Hoşgeldiniz!

Dışişleri Bakanı Videoları İzle

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.661 izlenme - 2 ay önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.319 izlenme - 6 ay önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.728 izlenme - 8 ay önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Kerry ve  Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 00:30
Kerry ve Lavrov'un Laf Dalaşı Yapması! 4.835 izlenme - 1 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Suriye'de barış görüşmeleri için gittiği Moskova'da Rus mevkidaşı Lavrov'un doğum gününü kutladı. 72 ve 66 yaşlarındaki tecrübeli iki diplomat, yaşları üzerinden atıştılar.. Kerry: 72 Lavrov: 66 Not:"
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 01:03
Fatih Portakal'dan Abdullah Gül'e: Cesaret Noksanı Mıydın? 7.307 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, Abdullah Gül'ün Ahmet Sever'in kitabıyla ilgili sözlerini eleştirdi. 11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde tartışma yaratan eski danışmanı Ahmet Sever'in yazdığı 'Abdullah Gül İle 12 Yıl' kitabıyla ilgili ilk kez konuştu. FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal, canlı yayında Abdullah Gül'ün açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi. Gül'ün Cumhurbaşkanlığı döneminde konulan yasaklara ses çıkartmadığını belirten Portakal, "Şimdi bu soruyu sormak lazım. O zamanlar cesaret noksanı mıydınız?" dedi.
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 00:11
Polonya Dışişleri Bakanının Atarı 401 izlenme - 2 yıl önce Polonya dışişleri bakanı Radosaw Sikorski Ukraynadaki görüşmelerde muhalefet liderlerine "Eğer bu anlaşmayı desteklemezsen savaş kuralları geçerli olur, ordu gelir. Hepiniz ölmüş olursunuz" demiş. Ukraynanın ağababası Rusyadan henüz yoğun bir tepki veya baskı gelmemişken dışişlerinde içine kapanık olan Polonyanın bu çıkışı ilginç.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 06:05
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne Katıldı 35 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Tosya Pilav Festivali'ne katıldı Bakan Çavuşoğlu, Festivalde pilav dağıttıİSTANBUL - Bağcılar'da düzenlenen Kastamonu Tosya Pilav Festivali'ne katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ilçe sakinlerine kazanda pişirilen pilavdan dağıttı.
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 03:03
Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri Bakanı Kim? 293 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Dışişleri bakanı kim sorusuna cevabı. Beyler tamam seviyosunuz da bu nedir amk? Bu mu başkan olacak? Bildiğin tek adam ekolünden bu da.
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 10:22
Ahmet Davutoğlu'nun 20 yıl Önceki Görüntüleri 167 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni Başbakan’ı olarak açıklanan isim olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun 20 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı. 26 Eylül 1994 yılında Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan ve Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Nabi Avcı’nın sunduğu “360 Derece” programına konuk olan Ahmet Davutoğlu henüz 35 yaşında ve henüz ‘profesör’ olmamış.İşte Davutoğlu’nun 20 yıl önce katıldığı o programdan bir bölüm
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 00:36
Bakan Çavuşoğlu: Ypg Çekilmezse Vuracağız 12 izlenme - 3 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Münbiç operasyonu açıklaması: YPG çekilmezse vuracağız
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 04:00
Kılıçdaroğlu' dan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu' na gerizekalı 175 izlenme - 5 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Ahmet Davutoğlunu sert bir dille eleştirdi.
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 06:07
Ahmet Davutoğlu Rum Milletvekilini Fena Bozdu 230 izlenme - 4 yıl önce Türkiye - Ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısı'na, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nden Avrupa Halk Partisi Milletvekili (...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 06:43
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Abd Yönetimi ve İlgili Askerler Dahil Kurumlar, Ypg ile PKK'nın. 6 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD yönetimi ve ilgili askerler dahil kurumlar, YPG ile PKK'nın farkı olmadığını kabul ediyorlar.
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 00:36
Arjantin Dışişleri Bakanı Timerman’ı Kabul Etti 108 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin Dışişleri Bakanı Hector Timerman’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 07:06
Bakan Çavuşoğlu: Tereddüt Etmeden Vururuz 15 izlenme - 5 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkmenlerin yoğun olarak yaşadığı Telafer bölgesinde PKK’nın bir tehdit unsuru olması halinde tereddütsüz vurulacağı mesajını verdi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 06:51
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de... 5 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanması) Bu sürecin tamamen, Zarrap dahil siyasi bir süreç olduğunu düşünüyoruz ve görüyoruz" -"Süreci yakından takip ediyoruz.
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 01:03
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman - Arapların Kafalarını Kesmeliyiz 63 izlenme - 2 yıl önce İsrail'de yaklaşan genel seçimler öncesinde siyasiler ses tonunu yükseltti. Aşırı söylemleriyle tepki çeken İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, bu sefer bir adım daha ileri giderek 'karşımızda olan Arapların başını kesmeliyiz' dedi. Irak Şam İslam Devleti'nin son dönemdeki adam öldürme yöntemini hatırlatan ifade tepkiyle karşılandı: "Şunu söylemek isterim her kim bizimle olursa her şeyi istediği gibi elde edebilir; ancak bizim karşımızda olanlar için yapacak bir şey yok. Bir balta alıp kafalarını kesmeliyiz dedi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 08:54
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Guatemala'da Fetö İltisaklı Herhangi Bir Kuruluş... 3 izlenme - 1 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Guatemala'da FETÖ iltisaklı herhangi bir kuruluş bulunmamaktadır.
