Hoşgeldiniz!

Dişler Videoları İzle

Bu Oyunu Jiletle Oynadılar 02:01
Bu Oyunu Jiletle Oynadılar 79.872 izlenme - 3 yıl önce Timsah'ın dişlerine basınca bir anda ısırdığı oyunda dişleri söküp yerine jilet takan gençler tehlikeden eğlence çıkardı.
Diş Parlatmada Yeni Dönem 01:49
Diş Parlatmada Yeni Dönem 3.578 izlenme - 3 ay önce Akşam manitasıyla buluşacak olan bu yakışıklı adam sevgilisine daha iyi gözükmek için soluğu kaportacıda alır. Araba cilalamada kullanılan polisaj makinasıyla diş parlatan bu adam artık manitasıyla buluşabilir.
Ağız Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız 00:48
Ağız Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız 5.688 izlenme - 10 ay önce Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız
Dişlerinizi Asitli İçeceklerin İçine Koyarsak Ne Olur? 03:09
Dişlerinizi Asitli İçeceklerin İçine Koyarsak Ne Olur? 3.505 izlenme - 1 yıl önce 5 günde dişler beyazdan kahverengine dönüyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun ***********************www.izlesene.com/nefer26medya***********************
tersten ağız konuşturma kırmızı başlıklı kız 02:54
tersten ağız konuşturma kırmızı başlıklı kız 21.109 izlenme - 8 yıl önce kırmızı başlıklı kızı anlatıyor ama tersten!
Dişler Bahane Reklam Şahane 01:21
Dişler Bahane Reklam Şahane 11.303 izlenme - 9 yıl önce ne reklamı anlamadım ama güzel
Ronaldinho Trident Türkiye Reklamı 00:32
Ronaldinho Trident Türkiye Reklamı 487 izlenme - 11 ay önce Arkadaşımın uyarmasıyla baktım, harbiden sitede yoktu. Ben de böyle değerli bir içeriği sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar. İlgisi olanlara bol nostaljiler...
Serious Sam 2 - Bölüm 2 | Dişler 30:25
Serious Sam 2 - Bölüm 2 | Dişler 1.261 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar Arkadaşlar Bu Bölümümüzde Maceradan Maceraya Atlamaya Çalışıcaz. :) Bize Destek Olabilmek İçin Lütfen Paylaşın :)
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 00:10
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 203 izlenme - 5 ay önce Bu siyahi sempatik abimizin, evinin içerisinde karanlık bir odada yaptığı gülümseten şovu sizi'de gülümsetecek.
Mesut Yılmaz Sessizliğini Bozuyor 00:17
Mesut Yılmaz Sessizliğini Bozuyor 642 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı işlerin hızıyla, konuşma hızının paralel olarak gittiğine inandığım siyaset adamı Mesut Yılmaz, videoda izleyeceğiniz gibi uzun bi aradan sonra sessizliğini bozuyor.
Şarkı Söylerken Dişlerin Fırlaması 00:18
Şarkı Söylerken Dişlerin Fırlaması 340 izlenme - 1 yıl önce Evinde şarkı söylerken takma dişleri ağzından fırlayan adam, sosyal medyada günün konusu oldu. Amatör kamera tarafından kaydedilen görüntülerde bir adam evinde oturmuş içli içli şarkı söylüyor. Şarkıya kendini kaptıran adamın takma dişleri adamın ağzından birden fırlıyor. İşte o anlar.
kötü dişler 00:46
kötü dişler 1.531 izlenme - 9 yıl önce
dişleri fırlayan adam 00:14
dişleri fırlayan adam 919 izlenme - 7 yıl önce kendi haline kendi bile güldü beee
ilginç 00:19
ilginç 805 izlenme - 8 yıl önce döküyolü adam
Ev yapımı dis? parlatıcısı 00:31
Ev yapımı dis? parlatıcısı 46 izlenme - 4 ay önce Evde doğal bakım önerileri MigrosTV'de! Ev yapımı doğal diş parlatıcısı ile bembeyaz dişlere sahip olmak elinizde. Kolay malzemeler ve doğal öneriler içeren önerimizin detayları için videomuzu izleyin.
İğrenç dişler 00:45
İğrenç dişler 1.281 izlenme - 8 yıl önce kızdaki güzelliği görünce Şaşıracaksınız :) ama dişler...
