Hoşgeldiniz!

diskalifiye

Nakavt Olan Boksörün Maçı Kazanması 00:38
Nakavt Olan Boksörün Maçı Kazanması 10.321 izlenme - 8 ay önce Louis Adolphe ve Nathan McIntosh'un karşılaştığı boks maçında ilginç bir olay yaşanmış. Louis Adolphe, hakemin başla demesini beklemeden rakibinin yüzüne yumruk atmış ve Nathan McIntosh yere serilmiş. Hakem Louis'i diskalifiye ederken, maçı yere yığılan Nathan'a vermiş.
Yarış Sırasında Rakibine Yumruk Atan Bisiklet Yarışçısı 00:23
Yarış Sırasında Rakibine Yumruk Atan Bisiklet Yarışçısı 102 izlenme - 1 ay önce Hollandalı bisikletçi Lars Bomm, yarış sırasında rakibi Preben van Hecke'yi geçebilmek 2 kez yumruk attı. Bu skandal hareket sonrası Lars Bomm yarışmadan diskalifiye edildi.
Şok Karar! Deniz Serkanova Yarışmadan Diskalifiye Mi Edildi? (İşte Benim Stilim 7 Şubat 2017) 20:47
Şok Karar! Deniz Serkanova Yarışmadan Diskalifiye Mi Edildi? (İşte Benim Stilim 7 Şubat 2017) 531 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim 7. Sezon 07 Şubat 2017 Salı günü yayınlanan 62. bölümünde Deniz Serkanova önce playback yaptı sonrada şarkı söyledi. Deniz şarkısı bittikten sonra ise mikrofonu çantasına attı. Bunun üstüne yine Deniz'in izinsiz eşya alması konusu gündeme geldi. Deniz daha sonra stüdyoda birilerini aramaya başladı bu sırada çalan siren sesi ise herkesi korkuttu ve Deniz prodüksiyonun eşyasına zarar verdiği için diskalifiye edildi. Deniz ise gözyaşları içinde arkadaşlarıyla vedalaştı ve stüdyodan ayrıldı. İşte Benim Stilim Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek için Tıklayınız; https://goo.gl/t8oF6L Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. 7. Sezon Yarışmacıları; Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş
BBG'den Diskalifiye Olmak 09:57
BBG'den Diskalifiye Olmak 1.629 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde Hürriyet Gazetesinin Kelebek ekinde Köşe yazarlığı yapan o zamanın BBG yarışmacısı Melike Karakartal'ın da yer aldığı görüntülerde bir diğer yarışmacı Tayfun'un BBG evinden diskalifiye olması üzerine yaşadığı ayrılışın görüntülerini izleyeceğiz. Başka bir bölümü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26594/bbg-edi039nin-gozyaslari-bir-ipte-iki-cambaz-oynamaz
Survivor'da Gönüllüler Şokta!.. Bozok Diskalifiye Oldu!.. 00:29
Survivor'da Gönüllüler Şokta!.. Bozok Diskalifiye Oldu!.. 887 izlenme - 3 yıl önce Gönüllüler yarışmacısı Bozok, ödül oyunu esnasında yaptığı kural ihlali sonrasında Acun Ilıcalı tarafından uyarılarak diskalifiye edildi. İşte o anlar...
Reklam Panosunu Tekmelemenin cezası ağır oldu 00:23
Reklam Panosunu Tekmelemenin cezası ağır oldu 1.493 izlenme - 6 yıl önce David Nalbandian reklam panosunu tekmeleyince çizgi hakemi yaralanıyor ve hakem tarafından diskalifiye ediliyor.
Bu Tarz Benim'de Diskalifiye Şoku 01:51
Bu Tarz Benim'de Diskalifiye Şoku 910 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyelerinin yapmış oldukları yorumlara dayanamayan Serpil Cansız'ın ağlayarak programı terketmesi büyük yankı uyandırmıştı. SERPİL CANSIZ YARIŞMADAN ELENDİ Serpil Cansız'ın bu kararı karşısında jüri üyeleri yeni bölümde Serpil Cansız'ın yarışmaya devam edip etmemesi için bir oylama yaptı. Oylama sonucu Serpil Cansız, Bu Tarz Benim yarışmasına veda etti. DİĞER YARIŞMACILARA DERS OLSUN Ebru Akel yaptığı açıklamada bu vedanın diğer yarışmacılara ders olması gerektiğini belirtti. Bu olay ile jüri ve Ebru Akel yarışmacılara kimin patron olduğunu göstermiş oldu. Böylece verilen göz dağı ile yarışmacıların özgür kararları da kısıtlanmış oldu.
Kısmetse Olur- Semih Kısmetse Olur'dan Diskalifiye Oldu 03:48
Kısmetse Olur- Semih Kısmetse Olur'dan Diskalifiye Oldu 197 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur'da Hazal ile birlikte evi terkeden damat adayı Semih, yarışmadan tamamen diskalifiye ediliyor!
