Hoşgeldiniz!

diyememek

Barcelona Diyememek 00:06
Barcelona Diyememek 603 izlenme - 4 yıl önce Barcelona Diyememek
Özgüven nasıl kazanılır? 02:47
Özgüven nasıl kazanılır? 570 izlenme - 3 yıl önce Uzman Psikolog Gizem Konuş "Hayır diyememek bir problem midir?" ve "Özgüven nasıl kazanılır?" sorularını yanıtlıyor. TERFİ HER CUMARTESİ 12:30'DA BLOOMBERG HT'DE...
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 00:13
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 488 izlenme - 3 yıl önce TRT spor spikeri Nilüfer Gönenden Öksüz'ün spor haberlerini sunarken 'İstişare' diyememesi kendisine zor anlar yaşatmış. Ama nolursa olsun, spor haberi sunan bağyan spiker cazibesini yitirmemiş gibi.
Nezih - Sana Git Diyemem ( Bozan Byr ) 02:28
Nezih - Sana Git Diyemem ( Bozan Byr ) 164 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Git bırakıp uzaklara git Ardında yaşlı gözlere kıyıp git Git bırakıp uzaklara git İstesemde dön desemde hadi git Git yalan sevdalarına Çaresiz yarınlarına Bu yürek buna da dayanır Alışırım gözyaşlarıma Sana git diyemem, Ama kal demek gelmiyor içimden Son sözünü söyledin bana bırakıp giderken, Ahh gün gelir olurda pişman olup dönersen Ardından bakıp güleceğim.
Yurtta Sulh, Cihanda Sulh Diyememek - Ekmeleddin İhsanoğlu 01:07
Yurtta Sulh, Cihanda Sulh Diyememek - Ekmeleddin İhsanoğlu 178 izlenme - 4 yıl önce Efendim bir Ekmeleddin İhsanoğlu gafı ile tekrardan karşı karşıyayız. Daha önce İstiklal Marşı'nı, Çanakkale şiiriyle karıştıran bu zat, şimdi de, Atatürk'ün söylediği sözü örnek vereyim derken, sözü unuttuğunun farkında olmuyor. Ve ortaya unutulmayacak böyle bir gaf daha çıkıyor. Hayretle takip ediyor, kendisini geliştirmesini temenni ederek, izliyoruz.
Ömer - Sana Git Diyemem 02:39
Ömer - Sana Git Diyemem 115 izlenme - 4 yıl önce Amatör Çalışma