Hoşgeldiniz!

dj genco

Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 03:02
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 26.636 izlenme - 5 yıl önce dost saydıklarım kefenimi dikti ölüm yakın bize, ecel peşimde hani nerde lan benim gardaş dediğim neden içiyom ben? nerden bilesin niye doğurdun ki sen beni ana her gün vuruyom kuru kuru kubara çıkarmıyım ki bilmem yarına bedenim eriyor, kimin umurunda? bırakın tabutumu kendim taşıyım kalbimin ritmi ecelle yarışır dur bir son kez dinle sen beni bedenim kirli melek gelir mi? sorma be gardaş kader de böyle ben mi yazdım ki hadi sen söyle var mıdır bilmem, ardımdan ağlayan çoktur bilirim kuyumu da kazan sevme kızım beni ben bir serseriyim esrar ve duman kokarım ben şarkı türkü bilmem esrar sararım kova yaparım sen bara diskoya gidersin ben sokağa çıkarım ellerini verme güzelim, cigaraya diye tutarım sen yatakta yatarken ben sokakta kalırım sen saat onda ben şafakta kalkarım sen parfüm ben esrar kokarım randevu verme güzelim ben o saatte harman olmuşuuum ağlayarak doğdum gariban anamdan yirmi senem oldu bıktım hayattan gülmedi bahtım gülmedi ustam çektiğim çile dert kaderim be usta kimi yaşar hayatı bok gibi parası kimi bulamaz ana ekmek parası bu nasıl bir düzen döndürü dünya adam gibi adam kalmamış usta bir sevdiğim vardı gitti ele vardı garibanız usta kimse bize varmadı ana baba sevgisi sokakta kaldı bir dilim ekmeği üçe böldük amma kimsenin rızkına bakmadık usta satmadık eşi dostu üç kuruş uğruna o yüzden kaybettik şerefsiz dünyada bize göre değil usta şerefsizce yaşamak..
Ceyhan Prensi  - DJ Genco - O Şimdi Asker 03:44
Ceyhan Prensi - DJ Genco - O Şimdi Asker 2.714 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sen parfüm ben esrar kokarım performansı ile gönüllerde taht kazanan dj genconun yeni askerde çektigi klibi sizlerle. Dj Genco'nun sen parfum ben esrar kokarım performansı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68583/dj-genco-sen-parfum-ben-esrar-kokarim
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 03:02
Dj Genco - Sen Parfüm Ben Esrar Kokarım 1.409 izlenme - 3 yıl önce Dj Genco namı değer Ceyhan Prensi Genco , yumurta kaplarıyla donatılmış stüdyosunda hayata ve onu seven kıza isyan ediyor. . Not: Bunu seven zengin kız varsa , videoyu yükledikten sonra bende isyana gidiyorum.
Dj Genco - Üzülme Ana Bana Kefen de Yakışır 03:22
Dj Genco - Üzülme Ana Bana Kefen de Yakışır 1.005 izlenme - 2 yıl önce Dj Genco , ikinci parçası olan Üzülme Ana Bana Kefen'de Yakışır'la tekrar sizlerle. Dj Genco bu parçasında da anasına ve dünya düzenine sesleniyor. İlk parçasında Cevdet Bağca'dan bir müzik kullanan Genco , bu parçasında ise Grup Yorum'dan kullanıyor. Bu parçanın bir diğer özelliği ise klibi olması. Arkadaşının onun başında söylediği sözler beni beden aldı..
Dj Genco - Üzülme Ana Bana Kefen De Yakışır 03:22
Dj Genco - Üzülme Ana Bana Kefen De Yakışır 1.257 izlenme - 3 yıl önce Dj Genco , ikinci parçası olan Üzülme Ana Bana Kefen'de Yakışır'la tekrar sizlerle. Dj Genco bu parçasında da anasına ve dünya düzenine sesleniyor. İlk parçasında Cevdet Bağca'dan bir müzik kullanan Genco , bu parçasında ise Grup Yorum'dan kullanıyor. Bu parçanın bir diğer özelliği ise klibi olması. Arkadaşının onun başında söylediği sözler beni beden aldı..
Dj Genco(Ceyhan Prensi) ft CeyHan Crew - Ne Edek Ölek mi? 05:20
Dj Genco(Ceyhan Prensi) ft CeyHan Crew - Ne Edek Ölek mi? 598 izlenme - 2 yıl önce Dj Genco, rap camiasında ses getirecek işler yapmaya devam ediyor. Klip ile ilgili detaylarıda fan sayfasından paylaşan Dj Genco, bu parçayı tüm sevdiklerine armağan etti. Bu parçada ona Ceyhanın önde gelen rap grubu Ceyhan Crew eşlik etmiştir. Ne Edek Ölek mi parçası ile Dj Genco sizlerle. Not: Sevme gızım beni ...