Hoşgeldiniz!

Dns Değiştirme

Dns Ayarı Değiştirme 02:11
Dns Ayarı Değiştirme 492.595 izlenme - 4 yıl önce Merhabalar! Sizler için harika bir portal oluşturduk. Portalımızda tüm işletim sistemleri ve cihazlar için detaylı olarak DNS değiştirme yöntemlerini aktarıyoruz. Üstelik anlatımlarımız en temel bilgisayar kullanıcısının anlayacağı dilden; çok basitçe yapılıyor. Ayrıca bir çok anlatımımız resimli ya da videolu. DNSDegistirme.gen.tr portalında; DNS değiştirme tekniklerinin yanı sıra Güncel DNS Adreslerini de bulabileceksiniz. Unutmayın güncel ve güvenli DNS adresleri; size güvenli, hızlı ve özgür bir internetin kapılarını aralar. Neden DNS Değiştirmelisiniz? Özgürce; izlenmeden, engellenmeden, kısıtlanmadan sörf yapabilmek için, Servis sağlayıcınızın size sunmuş olduğu DNS’ten daha hızlı sörf yapabilmek için, Erişimi engellenmiş, kısıtlanmış ya da yasaklanmış sitelere ulaşabilmek için, DNS ayarlarınızı değiştirmelisiniz. DNS ayarlarınızı değiştirmek çok kolay bir işlem olduğu gibi size yukarıda saydığımız ve daha sayamadığımız bir çok fayda sağlayacaktır. Bilgisayarlarınızın normal ayarları “DNS Adreslerini Otomatik Al” şeklindedir; bu da sizin internet servis sağlayıcınızın size atadığı DNS’e razı olacağınız anlamına gelir. Önemli Uyarı! : DNS’inizi değiştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli detay Güvenli ve Güncel DNS Ayarları kullanmaktır. Aksi takdirde güvenliğinizi tehdit eden durumlar ortaya çıkabilir.
Dns Ayarı, Yasaklı Sitelere Giriş 02:07
Dns Ayarı, Yasaklı Sitelere Giriş 65.546 izlenme - 4 yıl önce YASAKLI SİTELERE GİRMEMİZE OLANAK SAĞLAYAN BİR AYARDIR.. İnternette kimi nedenlerle yasaklanmış olan sitelere girebilmek DNS ayarı yapmak gereklidir.
Windows 8 DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir 02:05
Windows 8 DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir 30.519 izlenme - 4 yıl önce DNS'lerinizi Değiştirip Tüm Yasaklı Sitelere Rahatça Girebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle bilgisayarın sağ alt köşesindeki internet erişimi simgesine sağ tıklayıp “Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” menüsünü açın. Sol bölümde yer alan “Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin” seçeneğini tıklayın. Ekranda bilgisayara bağlı olan ağ bağlantıları görüntülenecektir. Listeden kullandığınız ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve önümüze açılan menüden “özellikler” i seçin. Örneğimizde wireless kullanılan bir bilgisayar kullandığımız için biz “Wireless Network Connetion” yazanı sağ tıklıyoruz. Önümüze “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi çıkıcak. Pencerede yer alan listeden “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğine çift tıklayın. Ardından ekrana gelen pencerede “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” seçeneğini seçip, tercih edilen ve diğer DNS sunucu alanlarına sırasıyla “4.2.2.1” ve “4.2.2.2” yazıyoruz ve tamam diyerek pencereleri kapatın. Farklı DNS’ler kullanmak isterseniz DNS Adresleri sayfamızda güncel dns adresleri yer almaktadır. Bu işlemden sonra DNS ayarlarını değiştirmiş ve erişimi yasaklanan sitelere giriş yapabilirsiniz. Eğer DNS ayarları değişikliğini doğru yaptığınız halde sitelere erişim sağlıyamıyorsanız, DNS Önbelleği Temizleme sayfasındaki işlemleri yapıp tekrar deneyin. Windows 8 DNS değiştirme bu kadar basit, bu işlemler sonrasında yasaklı sitelere girmek başta olmak üzere, bir çok siteye erişebilirsiniz. Youtube Kanalımız; http://www.youtube.com/erhunzmrt
Youtube 2014 DNS Değiştirme - Youtube Giriş 06:30
Youtube 2014 DNS Değiştirme - Youtube Giriş 11.613 izlenme - 4 yıl önce
Dns Değiştirme 04:02
Dns Değiştirme 3.833 izlenme - 5 yıl önce Dns Değiştirme
Asus Rt-Ac87u Modemde Dns Ayarları Nasıl Yapılır 02:21
Asus Rt-Ac87u Modemde Dns Ayarları Nasıl Yapılır 336 izlenme - 8 ay önce ASUS RT-AC87U modemde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir.
