Hoşgeldiniz!

diving

Larva - Dalış 01:50
Larva - Dalış 40.845 izlenme - 4 yıl önce Larva - Diving (Dalış)
Metrelerce Yüksekten Atlamak 02:03
Metrelerce Yüksekten Atlamak 3.219 izlenme - 9 ay önce Aklını kenara bıraktığını düşündüğüm bu arkadaş,iskeleyi de aldırmayıp metrelerce yüksekten kendini sulara bırakıyor.
Dünyanın en iyi zıpkınla balık avı videosu 12:09
Dünyanın en iyi zıpkınla balık avı videosu 7.195 izlenme - 2 yıl önce Yoğun olarak Mozambik'te çekilmiş bu video zıpkıncılar aleminin efsane videolarından biridir. Nefes tutularak suyun altında yapılan bu avcılık türü extreme spor olarak geçmektedir. Ülkemizde de yoğun olarak yapılmasının yanı sıra ne yazık ki illegal yollarla yapan vatandaşlarımız sayesine balık stoklarına ciddi zararlar vermektedir. Legal olarak yapıldığı müddetce herşey yolunda olacaktır :)
Scuba Diving Fethiye - Tüplü Dalış Fethiye - Elite Diving Centre 01:58
Scuba Diving Fethiye - Tüplü Dalış Fethiye - Elite Diving Centre 1.078 izlenme - 3 ay önce www.elitedivingcentre.com Tüplü Dalış Kursu Fethiye, Scuba Diving Course Fethiye, Elite Diving Centre Fethiye, Scuba Diving Course Fethiye, Tüplü Dalış Kursları Fethiye, Tatil Fethiye, Sualtı Fethiye, Mavi Tur Fethiye, Fethiye Turları, Scube Diving, Diving Fethiye, Scuba Fethiye, Scuba Turkey, Scuba Türkiye, Tüplü Dalış Türkiye, TSSF, CMAS, PADI, BSAC, Scuba Diving Fethiye, Tüplü Dalış Fethiye, Fethiye Dalış Merkezleri - Kursları Fethiye Tatil Etkinlikleri, Tssf, Cmas, Padi, Bsac, Kurslari Fethiye Fethiye dalış noktaları, Tatil turları sualtı tüplü dalış Fethiye Ekstrem tatil Fethiye, mavi tur Fethiye,Tüple dalış eğitimi Fethiye, Tüplü dalış - Scuba dicing fiyatları fethiye, elite dalış merkezi fethiye, dalış 2017 , balıkadam, tatil fethiye, turlar fethiye, sualtı fethiye, dalış fethiye fethiye dalış noktaları, tüplü dalış fethiye, fethiye tüplü dalış, fethiye tüplü dalış noktaları fethiye dalış tekneleri, fethiye dalış merkezleri, dalış kursu fethiye, dalış kursları fethiye dalış türleri fethiye, dalış malzemeleri fethiye, dalış kıyafetleri fethiye, dalış ile ilgili aramalar, dalış fiyatlar, fethiye dalış fiyatları, dalış fiyatları fethiye, fethiye tüplü dalış fiyatları, fethiye günlük dalış, fethiye scuba diving fiyatları, fethiye dalış noktaları, fethiye aktivite paketleri, fethiye aktivite turları, fethiye aktivite fiyatları, fethiye aktivite tatili, fethiye dalış fiyat, fethiye tüplü dalış fiyat, fethiye dalış turları, dalış turları türkiye 2017, scuba diving turkey, fethiye turları, fethiye tatil turları yurtiçi turlar fethiye, fethiye keşif dalışı, ölüdeniz dalış turları, çalış plajı dalış turları, hisarönü dalış turları, ekstrem tatil fethiye, ekstrem spor fethiye, ekstrem tatil fethiye mavi tur fethiye, Tssf kurslari fethiye Cmas kurslari fethiye Padi kursları fethiye Bsac kurslari fethiye tüple dalış fethiye, tüple dalış eğitimi fethiye, tüplü dalış kuralları fethiye, tüplü dalış ekipmanları fethiye, tüplü dalış seti fethiye, tüplü dalış video fethiye, tüplü dalış videoları fethiye, tüplü dalış nedir fethiye, tüplü dalış teknikleri fethiye, tüplü dalış fiyatları fethiye, tüplü dalış hakkında bilgi, tüplü dalış eğitimi fethiye, tüplü dalış malzemeleri fethiye, tüplü dalış fethiye, tüplü dalış ingilizce fethiye, serbest dalış nasıl yapılır fethiye, tüplü dalış hakkında bilgi fethiye, scuba diving nedir nasıl yapılır fethiye, dalış sporu nedir fethiye, Fethiye scuba diving fiyatları, Fethiye dalış merkezleri, Dalış Kariyeri, Fethiye Etkinlikleri
