Hoşgeldiniz!

Doğal Afet Videoları İzle

Dask - Doğal Adet Sigortaları Kurumu 00:35
Dask - Doğal Adet Sigortaları Kurumu 207.974 izlenme - 3 yıl önce Zorunlu deprem sigortanızı yaptırın zorunlu misafirlikten kurtulun
Dask - Doğal Afet Sigortaları Kurumu 00:35
Dask - Doğal Afet Sigortaları Kurumu 193.407 izlenme - 3 yıl önce Zorunlu deprem sigortanızı yaptırın zorunlu misafirlikten kurtulun
Dask - Doğal Adet Sigortaları Kurumu 00:35
Dask - Doğal Adet Sigortaları Kurumu 191.224 izlenme - 3 yıl önce Zorunlu deprem sigortanızı yaptırın zorunlu misafirlikten kurtulun
Yeni Zelanda'da 6,5'lik Deprem 01:00
Yeni Zelanda'da 6,5'lik Deprem 78.973 izlenme - 4 yıl önce Yeni Zelanda'da 6,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Olayda ölen yada yaralanan olmazken, bazı bölgelerde elektrik kesintisinin yaşandığı ve küçük çaplı hasarların oluştuğu bildirildi. Başkent Wellington'ın 57 kilometre açığında denizin 10 kilometre altında başlayan deprem sonrası tsunami tehlikesi olmadığı açıklandı.
Çin'de 6.6 Şiddetinde Deprem, En Az 47 Ölü 01:29
Çin'de 6.6 Şiddetinde Deprem, En Az 47 Ölü 69.962 izlenme - 4 yıl önce Çin’in kuzeybatısındaki Gansu eyaletinde sabah saatlerinde yaşanan 6.6 şiddetindeki deprem sonucunda 22 kişi hayatını kaybetti ve yaklaşık 300 kişi de yaralandı.
Trafik Akarken Aniden Yer Yarılırsa 02:20
Trafik Akarken Aniden Yer Yarılırsa 20.171 izlenme - 3 yıl önce Normal halde otoyol üzerinde ilerleyen şoförleri şaşırtan bir olay gerçeklerşti: yol çöktü. Çökmeden önce çökeceğini çaktırması herkesin hasarsız kurtulmasını sağladı.
Şili'de Deprem Anı 00:30
Şili'de Deprem Anı 4.514 izlenme - 1 yıl önce Şili'nin başkenti Santiago yakınlarında 8,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Şili İçişleri Bakanlığı, depremde en az 5 kişinin hayatını kaybettiğini, 1 milyon kişinin tahliye edildiğini açıkladı. Onlarca kişinin yaralandığı depremde bir kişi de kayboldu. Sahil kenti Coquimbo'ya 4,5 metrelik tsunami dalgalarının vurduğu bildirildi.
Origami’den İlham Alan Taşınabilir Köprü 01:15
Origami’den İlham Alan Taşınabilir Köprü 3.502 izlenme - 2 yıl önce Doğal afetler olduğunda köprülere çokça ihtiyaç duyuluyor. Özellikle de köprülerin zarar gördüğü durumlarda otomobillerin bir bölgeden diğerine gönderilmesi sorun yaratabiliyor. Dünyanın en büyük en güçlü ve en hafif taşınabilir köprüsü olarak lanse edilen Mobile Bridge 4.0 (MB 4.0) zor durumdaki kişilerin en büyük yardımcılarından biri haline gelmeye hazırlanıyor. Akordiyon yapısında olan ve birkaç farklı makastan oluşan köprü 21 metre uzunluğunda. Böyle büyük bir yapıda olmasına rağmen taşınabilir olan köprü, büyük çekicilerle bir yerden diğerine götürülebiliyor. MB 4.0’ın tamamen açılması için 1 saat süre gerektiği, makasların açılmasının ise yalnızca 5 dakikada gerçekleştiği ifade ediliyor. Origami mantığıyla hazırlanan tasarım büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor ve hiçbir temele ihtiyaç olmadan dakikalar içerisinde köprü kurulmasına imkan tanıyor. Hiroshima Üniversitesi tarafından geliştirilen ve videoda da görebileceğiniz üzere ilk testlerinden tam not alan köprünün gelecekte doğal afetlerde etkin bir şekilde kullanılması planlanıyor.