Facebook Twitter Youtube Sitelerine Giriş Yöntemi 04:08
Facebook Twitter Youtube Sitelerine Giriş Yöntemi 523 izlenme - 2 yıl önce Sitemiz : http://www.unalyapim.com/facebook-twitter-ve-youtube-giris-yollari/ Program: http://www.gezginler.net/indir/tor-browser.html VPN kelime anlamının açılımı "Virtual Private Network" yani sanal özel ağ anlamına gelmektedir. Ysaklı olan sitelere rahatlıkla giriş olanağı sağlayan uygulamalar bu alt yapıda kullanılırlar. Bugün yaşanan yasaklar sebebi ile paylaşımları bir nevze durdurmak için yapılmıştır. Sizde bu engeli kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki programlar sayesinde rahatlıkla internetinizi her yerde aktif olarak kullanabileceksiniz. Mobil için: Hotspot Shield (Android) ZenMate (iOS) Üstte belirttiğim 2 program ile işletim sisteminize göre Google Play veya Apple Store'dan indirmeniz yeterli olacaktır. Yükledikten sonra tarayıcı mantığı ile çalışmaktadır direk program üzerinden internet erişiminiz düzelecektir. Piyasada Ağ ayarlarından DNS değiştirme artık eskide kaldı işe yaramıyor o çözümler bu programlar ile artık düzeltebiliyoruz. Bilgisayarlar için ise : Tor Browser uygulamasını öneriyoruz bildiğiniz Firefox gibi bir tarayıcı ve kendi özel DNS leri ile istediğiniz gibi dolaşım seçeneği sunuyor ve kendi özel virüs koruması ile en çok kullanılan VPN sunucu sistemi denebilir. Hotspot Shield uygulaması da oldukça iyi ve hem mobil hemde masaüstün de kullanılabilir olduğundan bu programda internet erişimini rahatlıkla DNS değişiklikleri yapıp düzeltecektir. Ama Önerim Tor Browser oldukça rahat ve bildiğiniz bir tarayıcı sistemi. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız ! - Abone ol güncel videolardan haberdar ol: https://goo.gl/CQZoLW - Resmi Sitemiz: http://www.unalyapim.com/ Sosyal Medya Ağlarımız: - Güncel takip etmek için "abone olun": http://www.youtube.com/c/UnalYapim -Facebook: https://www.facebook.com/unalyapim -Twitter: https://twitter.com/unalyapim -İnstagram: https://instagram.com/unalyapim -Youtube: https://www.youtube.com/unalyapim -Google : https://plus.google.com/u/0/ UnalYapim Sizler için en son çıkan oyunları ayrıntılı bir biçimde kısada olsa tanıtmaya çalışıyorum. Eğer oyunlar yankı uyandırırsa devamlılığını sürdürmekteyim. Duymadığınız bilmediğiniz veya yeni gelen mobil oyunlarında tanıtımını yapmaktayım. İlgili anahtar kelimeler:
Zyxel modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır - Keenetic Lite III 02:21
Zyxel modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır - Keenetic Lite III 187 izlenme - 8 ay önce Zyxel Keenetic Lite III üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.
DNS Değiştirme 2012 Tekno Hocam 03:08
DNS Değiştirme 2012 Tekno Hocam 273 izlenme - 4 yıl önce DNS Değiştirme 2012 Tekno Hocam
Youtube'nin Dns Ayarlarını Değiştirme 02:58
Youtube'nin Dns Ayarlarını Değiştirme 318 izlenme - 4 yıl önce Dns Ayarları Birçok Şeyi Değiştirir
TPLink TDVG3631 modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 02:21
TPLink TDVG3631 modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 88 izlenme - 8 ay önce TPLink TDVG3631 üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.
Asus RTN18U modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 02:21
Asus RTN18U modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 78 izlenme - 8 ay önce Asus RTN18U üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.
DNS Değiştirme Nasıl Yapılır? 05:15
DNS Değiştirme Nasıl Yapılır? 180 izlenme - 4 yıl önce
Windows 7'de Dns Ayarları Nasıl Yapılır Resimli Anlatım 01:12
Windows 7'de Dns Ayarları Nasıl Yapılır Resimli Anlatım 28 izlenme - 8 ay önce Windows 7'de DNS ayarlarının nasıl yapıldığını bu videomuzda detaylıca anlattık videodadaki adımları takip ederek DNS ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz.
