Hoşgeldiniz!

Diyet Listesi Videoları İzle

Bugün Ye Yarın Zayıfla 00:32
Bugün Ye Yarın Zayıfla 10.444 izlenme - 4 yıl önce Yemeği Çok Kaçırdığınız Günleri Telafi Edebileceğiniz 1 Günde 1 Kilo Verdiren Diyet
Insanity Fit Test 06:28
Insanity Fit Test 503 izlenme - 3 yıl önce Diyet sağlık listesi
1000 Kalorilik Diyet Listesi 00:48
1000 Kalorilik Diyet Listesi 616 izlenme - 5 yıl önce Zayıflama Diyetleri www.zayiflamadiyetleri.gen.tr
Özel Japon Diyet Salatası 01:40
Özel Japon Diyet Salatası 235 izlenme - 3 yıl önce Bir gün savaş çıksa, açlık olsa bir tek bu Japonlar ölmez. Ne tat alıyorlar anlamıyorum sırf bu video için söylemiyorum ama adamlarda ne miğde var, arkadaş. Duvara tırmanan robot yapacağınıza az yemek yapın.
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi-Bir Haftada 5 kilo zayıflatan zayıflama diyeti 10:18
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi-Bir Haftada 5 kilo zayıflatan zayıflama diyeti 65 izlenme - 1 yıl önce 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi-Bir Haftada 5 kilo zayıflatan zayıflama diyeti 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi-1 haftada 4-5 kilo zayıflama diyeti diyet listesi
Diyet Ürünlerinin Etkileri Nelerdir? 01:49
Diyet Ürünlerinin Etkileri Nelerdir? 173 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/diyet-urunlerinin-etkileri-nelerdir/ Kullandığımız diyet ürünlerinin etkilerini Obezite ve Beslenme Uzmanı Dr. Ayça Kaya‘ya sorduk. Bu videolar da ilginizi çekebilir; obezite nedir, obezite genetik midir, hamilelikte sağlıklı kilo almak mümkün müdür?
1400 Kalorilik Menü 02:01
1400 Kalorilik Menü 80 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi, Diyetisyen Sinem Demirci 1400 kalorilik menüyü sizlerle paylaşıyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Kliniğinde Uzman Diyetisyenlerimizle ;Obezite ve tıbbi beslenme tedavisi, Son teknoloji ürünü olan InBody 520 cihazı ile vücut kompozisyon (kas, yağ, kemik, sıvı) tespiti, Diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme tedavisi / kalp ve damar hastalıkları ve beslenme tedavisi, Gebelik ve emziklilik ve beslenme tedavisi / gesatasyonel diyabet (şeker) ve beslenme tedavisi, Bebek beslenmesi ve ek besinlere başlanması konusunda ailelere danışmanlık, Çocukluk çağı hastalıkları ve beslenme, Çocukluk çağı obezitesi ve beslenme, Çocukluk çağı diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme, Çocukluk çağı matabolik hastalıklar ve beslenme (çölyak, galaktozemi, fruktozemi vb.), Böbrek hastalıkları ve beslenme tedavisi, Diyaliz hastalarının beslenme planının oluşturulması nutri-genetik analiz ve beslenme / besin (gıda) intöleransları ve beslenme, Online diyet danışmanlığı, İş yeri, okul, kreş ve toplu beslenme sistemlerine menü planlanması, İş yeri, okul, kreş gibi topluluklara tüm beslenme ve diyetetik alanına ilişkin eğitim ve seminerler verilmesi konularında bilimsel, modern ve güncel yaklaşımlarıyla danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Merhabalar. Diyet yaparken yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi kalori odaklı kilo verme yöntemidir. Oysa ki kilo verirken kaloriden daha çok seçtiğimiz besinlerin önemi vardır. 2 tane örnek menü hazırladık şimdi bumların üzerinden nasıl kilo vereceğimizi görelim. 1. menümüzde sadece bir öğünde yiyip doyabileceğimiz bir hamburger menü yanında gazlı içeceğimiz var, tabi ki bunun üzerine bir tatlı yiyecek kadar yerimiz kalıyor. Baktığımızda sadece bir öğünde aldığımız 1400 kalori aslında dengeli beslendiğimizde alacağımız 1400 kaloriye eşittir. Diğer menümüze bakarsak eğer aslında sağlıklı ve dengeli beslenerek 1400 kaloriyi bir gün içerisinde de alabiliriz. Kahvaltı tabağımıza bakarsak koyağımız yeşillikler, 1 tane yumurta, 2dilim peynirimiz, 2 dilim ekmeğimiz ve zeytinimizle beraber dengeli bir kahvaltı öğünü hazırlayabiliriz. Öğlen yemeğimiz de 1 kase çorbamız, 100-120 gram kadar etimiz, yanına koyacağımız yoğurdumuz, salatamız ve bir dilim ekmeğimiz, akşam yemeğine baktığımız da 1 tabak dolusu sebze yemeği yanına yoğurdu, pilavı ve salatasıyla beraber oluşturacağımız bir öğün akşam ara öğünlerimizde yiyeceğimiz iki tane meyvede 1400 kaloriye eşittir. Bu diyete baktığımızda bir lif alımımız, günlük vitamin ve mineral alımımızı karşılarken yeterli protein alırken, yeterli karbonhidrat alırken diğer menümüzde aldığımız karbonhidrat ve yağ içeriği yüksek, protein, mineral ve vitamin alımı da düşük olmaktadır. Sonuç olarak 2 menüye de baktığımız da 1400 kalori içeriyor ama dengeli ve sağlıklı beslendiğimiz de kilo verebiliyoruz. Hepinize sağlık günler diliyoruz.