Hoşgeldiniz!

Dışkı Videoları İzle

Afrika Usulü Dışkı Çıkartma (Mide İçermez) 01:51
Afrika Usulü Dışkı Çıkartma (Mide İçermez) 165.841 izlenme - 3 yıl önce Güzel kardeşlerimiz son derece ilkel bir yöntem deneyerek böyle bir yola girişiyor, bence çok iç açıcı, gerçi Türkiye'de de poşet geçirip kol sokuyorlar, bu işin hijyeniği yok ellaaam.
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 13.147 izlenme - 10 ay önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 00:55
Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 6.608 izlenme - 10 ay önce İnsanları korkutmak adına çeşitli maskelerle yada aletlerle hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarak size şaka yapan şakacı gençler bu sefer işin bokunu çıkarmışlar. 0.41 DİKKAT
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.698 izlenme - 9 ay önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Afrika Usulü İnek Sıçırtma 01:51
Afrika Usulü İnek Sıçırtma 8.387 izlenme - 2 yıl önce Güzel kardeşlerimiz son derece ilkel bir yöntem deneyerek böyle bir yola girişiyor, bence çok iç açıcı, gerçi Türkiye'de de poşet geçirip kol sokuyorlar, bu işin hijyeniği yok ellaaam.
Kaykaycı Gencin Yolda İz Bırakma Yöntemi 00:34
Kaykaycı Gencin Yolda İz Bırakma Yöntemi 2.254 izlenme - 1 yıl önce 'MİDESİ SAĞLAM OLMAYAN VİDEOYU İZLEMESİN' Kaykayla boş yolda bir sağa bir sola giden bu iğrenç kişi oldukça eğleniyor. Arkadan onu takip eden arkadaşı bu anları cep telefonuna kayıt ediyor. Buraya kadar her şey normal. Boş yolu fırsat bilen kaykaycı geçtiği yola iz bırakmayı da ihmal etmiyor.
Fazla Merak İyi Değildir  00:12
Fazla Merak İyi Değildir 8.338 izlenme - 9 yıl önce
Hüsranla Biten Basur Muayenesi 03:38
Hüsranla Biten Basur Muayenesi 2.384 izlenme - 2 yıl önce Basur için muayeneye giden ablamız nedenini henüz kestiremediğim bir sebepten dolayı ne var ne yoksa muayenehaneye bırakıyor . İzledikten sonra tüylerim diken diken oldu, iştahım kesildi. Hep birlikte izleyelim.
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 00:05
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 1.763 izlenme - 2 yıl önce Efendim Geçenlerde İnek İdrarı İçenlerin videosunu Hala Aklımızdan Silemememişken Şimdide İnek Dışkısı İle İle KArşı KArşıyayız Ama Buna Birilerinin Dur Demesi Gerekti ve İnek KArdeş Bunu Yapmış tebrikler İyi seyirler efendim.
Deli Yusuf (Sıçan Araba) 02:16
Deli Yusuf (Sıçan Araba) 2.818 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinde Michael Knight ve Kara Şimşek ya da Batman ve Batmobile gibi özel otomobilleri ile özdeşleşmiş karakterler mevcuttur. Türk sinema tarihinde bunun belki de en güzel örneği Deli Yusuf filminde görülür.Büyük aktör Cüneyt Arkın’a filmde eşlik eden aerodinamik ve konfor harikası aracı diğer tüm benzerlerinden farklı kılan özelliği ise sıçabilmesidir. Kahramanımız Ali arabası Deli Yusuf'a bir egzoz ( egzos, egsoz, egzozt, egsozt ühühü…) koymak yerine bir sindirim sistemi ve göt koydurmuştur. Ayrıca arabanın kapısı bahçe kapısı şeklinde olup süper arabalara eksantrik kapı koyma noktasında zirveye ulaşılmıştır. Deli Yusuf bizzat arabanın ismidir.
Bu otobüs insan dışkısı ile çalışıyor! 03:59
Bu otobüs insan dışkısı ile çalışıyor! 976 izlenme - 3 yıl önce İnsan dışkısı ve yiyecek atıklarının işlenmesiyle elde edilen biyometan gazı ile çalışan otobüs ilk seferine çıktı. Ulaşım sektörü önemli gelişmelere imza atmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde suyla çalışan dünyanın ilk otomobili tanıtılmıştı. Şimdide bir otobüsün benzin harici bir yakıt ile çalıştığı haberi geldi. Bu yakıt mutlaka mide bulandırıcı bir şey ama bir otobüsü hareket ettirdiği gibi yüzde 30 daha az karbondioksit üretiyor. İngiltere'de, biyometan gazıyla çalışan otobüs faaliyete başladı. Bristol ve Bath kentleri arasında sefer yapacak olan ilk otobüs Bristoldeki bir atık işleme tesisinden elde edilen biyometan gazıyla çalışıyor. BildiğiniZ gibi biyometan gazı insan dışkısı ve yiyecek atıklarının işlenmesiyle ediliyor. Bu ilke imza atan 40 kişilik otobüs, Bristol Havaalanı ve Bath arasında sefer yapacak. Araç, bir depo biyometanla 300 kilometre yol yapma yeteneğine sahip.
