Hoşgeldiniz!

Dışişleri Videoları İzle

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.665 izlenme - 3 ay önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.319 izlenme - 6 ay önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.728 izlenme - 8 ay önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 00:12
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 5.058 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan' ın Amerika ziyareti sırasında; basın toplantısı bitiminde Obama' nın Dışişleri Bakanımız Davutoğlunu samimi bir şekilde çağırdığı kesit.
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 01:13
İade İddianamesinde Darbe Girişiminin Olmaması 2.822 izlenme - 9 ay önce Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin, Fethullah Gülen'in iadesi için yaptığı resmi başvurunun darbe teşebbüsü iddiasıyla ilgili olmadığını açıkladı. Ağam bizle eğlenir.
Kerry ve  Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 00:30
Kerry ve Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 4.835 izlenme - 1 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de barış görüşmeleri için gittiği Moskova'da Rus mevkidaşı Lavrov'un doğum gününü kutladı. 72 ve 66 yaşlarındaki tecrübeli iki diplomat, yaşları üzerinden atıştılar.. Kerry: 72 Lavrov: 66 Not:"
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 7.307 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 02:13
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 320 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 999 izlenme - 2 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 00:11
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 401 izlenme - 2 yıl önce Polonya dışişleri bakanı Radosaw Sikorski Ukraynadaki görüşmelerde muhalefet liderlerine "Eğer bu anlaşmayı desteklemezsen savaş kuralları geçerli olur, ordu gelir. Hepiniz ölmüş olursunuz" demiş. Ukraynanın ağababası Rusyadan henüz yoğun bir tepki veya baskı gelmemişken dışişlerinde içine kapanık olan Polonyanın bu çıkışı ilginç.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 06:05
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 35 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne katıldı Bakan Çavuşoğlu, Festivalde pilav dağıttıİSTANBUL - Bağcılar'da düzenlenen Kastamonu Tosya Pilav Festivali'ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ilçe sakinlerine kazanda pişirilen pilavdan dağıttı.
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 03:03
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 295 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri bakanı kim sorusuna cevabı. Beyler tamam seviyosunuz da bu nedir amk? Bu mu başkan olacak? Bildiğin tek adam ekolünden bu da.
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 10:22
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 167 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni Başbakan’ı olarak açıklanan isim olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun 20 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı. 26 Eylül 1994 yılında Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan ve Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın sunduğu “360 Derece” programına konuk olan Ahmet Davutoğlu henüz 35 yaşında ve henüz ‘profesör’ olmamış.İşte Davutoğlu’nun 20 yıl önce katıldığı o programdan bir bölüm
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 06:07
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 230 izlenme - 4 yıl önce Türkiye - Ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısı'na, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nden Avrupa Halk Partisi Milletvekili (...
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 01:45
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 180 izlenme - 2 yıl önce Bu yaz, 60 Amerikalı üniversite öğrencisi, Dışişleri Bakanlığı'nın burs programının bir parçası olarak Bursa, İzmir ve Ankara'da Türkçe öğrenimi gördü. Öğren...
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 02:10
Dışişleri'nden Yunanistan'a Ege Adalarında Askeri Tatbikat Uyarısı 16 izlenme - 4 ay önce Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Müftüoğlu, Yunan özel kuvvetlerine bağlı paraşütçülerin dün İstanköy (Kos) adasına yaptığı indirme tatbikatının uluslararası hukukun açık bir ihlali olduğunu belirterek, Yunanistan'ı bu tür eylemlerden kaçınmaya davet etti.
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 00:36
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 12 izlenme - 3 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Münbiç operasyonu açıklaması: YPG çekilmezse vuracağız
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 04:00
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 175 izlenme - 5 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Ahmet Davutoğlunu sert bir dille eleştirdi.
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 00:36
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 108 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin Dışişleri Bakanı Hector Timerman’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 06:43
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Abd Yönetimi ve İlgili Askerler Dahil Kurumlar, Ypg ile PKK'nın. 6 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD yönetimi ve ilgili askerler dahil kurumlar, YPG ile PKK'nın farkı olmadığını kabul ediyorlar.