Toprak Kayması Heyelan Görüntüleri 02:09
Toprak Kayması Heyelan Görüntüleri 372 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 01:50
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 1.048 izlenme - 9 ay önce Cankurtarmak için okyanusa açılan Fransız polisinin işleri umdukları gibi gitmiyor.Bu videodan anlıyoruz ki Fransız polisinin de bizim polislerimizden eksik kalır bi yönü yok. https://www.youtube.com/watch?v=T8EX5RpLb2E
Sel Önüne Geçeni Aldı Götürdü 01:49
Sel Önüne Geçeni Aldı Götürdü 1.427 izlenme - 1 yıl önce İspanya'da yaşanan aşırı yağış selleri meydana getirdi.Onlarca araç sele kapılıp gitti. 08.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Sel Önüne Geçeni Aldı Götürdü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
japoyadaki tsunami görüntüleri hd 05:05
japoyadaki tsunami görüntüleri hd 2.961 izlenme - 6 yıl önce japonyadaki tsunami amatör görüntüler hd
Amerika'daki Orman Yangınlarının Korkutucu Yüzü 02:04
Amerika'daki Orman Yangınlarının Korkutucu Yüzü 556 izlenme - 1 yıl önce Amerika'daki doğal afetlerin yıllık maliyeti 6 milyar doları aştı ve geçen yıl 10 milyon dönüm alan kül oldu. Film yapımcısı ve fotoğrafçı Jeff Frost, Kaliforniya'daki orman yangınlarının derinliklerine dalarak bu çılgın görselleri kaydetti.
japonya'da tsunami önüne gelen her şeyi yok ediyor 01:56
japonya'da tsunami önüne gelen her şeyi yok ediyor 3.397 izlenme - 6 yıl önce ilk önce deprem ve hemen ardından tsunami felaketi japonyayı sarsıyor!
doğal güzellik 02:30
doğal güzellik 3.480 izlenme - 9 yıl önce doğal güzellik müthiş birşey hepsi bir arada
İran'da deprem! 03:30
İran'da deprem! 1.761 izlenme - 4 yıl önce İran-Pakistan sınırında 7.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Amerikan Jeolojik Araştırmalar Kurumu (USGS), TSİ 13.40'da gerçekleşen depremin büyüklüğünü 7.8 olarak verdi. İran ise büyüklüğünü 7.5 olarak açıkladığı depremin 18 kilometre derinlikte meydana geldiğini belirtti.
En Büyük 10 Doğal Afet 06:00
En Büyük 10 Doğal Afet 893 izlenme - 3 yıl önce Üzerinde Yaşadığımız Evimiz Olan Dünyamız'da, Herşey Her Zaman Yolunda Gitmiyor Ne Yazık Ki. Evrende Dengelerin Bazen Sarsılması İle Ortaya Çıkan Doğal Afetl...
Orman Yangınları 06:23
Orman Yangınları 846 izlenme - 3 yıl önce Slayt
Sel 00:18
Sel 810 izlenme - 3 yıl önce Sel
Amerika'da doğal afet (Sel Taşkınları) 03:27
Amerika'da doğal afet (Sel Taşkınları) 1.166 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da doğal afet (Sel Taşkınları)
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Büyük 10 Felaketi - Dünyanın En Büyük Doğal Afetleri 05:00
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Büyük 10 Felaketi - Dünyanın En Büyük Doğal Afetleri 524 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı unutmayın.. DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK 10 FELAKETİ - Dünyanın En Büyük Doğal Afetleri "Controlled Cha...
karı - koca depremi 00:43
karı - koca depremi 2.204 izlenme - 9 yıl önce
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 649 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
Tsunami Öncesi ve Sonrası 02:25
Tsunami Öncesi ve Sonrası 613 izlenme - 3 yıl önce Tsunami öncesi ve sonrasında bölgenin durumu
Çanakkale'deki Deprem Anı Kamerada 00:54
Çanakkale'deki Deprem Anı Kamerada 847 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde meydana gelen depremde Çanakkale'nin merkezi de etkilendi deprem anının görüntüleri ortaya çıktı.
