Hoşgeldiniz!

dışişleri

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.697 izlenme - 5 ay önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.357 izlenme - 8 ay önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.737 izlenme - 10 ay önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 00:12
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 5.068 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan' ın Amerika ziyareti sırasında; basın toplantısı bitiminde Obama' nın Dışişleri Bakanımız Davutoğlunu samimi bir şekilde çağırdığı kesit.
Kerry ve  Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 00:30
Kerry ve Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 4.840 izlenme - 1 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de barış görüşmeleri için gittiği Moskova'da Rus mevkidaşı Lavrov'un doğum gününü kutladı. 72 ve 66 yaşlarındaki tecrübeli iki diplomat, yaşları üzerinden atıştılar.. Kerry: 72 Lavrov: 66 Not:"
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 01:13
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 2.823 izlenme - 11 ay önce Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin, Fethullah Gülen'in iadesi için yaptığı resmi başvurunun darbe teşebbüsü iddiasıyla ilgili olmadığını açıkladı. Ağam bizle eğlenir.
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 02:13
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 369 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 1.006 izlenme - 2 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 00:11
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 407 izlenme - 3 yıl önce Polonya dışişleri bakanı Radosaw Sikorski Ukraynadaki görüşmelerde muhalefet liderlerine "Eğer bu anlaşmayı desteklemezsen savaş kuralları geçerli olur, ordu gelir. Hepiniz ölmüş olursunuz" demiş. Ukraynanın ağababası Rusyadan henüz yoğun bir tepki veya baskı gelmemişken dışişlerinde içine kapanık olan Polonyanın bu çıkışı ilginç.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 06:05
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 35 izlenme - 4 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne katıldı Bakan Çavuşoğlu, Festivalde pilav dağıttıİSTANBUL - Bağcılar'da düzenlenen Kastamonu Tosya Pilav Festivali'ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ilçe sakinlerine kazanda pişirilen pilavdan dağıttı.
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 03:03
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 305 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri bakanı kim sorusuna cevabı. Beyler tamam seviyosunuz da bu nedir amk? Bu mu başkan olacak? Bildiğin tek adam ekolünden bu da.
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 10:22
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 169 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni Başbakan’ı olarak açıklanan isim olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun 20 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı. 26 Eylül 1994 yılında Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan ve Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın sunduğu “360 Derece” programına konuk olan Ahmet Davutoğlu henüz 35 yaşında ve henüz ‘profesör’ olmamış.İşte Davutoğlu’nun 20 yıl önce katıldığı o programdan bir bölüm
Dışışleri Bakanı Çavuşoğlu, Alman Mevkidaşı ile Telefonda Görüştü 05:54
Dışışleri Bakanı Çavuşoğlu, Alman Mevkidaşı ile Telefonda Görüştü 1 izlenme - 3 gün önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alman mevkidaşı Sigmar Gabriel ile telefonda görüştü. Görüşmede, iki ülke arasında yaşanan krizin diplomasiyle çözülmesi üzerine görüş birliğine varıldı.
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 06:07
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 230 izlenme - 4 yıl önce Türkiye - Ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısı'na, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nden Avrupa Halk Partisi Milletvekili (...
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 01:45
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 180 izlenme - 3 yıl önce Bu yaz, 60 Amerikalı üniversite öğrencisi, Dışişleri Bakanlığı'nın burs programının bir parçası olarak Bursa, İzmir ve Ankara'da Türkçe öğrenimi gördü. Öğren...
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Gambiyalı Mevkidaşı İle Ortak Basın Toplantısı Düzenledi 06:46
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Gambiyalı Mevkidaşı İle Ortak Basın Toplantısı Düzenledi 2 izlenme - 2 hafta önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Gambiyalı mevkidaşı ile ortak basın toplantısı düzenledi.
Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel: 09:20
Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel: "Birliklerin Başka Bir Yere Kaydırılması İlişkilerimizin... 7 izlenme - 2 ay önce Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel: "Birliklerin başka bir yere kaydırılması ilişkilerimizin kötüye gitmesi anlamına gelmez.
