Hoşgeldiniz!

Diving Videoları İzle

Larva - Dalış 01:50
Larva - Dalış 39.906 izlenme - 3 yıl önce Larva - Diving (Dalış)
Metrelerce Yüksekten Atlamak 02:03
Metrelerce Yüksekten Atlamak 3.191 izlenme - 4 ay önce Aklını kenara bıraktığını düşündüğüm bu arkadaş,iskeleyi de aldırmayıp metrelerce yüksekten kendini sulara bırakıyor.
Dünyanın en iyi zıpkınla balık avı videosu 12:09
Dünyanın en iyi zıpkınla balık avı videosu 6.381 izlenme - 2 yıl önce Yoğun olarak Mozambik'te çekilmiş bu video zıpkıncılar aleminin efsane videolarından biridir. Nefes tutularak suyun altında yapılan bu avcılık türü extreme spor olarak geçmektedir. Ülkemizde de yoğun olarak yapılmasının yanı sıra ne yazık ki illegal yollarla yapan vatandaşlarımız sayesine balık stoklarına ciddi zararlar vermektedir. Legal olarak yapıldığı müddetce herşey yolunda olacaktır :)
Natalie Imbruglia - Diving In The Deep End 03:57
Natalie Imbruglia - Diving In The Deep End 5.423 izlenme - 5 yıl önce
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 01:27
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 1.804 izlenme - 2 yıl önce Little Barrier adası civarında dalış yapan üniversite öğrencisi Sam Galloway'in karşılaştığı katil balinalar ve onları kaydetmesi. Genel olarak diğer balina türlerine de saldırmaları ile bilinen katil balinalar korkusuzlukları ile de ün yapmışlardır.
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 03:17
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 1.137 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de ne yapılır? Çanakkale ve çevresinde nereler gezilir, ne yenir? sorularının cevaplarını en güzel 7 Çanakkale deneyimi videomuzda derledik. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://www.izlesene.com/bizevdeyokuz Websitemiz: http://www.bizevdeyokuz.com Not: Gökçeada ve Bozcaada'yı ayrıca anlatacağımız için bu videoda yer vermedik diye atladık sanılmasın. Atlar mıyız hiç, adalar tadından yenmez, hakkı bir başka videoda tek tek anlatmadan da çıkmaz. ;)
Ben Burdan Atlarım Dünyada İlgiyle İzleniyor! 01:41
Ben Burdan Atlarım Dünyada İlgiyle İzleniyor! 1.578 izlenme - 4 yıl önce Tüm dünyada 2012 yılınd en çok izlenen yarışmalarından biri olma başarısını gösteren Ben Burdan Atlarım‘ın orjinal adı “High Diving“.
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 04:17
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 510 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü uçurum dalışı sporcusu Kolombiyalı Orlando Duque, Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi kapsamında, 15 ağustos günü Bosna Hersek'teki 24 metrelik Mostar köprüsünden atlayacak
Güzelcamli 00:57
Güzelcamli 1.786 izlenme - 9 yıl önce harika bir tatil beldesi! sizde buyrun misafirimiz olun!
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 03:27
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 135 izlenme - 1 yıl önce Cliff Diving denilen bu atraksiyonda bolca adrenalin bulunmakta. Bu arkadaşlarda gitmişler Hawaii de bolcana adrenalini depolamışlar.
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 11:24
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 460 izlenme - 6 yıl önce
Pardusdiving_15 05:40
Pardusdiving_15 499 izlenme - 9 yıl önce demre/antalya dalış gezisi. "blue cave" isimli dalış noktasında yapılan dalıştan görüntüler.
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 01:34
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 100 izlenme - 2 yıl önce Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi'nin ABD ayağı Teksas'da gerçekleşti. Aşırı iyi atlayışların ve güzel görüntülerin gerçekleştiği etkinlikten görüntüleri izliyoruz.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 04:10
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 91 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikası gerçekten gidilip görülmesi gereken bir yer şunu da söylemeden edemicem Allah'tan Türkiye'de değil bu göl.