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 07:06
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 15 izlenme - 5 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmenlerin yoğun olarak yaşadığı Telafer bölgesinde PKK’nın bir tehdit unsuru olması halinde tereddütsüz vurulacağı mesajını verdi.
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 16:26
Hoca'nın İlanı - Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 75 izlenme - 2 yıl önce Bugün yeni 'Başbakan' olarak ilan edilecek Ahmet Davutoğlu'nun hayatı. "Bu adam kimdir?" diyenler için izlenilesi. Gerçekten Türkiye'nin gördüğü en kariyerli Başbakanlardan biri olacağı kesin.
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 01:03
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 63 izlenme - 2 yıl önce İsrail'de yaklaşan genel seçimler öncesinde siyasiler ses tonunu yükseltti. Aşırı söylemleriyle tepki çeken İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu sefer bir adım daha ileri giderek 'karşımızda olan Arapların başını kesmeliyiz' dedi. Irak Şam İslam Devleti'nin son dönemdeki adam öldürme yöntemini hatırlatan ifade tepkiyle karşılandı: "Şunu söylemek isterim her kim bizimle olursa her şeyi istediği gibi elde edebilir; ancak bizim karşımızda olanlar için yapacak bir şey yok. Bir balta alıp kafalarını kesmeliyiz dedi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 06:51
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de... 5 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanması) Bu sürecin tamamen, Zarrap dahil siyasi bir süreç olduğunu düşünüyoruz ve görüyoruz" -"Süreci yakından takip ediyoruz.
Cüneyt Özdemir'den İsrail Dışişleri Sözcüsü Paul Hirschson'ı Sıkıştıran Sorusu 07:35
Cüneyt Özdemir'den İsrail Dışişleri Sözcüsü Paul Hirschson'ı Sıkıştıran Sorusu 118 izlenme - 5 yıl önce Cüneyt Özdemir, canlı yayında İsrail Dışişleri sözcüsünü fena sıkıştırdı: Ciddiyetsizlik sizi de rahatsız etmiyor mu İsrail'in Gazze'ye yönelik hava saldırısında ölenlerin sayısı 20'yi bulurken 190 kişinin de yaralandığı belirtiliyor. İsrail'in büyük bir kara harekatına hazırlandığı ve harekat için 30 bin yedek askerin de göreve çağrıldığı gelen bilgiler arasında.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 02:16
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 30 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Olgun Çiftinin evlerine gelişi Bakan Çavuşoğlu'nun eşiyle eve girmesi Olgun ailesinin yakınlarıyla sohbeti Olgun çiftine hediye vermesi Sezgin Olgun'un konuşması Emine Olgun'un konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu, şehit haberi üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden çifti evlerinde ziyaret etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Özel Harekat polisi Coşkun Nazilli'nin Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olması üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden Sezgin ve Emine Olgun çiftini, Antalya'nın Alanya ilçesindeki evlerinde ziyaret etti.
Anadolu Ajansı 97 Yaşında - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 02:11
Anadolu Ajansı 97 Yaşında - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Anadolu Ajansı'nın (AA) 97 yıl önce Kurtuluş Savaşı zamanında Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla kurulduğunu hatırlatarak, "Anadolu'nun sesini tüm dünyaya duyurmak için kuruldu.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya'da 02:34
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya'da 30 izlenme - 1 yıl önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Alanya ilçesinde Alanya Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bir etkinlikte sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek konuşma yaptı.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 08:54
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Guatemala'da Fetö İltisaklı Herhangi Bir Kuruluş... 3 izlenme - 1 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Guatemala'da FETÖ iltisaklı herhangi bir kuruluş bulunmamaktadır.
Çavuşoğlu'ndan Avrupa Konseyi Seçim Gözlemcisine Sert Tepki: Bundan mı Tarafsızlık Bekleyeceğiz? 00:36
Çavuşoğlu'ndan Avrupa Konseyi Seçim Gözlemcisine Sert Tepki: Bundan mı Tarafsızlık Bekleyeceğiz? 3 izlenme - 1 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,Avrupa Konseyi seçim gözlemcisi Hunko'nun elinde PKK flamasıyla fotoğrafını paylaşarak, ''Bundan mı tarafsızlık bekleyeceğiz?'' ifadesini kullandı.