Hoşgeldiniz!

Diss Atmak Videoları

Asi Stayla - Diss Atanlara Açıklama 05:26
Asi Stayla - Diss Atanlara Açıklama 1.798 izlenme - 2 yıl önce Asi Stayla kardeşimiz kendisine atılan diss'lerden çok bunalmış olmalı ki bu açıklayıcı video'yu çekme gereği duymuş.
Kötü Çocuk - Mustafa Ak'a Diss Atmak 02:29
Kötü Çocuk - Mustafa Ak'a Diss Atmak 837 izlenme - 2 yıl önce Kötü Çocuk Pezevenk iş başında. Kırmızı Biberi yazan Mustafa Ak'a diss atmaya çalışan ergen kardeşimiz yine kendini rezil etmeyi başarmıştır.
Cartel'e Saygı - Dehşet Crew (Sago,Ceza ve Fuat'a Diss İçerir) 04:38
Cartel'e Saygı - Dehşet Crew (Sago,Ceza ve Fuat'a Diss İçerir) 485 izlenme - 2 yıl önce Sitede efsane rap grubumuz Cartel videolarını izliyodum ki çok öncelerden dehşet crew tarafından yapılan Cartel'e saygı şarkısını siteye eklemeyi bir borç bildim. Şarkı sözlerine bakacak olursak pek hoş bir şarkı değil ama lakinki (Ceza'nın fuch'su sattığı, fuat'ın ceza sayesinde meşhur olduğu gibi) çok doğru sözler de geçiyor. Respect Cartel diyoruz ve şarkımızı dinliyoruz.
Rap'le Okul Tanıtımı - Kayseri Kılıçaslan Lisesi 02:34
Rap'le Okul Tanıtımı - Kayseri Kılıçaslan Lisesi 211 izlenme - 2 yıl önce Kayseride 298 erkek 2 kız öğrenciyle tanınan, özel bir lise olan Kılıçaslan Lisesi ücretsiz bir okul havasına girip tüm öğrencileri ilime davet ediyor.
Karagümrük Yanmasın - Mekin 05:02
Karagümrük Yanmasın - Mekin 209 izlenme - 2 yıl önce Mekin kardeşim Karagümrük Yanıyor şarkısına karşılık olarak yaptığı parçayı dinliyoruz efendim. Arkadaş bi nevi diss atmış. İyi seyirler.
Orhan Ka - Turkish Man 02:58
Orhan Ka - Turkish Man 64 izlenme - 2 yıl önce Türk erkeğini tek başına ecnebi dünyada temsil edeğine inanan bir kahraman Orhan Ka...tek singılı...İzliyoruz.