Hoşgeldiniz!

divan kurulu

Aydemir Akbaş: Galatasaray İçin Karıyı Bile Satarım 02:19
Aydemir Akbaş: Galatasaray İçin Karıyı Bile Satarım 17.921 izlenme - 2 ay önce Divan Kurulu üyesi Aydemir Akbaş, "Dursun Özbek'i destekliyorum. Ama en ufak bir yanlışında satarım. G.Saray için karıyı bile satarım" dedi. Başkan Dursun Özbek başta olmak üzere divan kurulu üyeleri konuşmalarını yaparken, Aydemir Akbaş'ın sözleri toplantıya damga vurdu. "GALATASARAY İÇİN HERKESİ SATARIM" Galatasaray için herkesi satarım diyen Aydemir Akbaş: “Galatasaray'ı kimse yıkamaz. Galatasaray'ı Galatasaraylı yıkar. Ben Galatasaray için İspanyol radyocuyu dövdüm, tribünde milletvekilini boğazladım. Ben normal Galatasaraylı değilim, Galatasaray'da hırsız var, raporu beklemeyin, gelin anlatayım. Ne yapacaksınız? Ben Dursun Özbek'i destekliyorum. Ama en ufak bir yanlışında 1 saatte satarım. Bunu Dursun Özbek'in yüzüne de söyledim, satarım. Galatasaray için herkesi satarım, karıyı bile satarım, alayını satarım!" dedi.
Aziz Yıldırım: 05:08
Aziz Yıldırım: "Galatasaray bizim dostumuz değil" 6.368 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu'nda Fenerbahçe'nin Galatasaray ile ebedi dost olmadığını iddia etti. Aziz Yıldırım başkanlık süresince de Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemeyeceğini söyledi.
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 01:07
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 5.063 izlenme - 2 yıl önce Cemaat-İktidar partisi çekişmesi ve bazı hukuk boşluklarından yararlanarak sözde Türk adaleti tarafından beraat eden, Avrupa hukukunda şikesi onaylanan, tarih boyunca tek başarısı kendi evinde Galatasaray'ı yenmek olan yaptığı şikeler neticesinde 2 sene kodeste yatan malum kulup başkanının hezayan cümlesi. Adamlar yüz milyonlarca lira para harcadık, yüzlerini Avrupa'da nasıl başarı yakalarız diye Batı'ya döneceklerine Kadıköy derbileri ile kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Bir kulübün tek derdi Türkiye'nin en büyük kulubünü Kadıköy'de yenmek olunca bu tip hezayan cümleler kaçınılmaz oluyor. Galatasaray; Türkiye'nin Batıya açılan aydınlık, başı dik yüzü... Cimbom Başı Dik Yürür!
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 00:24
Galatasaray'ın Çökmesinin Sebebi 2.286 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray tarihinin en kötü dönemlerinden birini geçiriyor.Yönetim zaafiyeti inanılmaz boyutta.Mart ayı divan kurulu toplantısında üyelerden birinin bu açıklaması cidden insanı çileden çıkaracak cinsten.
Fatih Altaylı: 08:04
Fatih Altaylı: "Küfür Etmezseniz Sevinirim" 97 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Kulübü'nün Aralık ayı olağan Divan Kurulu toplantısında Fatih Altaylı ile Başkan Özbek arasında gergin anlar yaşandı.
Dursun Özbek'ten Fatih Altaylı ve Okan Buruk'a tepki 08:46
Dursun Özbek'ten Fatih Altaylı ve Okan Buruk'a tepki 41 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu toplantısında Fatih Altaylı'nın konuşmalarını hatırlatarak sarı-kırmızılı camiada yöneticilik yapmış eski isme tepki gösterdi. Ayrıca Okan Buruk'u da eleştirdi.
