Hoşgeldiniz!

dışişleri

İslam Dışişleri Bakanları Konferansı İstanbul'da 1976 01:25
İslam Dışişleri Bakanları Konferansı İstanbul'da 1976 1.746 izlenme - 2 gün önce 196 yılına ait nostaljik ve siyasi bir video. Konferans, Kur'an okunarak başlamış. Milliyetçi cephe koalisyonunun dışişleri bakanı Necmettin Erbakan ve Rauf Denktaş'da görüntülerde.
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.766 izlenme - 1 yıl önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.508 izlenme - 1 yıl önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.803 izlenme - 1 yıl önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 00:12
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 5.111 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan' ın Amerika ziyareti sırasında; basın toplantısı bitiminde Obama' nın Dışişleri Bakanımız Davutoğlunu samimi bir şekilde çağırdığı kesit.
Kerry ve  Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 00:30
Kerry ve Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 4.850 izlenme - 2 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de barış görüşmeleri için gittiği Moskova'da Rus mevkidaşı Lavrov'un doğum gününü kutladı. 72 ve 66 yaşlarındaki tecrübeli iki diplomat, yaşları üzerinden atıştılar.. Kerry: 72 Lavrov: 66 Not:"
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 01:13
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 2.823 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin, Fethullah Gülen'in iadesi için yaptığı resmi başvurunun darbe teşebbüsü iddiasıyla ilgili olmadığını açıkladı. Ağam bizle eğlenir.
Dışişleri Bakanı'ndan Afrin Operasyonu Açıklaması 37:49
Dışişleri Bakanı'ndan Afrin Operasyonu Açıklaması 98 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CNN TÜRK'te Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı. Çavuşoğlu, ABD'nin YPG açıklamaları için, "ABD'den yapılan tüm açıklamalara rağmen biz tatmin olmadık" diye konuştu. Çavuşoğlu, "Afrin operasyonu ile ilgili muhalefet partilerinin eleştirilerini de yanıtladı, 'Türkiye'ye bir tehdit varsa tabi ki ses çıkaracağız, neden bundan rahatsız oluyorlar" dedi.
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 02:13
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 513 izlenme - 2 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 1.034 izlenme - 3 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 00:11
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 423 izlenme - 3 yıl önce Polonya dışişleri bakanı Radosaw Sikorski Ukraynadaki görüşmelerde muhalefet liderlerine "Eğer bu anlaşmayı desteklemezsen savaş kuralları geçerli olur, ordu gelir. Hepiniz ölmüş olursunuz" demiş. Ukraynanın ağababası Rusyadan henüz yoğun bir tepki veya baskı gelmemişken dışişlerinde içine kapanık olan Polonyanın bu çıkışı ilginç.
Bakan Çavuşoğlu'ndan Arap Birliği Genel Sekreteri Ebu Gayt'a Afrin Tepkisi 01:57
Bakan Çavuşoğlu'ndan Arap Birliği Genel Sekreteri Ebu Gayt'a Afrin Tepkisi 17 izlenme - 4 hafta önce - Bakan Çavuşoğlu'ndan Arap Birliği Genel Sekreteri Ebu Gayt'a Afrin tepkisiANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Arap Birliği Genel Sekreteri Ahmet Ebu Gayt'ın, Türkiye'nin Afrin operasyonu hakkında eleştirel ifadeler kullanmasına yönelik, "Sisteminiz bir üye ülkenizin liderinin yarım...
Çavuşoğlu-Tillerson Görüşmesi Sırasında Protesto 06:45
Çavuşoğlu-Tillerson Görüşmesi Sırasında Protesto 16 izlenme - 1 ay önce Çavuşoğlu-Tillerson görüşmesi sırasında protestoANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ABD'li mevkidaşı Rex Tillerson ile görüşmesi öncesi Ankara Palas yakınında protesto eylemi yapıldı.
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 03:03
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 337 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri bakanı kim sorusuna cevabı. Beyler tamam seviyosunuz da bu nedir amk? Bu mu başkan olacak? Bildiğin tek adam ekolünden bu da.
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 10:22
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 184 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni Başbakan’ı olarak açıklanan isim olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun 20 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı. 26 Eylül 1994 yılında Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan ve Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın sunduğu “360 Derece” programına konuk olan Ahmet Davutoğlu henüz 35 yaşında ve henüz ‘profesör’ olmamış.İşte Davutoğlu’nun 20 yıl önce katıldığı o programdan bir bölüm
Artık Söylemden Çok Somut Adım Görmek İstiyoruz 02:25
Artık Söylemden Çok Somut Adım Görmek İstiyoruz" 9 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin PYD/PKK'ya silah vermesine ilişkin, "Artık söylemden çok somut adım görmek istiyoruz.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 08:09
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "son Zamanlarda Değişik Eyaletlerde Fetö Okullarında Fbı Soruşturması... 5 izlenme - 1 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Son zamanlarda değişik eyaletlerde FETÖ okullarında FBI soruşturması başlatılmış durumda.