Natalie Imbruglia - Diving In The Deep End 03:57
Natalie Imbruglia - Diving In The Deep End 5.427 izlenme - 6 yıl önce
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 01:27
Yeni Zelanda'da Katil Balinalarla Birlikte Yüzmek 1.816 izlenme - 2 yıl önce Little Barrier adası civarında dalış yapan üniversite öğrencisi Sam Galloway'in karşılaştığı katil balinalar ve onları kaydetmesi. Genel olarak diğer balina türlerine de saldırmaları ile bilinen katil balinalar korkusuzlukları ile de ün yapmışlardır.
Ben Burdan Atlarım Dünyada İlgiyle İzleniyor! 01:41
Ben Burdan Atlarım Dünyada İlgiyle İzleniyor! 1.578 izlenme - 4 yıl önce Tüm dünyada 2012 yılınd en çok izlenen yarışmalarından biri olma başarısını gösteren Ben Burdan Atlarım‘ın orjinal adı “High Diving“.
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 03:17
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 1.201 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de ne yapılır? Çanakkale ve çevresinde nereler gezilir, ne yenir? sorularının cevaplarını en güzel 7 Çanakkale deneyimi videomuzda derledik. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://www.izlesene.com/bizevdeyokuz Websitemiz: http://www.bizevdeyokuz.com Not: Gökçeada ve Bozcaada'yı ayrıca anlatacağımız için bu videoda yer vermedik diye atladık sanılmasın. Atlar mıyız hiç, adalar tadından yenmez, hakkı bir başka videoda tek tek anlatmadan da çıkmaz. ;)
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 04:17
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 511 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü uçurum dalışı sporcusu Kolombiyalı Orlando Duque, Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi kapsamında, 15 ağustos günü Bosna Hersek'teki 24 metrelik Mostar köprüsünden atlayacak
Güzelcamli 00:57
Güzelcamli 1.786 izlenme - 10 yıl önce harika bir tatil beldesi! sizde buyrun misafirimiz olun!
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 11:24
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 462 izlenme - 7 yıl önce
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 03:27
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 144 izlenme - 2 yıl önce Cliff Diving denilen bu atraksiyonda bolca adrenalin bulunmakta. Bu arkadaşlarda gitmişler Hawaii de bolcana adrenalini depolamışlar.
Pardusdiving_15 05:40
Pardusdiving_15 500 izlenme - 9 yıl önce demre/antalya dalış gezisi. "blue cave" isimli dalış noktasında yapılan dalıştan görüntüler.
Marmaris'te Dalma 01:13
Marmaris'te Dalma 272 izlenme - 8 yıl önce profesyonel dalgıç rehberi servet karnap deniz sevenleri, amatçr veya profesyonel, marmaris'e davet ediyor. profesyonel dalma fotografları da çeken servet karnap 2010 yılında fotograf sergisine ilgilenenleri de bekliyor
pardusdiving_33 03:13
pardusdiving_33 315 izlenme - 7 yıl önce keyifli bir dalış gezisine ait görüntüler 2; rolf lovland secret garden/songs from a secret garden/nocturne bestesi eşliğinde. keyifle izleyiniz.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 04:10
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 105 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikası gerçekten gidilip görülmesi gereken bir yer şunu da söylemeden edemicem Allah'tan Türkiye'de değil bu göl.