Youtubeye Girme Yolu Dns Değiştirme 02:10
Youtubeye Girme Yolu Dns Değiştirme 191 izlenme - 4 yıl önce [0] Oluyor Beyler Sesli Anlatım İşinize Yaradıysa Beğenin :d
Dns Değiştirme 02:28
Dns Değiştirme 126 izlenme - 4 yıl önce Dns Değiştirme
Dns Ayarları Değiştirme 01:33
Dns Ayarları Değiştirme 116 izlenme - 4 yıl önce Dns Ayarları Değiştirme
Vine Türkiye - Dns Değiştirilirken Hissedilen Aslında Olan 00:06
Vine Türkiye - Dns Değiştirilirken Hissedilen Aslında Olan 193 izlenme - 4 yıl önce Vine Türkiye - Dns Değiştirilirken Hissedilen Aslında Olan
ZTE modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır - ZXV10 W300 02:21
ZTE modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır - ZXV10 W300 39 izlenme - 8 ay önce ZXV10 W300 üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.
2014 DNS Değiştirme Bütün Windows'lara Uyumlu. 03:27
2014 DNS Değiştirme Bütün Windows'lara Uyumlu. 86 izlenme - 4 yıl önce 2014 DNS Değiştirme Bütün Windows'lara Uyumlu.
Dns Ayarları Nasıl Yapılır 02:08
Dns Ayarları Nasıl Yapılır 46 izlenme - 1 yıl önce Windows 8'de kullandığınız DNS sunucusunu değiştirmek için Denetim Masası'nı açın (giriş ekranına Denetim Masası yazın) ve şu yolu izleyin: Ağ ve internet > Ağ ve Paylaşım merkezi. Sağ tarafta internet bağlantınızı bulun ve mavi bağlantının üstüne tıklayın. Açılan pencerede Özellikler'e tıklayın. Bağlantı özellikleri penceresinde bir liste göreceksiniz. Bu listede Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) öğesini bulun ve tıklayarak seçili hale getirin (işaretini kaldırmayın). Şimdi Özellikler'e tıklayın. Açılan pencerenin alt kısmında "Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:" seçeneğine tıklayın. Artık alt tarafta etkin hale gelen iki kutucuğa kullanmak istediğiniz DNS adreslerini yazabilirsiniz. Google'ın DNS adreslerini kullanmak isterseniz birinci ve ikinci kutucuklara sırayla 8.8.8.8 ve 8.8.8.4 yazın. OpenDNS'i kullanmak isterseniz 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 adreslerini kullanın. En hızlı DNS'leri bulmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Tamam'a basarak pencereyi kapatın, sonra açık pencereleri kapatmak için iki kez Kapat'a tıklayın. Not: DNS değişikliğinizin geçerli olması için web tarayıcınızı kapatıp tekrar açmanız gerekebilir
Win7 DNS değiştirme - Sesli anlatım 01:20
Win7 DNS değiştirme - Sesli anlatım 77 izlenme - 4 yıl önce Beğeniye Göre Devamı Gelecek
DNS değiştirmeden ve VPN kullanmadan Twitter'a erişim ( Host Dosyası Yöntemi ) 01:20
DNS değiştirmeden ve VPN kullanmadan Twitter'a erişim ( Host Dosyası Yöntemi ) 100 izlenme - 4 yıl önce NOT : İzin yok gibi hatalarda hosts dosyasını masaüstüne atın.Masaüstünde düzenledikten sonra tekrar eski klosörüne atın.Sorun çözülecektir. Vpn kullanıldığında internette yavaşlama gibi problem oluyormuş.Bu nedenle başka bir yöntem paylaştım.Umarım işinize yarar. ADRES VE KOD İÇİN http://ironturkish.blogspot.com.tr/2014/03/dns-degistirmeden-ve-vpn-kullanmadan.html Iron Turkish http://ironturkish.blogspot.com Erdoğan Twitter'ın kökünü kazıyacağız,twitter mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız,facebook,internet,bursa mitingi,sansür,twitteri kapatacağız,kökünü kazıyacağız,tayyip erdoğan,twitter sansürü,kökünü kazıyacağız,youtube,twitterin kökünü Bursa'da konuşan Başbakan Erdoğan, Twitter'ın kökünü kazıyacaklarını söyledi. başbakan erdoğan, twitter, mahkame kararı, bursa, Twitter Kapatıldı, Twitter a Giriş DNS Ayarları BURADA ÇÖZÜM, 20 Mart 2014 Twitter Kapatıldı., twitter türkiyede engellendi çözümü twitter dns ayarlarını değiştirirek giriş yapabilirsiniz detaylı, Twitter Kapatıldı! DNS Ayarlarını Değiştirme How to change DNS Settings Twitter'a giriş yapmak için adımlar Twittera nasıl girilir Twitter website 'blocked' in Turkey Twitter users in Turkey have been reporting that the social media site has been blocked in the ak parti, başbakan, bursa, miting, RECEP TAYYİP ERDOĞAN, seçim, twitter, yerel başbakan recep tayyip erdoğan twitter, tayyip erdoğan twitter kapatma, tayyip erdoğan internet, recep tayyip erdoğan youtube twitter kapatma girişimi, başbakan recep tayyip erdoğan twitter hakkında açıklamaları twitter konusunda ki sözleri twitter kökünü kazıyacağız Turkey blocks use of Twitter after prime minister