Hoşgeldiniz!

disket

Rocconnect - En İyi Tanışma Cümleleri 02:37
Rocconnect - En İyi Tanışma Cümleleri 174.472 izlenme - 5 yıl önce Rocconnect - En İyi Tanışma Cümleleri
Disket Sürücüsüyle Tarkan - Ölürüm Sana 00:37
Disket Sürücüsüyle Tarkan - Ölürüm Sana 4.355 izlenme - 5 yıl önce Yaratıcılıkta Sınır Tanınmadı! Disket Sürücüsüyle Tarkan Ölürüm Sana Çalındı!
Disket Sürücüsünü Modifiye Etmek 00:58
Disket Sürücüsünü Modifiye Etmek 1.828 izlenme - 2 yıl önce Zamanında az çektirmedi lan bize bu disket sürücü.. Arkadaşta beğendiğim bir mp3 görünce bu disketle tek parça taşımak imkansız olduğundan dosyayı 3 e bölen programla 3 diskete yükleyip sonra kendi bilgisayarımda birleştirmem hala aklımda.. Bide yolda disketin biri bozulurda 2 disketle sap gibi kaldığında offf gelde sövme.. Ama güzeldi gene lan
DotEXE - Inside Out (Nostaljik Öğeler İçeirir) 03:04
DotEXE - Inside Out (Nostaljik Öğeler İçeirir) 2.536 izlenme - 3 yıl önce Benny Benassi - Satisfaction klibi tadında bol memeli, el yıkamak zorunda bırakacak müzik videosu.
Herkül Pc Oyun (1997) 05:20
Herkül Pc Oyun (1997) 1.531 izlenme - 3 yıl önce 56k apachi motorola modemlerin kalitede kapıstığı 3 4 dvdlık oyunların veremedıgı zevklere sahıp olan oyunların henuz 1 2 dısket ıle el degıstırdıgı. celeronların pentıumlara yenı yenı rakıp oldugu ve 16 mb ekran kartının kral oldugu donemlerın en ıyı oyunlarından bırıdır. buyursunlar
Disket Sürücü İle Tarkan Şarkısı Çalmak 00:37
Disket Sürücü İle Tarkan Şarkısı Çalmak 718 izlenme - 4 yıl önce Şu meşhur Star Wars - Imperial March Floopy versiyonunu izlemeyeniniz yoktur herhalde. E bizimkiler de boş durur mu hiç ? Sıradaki şarkımız disket sürücüsünden geliyor. Ölürüm Sana. Klip: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30588/tarkan-olurum-sana Ses: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/115753/tarkan-olurum-sana
Ferhan Şensoy - Akbank Reklamı 02:56
Ferhan Şensoy - Akbank Reklamı 849 izlenme - 3 yıl önce Ferhan Şensoy'un 90'lı yıllarda Akbank için hazırladığı, belalısı Kenan'ın her defasında Ferhan Şensoy'un ismini söylemeyi beceremediği reklamlar serisinden bir bölüm. Son olarak bonus mahiyetinde Erol Evgin'li kısa bir Akbank reklamı. En son olarak iş reklama dönmesin, gaza gelip kredi asılmaya gitmeyesiniz diye, ''Yerken iyi, öderken...?'' isimli çalışma. Vtr'den sonra kısa bir reklam arası, sonrasında sohbetimiz kaldığı yerden devam etmeyecek.
Disket Sürücüsü Mortal Kombat Müziği 03:10
Disket Sürücüsü Mortal Kombat Müziği 786 izlenme - 5 yıl önce Çocukluğumuzu Atari Başında Geçirmemize Sebep Olan Mortal Kombatı Bir Neslin Simgesi Olan Floppy Disklerle Yapılmış Tema Müziği.
Mortal Kombat -  Disket Sürücüsü Versiyonu 03:10
Mortal Kombat - Disket Sürücüsü Versiyonu 302 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzu atari başında geçirmemize sebep olan mortal kombatı bir neslin simgesi olan floppy disklerle yapılmış tema müziği.
Disket Sürücüleri İle Karayip Korsanlarını Çalmak 01:23
Disket Sürücüleri İle Karayip Korsanlarını Çalmak 303 izlenme - 3 yıl önce 40 adet disket sürücüsü kullanılarak yapılmış olan karayip korsanları müziği.başarılı bir iş çıkarmış açıkçası.bizde zamanında tarkanın ölürüm sana şarkısının müziğini yapmıştık.ulaşmak için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152485/disket-surucu-ile-tarkan-sarkisi-calmak
Halen - Windows 95 Virüsü 02:56
Halen - Windows 95 Virüsü 385 izlenme - 3 yıl önce Şimdiki virüslerin trojenlerin tadı yok.Nerde eski virüsler ? Hatırlayanlar vardır pinpong virüsü, cansu virüsü, istanbul virüsü, Uğur Mumcu ölmedi virüsü, fıstık, estergon v.s. Özellikle MS- Dos tabanlı bu virüsler disketlerden bulaşırdı. Ve size inanılmaz anlar yaşatırdı. Bunlara benzer bir virüsü izleyelim.
