Hoşgeldiniz!

divinity

Divinity: Original Sin Tam Çözümü 1. Bölüm 07:34
Divinity: Original Sin Tam Çözümü 1. Bölüm 291 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin oyunu tam çözümü 1. Bölüm
amorphis - divinity 03:20
amorphis - divinity 227 izlenme - 9 yıl önce betrayal
Divinity: Original Sin - Karakter Yaratma 14:07
Divinity: Original Sin - Karakter Yaratma 90 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin oyunu için karakter nasıl yapılır eğitimi. Neleri yapmamanız gerekir
Porter Robinson - Divinity (Filous Remix) [feat. Amy Millan] 04:07
Porter Robinson - Divinity (Filous Remix) [feat. Amy Millan] 88 izlenme - 3 yıl önce Porter Robinson - Divinity (Filous Remix) [feat. Amy Millan] Şarkı Sözleri (lyrics): Lean into my side Never felt alive Call the chants inside 'We will wait for this We will wait for this' Lean into my side Never felt alive Call the chants inside 'We will wait for this We will wait for this' Lean into my side Never felt alive Call the chants inside 'We will wait for this We will wait for this' We will wait for this We will wait for this We will wait for this We will wait for this Lean into my side Never felt alive Call the chants inside 'We will wait for this We will wait for this' Lean into my side Never felt alive Call the chants inside We will wait for this We will wait for this We will wait for this We will wait for this Lean into my side Never felt alive Call the chants inside Lean into my side Never felt alive Call the chains inside You see right through me
Oyun: Divinity Original Sin 01:44
Oyun: Divinity Original Sin 63 izlenme - 4 yıl önce Oyun: Divinity Original Sin Rol yapma oyunlarına dair son 10 yılda öğrendiğiniz her şeyi unutun: Divinity sizi çok daha eskilere, RYO’ların altın çağına giden bir yolculuğa çıkarıyor. Bu maceraya hazır mısınız? Günümüzde RYO denince akla ilk olarak Diablo serisinin gelmesinin bir sebebi var. 21. yüzyılın oyuncuları her görev için elinden tutacak bir gösterge ikonuna, kazanılması neredeyse kesin olan savaşlara ve haritanın ilerledikçe açılmasına alışmış durumda. Oysa bundan yıllar önce, Baldur’s Gate ve Planetscape Torment gibi oyunlar, çok daha derin ve unutulmaz bir fantezi dünyasında rol yapma deneyimi sunuyordu. Savaşlarda olduğu kadar, şehirde dolaşırken alınan kararlar da kritik önem taşıyordu. Divinity: Original Sin bu oyunların izinden gidiyor. Elle çizilmiş canlı mekanları, detaylı karakterleri ve taktik ağırlıklı sıra tabanlı savaşlarıyla size içinden günlerce çıkamayacağınız bir RYO tecrübesi sunuyor. Source adı verilen gücün esiri olup, kötü yola düşen kadim büyücüleri avlayan 4 kişilik bir grubu yönettiğimiz oyunda her bir karakteri ayrı ayrı ve detaylı biçimde özelleştirmek mümkün. FRP’de alışık olduğumuz savaşçı, büyücü, hırsız gibi ana sınıfların yanı sıra, büyüye ve kılıca hükmeden spellblade ya da şifacı gibi ara sınıflar da karakterlerimizin kariyer seçenekleri arasında yer alıyor. Divinity: Original Sin aynı zamanda çok detaylı bir üretim sistemine sahip. Diğer oyunların aksine üretmek istediğimiz ekipmanın ya da iksirin tarifini bizzat okuyarak, malzemeleri elle birleştirmemiz gerekiyor. Bu da oyunun dünyasına iyice bağlanmayı gerektiriyor. Grafik ve Sesler Birbirini Tamamlıyor Kickstarter projesi olarak başlayıp, nihai bir başarıya dönüşen Divinity, göz alıcı grafiklerinin yanı sıra kaliteli seslendirmeleriyle de oyuncunun atmosfere tam olarak kapılmasını sağlıyor. Gerek ambiyans sesleri, gerekse diyaloglar ustalıkla seslendirilmiş. Müzikler ise fantastik bir dünyadan bekleyeceğinizin ne azı, ne fazlası. Divinity: Original Sin sıradan RYO’lardan çok daha farklı, zengin ve zorlu bir deneyim sunuyor. Oyunda görevleri yaparken bile bir sonraki adımın ipuçlarını diyaloglardan ya da bulduğunuz parşömenlerden toplamanız gerekiyor. Ancak gerçek bir FRP tecrübe etmek için ayırabileceğiniz uzun saatleriniz varsa, Divinity’i çözene kadar harcayacağınız yaklaşık 5-10 saatin sonrasında benzersiz bir dünyada, günler sürecek muhteşem bir maceraya kendinizi bırakabilirsiniz. Strateji ve Taktik Gerektiren Dövüşler Haritada dolaşırken bir düşmanla karşılaştığınızda oyun motoru savaş moduna geçiyor. Bu andan itibaren hamleler sıra tabanlı gerçekleşiyor. Her karakterin, niteliklerine göre bir hareket puanı bulunuyor; bu puanlarla stratejik noktalara hareket etmek, düşmana saldırmak veya bir yetenek kullanmak mümkün oluyor. Sonrasında karşı taraf aynı hakkını kullanıyor ve bu sıralamada düşmanın HP’sini ilk bitiren kazanıyor.
Porter Robinson - Divinity Ft. Amy Millan 06:06
Porter Robinson - Divinity Ft. Amy Millan 70 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: [Verse x3] Lean into my side Never felt alive Call the chants inside (We will wait for this We will wait for this) [Hook] We will wait for this We will wait for this We will wait for this We will wait for this [Verse x2] [Hook] [Verse] [Outro] Lean into my side Never felt alive Call the chants inside You see right through me
Günlük : Divinity - Original Sin 33:39
Günlük : Divinity - Original Sin 39 izlenme - 4 yıl önce İlk izlenim programımızın bu bölümünde güzel bir RPG oyununa göz atıyoruz. Keyifli seyirler!
Divinity: Original Sin - İnceleme 04:15
Divinity: Original Sin - İnceleme 31 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin RPG oyununun incelemesi
Divinity: Original Sin - Yenilikler 01:44
Divinity: Original Sin - Yenilikler 16 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin oyunu hakkında ki bir çok konuyu burada bulabilirsiniz.
Divinity: Original Sin - Yenilikler fragmanı 01:44
Divinity: Original Sin - Yenilikler fragmanı 10 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin Yenilikler fragmanında oyunda ne gibi yenilikler mevcut onları görebileceğiz.
Divinity: Original Sin - Yenilikler fragmanı 01:44
Divinity: Original Sin - Yenilikler fragmanı 4 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin Yenilikler fragmanında oyunda ne gibi yenilikler mevcut onları görebileceğiz.
Divinity: Original Sin - İnceleme 05:40
Divinity: Original Sin - İnceleme 4 izlenme - 4 yıl önce Divinity: Original Sin oyununun incelemesi