Dişlerini Balıklara Temizleten Dalgıç 00:20
Dişlerini Balıklara Temizleten Dalgıç 38 izlenme - 7 ay önce Bu dalgıç diş fırçası yerine balık kullanmayı tercih ediyor! İşte eşine az rastlanacak o görüntüler... Yeni videolar için kanalıma abone olun
happy dent :) 01:25
happy dent :) 425 izlenme - 8 yıl önce happy dent :)
Serho_21'in Filmleri 04:24
Serho_21'in Filmleri 147 izlenme - 5 yıl önce Sanalika Yönetmeni Serho_21'den 3 Ay Önce Çekilmiş,3 Ay Sonra Atılmış Bir Film..NOTSerho_21'in İlk Sesli Filmi
Mungo Jerry - In The Summertime 02:29
Mungo Jerry - In The Summertime 100 izlenme - 2 yıl önce Mungo Jerry'nin 1970 yılında kendisiyle aynı isimde olan Mungo Jerry isimli albümünde yer alan bence en güzel şakıdır in the summertime. Sahip olduğu farklı ve eğlenceli kişiliğinin şarkılarına renk kattığının temsilidir adeta. Bu şarkı insana nedensiz bir mutluluk veriyor, oturduğu yerde oynatıyor kişiyi. Girişteki kıllı ayakkabı bonuslu bu klibi nostaji içerikli sitemize yüklemeyi kendime borç bilirim. İyi seyirlerimi de sunarım tabiki..
Dünyayı Kıyametten Kurtaracak Adam 00:05
Dünyayı Kıyametten Kurtaracak Adam 128 izlenme - 3 yıl önce Amca Dünyayı Kıyammetten Kurtaracakmış Dişlerini Kurtar Amca
Komik Dişler 00:09
Komik Dişler 114 izlenme - 5 yıl önce gizli kamera olduğunu bilmeyen adamın hareketleri
Ahmet Maranki'den Diş Beyazlatmanın Formülü 05:02
Ahmet Maranki'den Diş Beyazlatmanın Formülü 35 izlenme - 1 yıl önce İşte diş beyazlatmanın formülü. Ahmet Maranki, Zahide ile Yetiş Hayata'da açıklıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Televizyona Vurma ayağına dişlerden olmak 00:06
Televizyona Vurma ayağına dişlerden olmak 59 izlenme - 2 yıl önce Televizyona Vurma ayağına dişlerden olmak - yeni vine
ayak kayınca dişler giiti !! 01:15
ayak kayınca dişler giiti !! 142 izlenme - 8 yıl önce fena düştü şaka yapcaktı kanımca
Sağlıklı Diş İçin Diş Taraması 02:22
Sağlıklı Diş İçin Diş Taraması 181 izlenme - 6 yıl önce edebali ilköğretim okulu 1b diş taramasıçukurova-adana
DT. AHMET ÜNAL / DİŞ HEKİMİ - PEDODONTİ NEDİR ? 01:13
DT. AHMET ÜNAL / DİŞ HEKİMİ - PEDODONTİ NEDİR ? 49 izlenme - 2 yıl önce PEDODONTİ NEDİR ? Pedodonti (Çocuk Diş hekimliği), 0-16 6ti (Çocuk Dişhekimliği), 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır. Pedodonti, bebeklik çağından itibaren çocukların ağız-diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eden, aynı zamanda koruyucu önlemleri de içine alan diş hekimliği dalıdır. Birinci yaş gününde, çocuk dişleri uzmanını ziyaret ediniz. Bu ziyaretlerin her 2-3 ayda bir tekrarlanması oldukça yararlı olacaktır. Gerek gece uykusu, gerekse gündüz uykularından önce çocuğunuzun dişlerini sadece diş fırçasıyla temizleyiniz. Süt dişlerinin tümü sürene kadar (2,5-3 yaş) ağız bakımında ona yardımcı olunuz. DENTESTETİK KLİNİĞİ Adres Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 Faks 90 (216) 356 20 05 E-Posta info@dentestetik.com
Düşen porselen krom hekime gidilmeden yapıştırılabilir mi? 00:42
Düşen porselen krom hekime gidilmeden yapıştırılabilir mi? 22 izlenme - 1 yıl önce Düşen porselen kromun diş hekimine gidilmeden yapıştırılması dişlere ve diş etlerine önemli zararlar verebilir. Çünkü kullanılan yapıştırıcıların birçoğu zararlı kimyasal maddeler içerir. Düşen kaplamanın yıkanıp temizlenerek yerine koyulması ve vakit kaybetmeden diş hekimine başvurulması gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tıbbi Videolar - Doğal Beyaz Dişler 01:51
Tıbbi Videolar - Doğal Beyaz Dişler 32 izlenme - 2 yıl önce Tıbbi Videolar - Doğal Beyaz Dişler
Diş Hassasiyetini Önlemek için Neler Yapılmalıdır? 02:01
Diş Hassasiyetini Önlemek için Neler Yapılmalıdır? 66 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-hassasyetini-onlemek-icin-neler-yapilmalidir/ Sonbahar geldi çattı! Bedenimiz, ruhumuz kışa hazırlanıyor. Üzerinde titizlikle durulması gereken bir sorunu dile getiriyoruz; diş hassasiyeti. Diş hassasiyetini önlemek için neler yapılmalıdır? İşte, videomuzda bu soruya yanıt arıyoruz. Diş ağrısı özellikle soğuk ile etkileşime geçtiğinde daha da çekilmez bir hal alır. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde diş bakımına daha çok önem göstermemiz gerekiyor. Diş bakımı ile ilgili daha fazla püf noktasını MigrosTV videolarında bulabilirsiniz.