Hoşgeldiniz!

divan

Hababam Sınıfı Divan Şiiri 02:35
Hababam Sınıfı Divan Şiiri 73.917 izlenme - 10 yıl önce Hababam Farkıyla...
Sefai - Divan 05:34
Sefai - Divan 19.208 izlenme - 5 yıl önce
apaçi marşı 02:16
apaçi marşı 28.816 izlenme - 6 yıl önce
Aziz Yıldırım: 05:08
Aziz Yıldırım: "Galatasaray bizim dostumuz değil" 6.334 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu'nda Fenerbahçe'nin Galatasaray ile ebedi dost olmadığını iddia etti. Aziz Yıldırım başkanlık süresince de Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemeyeceğini söyledi.
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 01:07
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 4.960 izlenme - 1 yıl önce Cemaat-İktidar partisi çekişmesi ve bazı hukuk boşluklarından yararlanarak sözde Türk adaleti tarafından beraat eden, Avrupa hukukunda şikesi onaylanan, tarih boyunca tek başarısı kendi evinde Galatasaray'ı yenmek olan yaptığı şikeler neticesinde 2 sene kodeste yatan malum kulup başkanının hezayan cümlesi. Adamlar yüz milyonlarca lira para harcadık, yüzlerini Avrupa'da nasıl başarı yakalarız diye Batı'ya döneceklerine Kadıköy derbileri ile kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Bir kulübün tek derdi Türkiye'nin en büyük kulubünü Kadıköy'de yenmek olunca bu tip hezayan cümleler kaçınılmaz oluyor. Galatasaray; Türkiye'nin Batıya açılan aydınlık, başı dik yüzü... Cimbom Başı Dik Yürür!
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 00:24
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 2.257 izlenme - 7 ay önce Galatasaray tarihinin en kötü dönemlerinden birini geçiriyor.Yönetim zaafiyeti inanılmaz boyutta.Mart ayı divan kurulu toplantısında üyelerden birinin bu açıklaması cidden insanı çileden çıkaracak cinsten.
Beşiktaş Genel Kurulu'nda kavga! Yumruklar... 00:18
Beşiktaş Genel Kurulu'nda kavga! Yumruklar... 1.077 izlenme - 5 ay önce Beşiktaş'ın Olağan Mai ve Genel Kurulu'nda yumruklar havada uçuştu.  Fikret Orman ve yönetim kurulu, kulübü ilk kez üye olmak isteyenlerden alınan giriş aidatının 1.200 TL'den 5 bin TL'ye yükseltilmesi önergesini genel kurul üyelerinin oyuna sunmak isteyeyince olanlar oldu. Zam yapılmasını istemeyenler ile karşıt görüşteki gruplar arasında kavga çıktı. Sözlü atışma sonrası iki grup arasındaki kavga fiziksel boyuta ulaştı.  Daha sonra Fikret Orman'ın oylamaya sunduğu önerge kabul edildi ve giriş aidatları 5 bin TL'ye yükseldi. 
memati öldümde uyandım divan mix 02:32
memati öldümde uyandım divan mix 9.195 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/efsane.kurtlar.vadisii http//www.facebook.com/polatalemdarhayranlari http//www.facebook.com/kurtlarvadisiseverleri http//efsanevadi.tr.gg/ katkılarıylaembuscade yapımıdır
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 02:36
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 497 izlenme - 3 ay önce Divan kurulu toplantısında üyelerin eleştirilerine yanıt veren Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise "batık" kelimesi ile Beşiktaş adının yan yana gelmesinin yanlış olduğunu dile getirdi. Beşiktaş'ın başarılı bir sezonu geride bıraktığını hatırlatan Çebi, "Beşiktaş'ın yanına 'batık' kelimesini lütfen kullanmayalım. Doğru bir ifade değil. Daha kibar, daha nazik söylenebilir ama 'batık' kelimesini Beşiktaş'ın yanına yakıştırmıyorum." değerlendirmesinde bulundu.
Neşet Ertaş - Ey Melek Simalı Huri Bakışlı 05:07
Neşet Ertaş - Ey Melek Simalı Huri Bakışlı 943 izlenme - 1 yıl önce Neşet Usta'nın Fırtına Müzik Eğitim Merkezi adlı Müzik Topluluğunda söylediği parçadır. Neşet Ustaya sazıyla eşlik edecek cesarette olan Hüseyin Fırtına abiye de saygılar olsun.
Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek 04:16
Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek 365 izlenme - 5 ay önce Divan Saz Bozlak - Gövel Ördek
10 Dk'da Divan Edebiyatı - Nazım Biçimi- Tonguc Akademi, Talha Dogan 14:57
10 Dk'da Divan Edebiyatı - Nazım Biçimi- Tonguc Akademi, Talha Dogan 1.174 izlenme - 2 yıl önce
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 39:42
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 729 izlenme - 9 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Nani ve Emenike'nin transferinden, Türkiye Kupası ile ilgili kararlarına kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. http://www.futbolarena.com/haber/fenerbahce/230856/68/aziz-yildirim-genel-kurul-konusmasi.html
Sezgin: 'Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi' 01:24
Sezgin: 'Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi' 780 izlenme - 11 ay önce Galatasaray Kulubü Divan Kurulu'nun aralık ayı olağan toplantısı yapıldı. Divan kurulu üyeleri, gündemdeki konularla ilgili Dursun Özbek yönetimine sert eleştirilerde bulundu. Nasuhi Sezgin, yaptığı açıklamada "Aziz Yıldırım'a verilen cevap aceleye geldi" dedi.
Çetin Akdeniz - Urfa Divan Ayağı 02:59
Çetin Akdeniz - Urfa Divan Ayağı 3.347 izlenme - 5 yıl önce
enver demirbağ - yâ rab bela-yı aşk ile kıl âşîna 08:16
enver demirbağ - yâ rab bela-yı aşk ile kıl âşîna 7.284 izlenme - 7 yıl önce Fuzûlî’ nin yazdığı Leyle ile Mecnun Mesnevisinde, Leyla’ ya deli gibi aşık olan Kays(Mecnun) iyi oması için Kabe’ ye götürülür. Ve Mecnun’ un aşkının daha da artması için Kabe’ de ettiği dua şu şekildedir... (Yâ Rab bela-yı aşk ile kıl âşîna beni) - Günümüz Türkçesiyle...... Muhterem Üstad Enver Demirbağ tarafından.........
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 06:31
Aziz Yıldırım - Şansal Büyüka (İsmail Baki Tuncer - Yavuz Seçkin) 1.599 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde taklit söz konusu oldumu en iyilerinden olduğunu düşündüğüm İsmail Baki ve Şansal Büyüka taklidini çok başarılı yapan Yavuz Seçkin den başarılı bir performans.
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 05:57
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 332 izlenme - 6 ay önce Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'nda Turcan Bolayır, sarı kırmızılı futbolcuları eleştirdi!
Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu 07:20
Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu 591 izlenme - 11 ay önce Galatasaray'ın Aralık ayı divan toplantısı gergin geçiyor. Divan üyeleri Galatasaray Yönetimi'ne eleştirilerde bulundu.
10 Dk'da Divan Edebiyatı-1- Tonguc Akademi, Talha Dogan 09:06
10 Dk'da Divan Edebiyatı-1- Tonguc Akademi, Talha Dogan 767 izlenme - 2 yıl önce
İts Too Late 04:04
İts Too Late 3.115 izlenme - 6 yıl önce Divan ORHAN katkılarıyla its too late
Osman Öztunç - Divan (Ne Desem) 02:52
Osman Öztunç - Divan (Ne Desem) 2.345 izlenme - 5 yıl önce
Aziz Yıldırım 22 Ekim 2016 / Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Konuşması 29:32
Aziz Yıldırım 22 Ekim 2016 / Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Konuşması 15 izlenme - 5 gün önce
Galatasaray'ın en yaşlı ve en genç üyesi Ali Tanrıyar 01:53
Galatasaray'ın en yaşlı ve en genç üyesi Ali Tanrıyar 262 izlenme - 6 ay önce Galatasaray'ın efsane başkanlarından 102 yaşındaki Ali Tanrıyar, Mayıs ayı Divan Kurulu'nda torunu Ali Tanrıyar'a üyelik beratını takdim etti.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 917 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Aziz Yıldırım gözyaşlarını tutamadı 01:07
Aziz Yıldırım gözyaşlarını tutamadı 504 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu'nda konuşmasını yaparken gözyaşlarına hakim olamadı.
speedy gonzales şemmame 06:45
speedy gonzales şemmame 2.371 izlenme - 6 yıl önce
Kemal Alaçayır - Divan Bağlama Show 01:04
Kemal Alaçayır - Divan Bağlama Show 1.700 izlenme - 3 yıl önce Kemal Alaçayır Diyar Saz Evi Bozlak
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 05:53
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 840 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın 2015 yılı 1. olağan Divan Kurulu toplantısına Galatasaray tartışması damga vurdu. Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, "Mali yönden tarihin en zorlu dönemine girdik. Dibe vurduk diyebiliriz. Bütün mal varlığımızı teminat olarak koysak bile borcumuzun yarısını ödeyemeyiz" dedi.
dj ilayda  anlamasızın yar 04:02
dj ilayda anlamasızın yar 1.501 izlenme - 6 yıl önce süper parça serkan dinlemeye değer