Bakan Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile Bir Araya Geldi 02:01
Bakan Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile Bir Araya Geldi 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile bir araya geldiİSTANBUL - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 04:00
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 175 izlenme - 5 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Ahmet Davutoğlunu sert bir dille eleştirdi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 04:10
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Avrupa Birliği Ülkelerinin Artık Kıbrıs Sorununun Arkasına Sığınmaması. 1 izlenme - 7 gün önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Avrupa Birliği ülkelerinin artık Kıbrıs sorununun arkasına sığınmaması lazım" -"KKTC üzerindeki ambargoların, kısıtlamaların kaldırılması lazım"ANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Estonya Dışişleri Bakanı Sven Mikser ile birlikte ortak basın toplantısı düzenledi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 06:04
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kıbrıs Rum Yönetiminin Tek Taraflı Olarak Burada Adım Atması Doğru... 1 izlenme - 7 gün önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kıbrıs Rum yönetiminin tek taraflı olarak burada adım atması doğru değildir.
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 00:36
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 108 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin Dışişleri Bakanı Hector Timerman’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 02:10
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 16 izlenme - 6 ay önce Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Müftüoğlu, Yunan özel kuvvetlerine bağlı paraşütçülerin dün İstanköy (Kos) adasına yaptığı indirme tatbikatının uluslararası hukukun açık bir ihlali olduğunu belirterek, Yunanistan'ı bu tür eylemlerden kaçınmaya davet etti.
Bakan Çavuşoğlu: 07:29
Bakan Çavuşoğlu: "Bu Şartlarda Bizim İncirlik'i Alman Parlamenterlere Açmamız Mümkün Değildir" 5 izlenme - 2 ay önce Bakan Çavuşoğlu: "Bu şartlarda bizim İncirlik'i Alman Parlamenterlere açmamız mümkün değildir" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "'Başka yere gideriz' gibi bir yaklaşım doğru bir yaklaşım değildir" "Eğer illa gitmek istiyorlarsa ısrar etmeyiz ve geldikleri zaman 'hoş geldiniz' dedik ve giderken...
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 00:36
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 12 izlenme - 5 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Münbiç operasyonu açıklaması: YPG çekilmezse vuracağız
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 16:26
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 75 izlenme - 3 yıl önce Bugün yeni 'Başbakan' olarak ilan edilecek Ahmet Davutoğlu'nun hayatı. "Bu adam kimdir?" diyenler için izlenilesi. Gerçekten Türkiye'nin gördüğü en kariyerli Başbakanlardan biri olacağı kesin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küba Dışişleri Bakanı ile Görüştü 00:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küba Dışişleri Bakanı ile Görüştü 4 izlenme - 1 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küba Dışişleri Bakanı ile görüştüİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küba Dışişleri Bakanı Bruno Rodriguez Parrilla'yı Beylerbeyi Sarayı'nda kabul etti.
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 01:03
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 65 izlenme - 2 yıl önce İsrail'de yaklaşan genel seçimler öncesinde siyasiler ses tonunu yükseltti. Aşırı söylemleriyle tepki çeken İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu sefer bir adım daha ileri giderek 'karşımızda olan Arapların başını kesmeliyiz' dedi. Irak Şam İslam Devleti'nin son dönemdeki adam öldürme yöntemini hatırlatan ifade tepkiyle karşılandı: "Şunu söylemek isterim her kim bizimle olursa her şeyi istediği gibi elde edebilir; ancak bizim karşımızda olanlar için yapacak bir şey yok. Bir balta alıp kafalarını kesmeliyiz dedi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 07:12
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: " Şuan İtibariyle İncirlik Değil, Konya'daki Nato Üssü'ne Ziyaret 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Şuan itibariyle İncirlik değil, Konya'daki NATO Üssü'ne ziyaret mümkün" -"Bizim Almanya ve Avrupa'yla bir problemimizi yok. İşbirliğimiz ortada.
Bakan Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı El Sani ile Bir Araya Geldi 01:20
Bakan Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı El Sani ile Bir Araya Geldi 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı El Sani ile bir araya geldiANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman bin Casim El Sani ile görüşme gerçekleştiriyor.