Hoşgeldiniz!

Divan Videoları

Hababam Sınıfı Divan Şiiri 02:35
Hababam Sınıfı Divan Şiiri 73.970 izlenme - 10 yıl önce Hababam Farkıyla...
Sefai - Divan 05:34
Sefai - Divan 19.225 izlenme - 5 yıl önce
Apaçi Marşı 02:16
Apaçi Marşı 28.924 izlenme - 6 yıl önce
Aziz Yıldırım: 05:08
Aziz Yıldırım: "Galatasaray bizim dostumuz değil" 6.348 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu'nda Fenerbahçe'nin Galatasaray ile ebedi dost olmadığını iddia etti. Aziz Yıldırım başkanlık süresince de Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemeyeceğini söyledi.
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 01:07
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 4.994 izlenme - 1 yıl önce Cemaat-İktidar partisi çekişmesi ve bazı hukuk boşluklarından yararlanarak sözde Türk adaleti tarafından beraat eden, Avrupa hukukunda şikesi onaylanan, tarih boyunca tek başarısı kendi evinde Galatasaray'ı yenmek olan yaptığı şikeler neticesinde 2 sene kodeste yatan malum kulup başkanının hezayan cümlesi. Adamlar yüz milyonlarca lira para harcadık, yüzlerini Avrupa'da nasıl başarı yakalarız diye Batı'ya döneceklerine Kadıköy derbileri ile kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Bir kulübün tek derdi Türkiye'nin en büyük kulubünü Kadıköy'de yenmek olunca bu tip hezayan cümleler kaçınılmaz oluyor. Galatasaray; Türkiye'nin Batıya açılan aydınlık, başı dik yüzü... Cimbom Başı Dik Yürür!
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 00:24
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 2.268 izlenme - 11 ay önce Galatasaray tarihinin en kötü dönemlerinden birini geçiriyor.Yönetim zaafiyeti inanılmaz boyutta.Mart ayı divan kurulu toplantısında üyelerden birinin bu açıklaması cidden insanı çileden çıkaracak cinsten.
memati öldümde uyandım divan mix 02:32
memati öldümde uyandım divan mix 9.203 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/efsane.kurtlar.vadisii http//www.facebook.com/polatalemdarhayranlari http//www.facebook.com/kurtlarvadisiseverleri http//efsanevadi.tr.gg/ katkılarıylaembuscade yapımıdır
Beşiktaş Genel Kurulu'nda kavga! Yumruklar... 00:18
Beşiktaş Genel Kurulu'nda kavga! Yumruklar... 1.085 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ın Olağan Mai ve Genel Kurulu'nda yumruklar havada uçuştu.  Fikret Orman ve yönetim kurulu, kulübü ilk kez üye olmak isteyenlerden alınan giriş aidatının 1.200 TL'den 5 bin TL'ye yükseltilmesi önergesini genel kurul üyelerinin oyuna sunmak isteyeyince olanlar oldu. Zam yapılmasını istemeyenler ile karşıt görüşteki gruplar arasında kavga çıktı. Sözlü atışma sonrası iki grup arasındaki kavga fiziksel boyuta ulaştı.  Daha sonra Fikret Orman'ın oylamaya sunduğu önerge kabul edildi ve giriş aidatları 5 bin TL'ye yükseldi. 
Neşet Ertaş - Ey Melek Simalı Huri Bakışlı 05:07
Neşet Ertaş - Ey Melek Simalı Huri Bakışlı 1.099 izlenme - 1 yıl önce Neşet Usta'nın Fırtına Müzik Eğitim Merkezi adlı Müzik Topluluğunda söylediği parçadır. Neşet Ustaya sazıyla eşlik edecek cesarette olan Hüseyin Fırtına abiye de saygılar olsun.
10 Dk'da Divan Edebiyatı - Nazım Biçimi- Tonguc Akademi, Talha Dogan 14:57
10 Dk'da Divan Edebiyatı - Nazım Biçimi- Tonguc Akademi, Talha Dogan 1.308 izlenme - 2 yıl önce
Çetin Akdeniz - Urfa Divan Ayağı 02:59
Çetin Akdeniz - Urfa Divan Ayağı 3.464 izlenme - 5 yıl önce
Enver Demirbağ - Yâ Rab Bela-Yı Aşk İle Kıl Âşîna 08:16
Enver Demirbağ - Yâ Rab Bela-Yı Aşk İle Kıl Âşîna 7.431 izlenme - 7 yıl önce Fuzûlî’ nin yazdığı Leyle ile Mecnun Mesnevisinde, Leyla’ ya deli gibi aşık olan Kays(Mecnun) iyi oması için Kabe’ ye götürülür. Ve Mecnun’ un aşkının daha da artması için Kabe’ de ettiği dua şu şekildedir... (Yâ Rab bela-yı aşk ile kıl âşîna beni) - Günümüz Türkçesiyle...... Muhterem Üstad Enver Demirbağ tarafından.........
Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek 04:16
Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek 718 izlenme - 9 ay önce Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 02:36
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 498 izlenme - 7 ay önce Divan kurulu toplantısında üyelerin eleştirilerine yanıt veren Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise "batık" kelimesi ile Beşiktaş adının yan yana gelmesinin yanlış olduğunu dile getirdi. Beşiktaş'ın başarılı bir sezonu geride bıraktığını hatırlatan Çebi, "Beşiktaş'ın yanına 'batık' kelimesini lütfen kullanmayalım. Doğru bir ifade değil. Daha kibar, daha nazik söylenebilir ama 'batık' kelimesini Beşiktaş'ın yanına yakıştırmıyorum." değerlendirmesinde bulundu.
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 39:42
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 750 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Nani ve Emenike'nin transferinden, Türkiye Kupası ile ilgili kararlarına kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. http://www.futbolarena.com/haber/fenerbahce/230856/68/aziz-yildirim-genel-kurul-konusmasi.html
10 Dk'da Divan Edebiyatı-1- Tonguc Akademi, Talha Dogan 09:06
10 Dk'da Divan Edebiyatı-1- Tonguc Akademi, Talha Dogan 953 izlenme - 2 yıl önce
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 06:31
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 1.729 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde taklit söz konusu oldumu en iyilerinden olduğunu düşündüğüm İsmail Baki ve Şansal Büyüka taklidini çok başarılı yapan Yavuz Seçkin den başarılı bir performans.
Sezgin: 'Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi' 01:24
Sezgin: 'Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi' 781 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Kulubü Divan Kurulu'nun aralık ayı olağan toplantısı yapıldı. Divan kurulu üyeleri, gündemdeki konularla ilgili Dursun Özbek yönetimine sert eleştirilerde bulundu. Nasuhi Sezgin, yaptığı açıklamada "Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi" dedi.
İts Too Late 04:04
İts Too Late 3.127 izlenme - 6 yıl önce Divan ORHAN katkılarıyla its too late
Osman Öztunç - Divan (Ne Desem) 02:52
Osman Öztunç - Divan (Ne Desem) 2.351 izlenme - 5 yıl önce
Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu 07:20
Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu 592 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın Aralık ayı divan toplantısı gergin geçiyor. Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu.
speedy gonzales şemmame 06:45
speedy gonzales şemmame 2.395 izlenme - 6 yıl önce
Kemal Alaçayır - Divan Bağlama Show 01:04
Kemal Alaçayır - Divan Bağlama Show 1.756 izlenme - 4 yıl önce Kemal Alaçayır Diyar Saz Evi Bozlak
Dj İlayda  Anlamasızın Yar 04:02
Dj İlayda Anlamasızın Yar 1.502 izlenme - 7 yıl önce süper parça serkan dinlemeye değer
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 05:57
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 345 izlenme - 10 ay önce Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'nda Turcan Bolayır, sarı kırmızılı futbolcuları eleştirdi!
Divan Müzik Merkezi 03:55
Divan Müzik Merkezi 2.638 izlenme - 8 yıl önce dİvan müzİk merkezİ celal İncİ-gömdüm oĞul
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 05:53
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 841 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın 2015 yılı 1. olağan Divan Kurulu toplantısına Galatasaray tartışması damga vurdu. Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, "Mali yönden tarihin en zorlu dönemine girdik. Dibe vurduk diyebiliriz. Bütün mal varlığımızı teminat olarak koysak bile borcumuzun yarısını ödeyemeyiz" dedi.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 918 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
hababam-divan şiiri 01:14
hababam-divan şiiri 3.858 izlenme - 8 yıl önce unutamayacağınız filmler vardır ya işte hababam klasiklerinden bir kesitle örneği
futbol cambazları 03:45
futbol cambazları 1.679 izlenme - 6 yıl önce