Hoşgeldiniz!

dişsiz

Toothless And Hiccup I Will Not Die 03:07
Toothless And Hiccup I Will Not Die 764 izlenme - 3 yıl önce Ejderhanı nasıl eğitirsin?
Osmaniyeli Küçük Maruf, Harika Sesi Var ( Tipini A 00:42
Osmaniyeli Küçük Maruf, Harika Sesi Var ( Tipini A 7.393 izlenme - 8 yıl önce harika sesli maruf. ne sölediğini anlayanlar lütfen yorum yazsınlar. ne sölediğini kimse anlayamadı. anlayana çocuğu ödül olarak veriyoruz ... osmaniyenin karaboyunlu mahallesinin sokaklarında gelişen ses...
Ünlülerin Dişsiz Halleri 01:27
Ünlülerin Dişsiz Halleri 957 izlenme - 4 yıl önce Yeteneklerinin yanı sıra güzellikleriyle de öne çıkan birçok ünlü yıldız dişsiz olsa nasıl görünürdü merak edenler için.Etkileyici bir gülümsemeye giden yol güzel dişlerden geçiyor. Ama güzel bir gülümseme için illa ki inci gibi dişlerinizin olması gerekmiyor. Hatta bazen, sadece dişlerinizin olması bile yeterli olabiliyor. Yeteneklerinin yanı sıra görüntüleriyle de milyonları peşinden sürükleyen müzik ve sinema dünyasının en tanınmış isimleri güzel bir gülüşten, daha doğrusu inci gibi dişlerden mahrum olsalardı nasıl görünürlerdi? Sorunun cevabını merak edenler için ünlü isimlerin dişsiz fotoğraflarından oluşan bir albüm derlendi...
Umarsızca Gülen Adam 3 - Çok Sinirleniyor 06:07
Umarsızca Gülen Adam 3 - Çok Sinirleniyor 876 izlenme - 3 yıl önce Umarsızca gülen adamımız bu videosunda gezi olaylarını ele almış. Ağaçların bahane edilip ortalığın karıştırıldığını öne sürüyor. Hunharca gülmek yerine esip gürlüyor. Fonda çalan ilahi de ortama ayrı bir hava katıyor. İzliyoruz.
HTTYD Hiccup and Toothless 02:44
HTTYD Hiccup and Toothless 187 izlenme - 3 yıl önce Ejderhanı nasıl eğitirsin?
Skrill AMV HTTYD 03:02
Skrill AMV HTTYD 178 izlenme - 3 yıl önce Ejderhalar: Berkin Koruyucuları
dreamworks: rise of berk 32 level savaşı 02:42
dreamworks: rise of berk 32 level savaşı 98 izlenme - 3 yıl önce Savaş böyle kazanılır
HTTYD E T 03:26
HTTYD E T 85 izlenme - 3 yıl önce Ejderhanı nasıl eğitirsin?
La Da Dee Hiccup And Toothless 04:31
La Da Dee Hiccup And Toothless 82 izlenme - 3 yıl önce Ejderhanı nasıl eğitirsin?
Kardeş Ne Diyosun Sen'in Babası (!) 01:13
Kardeş Ne Diyosun Sen'in Babası (!) 303 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim AlkışlarlaYaşıyorum.Com dedektiflerinin uzun süren araştırmaları sonucu yıllardır videosunu izlediğimiz ve de ne dediğini anlayamadığımız abinin Babasına ulaştık. Adı Derviş imiş ve de Alamanyada imiş kendisi, biz istedik ki oğlu hakkında bilgi alalım lakin gelin görünki armut dibine düşmüş meğerse bizim eleman bütün özelliklerini babasından almış. Videonun sonunda da çekim ekibini gören bir alaman kızı hemen kendini kameranın önüne attı ki sizlere kendini gösterebilsin.
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 02:18
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 231 izlenme - 2 yıl önce Espiyede 1500 TL ceza yiyen Sezayi abimiz bir şarkı ile tatlı dille yaşadıklarını anlatmış dinliyoruz efenim.
HTTYD 2 » • Hero • « for 02:01
HTTYD 2 » • Hero • « for 68 izlenme - 3 yıl önce Ejderhanı nasıl eğitirsin?
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 02:18
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 142 izlenme - 3 yıl önce Espiyede 1500 TL ceza yiyen Sezayi abimiz bir şarkı ile tatlı dille yaşadıklarını anlatmış dinliyoruz efenim.
Komik Çocuk 00:55
Komik Çocuk 152 izlenme - 7 yıl önce mal bu çocuk
Çocuğum Sağ Olsaydı Da Dişsiz Gezseydim 01:18
Çocuğum Sağ Olsaydı Da Dişsiz Gezseydim 24 izlenme - 3 yıl önce Karaman'da meydana gelen maden kazasında hayatını kaybeden işçilerden Tezcan Gökçe'nin annesinin sözleri yürek burktu
Ünlü Golfçü Tiger Woodsun Dişsiz Fotoğrafı Şaşırttı 01:14
Ünlü Golfçü Tiger Woodsun Dişsiz Fotoğrafı Şaşırttı 4 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en ünlü golf oyuncularından Tiger Woods son fotoğrafıyla şaşkınlık yarattı. Fotoğrafta Woods'un ön dişlerinden birinin yerinde olmadığı görülüyor. ÖN DİŞİ KIRIK Tiger Woods kız arkadaşı Lindsey Vonn'un kayak yarışmasını izlemek için İtalya'ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ancak İtalya'da çekilen bir fotoğrafı tartışmalara neden oldu. Fotoğrafta bere, güneş gözlüğü ve maske taktığı görülen Woods'un ön dişlerinden birinin kırık olduğu görülüyor.