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 39:42
Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu Konuşması - 30 Ocak 2016 760 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Nani ve Emenike'nin transferinden, Türkiye Kupası ile ilgili kararlarına kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. http://www.futbolarena.com/haber/fenerbahce/230856/68/aziz-yildirim-genel-kurul-konusmasi.html
Dursun Özbek: 06:10
Dursun Özbek: "Fatih Altaylı'ya hakkımı helal ediyorum" 27 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda Fatih Altaylı'nın sözlerine yanıt verdi.
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 05:53
Beşiktaşta Galatasaray Kavgası 873 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın 2015 yılı 1. olağan Divan Kurulu toplantısına Galatasaray tartışması damga vurdu. Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, "Mali yönden tarihin en zorlu dönemine girdik. Dibe vurduk diyebiliriz. Bütün mal varlığımızı teminat olarak koysak bile borcumuzun yarısını ödeyemeyiz" dedi.
Fatih Altaylı: 09:13
Fatih Altaylı: "Özbek Oteli Bitirsin, Kendi Kiralasın" 25 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Kulübü'nün Aralık ayı olağan Divan Kurulu toplantısında Fatih Altaylı ile Başkan Özbek arasında gergin anlar yaşandı.
Fatih Altaylı: 05:57
Fatih Altaylı: "Siz olmadığınız zaman ben yine G.Saraylı olacağım" 25 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Kulübü'nün Aralık ayı olağan Divan Kurulu toplantısında Fatih Altaylı ile Başkan Özbek arasında gergin anlar yaşandı.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 930 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 02:36
Ahmet Nur Çebi divan kurulu toplantısında konuştu 499 izlenme - 1 yıl önce Divan kurulu toplantısında üyelerin eleştirilerine yanıt veren Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise "batık" kelimesi ile Beşiktaş adının yan yana gelmesinin yanlış olduğunu dile getirdi. Beşiktaş'ın başarılı bir sezonu geride bıraktığını hatırlatan Çebi, "Beşiktaş'ın yanına 'batık' kelimesini lütfen kullanmayalım. Doğru bir ifade değil. Daha kibar, daha nazik söylenebilir ama 'batık' kelimesini Beşiktaş'ın yanına yakıştırmıyorum." değerlendirmesinde bulundu.
Sabri Sarıoğlu'na sert eleştiri! 01:24
Sabri Sarıoğlu'na sert eleştiri! 643 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Divan Kurulu'na Sabri Sarıoğlu damga vurdu! Sarı-kırmızılı kulübün bir üyesi, Sabri'nin eşine aldığı Lamborghini'yi eleştirerek, "Neymiş efendim Caner'in hanımına hava atacakmış, çık adam gibi topunu oyna" dedi.
Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı 03:11
Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı 596 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın 2015 yılı 2. Olağan Divan Kurulu toplantısı Vodafone Arena Stadı'nda yapıldı. Siyah-beyazlıların borç rakamı açıklandı.
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 05:57
Divan Kurulu'nda Galatasaraylı Futbolculara Eleştiri! 369 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'nda Turcan Bolayır, sarı kırmızılı futbolcuları eleştirdi!
Duygun Yaruvat: 'Başarılı olduğumuzu düşünüyorum' 03:50
Duygun Yaruvat: 'Başarılı olduğumuzu düşünüyorum' 598 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı başladı 01:37
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı başladı 521 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün toplam borcunun 995 milyon lira olduğu açıklandı. Galatasaray Lisesi'ndeki Tevfik Fikret Salonu'nda düzenlenen kasım ayı olağan divan kurulu toplantısında konuşan yönetim kurulu muhasip üyesi Tayfun Demir, sarı-kırmızılı kulübün 1 Ocak-30 Eylül arasındaki 9 aylık süreçteki mali durumu hakkında sunum yaptı. http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/215619/38/galatasarayin-borcu-aciklandi.html
00:29
"Bilezik Dursun" polemiği! 321 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da Divan Kurulu üyesi İbrahim Göknar Divan Kurulu Toplantısı'nda Başkan Dursun Özek için isyan etti.