Anadolu Ajansı 97 Yaşında - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 02:11
Anadolu Ajansı 97 Yaşında - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Anadolu Ajansı'nın (AA) 97 yıl önce Kurtuluş Savaşı zamanında Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla kurulduğunu hatırlatarak, "Anadolu'nun sesini tüm dünyaya duyurmak için kuruldu.
Çavuşoğlu'ndan Avrupa Konseyi Seçim Gözlemcisine Sert Tepki: Bundan mı Tarafsızlık Bekleyeceğiz? 00:36
Çavuşoğlu'ndan Avrupa Konseyi Seçim Gözlemcisine Sert Tepki: Bundan mı Tarafsızlık Bekleyeceğiz? 3 izlenme - 1 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,Avrupa Konseyi seçim gözlemcisi Hunko'nun elinde PKK flamasıyla fotoğrafını paylaşarak, ''Bundan mı tarafsızlık bekleyeceğiz?'' ifadesini kullandı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 02:16
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 30 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Olgun Çiftinin evlerine gelişi Bakan Çavuşoğlu'nun eşiyle eve girmesi Olgun ailesinin yakınlarıyla sohbeti Olgun çiftine hediye vermesi Sezgin Olgun'un konuşması Emine Olgun'un konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu, şehit haberi üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden çifti evlerinde ziyaret etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Özel Harekat polisi Coşkun Nazilli'nin Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olması üzerine düğün törenindeki eğlence programını iptal eden Sezgin ve Emine Olgun çiftini, Antalya'nın Alanya ilçesindeki evlerinde ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya'da 02:34
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya'da 30 izlenme - 1 yıl önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Alanya ilçesinde Alanya Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bir etkinlikte sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek konuşma yaptı.
Bakan Çavuşoğlu'dan Öğrencilere Sivil ve Savaş Uçağı Sözü 02:18
Bakan Çavuşoğlu'dan Öğrencilere Sivil ve Savaş Uçağı Sözü 5 izlenme - 2 ay önce Bakan Çavuşoğlu'dan öğrencilere sivil ve savaş uçağı sözü Uçak bakım ve teknolojileri üzerine eğitim gören öğrencilerin gerçek sivil ve savaş uçağı isteğini Bakan Çavuşoğlu kırmadıANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aksu'da uçak bakım ve teknolojileri bölümünde eğitim gören...
Mevlüt Çavuşoğlu: 04:24
Mevlüt Çavuşoğlu: "Recep Tayyip Erdoğan Sonrası Türkiye'yi Sigortalıyoruz" 5 izlenme - 2 ay önce Mevlüt Çavuşoğlu: "Recep Tayyip Erdoğan sonrası Türkiye'yi sigortalıyoruz"EDİRNE - Keşan'da konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Kendisini düşünen insan bu kadar yaptırım koymaz. Biz memleketi düşünüyoruz, yarınları düşünüyoruz.
Çavuşoğlu, 05:53
Çavuşoğlu, "Hayır" Standını Ziyaret Etti 3 izlenme - 1 ay önce Çavuşoğlu, "Hayır" standını ziyaret ettiANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde "hayır" standını ziyaret etti.
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 01:40
Bakan Çavuşoğlu'na Üniversite Öğrencilerinden Büyük Sürpriz 4 izlenme - 2 ay önce Bakan Çavuşoğlu'na üniversite öğrencilerinden büyük sürpriz Üniversite öğrencilerinin sürprizi esnasında salonda elektrikler kesildi Çavuşoğlu kürsüde konuşurken bir anda ayağa kalkan öğrenciler 'Düşündük biz, evet diyoruz' diyerek bağırmaya başladılar Ardan salonda sönen ışıklar...
Bakan Çavuşoğlu: Hainlere rağmen büyük bir millet olmayı başardık 00:52
Bakan Çavuşoğlu: Hainlere rağmen büyük bir millet olmayı başardık 4 izlenme - 2 ay önce
Bakan Çavuşoğlu: Yapılan uygulama ırkçılıktır 01:10
Bakan Çavuşoğlu: Yapılan uygulama ırkçılıktır 4 izlenme - 2 ay önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'nın skandal uygulamsına ilişkin Fransa'da açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, 'Yapılan uygulama ırkçılıktır. Karşılığı elbette olacaktır. Avrupa Birliği'nden tepki bekliyoruz' dedi. Bakan Çavuşoğlu, Hollanda'nın özür dilemesinin yetmeyeceğini, karşılığının mutlaka olacağını da sözlerine ekledi.
Bakan Çavuşoğlu: 06:58
Bakan Çavuşoğlu: "Agit'in Bu Raporunun Güvenliği ve İtibarı Yoktur" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Çavuşoğlu: "AGİT'in bu raporunun güvenliği ve itibarı yoktur" "PKK paçavralarıyla poz verirseniz sizin yaptığınız analizi biz dikkate almayız" "Siz Türkiye'nin iç siyasetine karışamazsınız" "1.
Bakan Çavuşoğlu: 07:42
Bakan Çavuşoğlu: "Erdoğan ile Trump'ın NATO Zirvesi'nden Önce Görüşmesi İçin Tarih Ayarlayacağız" 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Çavuşoğlu: "Erdoğan ile Trump'ın NATO Zirvesi'nden önce görüşmesi için tarih ayarlayacağız"ANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Dominik Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Miguel Vargas ile ortak basın toplantısı düzenledi.