Sırbistan Dışişleri Bakanı'ndan Türkçe Şarkı 00:46
Sırbistan Dışişleri Bakanı'ndan Türkçe Şarkı 27 izlenme - 5 ay önce - Sırbistan Dışişleri Bakanı'ndan Türkçe ŞarkıBELGRAD - Sırbistan Dışişleri Bakanı İvitsa Daçiç, Belgrad'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onuruna verilen devlet yemeğinde konuklara Türkçe şarkı söyledi.
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 06:07
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 230 izlenme - 5 yıl önce Türkiye - Ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısı'na, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nden Avrupa Halk Partisi Milletvekili (...
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 06:05
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 41 izlenme - 12 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne katıldı Bakan Çavuşoğlu, Festivalde pilav dağıttıİSTANBUL - Bağcılar'da düzenlenen Kastamonu Tosya Pilav Festivali'ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ilçe sakinlerine kazanda pişirilen pilavdan dağıttı.
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 01:45
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 181 izlenme - 3 yıl önce Bu yaz, 60 Amerikalı üniversite öğrencisi, Dışişleri Bakanlığı'nın burs programının bir parçası olarak Bursa, İzmir ve Ankara'da Türkçe öğrenimi gördü. Öğren...
Bakan Çavuşoğlu Kofi Annan'la Görüştü 02:26
Bakan Çavuşoğlu Kofi Annan'la Görüştü 21 izlenme - 7 ay önce Bakan Çavuşoğlu Kofi Annan'la görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "New York'ta genel kurul zamanında orada İslam zirvesinin liderlerini ve diğer bazı ülkelerin liderleri genel sekreterle beraber bir araya gelecek" "Bu işi kökten çözmemiz lazım, bu işe çözüm bulmamız lazım ki bir daha...
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 07:53
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Kongo Afrika ve Bizim İçin Çok Önemli Ortaktır" 12 izlenme - 4 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Kongo Afrika ve bizim için çok önemli ortaktır" -"Darbe girişiminden sonra Türkiye'ye en çok desteği veren ülkelerden biri Kongo olmuştur"ANKARA (İHA)- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kongo Demokratik Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Bölgesel...
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 04:00
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 175 izlenme - 5 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Ahmet Davutoğlunu sert bir dille eleştirdi.
Abd Dışişleri Müsteşar Yardımcısı Wess Mitchell ve Beraberindeki Heyet Tbmm'de 01:57
Abd Dışişleri Müsteşar Yardımcısı Wess Mitchell ve Beraberindeki Heyet Tbmm'de 3 izlenme - 1 ay önce ABD Dışişleri Müsteşar Yardımcısı Wess Mitchell ve beraberindeki heyet TBMM'deANKARA - Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Wess Mitchell ve beraberindeki heyet TBMM'yi ziyaret etti.
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 00:36
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 108 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin Dışişleri Bakanı Hector Timerman’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 03:28
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Trump, Ypg'ye Silah Vermediklerini ve Vermeyeceklerini S 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Trump, YPG'ye silah vermediklerini ve vermeyeceklerini söyledi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Los Angeles'da Yaşayan Türklerle Bir Araya Geldi 06:49
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Los Angeles'da Yaşayan Türklerle Bir Araya Geldi 5 izlenme - 2 ay önce - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Los Angeles'da yaşayan Türklerle bir araya geldiLOS ANGELES - Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles kentinde Türklerle bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FETÖ terör örgütü, Amerika-Türkiye ilişkileri ve Türkiye'nin dış politikaları ile...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Survivor Adasında! (Survivor 2017 - Final) 03:15
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Survivor Adasında! (Survivor 2017 - Final) 27 izlenme - 9 ay önce Survivor 2017'nin çekimleri sırasında Acun Ilıcalı'nın daveti üzerine Survivor adasını ziyaret eden Mevlüt Çavuşoğlu'nun görüntüleri final gecesinde yayınlandı.
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 16:26
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 81 izlenme - 3 yıl önce Bugün yeni 'Başbakan' olarak ilan edilecek Ahmet Davutoğlu'nun hayatı. "Bu adam kimdir?" diyenler için izlenilesi. Gerçekten Türkiye'nin gördüğü en kariyerli Başbakanlardan biri olacağı kesin.