Hoşgeldiniz!

Dize Geleceksin

Ozan Orhon - Dize Geleceksin 04:53
Ozan Orhon - Dize Geleceksin 9.611 izlenme - 6 yıl önce
90'ların İz Bırakmış Sanatçıları - Ozan Orhon (2. Bölüm) 32:46
90'ların İz Bırakmış Sanatçıları - Ozan Orhon (2. Bölüm) 310 izlenme - 2 yıl önce Artık her hafta yayınlayacağım 90'ların iz bırakmış sanatçıları adlı programın ikinci konuğu sevgili Ozan Orhon. Ozan Orhon'un 90'larda yaptığı albümleri ve şarkıları anlatan bir içerik hazırladım. Not: Videodaki ses kaydı bana aittir.Konuşma sırasında hatalarım ya da anlatım bozukluklarım olduysa özür dilerim.Bir sonraki programlarda düzeltmeye devam edeceğim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Ozan Orhon - Dize Geleceksin 04:53
Ozan Orhon - Dize Geleceksin 176 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Dize Geleceksin Bu şarkılar ve çok daha fazlasını yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlemek için İzlesene Netd müzik Kanalına abone olmayı unutmayın! http://www.izlesene.com/netdmuzik
Ozan Orhon - Hadi Kalk Gidelim 04:09
Ozan Orhon - Hadi Kalk Gidelim 217 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir delilik yaptık yılda bir Bırak herşeyi bırak benle gel Hadi şeytana uy kırk yılda bir Unut herkezi unut benle gel Bir delilik yaptık yılda bir Bırak herşeyi bırak benle gel Yık duvarları yık bütün engelleri Neden olmasın ah gönlünü dinle Kır bütün zincirleri neden olmasın ah Hadi kalk gidelim hadi uzaklara Hadi kalk gidelim boşver yasaklara Seni sevmekten kendimi alamadım Dudağımda tadın kaldı doyamadım Hadi kalk gidelim hadi uzaklara Hadi kalk gidelim boşver yasaklara Senden bir gün bile ayrı kalmadım Kimseler bizi görmeden gel kaçalım.
Ozan Orhon - Dize Geleceksin (1996) 04:53
Ozan Orhon - Dize Geleceksin (1996) 99 izlenme - 2 yıl önce 90'ların ilk zamanlarında daha Tarkan piyasada Şıkıdım'la Şımarık'la Ölürüm Sana'yla fırtınalar estirmeden , Kenan Doğulu daha romayı yakmamışken , Tayfun Hadi Yine İyisin diyip kafasını 360 derece sallamamışken , Burak Kut Yaşandı Bitti Saygısızca diyip motosikletle arabaların üstünden atlamamışken,Serdar Ortaç sevgilisinin göbeğinden henüz zeytin yememişken 90'larda çıkmış ilk genç erkek popçu Ozan Orhon'du . Saman Alevi şarkısıyla birden gençleri peşinden sürüklemişti . Ardından Ortada Kuyu Var ve Zeynep şarkısıyla çocukların gözdesi ve çoğu çocuğun çocukluğundaki efsane isim olmuştu Ozan Orhon . Konserlerine on binlerce kişi geliyordu , ilk albümü neredeyse yok satmıştı o zamanlar.İkinci albümü ilk albüme göre düşük satsa da albümdeki Cemile,Hava Buz Gibi,Yammi Yammi ve Hadi Gel şarkıları o döneme damgasını vurmuştur.Özellikle Cemile şarkısı tribünlerde slogan olmuştur.Daha sonradan bir televizyon kanalında 2 yıl müzik programı sunmuş ve sonradan askerliğe gidip dönünce de Dize Geleceksin şarkısıyla 90'ların unutulmaz sanatçıları arasına girmiştir . 90'ların o güzel günlerine dönmek için ve böyle kıyıda köşede kalmış bir şarkıyı yaşatmak için ve nostaljik değer olur diye paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
Ozan Orhon - Ağlamak İstiyorum 05:49
Ozan Orhon - Ağlamak İstiyorum 86 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ayrılık acısını nasıl anlatsam sana Bu öyle bir ateşki bitmiyor yana yana Bazen hayaller kurup aşk güzel şey diyorum Bazen durup dururken ağlamak istiyorum Ayrılık acısını nasıl anlatsam sana Bu öyle bir ateşki bitmiyor yana yana Bazen hayaller kurup aşk güzel şey diyorum Bazen durup dururken ağlamak istiyorum Kaybolan yıllar için ayrılan yollar için Çok seven kullar için ağlamak istiyorum.
