Hoşgeldiniz!

Dışişleri Videoları İzle

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.096 izlenme - 3 ay önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.664 izlenme - 5 ay önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 01:13
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 2.818 izlenme - 6 ay önce Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin, Fethullah Gülen'in iadesi için yaptığı resmi başvurunun darbe teşebbüsü iddiasıyla ilgili olmadığını açıkladı. Ağam bizle eğlenir.
Kerry ve  Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 00:30
Kerry ve Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 4.830 izlenme - 11 ay önce ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de barış görüşmeleri için gittiği Moskova'da Rus mevkidaşı Lavrov'un doğum gününü kutladı. 72 ve 66 yaşlarındaki tecrübeli iki diplomat, yaşları üzerinden atıştılar.. Kerry: 72 Lavrov: 66 Not:"
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 00:12
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 5.022 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan' ın Amerika ziyareti sırasında; basın toplantısı bitiminde Obama' nın Dışişleri Bakanımız Davutoğlunu samimi bir şekilde çağırdığı kesit.
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı mıydın? 7.253 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 979 izlenme - 2 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 02:13
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 198 izlenme - 9 ay önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 00:11
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 382 izlenme - 2 yıl önce Polonya dışişleri bakanı Radosaw Sikorski Ukraynadaki görüşmelerde muhalefet liderlerine "Eğer bu anlaşmayı desteklemezsen savaş kuralları geçerli olur, ordu gelir. Hepiniz ölmüş olursunuz" demiş. Ukraynanın ağababası Rusyadan henüz yoğun bir tepki veya baskı gelmemişken dışişlerinde içine kapanık olan Polonyanın bu çıkışı ilginç.
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 02:10
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 12 izlenme - 3 hafta önce Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Müftüoğlu, Yunan özel kuvvetlerine bağlı paraşütçülerin dün İstanköy (Kos) adasına yaptığı indirme tatbikatının uluslararası hukukun açık bir ihlali olduğunu belirterek, Yunanistan'ı bu tür eylemlerden kaçınmaya davet etti.
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 10:22
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 157 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni Başbakan’ı olarak açıklanan isim olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun 20 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı. 26 Eylül 1994 yılında Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan ve Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın sunduğu “360 Derece” programına konuk olan Ahmet Davutoğlu henüz 35 yaşında ve henüz ‘profesör’ olmamış.İşte Davutoğlu’nun 20 yıl önce katıldığı o programdan bir bölüm
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 03:03
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 272 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri bakanı kim sorusuna cevabı. Beyler tamam seviyosunuz da bu nedir amk? Bu mu başkan olacak? Bildiğin tek adam ekolünden bu da.
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 07:06
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 15 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmenlerin yoğun olarak yaşadığı Telafer bölgesinde PKK’nın bir tehdit unsuru olması halinde tereddütsüz vurulacağı mesajını verdi.
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 01:45
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 175 izlenme - 2 yıl önce Bu yaz, 60 Amerikalı üniversite öğrencisi, Dışişleri Bakanlığı'nın burs programının bir parçası olarak Bursa, İzmir ve Ankara'da Türkçe öğrenimi gördü. Öğren...
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 06:07
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 230 izlenme - 4 yıl önce Türkiye - Ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısı'na, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nden Avrupa Halk Partisi Milletvekili (...
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’ndan İsrail Açıklaması 02:19
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’ndan İsrail Açıklaması 28 izlenme - 8 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsrail ile yapılan görüşmelere ilişkin, "Önümüzdeki ilk toplantıda anlaşmaya varılır mı varılmaz mı bu İsrail’in atacağı adıma bağlı. Bizim şartlarımız çok karmaşık şartlar değil, sade şartlar; bunların da yerine getirilmesi gerekiyor" dedi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğrul ile ortak bir basın toplantısı düzenledi.
İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif’in Noel Tebriği İran’ın Modernliğine Bir Örnektir. 00:31
İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif’in Noel Tebriği İran’ın Modernliğine Bir Örnektir. 5 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar’ın 27 Aralık 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/239675/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Iran-Disisleri-bakani-Cevad-Zarif’in-Noel-tebrigi-Iran’in-modernligine-bir-ornektir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 00:36
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 108 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin Dışişleri Bakanı Hector Timerman’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Lavrov: Türkiye İle Savaşa Girmeyeceğiz 03:51
Lavrov: Türkiye İle Savaşa Girmeyeceğiz 42 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının Türk F16 ' ları tarafından düşürülmesinin ardından iki ülke arasındaki ilişkilerin gözden geçirileceğini ama Türkiye ile savaşa girme gibi bir durumun olmayacağını söyledi.
