Hoşgeldiniz!

Diyetler Videoları İzle

Neden Kilo Alırız? Zayıflama Yöntemleri ve Diyetler Neden Zor? 02:49
Neden Kilo Alırız? Zayıflama Yöntemleri ve Diyetler Neden Zor? 298 izlenme - 11 ay önce Neden Kilo Alırız? Zayıflama yöntemleri neden bu kadar zor? Yaz gelince neden hepimizde bir kilo verme hevesi başlar? Zayıf insan güzel midir? Hızlı kilo verdiren yöntemler, o yöntemleri bırakınca neden kilo alınmasına sebebiyet verir? Hilal Şefkatli ve ginepig Hodor, Neden'in bu eğlenceli ve komik videosunda neden kilo aldığımızı sorguluyor. Tüm bunları sorgularken, kilo almaya, zayıflamaya ve şişmanlamaya dair tüm klişeleri gözler önüne seriyor. Bikini, mayo, hafif kıyafetler zamanı geldi. Senin zayıflama yöntemin nedir? Anlatsana biraz, irtibatta kalalım ;)
Zayıflamak için Diyetler 03:55
Zayıflamak için Diyetler 482 izlenme - 5 yıl önce Zayıflama Diyetleri
Zayıflamak İçin Yapılması Gerekenler | Nasıl Kilo Verilir | Zayıflamak İçin Ne Yapılmalı 02:30
Zayıflamak İçin Yapılması Gerekenler | Nasıl Kilo Verilir | Zayıflamak İçin Ne Yapılmalı 136 izlenme - 2 yıl önce Kampanyadan ve indirimden faydalanmak için http://tinyurl.com/o6vcu43 Herkes yaz aylarının yaklaşmasıyla nasıl hızlı kilo verilir , zayıflamak için yapılması gerekenler nelerdir , zayıflamak için ne yapılmalı kelimelerini google'da aratmaya başlamıştır eminim. Bunun aynı anda hem kesin hemde kolay olacak bir yolu yoktur ne yazık ki. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Hızlı kilo verdiren diyetler kullanarak sağlığınızı bozmanız kilolardan daha ciddi problemler yaratabilir. Zayıflamanın püf noktaları diyetisyenler tarafından sır gibi tutulduğu bu günlerde yeşil kahve size yardımcı olacak doğal bir üründür. Aynı zamanda profesör doktor Mehmet Öz de yeşil kahvenin ne kadar faydalı olduğunu ve nasıl kilo verebilirim diyenlerin kullanması gereken bir ürün olduğunu anlatmıştır programlarında. Zayıflamak için ne yapmalıyım diyorsanız tıklayın http://tinyurl.com/o6vcu43 http://youtu.be/QPy3X6sBQzQ yeşil kahve nasıl kullanılır , yeşil kahve kullananlar , yeşil kahve yapılışı , yeşil kahve fiyatı http://youtu.be/RiG4nqNdKCc yeşil kahvenin faydaları ve zararları , yeşil kahve diyeti nasıl yapılır http://youtu.be/6pzvOYdmhjk zayıflamak için yapılması gerekenler , nasıl kilo verilir , zayıflamak için ne yapılmalı http://youtu.be/ElcmVDisLi0 yeşil kahve kullanımı , yeşil kahve çekirdeği ile zayıflama , yeşil kahve yorumları
Klio Kaybı İçin diyetler 04:53
Klio Kaybı İçin diyetler 67 izlenme - 5 yıl önce Zayıflama Diyetleri www.zayiflamadiyetleri.gen.tr
Şok Diyetler Nedir? - Dyt.r.ezgi Mumcu 01:11
Şok Diyetler Nedir? - Dyt.r.ezgi Mumcu 39 izlenme - 2 yıl önce Bizler diyet programı takip ederken, vücudumuzun kilo kaybı ve zayıflama nedeniyle uğradığı bir takım değişiklikler vardır. Bu değişikliklerden en önemlisi bizler kilo verdikçe vücudun kilo vermemek için bir tür savunma mekanizması içerisine girmesidir. Genelde uzun süren diyet programlarının en olumsuz etkisi vücudun zayıflamaya karşı gösterdiği yüksek dirençtir. Vücudumuz bu kilo vermeme direncini açlıktan ölme riski taşıdığını hissettiği zaman göstermektedir. Şok diyet programlarında metabolizmamız daha bu tür bir direnç almasına fırsat bile vermeden adı gibi şok diyet uygulayarak kolayca zayıflayabiliriz. Günlük almamız gereken kalori miktarından çok daha azını aldığımızda baş gösteren Açlık tehlikesini vücudumuz algıladığı zaman biyolojik olarak programlandığı üzere elindeki yağ ve kalori stoklarını saklamaya çalışır. böylece organizma her türlü enerji harcama sürecinde bir tür tasarruf yapma sürecine girmiş olur. Tabi şok diyetlerde vücudun alarm zili çalmadan evvel vereceğimiz kadar çok kiloyu vererek zayıflamamız gerekir.