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 01:34
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 100 izlenme - 2 yıl önce Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi'nin ABD ayağı Teksas'da gerçekleşti. Aşırı iyi atlayışların ve güzel görüntülerin gerçekleştiği etkinlikten görüntüleri izliyoruz.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 08:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 155 izlenme - 3 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 5. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Diving In Belayers Streams - Canyoning 03:35
Diving In Belayers Streams - Canyoning 202 izlenme - 4 yıl önce Diving In Belayers Streams - Canyoning
köpekbalığı ile oynarken 00:12
köpekbalığı ile oynarken 343 izlenme - 9 yıl önce veligandu @ maldives
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 06:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 102 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 4. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 04:24
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 115 izlenme - 3 yıl önce İnsanın içini ferahlatan, Dünya'nın en berrak gölü olan Sameranger Göl'ünden görüntüler izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142161/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu
Volkanik Dağın Dibine Gelen Çılgın Adamlar! 02:42
Volkanik Dağın Dibine Gelen Çılgın Adamlar! 94 izlenme - 3 yıl önce Maceraperest insanların volkanik dağla burun buruna gelmesi... GoPro kamerası ile kaydettikleri bu görüntüler izlenme rekorları kırıyor.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:52
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 65 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 6. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:09
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 83 izlenme - 3 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasını 6.kez sizle başbaşa bırakıyorum.
Marmaris'te Diving 01:20
Marmaris'te Diving 135 izlenme - 8 yıl önce marmaris 52 dalış noktası ile dalma meraklılarını bekliyor
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 01:58
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 89 izlenme - 2 yıl önce Yaz tatili planlarınız için Fethiye'ye gelmeyi mi planlıyorsunuz ? Tatilinize dalış deneyimi eklemeye ne dersiniz? Fethiye'nin masmavi serin suları sizleri bekliyor. İlk kez mi dalış yapıyorsunuz? O zaman profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 – 8 mtr arasında dalış yapabilir su altı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız, profesyonel eğitmenler eşliğinde 2 – 4 mtr, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mtr arasında yine profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek. Usta bir dalgıç mısınız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz. Yapacağınız her 2 dalışta da yine profesyonel dalgıçlarımız yanınızda sizlere rehberlik etmek üzre hazır bulunacaklar. Fethiye, Çalış Plajıi Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerinden ücretsiz otel servisi ile başlayan turumuz, Fethiye Limanı'ndan kalkan teknemiz ile devam etmekte. Tamamen dalış için düzenlenmiş teknemizde, ölçülerinize uygun dalış ekipmanları siz değerli misafirlerimize temin edilmekte. Dünyaca ünlü Fethiye'de dalış deneyimiz için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Fethiye tatiliniz süresince dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere davet ediyoruz. Arkadaşlarınız ve ya aileniz dalış yaparken sizde güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.Sizleri de en kısa sürede Fethiye Dalış Turularımız için Fethiye'ye bekliyoruz. Fethiye Dalış Turları ile ilgili detaylı bilgi, fiyat ve resimler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.interskyturkey.com Hoşcakalın.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 3 03:46
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 3 43 izlenme - 2 yıl önce İnsanın içini ferahlatan, Dünya'nın en berrak gölü olan Sameranger Göl'ünün 3.görüntülerini izliyoruz. 1.görüntüler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142161/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu 2.görüntüler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/164700/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu-2
Twins Diving   [ercan_me_ & Erhan] 00:17
Twins Diving [ercan_me_ & Erhan] 135 izlenme - 7 yıl önce Summer of 2010 @ Marmaris/TURKEY
Stage Diving İçin Doğmuş Olan Sid Wilson 02:24
Stage Diving İçin Doğmuş Olan Sid Wilson 72 izlenme - 3 yıl önce Efendim benim için önemi büyük olan ve dinlemektende çok büyük haz aldığım Slipknot'da djlik yapan matrak ve bir o kadarda deli Sid Wilson abimizin Stage Divinglerinden derlenmiş bir video ile sizlerleyim... İyi seyirler...