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 04:00
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 174 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Ahmet Davutoğlunu sert bir dille eleştirdi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 02:16
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 30 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Olgun Çiftinin evlerine gelişi Bakan Çavuşoğlu'nun eşiyle eve girmesi Olgun ailesinin yakınlarıyla sohbeti Olgun çiftine hediye vermesi Sezgin Olgun'un konuşması Emine Olgun'un konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu, şehit haberi üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden çifti evlerinde ziyaret etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Özel Harekat polisi Coşkun Nazilli'nin Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olması üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden Sezgin ve Emine Olgun çiftini, Antalya'nın Alanya ilçesindeki evlerinde ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Halep açıklaması 00:39
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Halep açıklaması 7 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu soruları yanıtladı. Bakan Çavuşoğlu açıklamasında, 'Görüyoruz ki rejim ve bazı gruplar buna engel olmaya çalışıyor. Engellemeler sebebiyle tahliyeler tam anlamıyla gerçekleşemedi ama hazırlıklarımız tamam.' dedi.
Taksim'deki Saldırıya İran'dan Sert Tepki 01:38
Taksim'deki Saldırıya İran'dan Sert Tepki 36 izlenme - 11 ay önce İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu. Taksim'deki canlı bomba saldırısı ile ilgili konuşan Zarif, "Eylemi kınadığını ve lanetlediğini" söyledi
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 01:03
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 55 izlenme - 1 yıl önce İsrail'de yaklaşan genel seçimler öncesinde siyasiler ses tonunu yükseltti. Aşırı söylemleriyle tepki çeken İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu sefer bir adım daha ileri giderek 'karşımızda olan Arapların başını kesmeliyiz' dedi. Irak Şam İslam Devleti'nin son dönemdeki adam öldürme yöntemini hatırlatan ifade tepkiyle karşılandı: "Şunu söylemek isterim her kim bizimle olursa her şeyi istediği gibi elde edebilir; ancak bizim karşımızda olanlar için yapacak bir şey yok. Bir balta alıp kafalarını kesmeliyiz dedi.
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 16:26
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 64 izlenme - 2 yıl önce Bugün yeni 'Başbakan' olarak ilan edilecek Ahmet Davutoğlu'nun hayatı. "Bu adam kimdir?" diyenler için izlenilesi. Gerçekten Türkiye'nin gördüğü en kariyerli Başbakanlardan biri olacağı kesin.
Cüneyt Özdemir'den İsrail Dışişleri Sözcüsü Paul Hirschson'ı Sıkıştıran Sorusu 07:35
Cüneyt Özdemir'den İsrail Dışişleri Sözcüsü Paul Hirschson'ı Sıkıştıran Sorusu 118 izlenme - 4 yıl önce Cüneyt Özdemir, canlı yayında İsrail Dışişleri sözcüsünü fena sıkıştırdı: Ciddiyetsizlik sizi de rahatsız etmiyor mu İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırısında ölenlerin sayısı 20'yi bulurken 190 kişinin de yaralandığı belirtiliyor. İsrail'in büyük bir kara harekatına hazırlandığı ve harekat için 30 bin yedek askerin de göreve çağrıldığı gelen bilgiler arasında.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan İbadi'ye Sert Mesaj Açıklaması 04:12
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan İbadi'ye Sert Mesaj Açıklaması 9 izlenme - 4 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, sınırdaki Türk askerini tehdit eden Irak Başbakanı İbadi’ye sert cevap verdi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Saldırganın Kimliği Belirlendi 01:20
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Saldırganın Kimliği Belirlendi 3 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul'daki terör saldırısını düzenleyen kişinin kimliğinin belirlendiğini söyledi.
7. Büyükelçiler Konferansı - Büyükelçilere Akşam Yemeği 01:39
7. Büyükelçiler Konferansı - Büyükelçilere Akşam Yemeği 46 izlenme - 2 yıl önce Ankara - Dışişleri Bakanlığı'nın ev sahipliğini yaptığı 7. Büyükelçiler Konferansı Ankara'da devam ediyor.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Bu saldırı iki ülke arasında oluşan iş birliğini de hedef almıştır 02:14
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Bu saldırı iki ülke arasında oluşan iş birliğini de hedef almıştır 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov'a düzenlenen saldırının iki ülke arasında oluşan iş birliğini de hedef aldığını söyledi.