Galatasaray'ın en yaşlı ve en genç üyesi Ali Tanrıyar 01:53
Galatasaray'ın en yaşlı ve en genç üyesi Ali Tanrıyar 281 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın efsane başkanlarından 102 yaşındaki Ali Tanrıyar, Mayıs ayı Divan Kurulu'nda torunu Ali Tanrıyar'a üyelik beratını takdim etti.
Fikret Orman: 'Beşiktaş başkanlığını bırakabilirim' 07:07
Fikret Orman: 'Beşiktaş başkanlığını bırakabilirim' 437 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, olağan divan kurulu toplantısında eleştirileri hedef alan bir konuşma gerçekleştirdi. Beşiktaş başkanlığına aday olmak isteyenler buyursunlar adaylıklarını açıklasınlar. Acizler arkadan konuşup çene yaparlar. Biz çene değil iş yapıyoruz. Bir dönem sonra Beşiktaş başkanlığını bırakırım belki. Hiçbir şeyin garantisi yok. Bizden sonra gelecek olanı düşünüyoruz." dedi. http://www.futbolarena.com/haber/besiktas/216233/77/besiktas-baskanligini-birakabilirim.html
Galatasaray olağan divan kurulu toplantısı 01:12
Galatasaray olağan divan kurulu toplantısı 465 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün olağan divan kurulu toplantısı başladı. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında.
09:30
"Şampiyon Olmamamız İçin Düğmeye Bastılar" 5 izlenme - 6 gün önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu toplantısı 01:06
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu toplantısı 360 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu toplantısından detay görüntüler.
Fikret Orman: 'Kıskançlıktan çatlıyorlar' 07:53
Fikret Orman: 'Kıskançlıktan çatlıyorlar' 343 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı dördüncü olağan divan kurulu toplantısı başladı. CVK Park Bosphorus Otel İstanbul Balo Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman eleştirileri hedef alan bir konuşma gerçekleştirdi.
Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı-1- 09:58
Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı-1- 210 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Divan Kurulu toplantısı yapıldı-1- (Tür: Spor) Galatasaray Kulübünün şubat ayı olağan divan kurulu toplantısı yapıldı. Galatasaray Lisesinde İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, kulüp başkanı Dursun Özbek ile yönetim kurulu üyeleri Cengiz Özyalçın, Eşref Alaçayır, Nasuhi Sezgin, İsmail Sarıkaya ve Burçin Aslan hazır bulundu. Başkan Dursun Özbek'in, UEFA Finansal Fair Play kuralları çerçevesinde kulübün içinde bulunduğu durum hakkında üyelere bilgi vermesinin ardından, konuyla ilgili görüşmeler bölümüne geçildi.
Dursun Özbek: 08:28
Dursun Özbek: "Kemerburgaz Tesisleri Hayırlı Olsun" 9 izlenme - 1 ay önce Galatasaray Başkan Dursun Özbek; "Kemerburgaz'daki aşağı yukarı 140 dönümlük arsanın Galatasaray Spor Kulübü'ne kazandırılması için çalışma içindeydik. Bu çalışmalar dün itibarıyla tamamlandı. Gerekli izinler alındı. Hayırlı olsun" dedi.
Galatasaray'da Olağanüstü Divan Kurulu Başladı 02:25
Galatasaray'da Olağanüstü Divan Kurulu Başladı 42 izlenme - 5 ay önce - Galatasaray'da olağanüstü divan kurulu başladıİSTANBUL - Galatasaray'da olağanüstü divan kurulu başladı.
Sahada yapılanlar yeterli görülmedi 05:18
Sahada yapılanlar yeterli görülmedi 165 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'dan deklarasyon anlaşılan sahada yapılanlar yeterli görülmedi Trabzonspor'da Divan Kurulu öncülüğünde bir deklarasyon yayınlandı.
Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda konuştu! 07:30
Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda konuştu! 16 izlenme - 3 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.