Marmaris'te Dalma 01:13
Marmaris'te Dalma 272 izlenme - 7 yıl önce profesyonel dalgıç rehberi servet karnap deniz sevenleri, amatçr veya profesyonel, marmaris'e davet ediyor. profesyonel dalma fotografları da çeken servet karnap 2010 yılında fotograf sergisine ilgilenenleri de bekliyor
pardusdiving_33 03:13
pardusdiving_33 315 izlenme - 7 yıl önce keyifli bir dalış gezisine ait görüntüler 2; rolf lovland secret garden/songs from a secret garden/nocturne bestesi eşliğinde. keyifle izleyiniz.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 08:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 149 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 5. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Diving In Belayers Streams - Canyoning 03:35
Diving In Belayers Streams - Canyoning 202 izlenme - 4 yıl önce Diving In Belayers Streams - Canyoning
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 06:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 90 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 4. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
köpekbalığı ile oynarken 00:12
köpekbalığı ile oynarken 343 izlenme - 8 yıl önce veligandu @ maldives
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 04:24
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 106 izlenme - 2 yıl önce İnsanın içini ferahlatan, Dünya'nın en berrak gölü olan Sameranger Göl'ünden görüntüler izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142161/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu
Volkanik Dağın Dibine Gelen Çılgın Adamlar! 02:42
Volkanik Dağın Dibine Gelen Çılgın Adamlar! 90 izlenme - 2 yıl önce Maceraperest insanların volkanik dağla burun buruna gelmesi... GoPro kamerası ile kaydettikleri bu görüntüler izlenme rekorları kırıyor.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:52
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 59 izlenme - 1 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 6. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:09
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 79 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasını 6.kez sizle başbaşa bırakıyorum.
Marmaris'te Diving 01:20
Marmaris'te Diving 135 izlenme - 7 yıl önce marmaris 52 dalış noktası ile dalma meraklılarını bekliyor
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 01:58
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 62 izlenme - 1 yıl önce Yaz tatili planlarınız için Fethiye'ye gelmeyi mi planlıyorsunuz ? Tatilinize dalış deneyimi eklemeye ne dersiniz? Fethiye'nin masmavi serin suları sizleri bekliyor. İlk kez mi dalış yapıyorsunuz? O zaman profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 – 8 mtr arasında dalış yapabilir su altı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız, profesyonel eğitmenler eşliğinde 2 – 4 mtr, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mtr arasında yine profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek. Usta bir dalgıç mısınız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz. Yapacağınız her 2 dalışta da yine profesyonel dalgıçlarımız yanınızda sizlere rehberlik etmek üzre hazır bulunacaklar. Fethiye, Çalış Plajıi Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerinden ücretsiz otel servisi ile başlayan turumuz, Fethiye Limanı'ndan kalkan teknemiz ile devam etmekte. Tamamen dalış için düzenlenmiş teknemizde, ölçülerinize uygun dalış ekipmanları siz değerli misafirlerimize temin edilmekte. Dünyaca ünlü Fethiye'de dalış deneyimiz için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Fethiye tatiliniz süresince dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere davet ediyoruz. Arkadaşlarınız ve ya aileniz dalış yaparken sizde güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.Sizleri de en kısa sürede Fethiye Dalış Turularımız için Fethiye'ye bekliyoruz. Fethiye Dalış Turları ile ilgili detaylı bilgi, fiyat ve resimler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.interskyturkey.com Hoşcakalın.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 3 03:46
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 3 35 izlenme - 1 yıl önce İnsanın içini ferahlatan, Dünya'nın en berrak gölü olan Sameranger Göl'ünün 3.görüntülerini izliyoruz. 1.görüntüler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142161/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu 2.görüntüler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/164700/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu-2
Twins Diving   [ercan_me_ & Erhan] 00:17
Twins Diving [ercan_me_ & Erhan] 135 izlenme - 7 yıl önce Summer of 2010 @ Marmaris/TURKEY
Pardusdiving_24 05:23
Pardusdiving_24 145 izlenme - 8 yıl önce bodrum dalış gezisinde pardusdiving mensuplarının pınar-1 batık dalışından görüntüler
Pardusdiving_17 02:31
Pardusdiving_17 144 izlenme - 9 yıl önce İzmir/seferihisar dalış gezisindeki 1* balıkadam etiminden görüntüler.