Hoşgeldiniz!

Dizi Sahneler

Behzat Ç. (Salih ve Gürkan) Yaşasın Emniyet! 02:58
Behzat Ç. (Salih ve Gürkan) Yaşasın Emniyet! 670 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. ( Salih ve Gürkan) "Yaşasın Emniyet!" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yekta Duru'ya Yemek Dersi Veriyor - Yeter 3. Bölüm  03:16
Yekta Duru'ya Yemek Dersi Veriyor - Yeter 3. Bölüm 186 izlenme - 1 yıl önce Duru'nun kızı olduğunu öğrenen Yekta; Aylin'in bunu nasıl yaptığını, kimlerin ona yardım ettiğini adım adım keşfetmeye başlar. Yekta'nın tavırlarından şüphelenen Aylin; Uras'ın yardımıyla Kaan'ı okuldan kaçırmak için harekete geçer. Amacı Duru ve Kaan'ı alıp Yekta'nın onları bulamayacağı bir yere gitmektir.Duru'ya tekrar kavuşmanın mutluğunu yaşayan Zafer, Filiz'i affederken Coşkun'la yaşadığı yasak aşktan haberi yoktur. Ne Aylin'den ne de Yekta'dan istedikleri parayı alamayan Filiz ve Coşkun ise; Yekta tarafından yönlendirildiklerinin farkında olmadan bu kez Selçuk'a şantaj yapar. Handan'la evlenmeye karar veren Selçuk nişan gecesi Coşkun tarafından bir yere doğru çekilmektedir. Coşkun ortalıktan kaybolurken Selçuk, Yekta'nın herkesin hayatını alt üst edecek intikam planıyla bilinmez bir yola doğru gitmektedir. atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Ben Her Şeyi En İnce Detayına Kadar Planlarım - Yeter 4. Bölüm 01:38
Ben Her Şeyi En İnce Detayına Kadar Planlarım - Yeter 4. Bölüm 88 izlenme - 1 yıl önce Yeter 4. Bölüm fotoğrafları slayt gösterisi Yeter dizisi 4. bölümde heyecan dorukta - izle ATV'nin yeni dizisi Yeter bu akşam 4. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Aylin çocuklarını alıp kaçmayı planlıyor. Peki bunu başarabilecek mi? Yeter dizisi yeni bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde. Selçuk'un kaza haberiyle hastaneye koşan Aylin, Handan ve Uras'ı yeni bir şok beklemektedir. Yekta, Selçuk'u ameliyat edecektir. Uras buna engel olmaya çalışırken; Ada babasını kurtaracak tek kişinin Yekta olduğuna inanmaktadır. Yekta'nın oyununa geldiğini bilmeyen Coşkun; arabanın içinde uyandığında polis peşindedir. Selçuk'u öldürmeye teşebbüsten aranmaktadır. Yaşadığı acının etkisiyle beş yıl önce olanları sorgulamaya başlayan Handan; Aylin'in ondan hiç beklemediği bir hamle yapar. Bu hamlenin herkesi ve her şeyi yerle bir edeceğini bilen Aylin'in çocuklarını alıp hemen kaçmaktan başka çaresi yoktur. Öte yandan Yekta da adım adım başlattığı oyunu büyük bir şovla kapatmaya hazırlanmaktadır. YETER 4. Bölümü ile 21 Ocak Perşembe 20.00'de ATV'de..