Hoşgeldiniz!

dixie

Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:21
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 3.436 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4x03 Promo 00:19
Hart of Dixie 4x03 Promo "The Very Good Bagel" (HD) 1.569 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Very Good Bagel Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 1.060 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Alabama Boys Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
hart of dixie 1.sezon promo 00:30
hart of dixie 1.sezon promo 1.543 izlenme - 6 yıl önce
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:20
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 908 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Curling Iron Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 853 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "End of Day" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 709 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Bar-Be-Q Burritos" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 611 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Bluebell" (HD) Series Finale Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecekt
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 604 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Butterstick Tab" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Dixie Chicks - Landslide 03:45
Dixie Chicks - Landslide 740 izlenme - 4 yıl önce Music Video By Dixie Chicks Performing Landslide. (c) 2002 Sony Bmg Music Entertainment
Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 367 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Red Dye #40" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Danielle Bradbery - The Heart Of Dixie 03:39
Danielle Bradbery - The Heart Of Dixie 479 izlenme - 4 yıl önce Danielle Bradbery - The Heart Of Dixie (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: She had a dead-end job at the National Bank And a deadbeat husband who always drank So when he didn't come home She had the gin to thank for the tears in her eyes So Dixie packed up and said her goodbyes She went driving so far away nobody's gonna find her Flying just fast enough, to leave it all behind her But she didn't know till she hit the road, deep in her soul She's got the fire and the fight of a gypsy Ain't nothing stronger than the heart of Dixie The heart of Dixie It's a funny thing when your world falls down It's got a way of showing you what you're all about Now Dixie's got her wheels pointed south And she ain't never looking back Nobody knew she was brave like that She went driving so far away nobody's gonna find her Flying just fast enough, to leave it all behind her But she didn't know till she hit the road, deep in her soul She's got the fire and the fight of a gypsy Ain't nothing stronger than the heart of Dixie The heart of Dixie Yeah Dixie woke up to the truth one day Grabbed her cheap sunglasses and her lipstick case And she went driving so far away nobody's gonna find her Flying just fast enough, to leave it all behind her But she didn't know till she hit the road, deep in her soul She's got the fire and the fight of a gypsy Ain't nothing stronger than the heart of Dixie The heart of Dixie O-o-oh The heart of Dixie O-o-oh
Dixie Chicks - Travelin' Soldier 06:09
Dixie Chicks - Travelin' Soldier 392 izlenme - 6 yıl önce
Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 217 izlenme - 2 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "61 Candles" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart Of Dixie 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:18
Hart Of Dixie 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 182 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 3. Sezon 19. Bölümü ile 26 Nisan Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek.
Dixie Chicks Cold Day In July 05:00
Dixie Chicks Cold Day In July 453 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks cold day ın july
hart of dixie tanıtım fragmanı 01:44
hart of dixie tanıtım fragmanı 301 izlenme - 6 yıl önce
dixie chicks the long way around 04:37
dixie chicks the long way around 435 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks the long way around
Hart Of Dixie 3x18 Promo 00:18
Hart Of Dixie 3x18 Promo 178 izlenme - 3 yıl önce Hart Of Dixie 3x18 "back İn The Saddle Again" - Zoe (rachel Bilson) And Lemon (jaime King) Seem To Find Some Common Ground And Turn To Each Other For Some Mu...
Dixie Chicks - Without You 03:32
Dixie Chicks - Without You 311 izlenme - 5 yıl önce
dixie chicks easy silence 04:05
dixie chicks easy silence 312 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks easy silence
Dixie Chicks Long Time Gone 03:51
Dixie Chicks Long Time Gone 260 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks long time gone
Dixie Chicks - Landslide 03:46
Dixie Chicks - Landslide 162 izlenme - 5 yıl önce
Dixie Chicks Give It Up Or Let Me Go 05:36
Dixie Chicks Give It Up Or Let Me Go 333 izlenme - 6 yıl önce Dixie Chicks Give It Up Or Let Me Go
Hart Of Dixie 2 Sezon 9.Bölüm Fragmanı (4.Aralık 2012) 00:21
Hart Of Dixie 2 Sezon 9.Bölüm Fragmanı (4.Aralık 2012) 208 izlenme - 5 yıl önce yeni bölüm adı "Sparks Fly" olarak açıklandı. Hart of Dixie 2. sezob 9. bölümü ile 4 aralık 2012 salı akşamı The CW kanalında sizlerle.
Hart Of Dixie 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:21
Hart Of Dixie 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 138 izlenme - 5 yıl önce yeni bölüm adı "Walkin' After Midnight" olarak açıklandı.Hart of Dixie 2. sezon 5. bölümü ile 31 ekim 2012 çarşamba günü kendi kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Dixie Chicks - Goodbye Earl 04:17
Dixie Chicks - Goodbye Earl 175 izlenme - 5 yıl önce
Dixie Chicks Truth No. 2 04:57
Dixie Chicks Truth No. 2 182 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks truth no. 2
Dixie Chicks - You Were Mine 04:01
Dixie Chicks - You Were Mine 167 izlenme - 5 yıl önce
dixie chicks more love 05:26
dixie chicks more love 168 izlenme - 6 yıl önce dixie chicks more love