Ozan Orhon - Sorarım Sana 05:21
Ozan Orhon - Sorarım Sana 69 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Dellendim yine daraldım Yine efkar var bu gece içlendim Yine karardım zarar var bu gece Yanlış karar yanlış feda Yanlış seda deli başım vurur taşım Kaptırdım aşka kaptırdım Yine hicran var bu gece Şaşırdım yolumu saptım Yine ziyan var bu gece Yanlış karar yanlış veda Yanlış zaman yanlış sevda Deli başım vurur taşa Sorarım sana geçmiş olmasa Yanarım yaşanan ah o yıllara Sorarım sana aşk olmasa Söyle ne kaldıki yarınlara.
Ozan Orhon - Çoban Yıldızı 03:35
Ozan Orhon - Çoban Yıldızı 66 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Yüzme bilmeden Daha deniz görmeden Hiç güneşte yanmadan Şimdi ölmek istemem Bir kalbi sarmadan Aşkı tatmadan daha Onla sarhoş olmadan Hiç sevişmeden daha Şimdi ölmek istemem Daha hiç gülmeden Çoban yıldızı Sen benle kaal Çoban yıldızı Hep benle kal Zamanın varsa Ben hiç kimsem olmadan Tepeden tırnağa ona Hiç sarılmadan Şimdi ölmek istemem Kalbine dokunmadan Hadi al götür beni Hala benimmişler gibi Evime yurduma Taze meyve tatları Yağmurlarında Çoban yıldızı Sen benle kaal Çoban yıldızı Zamanın varsa Biraz daha
Ozan Orhon - Büyümem Lazım Bebeğim 04:20
Ozan Orhon - Büyümem Lazım Bebeğim 57 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sakın büyüme bebek Hayat seni de harcar Dert tirkayisi yapar Katar önüne katar diyardan diyara atar Büyüme bebek büyüme Dert çekersin,hasretle yanarsın,isyan edersin Her geçen gün dünden beter Sakın büyüme bebek Sen bu halinle güzelsin Hergün umut verir Bakarsın unutuverir Acılarla güzelsin Yaşamaktan bıkar ölmek istersin Ne yazık ölemezsin Dost bildiklerin düşman çıkar Geriye dönemezsin
Ozan Orhon - Git Hadi 05:00
Ozan Orhon - Git Hadi 51 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Git hadi git Ciğerim yanıyor Son gece bu Beni sevsen ne olur Kim saracak, beni kim sevecek Dur dokunma... Yüreğim acıyor Sevme beni Sevdalardan vurgunlar yedim Bana çok gördüğün aşkı Sen ellere ver Terkedilişim ilk değil Alışır gönlüm Sevilmeden sevmek varya o daha beter Sevilmeden sevmek varya o daha beter Hadi beni öldür Beni unut Badi ben göm yalnızlığa Hadi bana hepsi yalan de Beni bırakma.. Hadi beni öldür Beni unut Hadi ben göm yalnızlığa Hadi bana hepsi yalan de Beni bırakma..
Ozan Orhon - Dize Geleceksin 04:23
Ozan Orhon - Dize Geleceksin 33 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop
Ozan Orhon - Gidemem 05:09
Ozan Orhon - Gidemem 44 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bilemem nereye sürüldüğümü Bekleme belki kaybolup gidecek bu yürek Karla kaplı yüreğimde hüzne doğan kır çiçeğim Yandım amman öldüm amman Sararıp soldum amman Kar boran yollar ardımda sevdan var Seni bırakıp gidemem Ağlama sil akan gözyaşlarını ağlama Bir de sen tuz basma gülüm yarama Gitmeler çok zor küçüğüm yoldaş olur yalnızlığım bana Yandım amman Öldüm amman Sararıp soldum amman Kar boran yollar ardımda sevdan var Seni bırakıp gidemem
Ozan Orhon - Kalbimi Verdim 04:43
Ozan Orhon - Kalbimi Verdim 30 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ne kadar ağladım ne kadar yalvardım Sensiz geçen günlere yazık Deli diyorlar bana desinler değişmem Desinler desinler ah desinler Yalvartma tanrıya yalvartma kadere Senin olmam Kalbimi verdim sevgimi verdim Neler istedin zaten sen hep Kendini kendini sevdin.
Ozan Orhon - Benli 04:03
Ozan Orhon - Benli 22 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ceylan gözlüm hilal kaşlım Al yanaklım gel esmerim Fidan boylum asil soylum Ak yazmalı gel esmerim Benli benli gözleri dertli Sakın sen ağlama Ölürüm ben kederimden Kurban olurum bir gözünün Bir yaşına hayatımda feda sana Benli benli gözleri dertli Hayatımda feda sana Benli benli gözleri dertlim.
Ozan Orhon - Mecburuz Gülüm 04:17
Ozan Orhon - Mecburuz Gülüm 18 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dize Geleceksin Çıkış Tarihi: 11.03.1993 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ortada kuyu var yandan geç Fazla takilma meydanda Ateşle oynanmaz cok fazla Agac yaptin durakta Hatta.. Gecici bir heves mi Bilmem ki bizimkisi Ömur boyu surer mi Saman alevi gibi Yurekli olmali Aşk bu kadar kolay mi..