Hard Disk Sürücü ile Tarkan Çalmak 04:13
Hard Disk Sürücü ile Tarkan Çalmak 299 izlenme - 3 yıl önce Disket sürücü ile Tarkan'dan Ölürüm Sana videosunu hatırladınız mı? Başka bir arkadaş olayı bir seviye ileri taşımaya karar vermiş anlaşılan ki bunu HDD ile yapmaya çalışmış. İzliyoruz efendim. Bahsettiğim video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152485/disket-surucu-ile-tarkan-sarkisi-calmak
Star Wars Soundtrack - Floppy Disk 01:23
Star Wars Soundtrack - Floppy Disk 318 izlenme - 4 yıl önce Efendim, floppy disk kullandığımız zamanlarda disk sürücüden sesler gelirdi ama onu bu şekilde kullanma hiç aklımıza gelmemişti. Karşınızda efsane filmi müziği, floppy disk tarafından icra ediliyor.
Disket Okuyucularıyla James Bond Müziği 01:57
Disket Okuyucularıyla James Bond Müziği 196 izlenme - 6 yıl önce Disket okuyucularıyla James Bond müziği
Disket Sürücülerle Super Mario Müziği 01:46
Disket Sürücülerle Super Mario Müziği 157 izlenme - 5 yıl önce Disket sürücülerle super mario müziği Disket sürücülerden cıkan seslerle süper mario müziği
Ghostbuster Soundtrack - Floppy Disk 03:56
Ghostbuster Soundtrack - Floppy Disk 94 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de benzer videoları olan elemanlar bu sefer de 8 floppy ile Ghostbuster'ı yapmışlar. Gayet de güzel olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75462/james-bond-soundtrack-floppy-disk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60008/star-wars-soundtrack-floppy-disk
Angry Birds 80'lerde Olsaydı 00:44
Angry Birds 80'lerde Olsaydı 113 izlenme - 3 yıl önce Artık Angry Birds Telefonların Vazgeçilmezi.Angry birds uygulaması yoksa telefon alamaz hale geldik hatta angry birds oyunu için akıllı telefon alan insanlarımız var peki bu güzel uygulama 80'lerde olsaydı nasıl olurdu?
Doofus (Tek Disket Oyunu) 03:15
Doofus (Tek Disket Oyunu) 75 izlenme - 3 yıl önce Efendim yine genç neslin asla tadına keyfıne varamayacağı ama eskı toprakların gözleri nemli şekilde hatırlayacağı bir oyunu daha size hatırlatmak ıstedım.
disketle yapılan harika müzik 01:23
disketle yapılan harika müzik 114 izlenme - 7 yıl önce
Disket Sürücünün Sesi İle Tarkan Ölürüm Sana 00:37
Disket Sürücünün Sesi İle Tarkan Ölürüm Sana 67 izlenme - 5 yıl önce
DOS Game: UFO - Enemy Unknown 10:03
DOS Game: UFO - Enemy Unknown 40 izlenme - 3 yıl önce UFO: Enemy Unknown (yada X-COM: UFO Defense).bilen bilir bu oyun tarihinin en iyi oyunlarından birisi hakkinda cok sey anlatilabilir ama zaten internette hakkinda binlerce taktik sayfasi ve yuzlerce hayran forumu olan bir oyundan bahsediyoruz.iyi seyirler
Disket Sürücüsü Sesi Çıkaran Ördek 00:25
Disket Sürücüsü Sesi Çıkaran Ördek 60 izlenme - 4 yıl önce Disket Sürücüsü Sesi Çıkaran Ördek, Hayvanlar, Videoyu İzle Seyret Sevdiklerinle Paylaş.
64 Tane Disket Sürücüyle Star Wars Müziği Çalabilen Çılgın Adam 01:50
64 Tane Disket Sürücüyle Star Wars Müziği Çalabilen Çılgın Adam 17 izlenme - 2 yıl önce
UGH ! - Tek Disket Oyunu 04:08
UGH ! - Tek Disket Oyunu 36 izlenme - 3 yıl önce Yeryüzünde tarihin ilk taksi taşımaclığını konu eden 1992 yapımı oyunumuz bugün bile hala bir çok oyunla kapışsabilecek derecede oynanabilirlik ve keyif verme özellığıne sahiptir.
disket 00:23
disket 63 izlenme - 8 yıl önce
Amiga Traps 'n' Treasures (Tüm Bölümler) 02:40:32
Amiga Traps 'n' Treasures (Tüm Bölümler) 21 izlenme - 3 yıl önce tayfalarını yaban ellerin kaçırdığı Captain Flynn onları bulmak için oradan oraya zıplıyor,bazen amele gibi kutu taşıyor bazende poposuyla dünyaları deviriyor.oyundaki müzikleri ve zor oynanması ile akılda kalan bu oyunu,zamanında oynayıp bitirememiş arkadaşlara armağan ediyorum.alın elinize joystiği oynuyormuş gibi yapın geçmişe yolculuğa çıkın.