Batuhan Diskalifiye Mi Oluyor - Kısmetse Olur (10 Mayıs Salı 2016) 03:57
Batuhan Diskalifiye Mi Oluyor - Kısmetse Olur (10 Mayıs Salı 2016) 205 izlenme - 2 yıl önce Ayça yüzünden Onur'la kavga eden Batuhan, üçüncü ihtarını alarak arkadaşları tarafından oylanıyor! Batu, diskalifiye olacak mı?
Fransız atlete ilginç diskalifiye şoku! 01:03
Fransız atlete ilginç diskalifiye şoku! 403 izlenme - 4 yıl önce Erkekler 3000 metre engelli finalinde birinci olan Fransız atlet Mahiedine Mekhissi Benabbad, yarış bitmeden formasını çıkardığı için diskalifiye edildi.
Gökhan, Diskalifiye Oldu! (Kısmetse Olur 4 Ocak 2017) 03:46
Gökhan, Diskalifiye Oldu! (Kısmetse Olur 4 Ocak 2017) 107 izlenme - 1 yıl önce Gökhan, Diskalifiye Oldu! (Kısmetse Olur 4 Ocak 2017),, Adnan'la tartışan Gökhan, tüm adayların oylaması sonucu evden ayrılan isim oluyor! Gökhan, Kısmetse Olur'a veda etti!
Rakibine Dirsek Atan Slovak Sporcunun Diskalifiye Olması 01:16
Rakibine Dirsek Atan Slovak Sporcunun Diskalifiye Olması 129 izlenme - 12 ay önce Fransa Bisiklet yarışmasında rakibine dirsek atarak kazaya yol açan Slovak sporcu Peter Sagan organizasyondan diskalifiye edildi.
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 02:23
Alphan Diskalifiye oldu Ev Halkı Şokta - Big Brother Turkiye 177 izlenme - 2 yıl önce Big Brother Turkiye - Alphan diskalifiye oldu, ev halki sokta Big Brother Türkiye diğer reality yarışmaların tam tersine yardımlaşma ve pozitif rekabet üzerine kurulmuştur. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve yeteneklerini yarıştırdıkarı oyunlardan başarıyla çıkmaya çalışan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi oluyor. Kuralların her an değiştiği, heyecanın zirvede olduğu program, bir TV şovundan çok bir sosyal hayat fenomeni. Az Çatışma Bol Eğlence Dünyada yayınlanan taklitlerinin aksine, ‘Big Brother’da öne çıkan birinci kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler. 15 Yıldır Zirvede Yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen, tam 15 yıldır Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de.
Alaborada Sinirlerine Hakim Olamayan Ufuk Diskalifiye Edildi 03:27
Alaborada Sinirlerine Hakim Olamayan Ufuk Diskalifiye Edildi 239 izlenme - 4 yıl önce Alaborada Sinirlerine Hakim Olamayan Ufuk Yarışmadan Diskalifiye Edildi.
51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Yumruklaşma 02:34
51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Yumruklaşma 256 izlenme - 3 yıl önce Astana takımından Kazak Dmitriy Gruzdev, Southeast ekibinden Arnavut sporcu Eugert Zhupa'ya yumruk attı. Zhupa, rakibine karşılık vermezken, iki bisikletçi yarışa devam etti. Muğla-Pamukkale etabının tamamlanmasına 74 kilometre kala Southeast ekibinden Arnavut bisikletçi Eugert Zhupa'ya yumruk atan Gruzdev yarış dışı kaldı. Sacha Modolo'nun zaferiyle sonuçlanan etabın ardından toplanan komiserler kurulu, Gruzdev'in diskalifiye edilmesini kararlaştırdı.
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basarak Diskalifiye Oldu 02:38
Dövüş Maçında Rakibin Yüzüne Basarak Diskalifiye Oldu 119 izlenme - 2 yıl önce Won Gi Kim - Goo Jae Jung arasında yapılan dövüş mücadelesinde rakibinin yüzüne basan Kim, hakem kararıyla diskalifiye edildi. Won Gi Kim ve Goo Jae Jung arasında gerçekleşen MMA dövüşünde Kim, rakibine yaptığı kural dışı hareket sonrası diskalifiye oldu. Yerdeki rakibinin yüzüne tekme atan dövüşçü, hakem kararıyla maçı kaybetti.
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 00:23
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 167 izlenme - 3 yıl önce Tenisçi abimiz David Nalbandian sinirini reklam tabelasından almak isterken tekmeyi hakeme sallıyor ve acı sonla karşılaşıp diskalifiye oluyor. Muhtemelen futbolcuların sinirlerinip reklam panolarını tekmelemesine özenip bi tekme de ben atayım demiş ama panonun arkasına hakem saklanmış. Suç hakemin!
Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 00:23
Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 137 izlenme - 6 yıl önce David Nalbandian
Diskalifiye-Senin İçin 02:42
Diskalifiye-Senin İçin 145 izlenme - 9 yıl önce diskalifiye-senin İçin
Koç Çılgına Döndü, Gömleğini Parçaladı 01:21
Koç Çılgına Döndü, Gömleğini Parçaladı 53 izlenme - 4 yıl önce İtalya Basketbol Ligi ekiplerinden Varese'nin koçu Pozzecco, Milano maçında oyundan diskalifiye edilince sinirden gömleğini parçaladı.