Sıçarken Nasıl Oturmalıyız? 03:11
Sıçarken Nasıl Oturmalıyız? 221 izlenme - 7 ay önce Boşaltım sistemi dışkıyı en rahat bir şekilde nasıl atar ve bu durum oturma şekliyle nasıl sağlanır? İzliyoruz...
Kedi Dışkısından - Dünyanın En Pahalı Kahve'ye 08:35
Kedi Dışkısından - Dünyanın En Pahalı Kahve'ye 871 izlenme - 3 yıl önce Kopi luwak, dünyanın en pahalı ve en az üretilen kahvesidir. Kopi luwak, Endonezya'nın Sumatra adası ile çevresindeki birkaç adada yaşayan ve "Asian Palm Civet (Paradoxurus hermaphroditus)(Misk kedisi) adlı hayvanın yediği ve sonrasında dışkıladığı kahve çekirdeklerinden üretilmektedir. Hayvan dışkısındaki kahve çekirdekleri toplanmakta ve paketlenmektedir. Kilosu 350 $'a ulaşan fiyatlarla Kopi luwak dünyanın en pahalı kahvesi olma özelliğine sahiptir. Kopi luwak çoğunlukla Sumatra, Java, Bali, ve Sulawesi'deki Endonezya adalarında üretilmektedir. Ayrıca Filipinler ve Doğu Timor da bu kahvenin üretildiği yerlerdendir.
jackass - büyük dışkı kokteyli 03:51
jackass - büyük dışkı kokteyli 1.356 izlenme - 6 yıl önce midesi sağlam olan izlesin videoyu 16 diyorum ona göre ;
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 00:05
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 945 izlenme - 3 yıl önce Efendim Geçenlerde İnek İdrarı İçenlerin videosunu Hala Aklımızdan Silemememişken Şimdide İnek Dışkısı İle İle KArşı KArşıyayız Ama Buna Birilerinin Dur Demesi Gerekti ve İnek KArdeş Bunu Yapmış tebrikler İyi seyirler efendim.
Canlı Yayında Oyun Hamurundan Yapılmış Bok Göstermek 01:02
Canlı Yayında Oyun Hamurundan Yapılmış Bok Göstermek 682 izlenme - 2 yıl önce doktor feridun kunak show'u bilirsiniz.kanal 7 de sabahları çıkan bir sağlık programı.daha önce feridun kunağın canlı yayında bayılması gibi videolar görmüştük.ama bu sefer "adamlar harbiden aşmış" dedittirecek türden bi yayın olmuş. adam geçmiş kameranın karşısına yaptığımız dışkıya göre midemizin besini ne kadar öğütüldüğünü,hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu anlatıyo.her şey tamam ama izleyici anlamıyomuş gibi oyun hamurlarından dışkı yapmışlar. iyi seyirler..
Bir Zamanlar Paris'i Bok Götürüyordu 01:19
Bir Zamanlar Paris'i Bok Götürüyordu 176 izlenme - 9 ay önce Şemsiyenin icadı bilenene göre Fransızlarmış. Daha öncede bir kaç yerden duymuştum Parisli vatandaşlar eskiden şemsiyeyi bugünün aksine farklı amaçlarda kullanıyorlarmış. Ne kadar doğru bilinmez ama bir gerçeklik payı vardır belki.
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 00:20
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 274 izlenme - 2 yıl önce İngiltere premier ligi bugün başladı ve açılış maçında manchester united swansea karşılaşmasında Ashley Young'ın ağzına kuş sıçıyor izliyoruz efendim.
Köpeklerde Dışkı Yeme Pet Hospital 01:55
Köpeklerde Dışkı Yeme Pet Hospital 310 izlenme - 5 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. www.pethayat.com
Ice Bucket Challenge Boklu Yorum 01:05
Ice Bucket Challenge Boklu Yorum 134 izlenme - 2 yıl önce Bu kardeşimiz ne diyor bilmiyorum ama dışkıyla meydanını okuyor varsa babayiğit meydanını kabul etsin.
Dışkı Hakkında Bilmediğiniz Çok İlginç 18 Gerçek 04:47
Dışkı Hakkında Bilmediğiniz Çok İlginç 18 Gerçek 67 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1