messi ve Neymar'ın Antrenmanda Topu Kafada Sektirerek Basket Atması 00:29
Messi ve Neymar'ın Antrenmanda Topu Kafada Sektirerek Basket Atması 187 izlenme - 2 yıl önce Barcelona antrenmanında Messi, Neymar ve Mascherano'nun teknik becerilerini sergilediği basket oyunu büyük ilgi çekti. Antrenman'da kafa topuyla birbirlerine pas veren futbolcular en sonunda Messi'nin kafa vuruşuyla basket atmayı başarıyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, iyi seyirler..
Japon Lisesindeki Korkunç Disiplin 05:40
Japon Lisesindeki Korkunç Disiplin 154 izlenme - 4 yıl önce Japon Lisesindeki Korkunç Disiplin
Zostrich&karawatan-Bekledim 03:05
Zostrich&karawatan-Bekledim 388 izlenme - 10 yıl önce www.myspace.com/karawatann
Disiplin - Pusu 03:16
Disiplin - Pusu 225 izlenme - 9 yıl önce torbalı gençlik
Rus Disiplini 00:59
Rus Disiplini 80 izlenme - 3 yıl önce Rus Disiplinine Maruz Kalmış Ördekler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 00:51
Samsunspor-Mersin İdmanyurdu Maçı Tarihe Geçecek 203 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor'un pazar günü Mersin ile oynayacağı maçta tribünlerin yarısı kadın ve çocuklardan diğer yarısı ise erkek ağırlıklı taraftardan oluşacak.
YÖK Disiplin Yönetmeliği Değişti 01:22
YÖK Disiplin Yönetmeliği Değişti 71 izlenme - 4 yıl önce YÖK'ün 32. kuruluş yıldönümünde üniversitelerin disiplin yönetmeliğinde değişiklik yaptı. Yeni düzenleme, öğrencilerin suçları kesinleşmeden okuldan uzaklaştırılmasını mümkün kılıyor. Konusu ne olursa olsun bildiri dağıtmak ya da afiş asmak bile suç sayılıyor.
Disiplin-Azrail Melankolia 2010 03:23
Disiplin-Azrail Melankolia 2010 113 izlenme - 7 yıl önce www.myspace.com/disiplinnkarases rec.2010