attacks social media site Recep Tayyip Erdoğan threatens to 'root out' social media network where wiretapped recordings have been leaked. Turkey blocks use of Twitter after prime minister attacks social media site, Turkey blocks use of Twitter, "Because there was no other choice, access to Twitter was blocked in line with court decisions to avoid the possible future victimisation of citizens," it said. , Turkey restricted access to Twitter hours after its prime minister, Recep Tayyip Erdoğan, threatened to "root out" the social media network where wiretapped recordings have been leaked, damaging the government's reputation ahead of local elections. "We will eradicate Twitter," Erdoğan told a rally in Bursa in the west of the country. "I don't care what the international community says. Everyone will witness the power of the Turkish Republic." There are roughly 10 million Twitter users based in Turkey. Some users trying to use Twitter were taken to a statement apparently from Turkey's telecommunications regulator (TIB). Erdoğan Twitter'ın kökünü kazıyacağız,twitter kapatıldı,twitter mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız,tayyip,facebook,internet,bur­sa,Dns Değiştirme,Twitter'a giriş yapmak,Iron Turkish,VPN,ip değiştirme,Zenmate,Yöntem,Vpn kullanmadan,dns değiştirmeden,host dosyası yöntemi,twitter a erişim
Windows XP'de Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 02:17
Windows XP'de Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 14 izlenme - 8 ay önce Windows XP üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.
Windows 8 Dns Değiştirme 02:32
Windows 8 Dns Değiştirme 18 izlenme - 1 yıl önce Windows 8'de kullandığınız DNS sunucusunu değiştirmek için Denetim Masası'nı açın (giriş ekranına Denetim Masası yazın) ve şu yolu izleyin: Ağ ve internet > Ağ ve Paylaşım merkezi. Sağ tarafta internet bağlantınızı bulun ve mavi bağlantının üstüne tıklayın. Açılan pencerede Özellikler'e tıklayın. Bağlantı özellikleri penceresinde bir liste göreceksiniz. Bu listede Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) öğesini bulun ve tıklayarak seçili hale getirin (işaretini kaldırmayın). Şimdi Özellikler'e tıklayın. Açılan pencerenin alt kısmında "Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:" seçeneğine tıklayın. Artık alt tarafta etkin hale gelen iki kutucuğa kullanmak istediğiniz DNS adreslerini yazabilirsiniz. Google'ın DNS adreslerini kullanmak isterseniz birinci ve ikinci kutucuklara sırayla 8.8.8.8 ve 8.8.8.4 yazın. OpenDNS'i kullanmak isterseniz 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 adreslerini kullanın. En hızlı DNS'leri bulmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Tamam'a basarak pencereyi kapatın, sonra açık pencereleri kapatmak için iki kez Kapat'a tıklayın. Not: DNS değişikliğinizin geçerli olması için web tarayıcınızı kapatıp tekrar açmanız gerekebilir
Bandicam Tarih Not Found 02:45
Bandicam Tarih Not Found 55 izlenme - 4 yıl önce Benim İlk izlesene.com videom hayırlı olsun.
Dns Nasıl Değiştirilir? 02:24
Dns Nasıl Değiştirilir? 18 izlenme - 1 yıl önce Masaüstü veya notebook bilgisayarınızda windows dns ayarları değiştirme işlemini kolayca yapabilirsiniz.
Apple Mac Bilgisayarlarda Dns Ayarları Nasıl Yapılır 01:59
Apple Mac Bilgisayarlarda Dns Ayarları Nasıl Yapılır 11 izlenme - 8 ay önce Apple Machintosh yani kısaca Mac Bilgisayarlarda DNS ayarlarını yapmak için videodaki gyçnergeleri takip edip anonnim ve hızlı FreenomDNS'leri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81'i ayarlayın
Dns Ayarları Nasıl Değişitirilir? 05:36
Dns Ayarları Nasıl Değişitirilir? 15 izlenme - 1 yıl önce Masaüstü veya notebook bilgisayarınızda windows dns ayarları değiştirme işlemini kolayca yapabilirsiniz.
Asus RTN56U modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 02:21
Asus RTN56U modemde Dns Ayarlanı Nasıl Yapılır 11 izlenme - 8 ay önce AsusRTN56U üzerinde DNS ayarları yapmak için videoda gösterilen adımları takip edin. DNS değiştirerek yasaklı sitelerin bir çoğuna girebilirsiniz. IP üzerinden engellenmiş sitelere giriş için DNS değiştirmek yeterli değildir. Her hangi bir cihazda DNS ayarı yapmak için bağlı olduğunuz ağın TC-IP ayarları altından DNS ipleri 80.80.80.80 ve 80.80.81.81 girerek kaydedin.