Rusya'da Toprak Kayması Korkunç Görüntülere Sahne Oldu 04:10
Rusya'da Toprak Kayması Korkunç Görüntülere Sahne Oldu 525 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın Penza Oblastı’ndaki Zareçni kasabasında meydana gelen bir toprak kayması yürekleri ağızlara getirdi. Sosyal paylaşım sitesine yüklenen videoda, karla kaplı toprakların yolu kapadığı, ağaçları ve direkleri de birlikte sürüklediği görüldü.
Mini Belgesel - Deprem ve Tsunamiler 07:06
Mini Belgesel - Deprem ve Tsunamiler 354 izlenme - 1 yıl önce Yerkabuğu içindeki kırılmalar nedeniyle ani olarak ortaya çıkan titreşimlerin dalgalar halinde yayılarak geçtikleri ortamları ve yeryüzeyini sarsma olayıdır deprem. ani sarsıntıdır.. korku ve paniktir..Acıdır..Ve Ölümdür deprem. Doğal afetlerin en acısı insanoğlunun en çaresiz kaldığı durumdur.Peki nedir bu deprem? neden oluşur? neden bu kadar yıkıcıdır?işte bu soruların cevaplarını bu mini belgeselde bulabiliriz belki. kimbilir belki depremin ne oldugunu nasıl başedeceğimizi ögrenirsek,bilirsek daha az korkarız.iyi seyirler
Kutup Ayilari // Forest Bear // Doğa İçin Çal ! 04:51
Kutup Ayilari // Forest Bear // Doğa İçin Çal ! 2.119 izlenme - 7 yıl önce kutuplarda yaşayan kutup ayılarının yok oluşu ,ve dünyamızın git gide nasıl bir faciayla karşılaştığını izleyelim.
İtalya'da Deprem Anı 01:11
İtalya'da Deprem Anı 72 izlenme - 4 ay önce İtalya'nın orta kesiminde 6,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Ulusal Jeofizik ve Volkanoloji Enstitüsü, daha önce 6,1 olarak açıkladığı depremin büyüklüğünü 6,5 olarak düzeltti. Merkez üssü Norcia kenti olan depremin yerin 10 kilometre derinliğinde yerel saatle 07.40'ta (TSİ 09.40) kaydedildiği belirtildi. Başkent Roma, Floransa gibi pek çok yerleşim yerinde de hissedilen deprem endişeye neden oldu. Roma'da çok sayıda kişi depremin ardından sokağa çıktı. Bölgede artçı sarsıntılar kaydedilmeye devam ediyor. USGS'ye göre büyüklük 6,6 Öte yandan ABD Jeolojik Araştırmalar Merkezi (USGS), depremin büyüklüğünü 6,6 olarak açıkladı. Sivil Savunma Müdürü Curcio Sivil Savunma Müdürü FabrizioCurcio, yaptığı açıklamasında, ülkenin merkez bölgelerinde güçlü bir deprem olduğunu belirterek “Depremde yaralanan var ama şu ana kadar can kaybına dair haber almadık” dedi. İtalyan basınına sivil savunma kaynaklarından yansıyan bilgilere göre, biri ağır 10 yaralı olduğu belirtildi.
Hortum önüne geleni uçurdu 01:24
Hortum önüne geleni uçurdu 866 izlenme - 4 yıl önce RİZE'de etkili olan fırtına sonrası denizde oluşan hortum liman sahası içerisindeki binaların çatıları ile deniz polisine ait bir bot ile konteynırı uçurdu. O anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.Rize'de etkili olan fırtına sonrası dün akşam saatlerinde denizde hortum oluştu. Riport Liman İşletmesi'ne ait binaların çatıları ile deniz polisine ait lastik botu uçuran ve bir konteynırı da havalandırarak birkaç takla attıran hortum maddi zarara yol açtı.Bu arada Rize'de etkili olan yağışlar sonrası kent merkezindeki Salarha deresi ile Fındıklı İlçesi'ndeki Arılı deresinin su seviyesi yükseldi. Arılı Deresi çevresindeki bazı binaların alt katlarını su bastı.