Şok diyetlerin yan etkilerini görmek bir miktar zaman gereksinimi olur. Şok diyeti bırakır bırakmaz verdiğiniz kiloları en hızlı biçimde alırsınız. Şok diyetin en önemli zararı budur. Bu tür diyetler kilo alma ve verme dalgaları şeklinde uygulanır. İlk defa diyet yapan birisiyseniz ilk haftalarda 5-6 kilo verebilirsiniz. Ancak normal yeme alışkanlıklarına döndüğünüzde bu verdiğiniz kilonun üzerine kilo ekleyerek geri alırsınız. www.kolanhastanesi.com.tr www.kolaninternational.com www.kolanbritish.com Çağrı Merkezi: 444 1 443 Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin: facebook.com/kolanhospitalgroup twitter.com/kolangroup instagram.com/kolanhospitalgroup youtube.com/kolantv
En ünlü ketojenik diyetler hangileridir? 01:44
En ünlü ketojenik diyetler hangileridir? 15 izlenme - 2 yıl önce Atkins ve Gittleman diyetleri en ünlü ketojenik diyetler. Özellikle Atkins diyeti son dönemlerde sıkça kullanılıyor. Yüzde 5 karbonhidrat, yüzde 25 protein ve yüzde 70 yağ içeren bu diyetle hedeflenen, karbonhidrat oranını olabildiğince azaltmak. Gittleman diyeti ise Atkins'e göre daha fazla protein içerir. İçeriğinin yüzde 45'ini protein, yüzde 5'ini karbonhidrat ve yüzde 50'sini yağ oluşturuyor. Özellikle derisi ve görünür yağları temizlenmiş etler ile yağsız peynirler bu diyette serbest. Günde sekiz bardağın üzerinde su tüketimi öneriliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
yaşlılar diyet yapabilir mi? 02:37
yaşlılar diyet yapabilir mi? 53 izlenme - 7 yıl önce
Böbrek taşı oluşumunun beslenmeyle ilgisi var mı? 00:56
Böbrek taşı oluşumunun beslenmeyle ilgisi var mı? 10 izlenme - 1 yıl önce Özellikle yetersiz sıvı tüketimi böbrek taşı oluşumuna yol açar. Protein diyetleri de ürik asit taşlarının oluşumuna sebep olabilir. Süt ürünlerini çok miktarda tüketen kişilerde kalsiyum taşları oluşabilir. Dengeli beslenmek büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ketojenik diyet sağlıklı mı? 00:48
Ketojenik diyet sağlıklı mı? 11 izlenme - 2 yıl önce Ketojenik diyetlerin yaratabileceği birçok sağlık sorunu var. Keton birikimi bunlardan birincisi. Böbrek ve karaciğer fonksiyonları bozulduğundan insülin metabolizması bu süreçten olumsuz etkilenir. Koroner arter hastalık ve gut riskini artıran bir diyetin sağlıklı olduğu düşünülemez. Tüm bu olumsuzluklara rağmen terapötik amaçla kullanıldığı için faydalı olduğu epilepsi gibi hastalıklar da var. Bu nedenle hem zehir hem panzehir görevi görür. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atkins diyeti nedir? 01:16
Atkins diyeti nedir? 9 izlenme - 2 yıl önce Atkins diyeti karbonhidrat oranının olukça azaltıldığı bir diyet. Dr. Atkins tarafından geliştirilen bu diyet son dönemlerde popüler olarak zayıflama diyeti olarak uygulanıyor. Yüzde 5 karbonhidrat, yüzde 25 protein ve yüzde 70 yağ içeriyor. Dört aşamalı olan bu diyet programının ilk aşamasında 14 gün boyunca karbonhidrat beslenme programından çıkarılır. İkinci aşamada her gün için yaklaşık 5 gr. karbonhidrat miktarının artırılması istenir. Üçüncü aşamada istenilen ağırlığa gelmeye 5 kg. veya daha az kaldıysa karbonhidrat miktarı en üst seviyeye çekilir. Dördüncü aşamada ise kişiye koruma amaçlı uygun bir beslenme programı düzenlenir ve bol su tüketimi önerilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kimler ketojenik diyet yapamaz? 00:40
Kimler ketojenik diyet yapamaz? 6 izlenme - 2 yıl önce Genel olarak ketojenik diyetler besin öğeleri yönünden yetersiz ve dengesiz oldukları ve önemli sağlık sorunlarını ortaya çıkardıkları için zayıflama programlarında kullanılmaları önerilmez. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şok diyetler sağlığı tehdit ediyor 02:22
Şok diyetler sağlığı tehdit ediyor 2 izlenme - 2 yıl önce Şok diyetler sağlığı tehdit ediyor